Emmeloord               10  /  11-9-2011

   Finale Clubcompetitie

Finale Clubcompetitie 2011
10/11 September 2011 Punten
Ploeg nr Club/Ploeg Ploegen Tijdrit Afval wedstrijd Koppel koers Criterium Individuele Tijdrit Omloop Totaal
6 WV Schijndel 125 57 24 31 58 150 445
2 Van Hemert Groep - De Jonge Renner 150 4 30 26 60 145 415
4 Rojo Specialized-Wielerland 140 33 30 17 52 135 407
3 West Frisia - Sinnige Bouw 145 37 30 25 28 130 395
1 Hepro-Kozijnen NWVG 135 21 8 30 56 140 390
8 Swabo Cyclingteam 120 46 20 39 50 110 385
9 WV De Kannibaal 75 36 26 21 48 100 306
11 OWC Oldenzaal 130 0 18 22 40 85 295
22 WV Jan van Arckel 115 15 52 0 34 75 291
13 Gaul - Stormvogels - Omega 110 0 16 0 42 115 283
29 WV Noord-Holland 105 3 21 29 54 70 282
14 Tempo - Bruns 100 12 5 13 46 95 271
19 Kanjers voor Kanjers 95 27 18 18 20 90 268
5 Grontmij Team Amsterdam 85 1 5 9 26 125 251
30 Dommelstreek - de Maaskant 40 6 12 28 24 120 230
27 SRAM WV Eemland 70 8 23 54 14 50 219
7 WSV Emmen 90 20 0 13 32 60 215
12 TWC Het Snelle Wiel 80 53 9 0 30 40 212
18 RTC De Hoekse Renners 35 0 10 19 38 105 207
25 LWV De Friesche Leeuw 60 5 19 0 22 80 186
15 RSE Cyclingteam 65 14 6 31 18 35 169
16 RWC Ahoy 55 25 29 4 16 25 154
23 WV Otto Ebbens 50 17 0 0 12 55 134
17 ARTV De Adelaar 30 0 22 23 36 10 121
26 PRC Delta 20 13 0 8 4 65 110
28 DRC De mol 15 12 0 0 44 30 101
20 Wilton - Care4Bikes-AA - Volharding 10 0 15 5 6 45 81
10 Restore Cyclingteam 45 0 3 0 8 15 71
21 WV WoonExpo Kapenga 25 0 14 0 10 20 69
24

0
0

0

FINALE NATIONALE CLUBCOMPETITIE

                     Uitslag 3e Etappe (Omloop over 170 km)

Wedstrijd datum: 11 September 2011

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 Poutsma, Stefan WV De Kannibaal 3:27:37
2 van Immerseel, Gert-Jan van Hemert Groep DJR z.t.
3 Hereijgers, Kobus WV Schijndel z.t.
4 Lindeman, Adrie Hepro Kozijnen NWVG z.t.
5 van Luijk, Sven van Hemert Groep DJR 3:27:50 0:13
6 Teunissen, Mike WV Schijndel z.t.
7 Vissers, Job Dommelstreek de Maaskant z.t.
8 van de Vall, Lars Grontmij Team Amsterdam z.t.
9 Bosman, Gert-Jan WV Schijndel z.t.
10 van der Werf, Teake-Piet WV Noord-Holland z.t.
11 Kremer, Aron PRC Delta z.t.
12 Abom, Henrik Hepro Kozijnen NWVG z.t.
13 van Goethem, Brian Dommelstreek de Maaskant 3:27:57 0:20
14 Smits, Florian Grontmij Team Amsterdam 3:28:15 0:38
15 Ottema, Rick Gaul Stormvogels Omega 3:28:44 1:07
16 Niewold, Frank Swabo Cyclingteam 3:29:03 1:26
17 Kooiman, Erik Jan Rojo Specialized Wielerl z.t.
18 Kuijvenhoven, Marco Rojo Specialized Wielerl z.t.
19 Roosen, Sjors van Hemert Groep DJR z.t.
20 Buis, Silvan West-Frisia Sinnige Bouw z.t.
21 Wijnstra, Jacob DRC DE Mol 3:29:10 1:33
22 Verweij, Bram Hepro Kozijnen NWVG 3:29:22 1:45
23 van der Weijst, Geert TWC Het Snelle Wiel z.t.
24 Woestenberg, Peter RTC DE Hoekse Renners z.t.
25 Hoekstra, Marco WSV Emmen 3:29:27 1:50
26 van Dulmen, Thom Rojo Specialized Wielerl 3:29:40 2:03
27 Boeve, Mats van Hemert Groep DJR 3:29:46 2:09
28 de Blaauw, Niels Hepro Kozijnen NWVG z.t.
29 van Ginneken, Sjoerd RTC DE Hoekse Renners z.t.
30 Mol, Robbert-Jan West-Frisia Sinnige Bouw z.t.
31 Buskermolen, Jordy Swabo Cyclingteam z.t.
32 Videler, Jorne RWC Ahoy z.t.
33 van Breda, Rick West-Frisia Sinnige Bouw z.t.
34 Reijmer, Tjalling SRAM WV Eemland z.t.
35 Schellevis, Rutger Rojo Specialized Wielerl z.t.
36 van den Brand, Rob Wilton Care4Bikes AA Vol z.t.
37 Hoveijn, Frans Gaul Stormvogels Omega z.t.
38 Kleinloog, Tim Tempo Bruns z.t.
39 Houwers, Bor Kanjers voor kanjers z.t.
40 Knops, Jorn van Hemert Groep DJR z.t.
41 Bos, Henk WV Otto Ebbens z.t.
42 Vendrig, Bart WV Jan van Arckel z.t.
43 Mesker, Wouter WV Jan van Arckel z.t.
44 van Heeswijk, Roy WV Schijndel z.t.
45 Schoth, Guus WV Schijndel 3:30:41 3:04
46 van Diemen, Jurgen Swabo Cyclingteam 3:32:30 4:53
47 Knol, Martijn WV De Kannibaal 3:32:37 5:00
48 Binnenpoorte, Erwin RSE Cyclingteam z.t.
49 Kemna, Joost OWC Oldenzaal z.t.
50 van den Esschert, Daan Kanjers voor kanjers z.t.
51 Postma, Pieter WV Otto Ebbens z.t.
52 de Groot, Wouter Swabo Cyclingteam z.t.
53 de Haan, Binne-Pier Gaul Stormvogels Omega z.t.
54 de Vegt, Engbert WV WoonExpo Kapenga z.t.
55 Tesselaar, Mike WV Noord-Holland z.t.
56 Bult, Axel OWC Oldenzaal z.t.
57 Andrea, Erik Restore Cyclingteam z.t.
58 Goede, Luuk West-Frisia Sinnige Bouw z.t.
59 de Haas, Wouter Tempo Bruns z.t.
60 Frijters, Ferdi Tempo Bruns z.t.
61 van der Wier, Wieger WV De Kannibaal z.t.
62 Puttenstein, Ronald ARTV De Adelaar z.t.
63 du Prie, Mick SRAM WV Eemland z.t.
64 Clermonts, Glenn WV De Kannibaal z.t.
65 Boerrigter, Mathijs RSE Cyclingteam z.t.
66 van der Schaaf, Tjeerd LWV De Friesche Leeuw z.t.
67 Nijhuis, Jeroen OWC Oldenzaal z.t.
68 Lof, Jan Grontmij Team Amsterdam z.t.
69 Kegge, Willem PRC Delta z.t.
70 Elzing, Adrik WSV Emmen z.t.
71 Weiss, Niels Grontmij Team Amsterdam 3:32:54 5:17
72 Kweldam, Nick Kanjers voor kanjers 3:32:57 5:20
73 Boet, Mitchell RTC DE Hoekse Renners 3:33:00 5:23
74 Dekkers, Paul Dommelstreek de Maaskant z.t.
75 Sweering, Harry LWV De Friesche Leeuw 3:33:06 5:29
76 Bol, Ron Wilton Care4Bikes AA Vol z.t.
77 Feiken, Jos Gaul Stormvogels Omega 3:33:15 5:38
78 Aandewiel, Pascal Grontmij Team Amsterdam 3:33:30 5:53
79 van Poppel, Teun TWC Het Snelle Wiel 3:33:32 5:55

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 49.129 km/u


uitslag criterium 1 10-9






1 Geert van der Weijst TWC Het Snelle Wiel
2 Gert-Jan Bosman WV Schijndel
3 Mike Teunissen WV Schijndel
4 Martijn Knol WV de Kannibaal
5 Tim Nederlof WC de Waardrenner
6 Pieter Scheerens RWC Ahoy
7 Jurgen van Diemen WV Avanti
8 Teun van Poppel TWC Het Snelle Wiel
9 Robbert van Andel RTV de Bollenstreek
10 Bas de Lange NWV Groningen
11 Adrik Elzing WSV Emmen
12 Robbert-Jan Mol West Frisia
13 Silvan Buis West Frisia
14 Pieter Postma WV Otto Ebbens
15 Mark Olieman TWV De Peddelaars
16 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel
17 Roderik Groenewold CRT Raalte
18 Aron Kremer PRC Delta
19 Geert Dijkshoorn DRC de Mol
20 Nick Kweldam TWV De Peddelaars
21 Tim Kleinloog TWC Tempo
22 Glenn Clermonts WV de Kannibaal
23 Jeffrey Vink W.V. Eemland
24 Rutger Schellevis WC de Waardrenner
25 Jasper van Mierle WV de Maaskant
26 Eric Eisma LWV de Friesche Leeuw
27 Gert-Jan van Immerseel
28 Martijn Stoop WV Noord-Holland
29 Jan Coolen TWC Tempo
30 Florian Smits ARC Ulysses
31 Johan Procee W.V. Omega
32 Pascal Aandewiel ARC Ulysses







UITSLAG CRITERIUM 2



Pos Voornaam Achternaam Vereniging
1 Thom van Dulmen WC de Waardrenner
2 Jorne Videler RWC Ahoy
3 Mats Boeve WV de Jonge Renner
4 Frank de Reus GRC Jan van Arckel
5 Stefan Poutsma WV de Kannibaal
6 Bart Vendrig GRC Jan van Arckel
7 Guus Schoth WV Schijndel
8 Mick du Prie W.V. Eemland
9 Ronald Puttenstein AR en TV de Adelaar
10 Teake-Piet van der Werf WV Noord-Holland
11 Jordy Buskermolen WV Avanti
12 Tjeerd van der Schaaf LWV de Friesche Leeuw
13 Ivo Stronks TWV De Peddelaars
14 Luuk Goede West Frisia
15 Binne-Pier de Haan Gaul !
16 Ron Bol UWTC de Volharding
17 Vincent Huiting WV WoonExpo Kapenga
18 Rick van Breda West Frisia
19 Hugo Heijnen WV de Maaskant
20 Axel Bult RTV Oldenzaalse WCL
21 Peter Woestenberg RTC de Hoekse Renners
22 Twan Castelijns TWC Het Snelle Wiel
23 Niels de Blaauw NWV Groningen
24 Joost Kemna RTV Oldenzaalse WCL
25 Mathijs Boerrigter Cycle Club 75
26 Ferdi Frijters TWC Tempo
27 Niels Weiss WTC de Amstel
28 Danny van der Sman Restore Cycling
29 Bram de Kort WV de Jonge Renner
30 Germen Warmink NWV Groningen
31 Jan Lof ARC Ulysses
32 Brian van Goethem TML Dommelstreek
33 Tjalling Reijmer W.V. Eemland
34 Ruben Hoekstra WV Otto Ebbens
35 Daan van den Esschert E.T.P. Zutphen
36 Engbert de Vegt WV WoonExpo Kapenga
37 Kelian Lankester RWC Ahoy
38 Niels Jansman Cycle Club 75
39 Anne Fokkema WSV Emmen
40 Jacob Wijnstra DRC de Mol
41 Cornelis Bakker RTC de Hoekse Renners
42 Brend van der Horst LWV de Friesche Leeuw
43 Jan Dupon WV Otto Ebbens
44 Giel de Nijs TWC Tempo
45 Jeroen Rombouts WV Schijndel
46 Marco Hoekstra WSV Emmen
47 Guus Gerrits AR en TV de Adelaar
48 Wieger van der Wier WV de Kannibaal
49 Rick Ottema WV De Stormvogels
50 Niek Basten TWC Het Snelle Wiel
51 Gils Duyndam WV Noord-Holland
52 Stephan Borsboom PRC Delta
53 Willem Kegge PRC Delta
54 Nils van Kooij WC de Waardrenner
55 Erik van Lakerveld LRTV Swift
56 Dirk van de Craats DRC de Mol
57 Brad Tilby UWTC de Volharding







UITSLAG CRITERIUM 3



Pos Voornaam Achternaam Vereniging
1 Robin Wennekes W.V. Eemland
2 Wouter Haan WV Noord-Holland
3 Job Vissers TML Dommelstreek
4 Wouter de Groot RTV de Bollenstreek
5 Sven van Luijk WV de Jonge Renner
6 Tino Haakman West Frisia
7 Robin de Pruyssenaere W.V. Eemland
8 Niels van Otterloo AR en TV de Adelaar
9 Joost Koelen RTV Oldenzaalse WCL
10 Marien Wallink CRT Raalte
11 Kobus Hereijgers WV Schijndel
12 Jos Boonstra WV de Kannibaal
13 Bor Houwers TWV De Peddelaars
14 Marco Kuijvenhoven WC de Waardrenner
15 Henrik Abom
16 Sjoerd van Ginneken RTC de Hoekse Renners
17 Bram Verweij NWV Groningen
18 Bas de Haan WSV Emmen
19 Frank Niewold RTV de Bollenstreek
20 Roy van Heeswijk WV Schijndel
21 Erwin Binnenpoorte CRT Raalte
22 Lars van de Vall WTC de Amstel
23 Martin Nieuwstraten PRC Delta
24 Wouter de Haas TWC Tempo
25 Mark Knoops TWC Tempo
26 Rogier van Doorn UWTC de Volharding
27 Mitchell Boet
28 Robert Berk RWC Ahoy
29 Gerard van Dijk WV de Kannibaal
30 Harm Bronkhorst RWC Ahoy
31 Erik Jan Kooiman WC de Waardrenner
32 Frans Hoveijn Gaul !
33 Bas Canoy DRC de Mol
34 Xaf Houwers TWV De Peddelaars
35 Jeroen van Zanten GRC Jan van Arckel
36 Joost van de Poll GRC Jan van Arckel
37 Teun Goedhart WV Noord-Holland
38 Harry Sweering LWV de Friesche Leeuw
39 Erik Andrea Restore Cycling
40 Tom de Vaal West Frisia
41 Davey Kleinjan PRC Delta
42 Rob van den Brand UWTC de Volharding
43 Andries Weening WV WoonExpo Kapenga
44 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel
45 Rick van der Zanden Restore Cycling
46 Sjoerd Visser WV Otto Ebbens
47 Jan-Hendrik Westra WV Otto Ebbens
48 Mark van Houten LWV de Friesche Leeuw
49 Thomas Hartog ASC Olympia
50 Marco Massink Gaul !
51 Nick Bierens TWC Het Snelle Wiel
52 Pim van den Berg WSV Emmen
53 Marten Verduijn DRC de Mol
54 Erik van Stratum TML Dommelstreek
55 Frank Wierstra WV WoonExpo Kapenga
56 Joost van Weerd RTV Oldenzaalse WCL
57 Josua Brouwer AR en TV de Adelaar
58 Sjors Roosen WV de Jonge Renner




FINALE NATIONALE CLUBCOMPETITIE

                Uitslag 1e Etappe (Ploegen tijdrit over 18,1 km)

1 op 10 September 2011

Plaats Ploegnr T i j d Verschil Km/u

1 van Hemert Groep DJR 2 21:16.81 51.033
2 West-Frisia Sinnige Bouw 3 21:22.25 5.44 50.817
3 Rojo Specialized Wielerl 4 21:24.88 8.07 50.713
4 Hepro Kozijnen NWVG 1 21:27.02 10.21 50.629
5 OWC Oldenzaal 11 21:36.84 20.03 50.245
6 WV Schijndel 6 21:42.37 25.56 50.032
7 Swabo Cyclingteam 8 21:48.06 31.25 49.814
8 WV Jan van Arckel 22 21:49.89 33.08 49.745
9 Gaul Stormvogels Omega 13 21:50.95 34.14 49.704
10 WV Noord-Holland 29 21:51.09 34.28 49.699
11 Tempo Bruns 14 21:51.16 34.35 49.696
12 Kanjers voor kanjers 19 21:57.15 40.34 49.470
13 WSV Emmen 7 22:01.05 44.24 49.324
14 Grontmij Team Amsterdam 5 22:01.47 44.66 49.309
15 TWC Het Snelle Wiel 12 22:01.63 44.82 49.303
16 WV De Kannibaal 9 22:09.12 52.31 49.025
17 SRAM WV Eemland 27 22:18.99 1:02.18 48.664
18 RSE Cyclingteam 15 22:19.67 1:02.86 48.639
19 LWV De Friesche Leeuw 25 22:19.68 1:02.87 48.638
20 RWC Ahoy 16 22:20.88 1:04.07 48.595
21 WV Otto Ebbens 23 22:27.11 1:10.30 48.370
22 Restore Cyclingteam 10 22:28.91 1:12.10 48.306
23 Dommelstreek de Maaskant 30 22:36.82 1:20.01 48.024
24 RTC DE Hoekse Renners 18 22:38.25 1:21.44 47.973
25 ARTV De Adelaar 17 22:39.66 1:22.85 47.924
26 WV WoonExpo Kapenga 21 22:44.27 1:27.46 47.762
27 PRC Delta 26 22:48.16 1:31.35 47.626
28 DRC DE Mol 28 23:11.65 1:54.84 46.822
29 Wilton Care4Bikes AA Vol 20 23:32.74 2:15.93 46.123