Amersfoort          17-9-2011

14e GROEISTAD KLASSIEKER - ELITE

                       Uitslag Rit in lijn over 150,3 km

voor Elite en Beloften te Amersfoort op 17 September 2011
Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 72 Stroetinga, Wim Ubbink - Koga 3:30:55
2 144 van Diemen, Jurgen Swabo Cyclingteam z.t.
3 98 van der Weijst, Geert Cyclingteam Jo Piels z.t.
4 81 Atzori, Umberto Metec Cycling Team z.t.
5 82 Wennekes, Robin Metec Cycling Team z.t.
6 75 de Haan, Jesse Koopmans-Batavus CT z.t.
7 121 Brus, Marco Rucanor-Line CT z.t.
8 54 Vermeulen, Jack De Rijke Cyclingteam z.t.
9 142 Rietbroek, Jesper Swabo Cyclingteam z.t.
10 52 Kouwenhoven, Sjoerd De Rijke Cyclingteam z.t.
11 102 Poutsma, Stefan Cyclingteam Jo Piels z.t.
12 99 Lammertink, Maurits Cyclingteam Jo Piels z.t.
13 101 te Stroet, Rens Cyclingteam Jo Piels z.t.
14 76 Pieters, Roy Koopmans-Batavus CT z.t.
15 130 Huenders, Mitchell Ruiter Dakkapellen WT z.t.
16 32 du Prie, Mick WV SRAM Eemland z.t.
17 97 Schulting, Peter Cyclingteam Jo Piels z.t.
18 148 Mol, Robbert-Jan West Frisia z.t.
19 104 Schellevis, Rutger Rojo-Special-Wielerland z.t.
20 149 van Breda, Rick West Frisia z.t.
21 103 Kuijvenhoven, Marco Rojo-Special-Wielerland z.t.
22 161 Rayer, Bruce Baby Dump Lemmens Wilvo z.t.
23 43 Smits, Florian Grontmij-Team Amsterdam z.t.
24 132 Steiginga, Sierd Ruiter Dakkapellen WT z.t.
25 135 de Haan, Binne-Pier Stormvogels-Gaul z.t.
26 45 Beckeringh, Derk Abel Grontmij-Team Amsterdam z.t.
27 115 Vierbergen, Lars Park Hotel Rooding CT z.t.
28 63 Houwers, Bor Kanjers voor Kanjers CT z.t.
29 50 Groen, Ike De Rijke Cyclingteam z.t.
30 125 de Groot, Daan Rucanor-Line CT z.t.
31 129 Pronk, Jos Ruiter Dakkapellen WT z.t.
32 120 Abe, Takayuki Park Hotel Rooding CT z.t.
33 70 Botman, Wim Ubbink - Koga z.t.
34 123 van den Berg, Jim Rucanor-Line CT z.t.
35 51 Schipper, Jesper De Rijke Cyclingteam z.t.
36 78 Schreurs, Leander Koopmans-Batavus CT z.t.
37 58 Knol, Martijn WV De IJsselstreek z.t.
38 80 Smit, Dennis Metec Cycling Team z.t.
39 108 van Dulmen, Thom Rojo-Special-Wielerland 3:31:02 0:07
40 68 Hooghiemster, Rene Ubbink - Koga z.t.
41 67 Hooghiemster, Niek Ubbink - Koga 3:31:14 0:19
42 71 van Haaren, Bart Ubbink - Koga z.t.
43 53 Ottema, Rick De Rijke Cyclingteam 3:31:55 1:00
44 100 Bos, Jan Cyclingteam Jo Piels z.t.
45 124 Asjes, Jelmer Rucanor-Line CT 3:32:00 1:05
46 69 Schep, Peter Ubbink - Koga z.t.
47 116 Werst, Raymond Park Hotel Rooding CT 3:33:21 2:26
48 168 van Aurich, Tjeerd Woest-Het Stadion z.t.
49 33 Reijmer, Tjalling WV SRAM Eemland z.t.
50 112 Feikus, Raphael Team Rolinck z.t.
51 2 Gerrits, Guus ARTV De Adelaar z.t.
52 157 Smit, Job Baby Dump Lemmens Wilvo z.t.
53 136 Hoveijn, Frans Stormvogels-Gaul z.t.
54 37 Fokkema, Anne SG Automatisering-Emmen 3:33:25 2:30
55 126 Broers, Erwin Rucanor-Line CT 3:33:29 2:34
56 61 van den Esschert, Daan Kanjers voor Kanjers CT 3:33:33 2:38
57 158 van der Marel, Jelle Baby Dump Lemmens Wilvo z.t.
58 167 de Rijk, Christiaan Woest-Het Stadion z.t.
59 23 Lotz, Tom BIK Sloopwerk-Excelsior z.t.
60 15 Nijssen, Kenny Alcmaria-ZWC DTS z.t.
61 150 Buis, Silvan West Frisia z.t.
62 169 Keulemans, Jasper Hanze Renners z.t.
63 73 Bond, Mike Koopmans-Batavus CT z.t.
64 107 Oude Elferink, Bas Rojo-Special-Wielerland 3:33:37 2:42
65 172 Willemse, Joeri Hanze Renners z.t.
66 146 Goede, Luuk West Frisia z.t.
67 19 Deelen, Diederik BIK Sloopwerk-Excelsior z.t.
68 74 Windt, Ramon Koopmans-Batavus CT z.t.
69 20 van der Zweep, Menno BIK Sloopwerk-Excelsior z.t.
70 151 van Doorn, Rogier Wilton-Care4Bike-AAdrink z.t.
71 36 Delis, Jeroen WV SRAM Eemland z.t.
72 47 Hartog, Thomas Grontmij-Team Amsterdam z.t.
73 31 de Pruyssenaere, Robin WV SRAM Eemland z.t.
74 28 Vlaskamp, Bas Craft Sensa - RSE CT z.t.
75 143 McKay, Michael Swabo Cyclingteam z.t.
76 35 van den Berg, Daan WV SRAM Eemland z.t.
77 118 Welten, Kay Park Hotel Rooding CT z.t.
78 1 van Otterloo, Niels ARTV De Adelaar z.t.
79 134 Massink, Marco Stormvogels-Gaul z.t.
80 27 Boerrigter, Mathijs Craft Sensa - RSE CT z.t.
81 26 Jansman, Dave Craft Sensa - RSE CT z.t.
82 152 de Bruijne, Elias Wilton-Care4Bike-AAdrink z.t.
83 7 Berk, Robert RWC Ahoy z.t.
84 25 Binnenpoorte, Erwin Craft Sensa - RSE CT 3:33:43 2:48
85 139 Niewold, Frank Swabo Cyclingteam 3:33:56 3:01
86 77 Stenekes, Steven Koopmans-Batavus CT 3:33:58 3:03
87 159 van der Sanden, Harm Baby Dump Lemmens Wilvo 3:34:00 3:05
88 162 van der Sanden, Geert Baby Dump Lemmens Wilvo z.t.
89 12 Videler, Jorne RWC Ahoy z.t.
90 44 Lof, Jan Grontmij-Team Amsterdam z.t.
91 8 Bronkhorst, Harm RWC Ahoy z.t.
92 160 Gelens, Ralph Baby Dump Lemmens Wilvo z.t.
93 127 Spring in t Veld, Joost Ruiter Dakkapellen WT z.t.
94 41 de Haan, Bas SG Automatisering-Emmen z.t.
95 90 Dijkshoorn, Geert Wielerploeg De Mol z.t.
96 105 Nederlof, Tim Rojo-Special-Wielerland z.t.
97 48 Aandewiel, Pascal Grontmij-Team Amsterdam 3:34:11 3:16
98 66 Wolbert, Felix Kanjers voor Kanjers CT 3:38:06 7:11
99 57 de Haan, Arjan WV De IJsselstreek z.t.
100 18 Splinter, Raymond Alcmaria-ZWC DTS z.t.
101 24 van der Sloot, Sander BIK Sloopwerk-Excelsior z.t.
102 87 van Eerd, David Wielerploeg De Mol z.t.
103 46 Bos, Patrick Grontmij-Team Amsterdam z.t.
104 89 van de Craats, Dirk Wielerploeg De Mol 3:38:09 7:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.756 km/u
.

14e GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 112 Wolfkamp, Jos Raalte 4 2:53:49
2 70 Rietveld, Lars Oudewater 4 z.t.
3 63 Oppewal, Taeke Heerenveen 4 z.t.
4 72 Sander, Jörg Den Haag 4 z.t.
5 144 Bosma, Riemer Haulerwijk 5 z.t.
6 76 Schouten, Leon Breukelen 4 z.t.
7 40 Guldemeester, Ad Amersfoort 4 2:54:31 0:42
8 56 Kistemaker, Erwin Diemen 4 z.t.
9 16 de Bruijn, Jerry Harderwijk 4 z.t.
10 68 Pronk, Fred Heerhugowaard 4 z.t.
11 44 Hendriks, Matthieu Krimpen aan de Lek 4 z.t.
12 98 Witsenburg, Arnoud Driebergen 4 z.t.
13 162 Paffen, Ron Milsbeek 5 z.t.
14 4 van Beek, Edwin Zwaag 4 z.t.
15 156 Lap, Hans Hendrik Ido Ambacht 5 z.t.
16 7 Bissels, Rudi Drachten 4 z.t.
17 36 Gaasenbeek, Robert Westbroek 4 z.t.
18 71 Rijkhoff, Frank Veenendaal 4 z.t.
19 171 Verhagen, Barend Woerden 5 z.t.
20 11 Borsboom, Emiel Woerden 4 z.t.
21 147 van Diermen, Arie Bunschoten 5 z.t.
22 142 Beute, Hermi Nijmegen 5 z.t.
23 19 Buurmeijer, Johan Hoogeveen 4 z.t.
24 12 Bos, Erik Rotterdam 4 z.t.
25 78 Seunninga, Arjan Ede 4 z.t.
26 189 Havenaar, Bert Berkel en Rodenrijs 5 z.t.
27 8 Blokzijl, Robert Almelo 4 z.t.
28 97 van der Wilt, Zeger Vught 4 z.t.
29 45 Hessing, Roel Soest 4 z.t.
30 2 van Asten, Kees Zeewolde 4 z.t.
31 46 Hoefakker, Martin Middenmeer 4 z.t.
32 187 van Beek, Maas Barneveld 5 z.t.
33 106 Spithoven, Jacco Nieuwegein 4 z.t.
34 79 Seuren, Gerald Vierlingsbeek 4 z.t.
35 55 Kat, Johnny Hoogeveen 4 z.t.
36 102 Kunkeler, Emiel Zuidwolde 4 z.t.
37 84 de Veen, Gert Zuidbroek 4 z.t.
38 107 de Weert, Peter Staphorst 4 z.t.
39 66 van der Ploeg, Cor Bemmel 4 z.t.
40 92 van Vliet, Luuk Linschoten 4 z.t.
41 174 Vonk, Hans Arnhem 5 z.t.
42 145 van der Breggen, Jaap Nijkerk 5 z.t.
43 43 Hekman, Jan Norg 4 z.t.
44 30 Engel, Henk Vinkenbuurt 4 z.t.
45 27 Drogtrop, Fred Den Dolder 4 z.t.
46 59 McEwen, Steve Donderen 4 z.t.
47 9 Bonstra, Pim Abcoude 4 z.t.
48 49 Huisman, Richard Amersfoort 4 z.t.
49 75 Schokker, Roelof Wirdum 4 z.t.
50 24 Deen, Pierre Amsterdam 4 z.t.
51 186 Rigter, Kees Baarn 5 z.t.
52 91 Visser, Gert Huizen 4 z.t.
53 21 Chevalking, Henk Westendorp 4 z.t.
54 13 Bosman, Gert Wijhe 4 2:54:41 0:52
55 101 Flierman, Rutger Uitgeest 4 2:55:00 1:11
56 61 Oosse, Wim Middelburg 4 2:55:07 1:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u


14e GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Categorie: 4 Masters 40+

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 112 Wolfkamp, Jos Raalte 2:53:49
2 70 Rietveld, Lars Oudewater z.t.
3 63 Oppewal, Taeke Heerenveen z.t.
4 72 Sander, Jörg Den Haag z.t.
5 76 Schouten, Leon Breukelen z.t.
6 40 Guldemeester, Ad Amersfoort 2:54:31 0:42
7 56 Kistemaker, Erwin Diemen z.t.
8 16 de Bruijn, Jerry Harderwijk z.t.
9 68 Pronk, Fred Heerhugowaard z.t.
10 44 Hendriks, Matthieu Krimpen aan de Lek z.t.
11 98 Witsenburg, Arnoud Driebergen z.t.
12 4 van Beek, Edwin Zwaag z.t.
13 7 Bissels, Rudi Drachten z.t.
14 36 Gaasenbeek, Robert Westbroek z.t.
15 71 Rijkhoff, Frank Veenendaal z.t.
16 11 Borsboom, Emiel Woerden z.t.
17 19 Buurmeijer, Johan Hoogeveen z.t.
18 12 Bos, Erik Rotterdam z.t.
19 78 Seunninga, Arjan Ede z.t.
20 8 Blokzijl, Robert Almelo z.t.
21 97 van der Wilt, Zeger Vught z.t.
22 45 Hessing, Roel Soest z.t.
23 2 van Asten, Kees Zeewolde z.t.
24 46 Hoefakker, Martin Middenmeer z.t.
25 106 Spithoven, Jacco Nieuwegein z.t.
26 79 Seuren, Gerald Vierlingsbeek z.t.
27 55 Kat, Johnny Hoogeveen z.t.
28 102 Kunkeler, Emiel Zuidwolde z.t.
29 84 de Veen, Gert Zuidbroek z.t.
30 107 de Weert, Peter Staphorst z.t.
31 66 van der Ploeg, Cor Bemmel z.t.
32 92 van Vliet, Luuk Linschoten z.t.
33 43 Hekman, Jan Norg z.t.
34 30 Engel, Henk Vinkenbuurt z.t.
35 27 Drogtrop, Fred Den Dolder z.t.
36 59 McEwen, Steve Donderen z.t.
37 9 Bonstra, Pim Abcoude z.t.
38 49 Huisman, Richard Amersfoort z.t.
39 75 Schokker, Roelof Wirdum z.t.
40 24 Deen, Pierre Amsterdam z.t.
41 91 Visser, Gert Huizen z.t.
42 21 Chevalking, Henk Westendorp z.t.
43 13 Bosman, Gert Wijhe 2:54:41 0:52
44 101 Flierman, Rutger Uitgeest 2:55:00 1:11
45 61 Oosse, Wim Middelburg 2:55:07 1:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u


14e GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Categorie: 5 Masters 50+

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 144 Bosma, Riemer Haulerwijk 2:53:49
2 162 Paffen, Ron Milsbeek 2:54:31 0:42
3 156 Lap, Hans Hendrik Ido Ambacht z.t.
4 171 Verhagen, Barend Woerden z.t.
5 147 van Diermen, Arie Bunschoten z.t.
6 142 Beute, Hermi Nijmegen z.t.
7 189 Havenaar, Bert Berkel en Rodenrijs z.t.
8 187 van Beek, Maas Barneveld z.t.
9 174 Vonk, Hans Arnhem z.t.
10 145 van der Breggen, Jaap Nijkerk z.t.
11 186 Rigter, Kees Baarn z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u