Amstelveen       18-9-2011


JEUGD.CAT.7
1 Thierry Bouckaert Lisse
2 Jeroen van Goor Wilnis
3 Mike Appelman Beverwijk
4 Janiek Zandvliet Langezwaag
5 Danilo van Driel Hoorn
6 Danny Voogt Wormer
7 Wytze Schut Wolvega
8 Brendan Berendse Purmerend
9 Jerry Corstiaensen Almere
10 Tom Kant Landsmeer
11 Oscar van Wijk Wormer
12 Gijs Jorna Diemen
13 Lorenzo Roge Alphen a/d Rijn
14 Michael den Toom Abcoude
15 Wytze de Vries
16 Thimo Kroeze Koog aan de Zaan
17 Bart de Veer Vreeland
18 Tim Groot Bovenkarspel
19 Tristan Groot Heerhugowaard
20 Melvin Tol Volendam
21 Neville Groot Heerhugowaard
22 Miro Wahab Castricum




JEUGD.CAT.6
1 Merel Hofman Bleiswijk
2 Lars van den berg De Meern
3 Rick de vRies Wolvega
4 Marco Muyderman Purmerend
5 Yenti Ruijmgaard Zwanenburg
6 Martijn Knoppert s-Gravenzande
7 Nils Eekhof Rijsenhout
8 Adne van Diest Oude Wetering
9 Maax Dudink Heemskerk
10 Niels Fijen Heemskerk
11 Daan Markus Hoofddorp
12 Hanneke de Goeje Leiden
13 Yvette Broex Ouderkerk a/d Amstel
14 Madelee Hartemink Amsterdam
15 Teun Mouris Ouderkerk a/d Amstel
16 Eli Stolwijk Nieuwegein
17 Max Berkhout Uitgeest
18 Wouter Mur Hoorn
19 Cas van der Wurf Zwaag
20 Alexander Ouderkerk a/d Amstel
21 David Bredewold Hoogland
22 Tom Koekkoek Aalsmeer
23 Sander Luijken Aaalsmeer
24 Lars Devente Hoofddorp
25 Wesley van Dijk Wilnis




JEUGD.CAT.5
1 Marijn van den Berg De Meern
2 Dean Ruska Volendam
3 Pijke Steenhuis Amsterdam
4 Alexander Konijn Abbekerk
5 Mick Kemper Volendam
6 Jesse de Rooij Hoorn
7 Rijs Kaak Nieuw-Vennep
8 Merijn van Niel Den Haag
9 Mark Smit Wervershoof
10 Koen Warnier Amsterdam
11 Gerben Groothuis Hoorn
12 Lars Mastenbroek Barneveld
13 Max Kant Landsmeer
14 Alexander Rooij Hoofddorp
15 Ruben Overdevest Amsterdam
16 Ryan Ruijmgaard Zwanenburg
17 Stefan Appelman Beverwijk
18 Niels Jetten Assendelft
19 Thijs Neuteboom Leiderdorp
20 Marissa Baks Alphen a/d Rijn
21 Quinten Veling Monnickendam
22 Jamie Schiele Hoofddorp
23 Stijn Helmer Amsterdam
24 Tom Veraart Nieuwkoop
25 Igmar Corstiaensen Almere
26 Mike Kes Volendam
27 Lars Pals Amstelveen
28 Daniel Wiegmans Wilnis
29 Leon Buijs Aalsmeer
30 Kjell Tol Volendam




JEUGD.CAT.4
1 Victor Broex Ouderkerk a/d Amstel
2 Sander Huinen Noordwijk
3 Julia Boschker Woerden
4 Amber van der Hulst Hazerswoude Rijndijk
5 Tomas Kopecky Leiden
6 Ruben Buitendijk Lekkerkerk
7 Daan Hoeks Amstelveen
8 Charlotte Kooi Kortenhoef
9 Melanie van Putten Hagestein
10 Bob Markus Hoofddorp
11 Marit Raaijmakers Hippolytushoef
12 Anne Groot Hoogkarspel
13 Yanne Dorenbos Castricum
14 Chinouk Lindenburg Wateringen
15 Julia van Razenzwaaij Amstelveen
16 Gaby Gieskens s-Gravenhage
17 Lily Schuitemaker Volendam
18 Menno Broex Ouderkerk aan de Amstel
19 Dion Schoolenaar Zwanenburg
20 Stijn van den Berg Eemnes
21 Suzanne Klous Assendelft
22 Marco Ehlert Kortenhoef
23 Lars Bos Zwanenburg
24 Jay Smit Stompetoren






1 JEUGD.CAT.3
1 Quinty Bouckaert Lisse
2 Owen Geleijn Rijssenhout
3 Tim de Vries Wolvega
4 Sylvano van Driel Hoorn
5 Martin Plat Volendam
6 Bob Gerritsen Hillegom
7 Isabel Tambach Zaandam
8 Mischa Bredewold Hoogland
9 Nikki Schiele Hoofddorp
10 Serginho Wilshaus Haarlem
11 Tristan van den Berg Alphen aan den Rijn
12 Gijs Eekhoff Rijssenhout
13 Jim Kes Volendam
14 Serena Koning Volendam
15 Chelsey Bijwaard Beverwijk
16 Kristie van der Vossen Culemborg
17 Niek Voogt Ouderkerk a/d Amstel







JEUGD.CAT.2
1 Alex van den Berg Eemnes
2 Lex Groot Hoogkarspel
3 Jorn Vente Zwanenburg
4 Lorraine Roge Alphen aan den Rijn
5 Bibianne van Balen Beverwijk
6 Fabianne Kool Kortenhoef
7 Rosan Koper Heemskerk
8 Tristan Geeleijn Rijsenhout







JEUGD.CAT.1
1 Lotte Jansen Dordrecht
2 Matyas Kopecky Leiden
3 Hans Niemann Houten
4 Kim van Loenen Kortenhoef
5 Donna Ruska Volendam
6 Brit van der Hulst Hazerswoude
7 Leonie Boschker Woerden
8 Maurits Kool Kortenhoef
9 Frederique Pals Amstelveen
10 Ilse Koning Volendam
11 Brit Buijs Aaalsmeer