2019

April

22

Gerwen


Waddinxveen


Ureterp


Werkendam


Berghem


Emmen



21

Amstel Gold Race


Lieshout


Dordrecht


Veendam MTB

20

Arno Wallaard Memorial

Omloop door het Land van Kleine Hein


Hengelo


Leiden


Amersfoort

17

Bakel

14

Omloop van de Glazenstad


Healthy Ageing Tour 5


Healthy Ageing Junior Tour 3


Oud Gastel


Aalten


Breezand


Honselersdijk


Sint Jozef Klassieker


Apeldoorn


Alphen aan den Rijn


Dommelen


MTB Zomercompetitie Assen

13

Zuiderzeeronde


Healthy Ageing Tour 4Tijdrit


Healthy Ageing Tour 4


Healthy Ageing Junior Tour 2


Lexmond


Omloop van het Munnikenland


LJC Bergschenhoek


Spaarndam


Oosterhout


Drachten


Amersfoort

12

Healthy Ageing Tour 3


Healthy Ageing Junior Tour 1

11

Healthy Ageing Tour 2

10

Healthy Ageing Tour 1


De Mortel

7

Oploo


Hoorn


Tilburg

6

Volta Limburg Classic


Grote Oml v d Veenkoloniƫn


Oml v Noordwest Overijssel


Rotterdam


LJC Hel van Groesbeek


Leeuwarden


Spijkenisse


Zwolle


Amersfoort

3

Deurne

Maart

31

Heeswijk-Dinther


Tiel


Maasbracht-Beek


Omloop van de Vlietlanden

30

Omloop van de Braakman


LJC MTB Honselersdijk


Gouda


Hoogeveen


Amersfoort

24

Huijbergen


Berlicum MTB


Nieuwkuijk

23

Dorpenomloop door Drenthe


Bruinisse


LJC Berlicum MTB


Assen Jgd


Amersfoort

17

R v Drenthe M/V


Omloop van de Houtse Linies


Hoogeveen Lgd

16

Oud-Vossemeer


Hoogeveen


Amersfoort

15

Drentse 8 van Westerveld

10

Omloop van Schijndel


Sint Willebrord Jgd


R van de Waardepolder


Oss - 6

9

Omloop van Strijen


Amersfoort

3

Oss - 6

2

R v Groningen


Amersfoort

Februari

24

Oss - 5

23

Ster van Zwolle


Amersfoort

17

Hulst


Oss - 4


Annen

16

Amersfoort

10

ICW Ronostrand

9

Amersfoort

3

Oss - 3


Velodrome NK Masters


Annen

2

Lithse Ham Cross

Januari

27

Hoogerheide

Regiokampioenschappen Baan


Oss - 2

26

Rucphen


NK Veldrijden Jgd

20

Hoogeveen


NK Omnium SNelheid


Oss - 1


Assen


Woerden

19

Assen

13

NK Veldrijden


NK Omnium Jeugd


Uden


Kibbelkoele

12

NK Veldrijden

6

's-Heerenberg


Sint-Michielsgestel Jgd


Ahoy op Zondag - Jgd


Veenendaal


Veendam

5

Sint-Michielsgestel


Oosterhout


2018

December

30

Vorden

Toekomst 2 Daagse Alkmaar /Amsterdam


Ede

29

Benschop

28

Liessel

27

Breda

26

Norg

23

Boxtel


Amersfoort

22

Woerden


NK 50 Km Baan


Boxtel

16

Wierden


Oploo


Hilversum

15

Berghem

9

Moergestel


Hapert


EK Beachrace Scheveningen


Nedereindse berg


Ronostrand

8

Amersfoort


Moergestel


Velodrome Amsterdam

2

Lieshout

November

25

Valkenswaard


Leiden


Veenendaal


Coevorden

24

Oudewater


Dommelen

18

Lieshout


Spijkenisse


Trimunt


Soest

17

Hilversum


Woerden

11

Tilburg


Woerden


Groningen

10

Rhenen


Orvelte

4

Europees Kampioenschap

Track Series Endurance Amsterdam


Hilversum

3

EK Rosmalen 2


Dordrecht


Zevenhuizen

2

EK Rosmalen 1

Oktober

28

Almelo


Amersfoort

27

Regio Kampioenschap Zuid


RK Noord en Oost

RK Zuid Holland-Noord Holland
- Midden Holland


23

Woerden

21

Hoogeveen


Nedereindse Berg

20

Zaltbommel


Emmen



14

Gieten


Brabant Beach Battle


Velodrome Amsterdam


Tiel

13

Ronde van Zeeland


Rhoon


Helmond

7

NK Studenten


Gouda

6

Montfoort

September

30

R van Midden-Brabant


Dordrecht CycloCross

8

Mechelen Cyclo Cross