Rotterdam Vreewijk           11-9-2011



UITSLAG.AMATERS/SPORTKLASSE








UITSLAG.KLASSEMENTSWEDSTRIJD


1 Ernst Hofstede Moordrecht 12
2 Robert de Poel Dordrecht 10
3 Marcel Lambregts Meteren 8
4 Leon Brouwer Rotterdam 7
5 Albert van Riessen Rotterdam 6
6 Thomas van Holsteijn Dordrecht 5
7 Richard van Hardeveld Ede 4
8 Martijn Dennebos Piershil 3
9 Maxim Harteloh De Lier 2
10 Tijn Huberts Barendrecht 1






UITSLAG.AFVALWEDSTRIJD


1 Leon Brouwer Rotterdam 12
2 Robert de Poel Dordrecht 10
3 Maxim Harteloh De Lier 8
4 Marcel Lambregts Meteren 7
5 Paul van Strien Rotterdam 6
6 Jorg van Oostende Utrecht 5
7 Jorrit Noppen Dordrecht 4
8 Martijn Dennebos Piershil 3
9 Thomas van Holsteijn Dordrecht 2
10 Jeroen Haneberg Spijkenisse 1






UITSLAG.RIT IN LIJN OVER ONB.AFSTAND


1 Albert van Riessen Rotterdam 20 8
2 Ruben Mijnsbergen Rotterdam 19 2
3 Thomas van Holsteijn Dordrecht 18 3
4 Robert de Poel Dordrecht 17 5
5 Maxim Harteloh De Lier 16 1
6 Leon Brouwer Rotterdam 15 2
7 Giudo Benthem Arnhem 14
8 Marcel Lambregts Meteren 13
9 Jorg van Oostende Utrecht 12
10 Paul van Strien Rotterdam 11
11 Richard Hardeveld Ede 10
12 Jorrit Noppen Dordrecht 9
13 Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage 8
14 Ernst Hofstede Moordrecht 7
15 Marius van Breda Leiden 6
16 Martijn Dennebos Piershil 5
17 Jeroen Haneberg Spijkenisse 4
18 Hans Romers Rozenburg 3
19 Hans Lap Hendrik ido Ambacht 2
20 Bas Hagoort Dirksland 1
21 Leon Hordijk Stellendam

22 Leen Merison Berkel en Rodenrijs

23 Tijs Huberts Barendrecht







UITSLAG.EINDKLASSEMENT


1 Robert de Poel Dordrecht 42
2 Leon Brouwer Rotterdam 36
3 Albert van Riessen Rotterdam 34
4 Thomas van Holsteijn Dordrecht 28
5 Marcel Lambregts Meteren 28
6 Maxim Harteloh De Lier 27
7 Ruben Mijnsbergen Rotterdam 21
8 Ernst Hofstede Moordrecht 19
9 Paul van Strien Rotterdam 17
10 Jorg van Oostende Utrecht 17
11 Giudo Benthem Arnhem 14
12 Richard Hardeveld Ede 14
13 Jorrit Noppen Dordrecht 13
14 Martijn Dennebos Piershil 11
15 Edwin Vrauwdeunt s-Gravenhage 8
16 Marius van Breda Leiden 6
17 Jeroen Haneberg Spijkenisse 6
18 Hans Romers Rozenburg 3
19 Hans Lap Hendrik ido Ambacht 2
20 Bas Hagoort Dirksland 1
21 Leon Hordijk Stellendam 0
22 Tijs Huberts Barendrecht 0
23 Leen Merison Berkel en Rodenrijs 0