Hasselt         17-9-2011


Hasselt




Jeugd Cat. 7
1 Michel Bodegraven ELIM
2 Harmen Krul TJALLEBERD
3 Douwe Schaafsma DE VALOM
4 Wytze Schut WOLVEGA
5 Arjan Beelen Hierden
6 Stijn Oost EMMER COMPASCUUM
7 Niek Deelstra HOOGEVEEN
8 Lars Veldscholten OLDENZAAL
9 Wouter Deems WOLVEGA
10 Christian Mussche STAPHORST
11 Robbert Wagenmakers ASSEN
12 Luc Grefte APELDOORN
13 Sil Faber URETERP
14 Koen Lohuis Lemelerveld
15 Pim Schouten ALMELO
16 Arjan Bakker SWIFTERBANT
17 Jochem Grootjen Meppel
18 Roel Krajenbrink BREEDENBROEK
19 Tom Schreurs AALTEN
20 Jeffrey Veltink HARDENBERG
21 Boris Rauwerdink APELDOORN
22 Jesse Grobbink NIJVERDAL
23 Tijmen van den Berg Rijssen
24 Tim van Heerde Zwolle
25 Wouter Engelmann APELDOORN
26 Dennis Boskers ALTEVEER GN




Jeugd Cat. 6
1 Dennis van der Horst HASSELT
2 Jens Dekker FLUITENBERG
3 Rick de Vries WOLVEGA
4 Patrick Coster HASSELT
5 Mel van der Veekens ZAANDAM
6 Thijs Wolsink BORNE
7 Jon Schoonewille KLAZIENAVEEN
8 Thijs Brinkhuis ALMELO
9 Justin Kloese EMMEN
10 Fenne Keulstra ENSCHEDE
11 Daan Dijkstra ALMELO
12 Sam Jerom Husken Nunspeet
13 Jeroen Hof HEERENVEEN
14 Christian Varweg HARDENBERG
15 Ron Groeneveld Zalk
16 Stefan Meijer NIEUW-DORDRECHT
17 Bram Oosterman GIETEN
18 Yoram Spiro WINTERSWIJK
19 Chiel Smit ZUIDWOLDE DR
20 Randy Kuiper NIEUW-BUINEN
21 Lotte Koehorst HOOGEVEEN
22 Eline Oosterwoud URETERP
23 Lucy Ruys DIDAM
24 Thim Eickhof APELDOORN
25 Jors Schillemans VOLLENHOVE
26 Anouk Hof Gieterveen
27 Nina Zennipman ZUTPHEN
28 Michelle de Graaf APELDOORN
29 Sharon Koers WIERDEN
30 Liset van de Merwe NIJVERDAL




Jeugd Cat. 5
1 JoŽl Zuidema DOKKUM
2 Fleur Nagengast BEILEN
3 Maaike Brandwagt ZWOLLE
4 Lisa de Jong OOSTERWOLDE FR
5 Floor Weerink EXLOO
6 Jesse Hendriks GRONINGEN
7 Ellert Visser DE WILP GN
8 Mirthe Lamberink BERGENTHEIM
9 Nick Groot ZAANDIJK
10 Rick van der Werf LAAG ZUTHEM
11 Roy Harms PATERSWOLDE
12 JoŽl Brethouwer AALTEN
13 Ilse Kreeft ROGAT
14 Stan Wissink HERTME
15 Rik Trip RAALTE
16 Niels Rotman WIERDEN
17 Jeldert Withag BELTRUM
18 Joren Bloem BRUMMEN
19 Koop Ketellapper OUDEHASKE
20 JoŽl van de Weg ELBURG
21 Marit Steunenberg ALMELO
22 Kjell de Jong AALTEN
23 Mike Hulst ROUVEEN




Jeugd Cat. 4
1 Anouk Spies WAGENINGEN
2 Esmeralda Wannink ENSCHEDE
3 Bram Prins HASSELT
4 Rick Pluimers ENTER
5 Marjolein Walburg BURGUM
6 Manon Bakker SWIFTERBANT
7 Phaedra Krol HEERDE
8 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
9 Marit Cent GOOR
10 Max Kroonen DIEPENVEEN
11 Maarten Rotman WIERDEN
12 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR
13 Jarik Bos Harderwijk
14 Jasper Wennink WINTERSWIJK
15 Jesper Oost HOOGEVEEN
16 Huub Deelstra HOOGEVEEN
17 Milou Koops ELIM
18 Lisa Bakker SWIFTERBANT
19 Ferron Homan zwolle
20 Pauline Cordia WV EEMLAND
21 Lars de Bot LOSSER
22 Jordi de Jong OOSTERWOLDE FR
23 Amber Hammers NIJVERDAL
24 Jord Baak DRONTEN
25 Karl van Veen ROUVEEN
26 Adam de Boer APELDOORN
27 Niels Bakker RIJSSEN
28 Aron Schillemans VOLLENHOVE
29 Jorwin van Zeumeren HASSELT
30 Bas Dijkslag ZWOLLE













Jeugd Cat. 2
1 Mark de Groot OLDEBROEK
2 Ilse Grit ZWOLLE
3 Maiko Timmer DRACHTEN
4 Anouk Dekker ECHTEN DR
5 Bas Wissink HERTME
6 Leon Ellermann STADSKANAAL
7 Levi van der Veekens ZAANDAM
8 Pam Schutten NIJVERDAL
9 Sam Naberman Genemuiden
10 Rose Kloese EMMEN
11 Morris Wennink WINTERSWIJK
12 Joost Bannink LAREN GLD
13 Ruth van Hulst Zwolle
14 Femke Visser DE WILP GN
15 Nienke Hammers Nijverdal
16 Joost Dekkers ZWOLLE
17 Marise Luisman Gramsbergen
18 Steffan Willems EPSE
19 Tjitske Anne Ketellapper OUDEHASKE




Jeugd Cat. 1
1 Mickey Nijkamp Zwolle
2 Daphne Kreulen HOOGHALEN
3 naomi Veurink HARDENBERG
4 Karlijn Luisman Gramsbergen
5 Ilse Pluimers Enter
6 Rosan Dekker ECHTEN
7 Hans Niemann Houten
8 Mike Spenkelink Nijverdal
9 Karlijn Koops ELIM
10 Thijs Bakker RIJSSEN
11 Lotte Deems WOLVEGA
12 Ian Vrijs BEILEN
13 Rixt Tol HASSELT
14 Jurre Grit
15 Bjarne Hemme ERICA
16 Brend Baak Dronten
17 Ramon Ensing FLUITENBERG
18 Milou Prins HASSELT
19 Juul Nagengast Beilen
20 ZoŽla Beerepoot ENKHUIZEN
21 Anniek Wever Apeldoorn