Twee landen Koers              18-9-2011

38e Twee Landen Koers 18 september 2011
Amateurs Uitslag



Plts Voornaam Tus.v. Achternaam Woonplaats Ploeg Tijd (uu:mm:ss)
1 Marc van Grinsven Deurne Team Fixion 2:57:15
2 Jacques
Schuit Oost-Souburg WV Princenhage
3 Piotr
Kornafel Straelen, Dld TWC de Maastrappers
4 Frederik
Goos Mol, Bel HST-YOKOHAMA 1
5 Dennis
Szekely Neeroeteren, Bel HST-YOKOHAMA 1 2:57:22
6 Igor
Ovdienko Essen, Dld TWC de Maastrappers 2:57:28
7 Menno
Altena Buitenpost G.S.W.V. Tandje Hoger 2:57:42
8 Daniel
Verzijl Oostvoorne PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof
9 Maurice
Engbersen Nederweert WC Eindhoven / Tempo Bruns
10 Jelte
Krol Groningen G.S.W.V. Tandje Hoger
11 Philippe van Opstal Lille, Bel De Wolf OpticiŽns Cycling Team
12 Marco
Wesseling Halsteren WV Princenhage
13 Kris van Grieken Mol, Bel HST-YOKOHAMA 1
14 Stefan
Joosten Maastricht CTWT Cycling Team Wielertoerist
15 Dirk
Jonker Delft W.T.O.S. Delft
16 Tom de Vreede Berkel en Rodenrijs Restore EBH Elshof Cycling Team
17 Peter
Behiels Oostmalle, Bel De Wolf OpticiŽns Cycling Team
18 Arne van Gils Baarle-Nassau

19 Marc den Hoed Pijnacker Restore EBH Elshof Cycling Team
20 Roland
Valk Delft W.T.O.S. Delft
21 Stefan
Borsboom Hellevoetsluis PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof
22 Maarten van Langendonck Mol, Bel HST-YOKOHAMA 1
23 Bert
Verelst Halle, Bel De Wolf OpticiŽns Cycling Team
24 Bobby
Balk Arnemuiden TWC de Maastrappers
25 Remy
Meeuwse Utrecht RSA Cycling Team / USWV de Domrenner
26 Erik van Bommel Groningen G.S.W.V. Tandje Hoger
27 Frank
Molenaar Rheden

28 Rob van Eck Arnhem RETO Goossens Velp
29 Bram van Kooij Veldhoven

30 Matthijs
Kuipers Utrecht RSA Cycling Team / USWV de Domrenner 2:58:26
31 Robert van de Kerkhof Lommel, Bel PCT-Limburg 2:58:46
32 Rob de Graaf Pijnacker Restore EBH Elshof Cycling Team
33 Eric
Boersma Groningen G.S.W.V. Tandje Hoger
34 Bob
Berghmans Mol, Bel HST-YOKOHAMA 2
35 Marijn
Pijper Hoogvliet PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof
36 Edward van der Pijl Breda RSA Cycling Team / USWV de Domrenner
37 Joost
Vermue Utrecht RSA Cycling Team / USWV de Domrenner
38 Bram
Vermeulen Mol, Bel Bongou cycling team
39 Maarten
Schoemaker Nijmegen

40 Hans
Smeyers Balen, Bel Bongou cycling team
41 Tom
Meulendijks Nijmegen

42 Leon
Hordijk Stellendam PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof
43 Richard van Hardeveld Ede

44 Rik
Brouwer Nijmegen

45 Kevin
Gideonse Nijmegen

46 Jacques
Cox Neer

47 Jasper
Versteeg Utrecht RSA Cycling Team / USWV de Domrenner
48 Thijs
BoddeŁs Groningen NWV Groningen
49 Luuk
Nissen Eindhoven WC Eindhoven / Tempo Bruns
50 Daan
Adelaars Heeze Team Fixion
51 Tom
Corton Heteren RETO Goossens Velp
52 Piet
Hereygers Wortel, Bel HST-YOKOHAMA 2
53 Antoine
Moonen Cuijk Team Fixion
54 Sten
Oostland Harderwijk STMA Cycling Team
55 Jeroen van der Honing Lommel, Bel PCT-Limburg
56 Willy van Kessel Zeeland

57 OisŪn
Bugter Amsterdam

58 Joris
Botman Kranenburg, Dld

59 Gert
Vangenechten Mol, Bel HST-YOKOHAMA 1
60 Henk Jan
Borghuis Rijssen STMA Cycling Team
61 Patrice
Slagman Rijssen STMA Cycling Team
62 Christoph
Kronenberg Wuppertal, Dld Team Champion System - X-SEVEN
63 Nick
Riddy Veghel WV Schijndel
64 Sven
Bogaerts Balen, Bel HST-YOKOHAMA 2
65 Timo
Ooms Westerlo, Bel Bongou cycling team
66 Maxim
Harteloh De Lier Restore EBH Elshof Cycling Team
67 Martijn
Wietzes Zuidwolde Cycle Sport Groningen
68 Adriaan
Doove Leiden SWIFT
69 Jeroen
Hanenberg Spijkenisse PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof 2:59:25
70 Lars
Jansen Viersen, Dld
3:00:18
71 Maas van Beek Barneveld

72 Ard
Veneman Groningen NWV Groningen
73 Hugo
Derks Koog aan de Zaan CTWT Cycling Team Wielertoerist
74 Mike van Veelen Arnhem RETO Goossens Velp 3:00:50
75 Aart
Valkhof Den Bosch

76 Patrick
Gelsema Amersfoort

77 Job
Broekhuis Harderwijk

78 Hans
Peters Amsterdam

79 Tom
Reijnart Heeswijk-Dinther WV Schijndel
80 Hayco
Beelen Wijnandsrade TWC Maaslandster 1 Zuid Limburg
81 Andy van Loon Hoogerheide WV Princenhage
82 Jarno
Vader Middelburg WV Princenhage
83 Erik
Huisman Groningen NWV Groningen
84 Anne Willem van der Meulen Den Haag Restore EBH Elshof Cycling Team
85 Sven
Jacobs Heerlen TWC Maaslandster 1 Zuid Limburg
86 Cor van Leeuwen Ermelo STMA Cycling Team
87 Wouter van Leeuwen Arnhem RETO Goossens Velp
88 Remco de Groot Poortugaal PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof
89 Jan
Cortoos Pellenberg, Bel

90 Michel
Ahoud Elst

91 Roy van den Hout Goirle

92 Joris
Ceelen Neerpelt, Bel PCT-Limburg
93 Ralf
Steegs Arnhem RETO Goossens Velp
94 Joost
Belier Leiden SWIFT
95 Christian
Teunissen Delft W.T.O.S. Delft 3:01:48
96 Stijn
Raterink Werkhoven
3:01:55
97 Jesse van der Woude Heerlen TWC Maaslandster 1 Zuid Limburg
98 Erik van Tright Nootdorp Restore EBH Elshof Cycling Team 3:02:20
99 Tim
Allen SprockhŲvel, Dld Team Champion System - X-SEVEN 3:02:42
100 Bas
Hagoort Dirksland PRC delta 2 France Limousin / Lindeloof
101 Marcel
Klapwijk Diemen CTWT Cycling Team Wielertoerist
102 Floris
Vletter Leiden SWIFT
103 Kees
Barendregt Rhoon PRC delta 2 France Limousin / Lindeloof
104 Jerry de Bruijn Harderwijk CTWT Cycling Team Wielertoerist
105 Bert
Claes Kaulille, Bel PCT-Limburg


38e Twee Landen Koers 18 september 2011
Amateurs Ploegenklassement


Totaal Renner 1 Renner 2 Renner 3
Plts Ploeg Tijd (uu:mm:ss) Punten Rugnr Tijd Punt Rugnr Tijd Punt Rugnr Tijd Punt
1 HST-YOKOHAMA 1 8:52:19 22 130 2:57:15 4 128 2:57:22 5 129 2:57:42 13
2 TWC de Maastrappers 8:52:25 33 19 2:57:15 3 20 2:57:28 6 146 2:57:42 24
3 G.S.W.V. Tandje Hoger 8:53:06 43 85 2:57:42 7 86 2:57:42 10 88 2:57:42 26
4 De Wolf OpticiŽns Cycling Team 8:53:06 51 62 2:57:42 11 63 2:57:42 17 65 2:57:42 23
5 PRC delta 1 France Limousin / Lindeloof 8:54:10 64 67 2:57:42 8 68 2:57:42 21 70 2:58:46 35
6 Restore EBH Elshof Cycling Team 8:54:10 67 117 2:57:42 16 118 2:57:42 19 122 2:58:46 32
7 Team Fixion 8:54:47 104 99 2:57:15 1 98 2:58:46 50 103 2:58:46 53
8 RSA Cycling Team / USWV de Domrenner 8:54:54 91 23 2:57:42 25 141 2:58:26 30 25 2:58:46 36
9 WV Princenhage 8:55:47 95 84 2:57:15 2 79 2:57:42 12 83 3:00:50 81
10 Bongou cycling team 8:56:18 143 95 2:58:46 38 97 2:58:46 40 96 2:58:46 65
11 HST-YOKOHAMA 2 8:56:18 150 133 2:58:46 34 137 2:58:46 52 136 2:58:46 64
12 STMA Cycling Team 8:56:18 175 18 2:58:46 54 14 2:58:46 60 16 2:58:46 61
13 W.T.O.S. Delft 8:57:12 130 125 2:57:42 15 123 2:57:42 20 126 3:01:48 95
14 RETO Goossens Velp 8:57:18 153 4 2:57:42 28 9 2:58:46 51 2 3:00:50 74
15 PCT-Limburg 8:58:22 178 105 2:58:46 31 106 2:58:46 55 108 3:00:50 92
16 NWV Groningen 8:59:54 203 58 2:58:46 48 61 3:00:18 72 57 3:00:50 83
17 CTWT Cycling Team Wielertoerist 9:00:42 188 56 2:57:42 14 53 3:00:18 73 49 3:02:42 101
18 SWIFT 9:02:18 264 160 2:58:46 68 147 3:00:50 94 197 3:02:42 102
19 TWC Maaslandster 1 Zuid Limburg 9:03:35 262 29 3:00:50 80 30 3:00:50 85 32 3:01:55 97
NG WC Eindhoven / Tempo Bruns

40 2:57:42 9 44 2:58:46 49


NG WV Schijndel

185 2:58:46 63 184 3:00:50 79


NG Team Champion System - X-SEVEN

92 2:58:46 62 90 3:02:42 99


NG PRC delta 2 France Limousin / Lindeloof

78 3:02:42 100 75 3:02:42 103


NG Cycle Sport Groningen

46 0,1241435185 67





NG TWC Maaslandster 2 Zuid Limburg










NG Cyclingteam HVS