2017

December

10

Moergestel


NK 50 Km & Omlijsting


Hapert


Ronostrand


Veenendaal


Enschede             Foto 


Etten-Leur


Wijdewormer


Beesel

EK Strandrace - Scheveningen

9

Amersfoort            Foto

NK Koppelkoers & Omlijsting


Moergestel Jgd


10e Veldrit Nedereindseberg


Delft

3

Zwartemeer          Foto


Velodrome - Amsterdam


Lieshout


Amersfoort


Breda


Heerlen


Amsterdam Noord

2

Nk Derny - Apeldoorn


Zwartemeer             Foto   


9e Veldrit Nedereindseberg


Hardenberg

1

WK Cyclo cross Masters

November

26

Valkenswaard


Velodrome-Amsterdam
– 3 banentoernooi


Omnisport Appeldoorn


ICW Coevorden


Beegden


Recreatieplas Ouderkerk


Veenendaal


Beach Battle Wijk aan Zee


Woensdrecht

25

Oudewater


Valkenswaard Jgd


Baan Jeugd Omnisport


8e rit Veldrit Nedereindseberg


Eibergen          Foto


Rijswijk

19

Lieshout          Foto


NK Baan Omnisport


Spijkenisse


Trimunt


Miste    Foto   Foto    


Meijel


Haarlem


Soest


Huijbergen

18

Hilversum          Foto


Woerden


7e rit Veldrit Nedereindseberg


De Koog - Strandrace


Ridderkerk

12

RK Veldrijden, Zuid Oost, Zuid West, Limburg


Apeldoorn Baan


Woerden


Schweiberg


Galder


‘t Twiske

11

Apeldoorn     GOW


Tilburg


Katwijk Fietst Strandrace


6e rit Veldrit Nedereindseberg

5

Hilversum


Doetinchem         Foto 


Brunssum


Nes aan de Amstel


Etten-Leur


Hoek van Holland - Den Helder

4

Regio Kampioenschap Noord/Oost             Foto

Regio kampioenschap NH-ZH-Midden


Dordtrecht


5e rit Veldrit Nedereindseberg


Dalen Jgd

Oktober

29

Almelo               Foto 

NK Omnium amateurs/sportklasse


Venlo


Ede


Schijf


Spaarnwoude

28

GP van Brabant      Foto


Apeldoorn Baan


BeachSeries Scheveningen


Veldrit De Uithof


4e rit Veldrit Nedereindseberg

24

Woerden              

22

Brabant Beach Battle Eersel


Hilversum


Hoogeveen


Reuver


Bergen op Zoom

21

Rhenen              Foto 


Emmen


3e rit Veldrit Nedereindseberg


Spijkenisse

15

Utrecht


Helmond


Oud Gastel

14

Albrandswaard    

Pro Classic / Ronde van Zeeland


Helmond

2e Rit Veldrit Nedereindseberg


Oldenzaal        Foto

8

Gouda


Nedereindseberg


Landgraaf


Rucphen

7

Montfoort         


1e rit Veldrit Nedereindseberg


Zutphen      Foto

1

Gieten


Baarlo

September

30

NCK - Dronten


Assendelft


Rotterdam Noord


NK Mountainbike Jeugd


Amersfoort


Bergschenhoek

24

Ronde van Midden-Brabant

Nederlands Studenten Kampioenschap


Dordtrecht                  Foto  


Lisse


Oosterhout (Gld)


Dongen


Heerlen Molenberg


Den Haag

23

Ottoland


Krimpen aan den IJssel




Amersfoort

17

Eurode Omloop


Usquert


Oosterhout              Foto    


Bemmel


Alphen aan den Rijn


Noordelijke Wielercompetitie

16

Groeistad Klassieker       Foto 


Ameide


Hasselt


Voorhout


Rondje Tsjeukemeer


MTB-Breda Bavelse Berg

10

Finale Clubcompetitie


Baarn


Hank              Foto  


Korvel Tilburg


Lisse


Reuver


Grens Land Klassieker

04-10-17

Olympia's Tour

9

Finale Clubcompetitie

Kleine Omloop van de Veenkoloniën


Berkel en Rodenrijs


Utrecht


Honselersdijk


Rolde


Amersfoort

8

Giessen

6

Noordwijkerhout

3

Kernen Omloop Echt-Susteren


Hoogerheide


Heemskerk


Sittard-Geleen


Well


Calfven (Ossendrecht)


Uithoorn

29-8-3-9

Boels Ladies Tour

2

Dordrecht             Foto


Omloop van de Trynwalden


Sint Pancras


Goor


Weebosch


Noordwijk


Baarlo MTB


Watersley Sittard


Appelscha MTB


Almelo


Stramproy


Amersfoort

1

Harlingen

Augustus

27

R v Midden Nederland 2


Pijl van Heerlerheide


Delfzijl


Oldenzaal


Zeist


Utrecht Jgd


Gouda


Zoetermeer MTB

26

R v Midden-Nederland 1


Zuidland


Oudewater


Nieuwpoort


Kampen


Zoetermeer MTB


Fijnaart


Maassluis


Amersfoort

25

Zierikzee


Almelo

24

Borne

23

Winsum


Ede       Foto

20

Ronde van de Achterhoek


Valkenburg Klim Classic


Nuenen


Heerhugowaard


Groenlo


Berg en Terblijt


Bergen op Zoom

19

Pijnacker


de Westereen


Achterveld


Amersfoort

14-19

Tour de Junior - Achterveld

18

Veenendaal - Veenendaal


's-Gravendeel


Markelo


Neede

16

Nunspeet

15

Naaldwijk


Merum-Herten

14

Steensel

13

Etten-Leur


Hel van Voerendaal


Achterveld

12

Molenaarsgraaf      Foto


Amersfoort

10

Nootdorp

9

Elspeet


Beverwijk

8

Emmen


De lier

6

Zevenbergen         Foto 


Appelscha


Oostzaan

31-7 tot 5-8

Assen Jeugd Tour

5

Ospel


Haamstede


Zevenbergen


Amersfoort

3

Oostvoorne

2

Zundert


Maastricht


Zutphen


Santpoort

1

Steenwijk


Dedemsvaart

Juli

31

Roosendaal


DuizelAssen Jeugdtour


Noordeloos

30

Tiel


Houffalize (België)

29

Maarheeze


Houffalize (België)


Amersfoort

28

Heerlen


Deurne-Zeilberg

27

Wateringen

26

Chaam


Alblasserdam

25

Surhuisterveen

24

Boxmeer

23

Poeldijk


NK WFN Masters

22

Barendrecht


Ochten            Foto


Roermond Kapel


Amersfoort

19

Maasdijk


Milheeze Centrum

16

Simpelveld


NK MTB


Bovenkarspel


Monster


Oudenbosch


Assen MTB

15

Philippine


NK MTB


Roden


Kloosterburen


Amersfoort

14

Kwintsheul


Nijeveen

12

De Rips

11

Bergeijk

10

Heerle

9

Midden-Brabant Poort Omloop


Topcompetitie individuele tijdrit


Obdam


Omloop van de Heidehof


Gilze


Nispen


Omloop der zevenheuvelen


Schinnen

8

Ronde van Twente


Abbenbroek


Enter


Giessenburg


Ternaard


Amersfoort

6

Epe


Hendrik Ido Ambacht


Gaast

5

's-Gravenzande


Ermelo


Boekel

2

Ulestraten


Kaatsheuvel


Hoogkarspel


Rijswijk


Slag om Norg


Driel


Rotterdam


Berghem


Apeldoorn MTB


Vorden


Leeuwarden

30-6 /2-7

Rijswijkse Jeugdmeerdaagse

1

Ugchelen


Kruiningen


Zwanenburg


De Wilp


Scherpenzeel


Middelharnis


Apeldoorn MTB


Bredevoort


Haarle


Dommelen JeugdTijdrit

Juni

30

Prinsenbeek


Noordhorn

29

Honselersdijk      

28

Klimtijdrit Camerig


Zevenhuizen


Asten Heusden

27

Sint Jansteen

26

Luyksgestel        Foto


Nieuw-Roden

Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Vrouwen

25

NK Weg Professionals


Bladel


Warmenhuizen


Peize


Nieuw Vennep


Raamsdonksveer


Geleen


Utrecht – Maliebaan


Breda

23-25

8 van Bladel

24


NK Weg Beloften & Vrouwen


Sliedrecht


Borculo


Volendam


Varsseveld


Dordrecht


Groesbeek MTB


Bladel


Berltsum


Tungelroy


Amersfoort

22

Bolsward

21

NK Tijdrijden


Mierlo

20

Hapert


Bedum


Maassluis

19

Riethoven

14-18

Ster ZLM Toer

18

NK Weg Elite ZC & Para-cycling


Elden

NK weg ID Paracycling Amersfoort


Zoeterwoude


Rijen


Ouderkerk aan de Amstel


Assen MTB


Amsterdam

17

NK Weg 15-18 jarigen


Noordwijk Classic


Drachtstercompagnie


Neer


Buchten


Assen MTB


Amersfoort

16

Buchten

15

Rijsenhout

14

Albrandswaard


DK Tijdrijden Limburg


Didam


Gorredijk


Handel

13

DK Tijdrijden Oost


Montfort

12

Numansdorp       Foto

11

8 van Noordenveld 
             Vrouwen


NK Masters


Erp         Foto 


Lage Zwaluwe


Den Helder Dag 2


Heerlen

8--11

Tour de Lasalle

10

NK Jeugd        Foto  


Groot Ammers


Den Helder


Nacht van de Waarderpolder


Zeegse MTB


Rozenburg


Tijdrit Makkum


Amersfoort ZMW

7

RK Tijdrijden
Zuid-Oost/Zuid-West


Neerkant

6

krommenie


Netersel

5

DK Oost


DK N-H (El./Be./Ju.)


DK Midden & Regio


DK Z-H & RK N-H/Z-H (Vr.)


RK Zuid - Wernhout


Regio Kampioenschap Zuid


RK NH- & ZH en DK ZH


DK Noord


DK Noord-Holland (Nw./Ma.)


NK Streetrace Goirle


Helmond

4

Ronde van Limburg


Moerdijk


Geldrop

3

R v de Kerspelen


Omloop van de Maasvallei


Wageningen


Nieuwendijk


Geldrop


Papendrecht


Bolsward


Sittard-Geleen


Amersfoort

2

Hengelo

1

Driebergen

Mei

31

Deurne Zeilberg

30

D.K. Tijdrijden Nieuwehorne

28

't Ginneken


Wervershoof


Exel


Heeswijk-Dinther MTB


Hoogerheide


Sint-Michielsgestel

25-28

Meertour

27

Omloop Hoeksche Waard


Noord Drentse Dorpenomloop


Westerhoven


Haren


Arkel


Amersfoort


Zuidwolde

25-27

Emmen Meerdaagse

25

Maren-Kessel


Lekkerkerk


Schijndel

24

Tijdrijden Berkel en Rodenrijs


Asten Vlosberg

21

Omloop der Kempen


Lieshout


Hilversum


Aalten


Veldhoven


Maastricht


Stampersgat


Veendam


Wijdewormer

19-21

Juniorendriedaagse

20

Omloop van de IJsseldelta


Nijverdal


Maartensdijk


Rotterdam / Katendrecht


De Wijk


Veldhoven


Oude Tonge


Wichmond


Brakel


Beesel MTB


Amersfoort

19

Parel van de Veluwe


Nes a.d. Amstel


Rotterdam / Katendrecht

17

Milheeze Hoeven     

14

Profronde van Noord-Holland


Nieuw Vossemeer


Uden          


Woerden


Honselersdijk MTB


Drouwen


Drachten

13

Zuidhollandse Eilanden Tour


7-Dorpenomloop Aalburg


Flevotour Kampen


Rijsoord


Spijkenisse Afwachting     


Honselersdijk


Wijk en Aalburg Jgd


Veendam ICW MTB


Kampen

12

Nijmegen

10

DK Tijdrijden Noord Holland


Vlierden

9

DK Tijdrijden MIDDEN

7

Dorpenomloop door Drenthe


Ronde v Zuid Oost Friesland


Standdaarbuiten


Mill


Amstelveen


't Zand NH


Stokkum


Netersel


Utrecht


Waalwijk


Eibergen


Dwingeloo

6

Ronde van Overijssel


Ronde v Zuid Oost Friesland


Assen


Leeuw van Leeuwarderadeel


Beverwijk


Hardenberg


Gouda


Amersfoort

5

Rijswijk


Sneek

3

Asten Heusden

April

30

Wim Hendriks Trofee


Den Haag


Geldrop         Foto


Havelterberg MTB


Bergschenhoek


Folsgare

29

PWZ Zuidenveldtour

Wim Hendriks Trofee Nieuweling


Heerde


Dordrecht


Koewacht Jgd


Enter


Havelterberg


Amersfoort

27

's-Gravendeel         Foto


Beilen


Almelo


Amsterdam


Enkhuizen


Chaam

26

Gemert

23

Ton Dolmans Trofee


Made              Foto

Omloop van Borsele Junior Vrouw

Omlo v Borsele Nieuweling Meisje


Breezand


Liessel - Liessel


Stein Afwachting


Oosterhout


Eijsden

22

Arno Wallaard Memorial


Omloop van Borsele Vrouwen

Omloop v Borsele Junior Vrouw 2

Omloop van het Munnikenland


Hierden


Leiden


Hengelo


Oldenzaal


Drachten


Amersfoort

21

Omloop v Borsele   Jun Vrouw

19

Rotterdam


Bakel


Tijdrit Luinjeberd

17

Altena Biesbosch Ronde


Ronde van Gelderland


Gerwen


Ureterp


Werkendam


Waddinxveen


Nieuwkuijk MTB


Den Helder


Apeldoorn Jgd


Emmen

16

Amstel Gold Race


Alphen aan den Rijn


Lieshout


Nieuwkuijk MTB

15

ZLM tour

Oml door het Land van Kleine Hein


Spaarndam


Landgraaf MTB


Amersfoort


Trimunt MTB


Amsterdam

12

De Mortel

9

Omloop van de Glazen Stad


Oud Gastel        Foto 


Kessel (Peel en Maas)


Sint Jozef Klassieker


Goenga


Rijswijk


Uithoorn

5/9

Healthy Ageing Tour   Junior

8

Omloop van de Braakman


Zuiderzeeronde


Lexmond


Rotterdam


Dronten


Philippine


Leeuwarden


Zwolle


Amersfoort


Honselersdijk MTB


Amsterdam

5

Deurne Walsberg

2

Oploo


Steenbergen

Kampioenschap van Hoorn


Tilburg


Doetinchem


Oldenzaal MTB


Hoorn

1

Volta Limburg Classic


Oml v Noord West Overijssel


Spijkenisse


Nieuwdorp


Hoogeveen


Amersfoort


Oldenzaal MTB


Tijdrit Warns


Amsterdam

Maart

26

Huijbergen


Dommelen


Burgh-Haamstede


Tiel

25

Omloop v d Veenkoloniën


Bruinisse


Burgh-Haamstede


Oosterwolde


Amersfoort


Dordtrecht      N & B


Amsterdam


Rotterdam

19

Omlo v d Houtse Linies


Woensdrecht


Heeswijk-Dinther


Berlicum MTB


Nieuwkuijk


Ede


Enter

18

Ronde v Groningen


Oud-Vossemeer


Berlicum MTB


Amersfoort


Oosterwolde


Amsterdam


Dordtrecht         N & B   


Rotterdam

12

Dorpenomloop Rucphen


Drentse 8 van Westerveld


St.Willebrord Jeugd


R v d Waardepolder


Oss


Enter


Amersfoort


Zutphen

11

R v Drenthe      Vrouwen   


R v Zuid Holland


NK Strandrace


Omloop van Strijen


Amersfoort


Oosterwolde


Oldebroek MTB


Dordtrecht        N & B


Hoogeveen Afwachting


Amsterdam


Rotterdam

5

Schijndel         Foto


Enter


Veenendaal


Oss

Haagsch Kampioenschap

Kamp v.d. Haarlemmermeer

4

Ster v Zwolle


Amersfoort


Amsterdam


Dordtrecht    N & B

Februari