Hoorn           11-9-2011



Hoorn

Jeugd Cat. 7
1 Jeroen van Goor WILNIS
2 Danny Voogt WORMER
3 Mike Appelman BEVERWIJK
4 Yannick Detant PURMEREND
5 Wessel Koot HAARLEM
6 Danilo van Driel HOORN NH
7 Lex Mettler SCHIJNDEL
8 Lorenzo Roge ALPHEN AAN DEN RIJN
9 Brendan Berendse PURMEREND
10 Gijs Jorna DIEMEN
11 Miro Wahab CASTRICUM
12 Thimo Kroeze KOOG AAN DE ZAAN
13 Arjan Bakker SWIFTERBANT
14 Tristan Groot HEERHUGOWAARD
15 Melvin Tol VOLENDAM
16 Neville Groot HEERHUGOWAARD







Jeugd Cat. 6
1 Adne van Diest OUDE WETERING
2 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG
3 Berend Bervoets HOORN
4 Amy Grootscholte DE LIER
5 Marco Muyderman PURMEREND
6 Céline van Houtum DEN DUNGEN
7 Martijn Knoppert S-GRAVENZANDE
8 Wouter Mur HOORN NH
9 Laurens van der Post AMSTERDAM
10 Max Dudink HEEMSKERK
11 Zev Mettler SCHIJNDEL
12 Nina Buysman BOVENKARSPEL
13 Teun Mouris OUDERKERK A/D AMSTEL
14 David Bredewold HOOGLAND
15 Niels Fijen HEEMSKERK
16 Max Berkhout UITGEEST
17 Yvette Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
18 Tessa Dijksman VELSERBROEK
19 Ruben van Wezenbeek HOORN NH
20 Cas van der Wurf ZWAAG
21 Thim Eickhof APELDOORN
22 Annemarie Roozen Heemstede
23 Jesper van Rozelaar MEDEMBLIK
24 Wesley van Dijk WILNIS




Jeugd Cat. 5
1 Joël Zuidema DOKKUM
2 Maaike Boogaard Zwaag
3 Alexander Konijn ABBEKERK
4 Glenn Mertens WATERINGEN
5 Kylie Waterreus ULESTRATEN
6 Merijn van Niel DEN HAAG
7 Mick Kemper VOLENDAM
8 Marissa Dirks VALKENSWAARD
9 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE
10 Mark Smit WERVERSHOOF
11 Thymen Arensman DEIL
12 Douwe van Seijst ASSENDELFT
13 Thijs Neuteboom LEIDERDORP
14 Gerben Grootenhuis HOORN
15 Mike Hooiveld ANDIJK
16 Lars Mastebroek BARNEVELD
17 Kay Zuijderwijk MONSTER
18 Jesse de Rooij HOORN NH
19 Niels Jetten ASSENDELFT
20 Dean Ruska VOLENDAM
21 Nick Groot ZAANDIJK
22 Koen Warnier AMSTERDAM
23 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG
24 Quinten Veling MONNICKENDAM
25 Max Kant LANDSMEER
26 Maik Retz ZAANDIJK
27 Iris Kegelaar HOORN NH
28 Martijn Krook PURMEREND
29 Batsheva Admiraal Alkmaar
30 Stefan Appelman BEVERWIJK
31 Jamie Schiele HOOFDDORP
32 Mike Kes VOLENDAM
33 Floris van Estrik ZWAAG
34 Kjell Tol VOLENDAM
35 Sterre van Geest WORMER
36 Tom Veraart NIEUWKOOP
37 Mark Oosenbrug ZAANDAM
38 Daniël Wiegmans WILNIS




Jeugd Cat. 4
1 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
2 Manon Bakker SWIFTERBANT
3 Anne Groot HOOGKARSPEL
4 Daan Hoeks AMSTELVEEN
4 Daan Hoeks
5 Matz Mettler SCHIJNDEL
6 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF
7 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
8 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
9 Lisa Bakker SWIFTERBANT
10 Jord Baak DRONTEN
11 Stijn van den Berg EEMNES
12 Rick Veenhoven OOSTZAAN
13 Bassir Amghar WORMER
14 Ella Rose Konijn ABBEKERK
15 Jarik Bos Harderwijk
16 Lily Schuitemaker VOLENDAM
17 Dion Schoolenaar ZWANENBURG
18 Suzanne Klous ASSENDELFT
19 Marco Ehlert KORTENHOEF
20 Auke Doornbos ALKMAAR
21 Jay Smit Stompetoren
22 Sven Ruizendaal PURMEREND




Jeugd Cat. 3
1 Casper van Uden SCHIEDAM
2 Enzo Leijnse AMSTELVEEN
3 Owen Geleijn RIJSENHOUT
4 Martin Plat VOLENDAM
5 Serginho Wilshaus HAARLEM
6 Mischa Bredewold HOOGLAND
7 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
8 Marike Goense Lelystad
9 Yorik Wever APELDOORN
10 Emma Boogaard Zwaag
11 Isabel Tambach ZAANDAM
12 Lotte Eickhof APELDOORN
13 Sylvano van Driel HOORN
14 Hielke van Seijst ASSENDELFT
15 Nikki Schiele HOOFDDORP
16 Jim Kes VOLENDAM
17 Tristan van den Berg ALPHEN AAN DEN RIJN
18 Serena Koning VOLENDAM
19 Ate van Geest WORMER
20 Chelsey Bijwaard BEVERWIJK
21 Damon Dekker ZAANDAM




Jeugd Cat. 2
1 Erwin Smit WERVERSHOOF
2 Hemke Vroom WAGENINGEN
3 Mark de Groot OLDEBROEK
4 Leon Ellermann STADSKANAAL
5 Axel van den Berg EEMNES
6 Lex Groot HOOGKARSPEL
7 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
8 Ryan Tol VOLENDAM
9 Lorraine Röge ALPHEN AAN DEN RIJN
10 Jorn de Vente ZWANENBURG
11 Rosan Koper HEEMSKERK
12 Misha Admiraal Alkmaar




Jeugd Cat. 1
1 Mark Groeneveld ENKHUIZEN
2 Lotte Jansen DORDRECHT
3 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
4 Kim van Loenen KORTENHOEF
5 Hans Niemann Houten
6 Donna Ruska VOLENDAM
7 Isabel Arensman DEIL
8 Anniek Wever Apeldoorn
9 Ilse Koning Volendam