Zoetermeer           24    /  25-9-2011

    Benelux Kampioenschap mountainbike 2011


Zoetermeer 25-9-2011

    Elite/Beloften
1 Kevin van Hoovels BETEKOM
2 Bas Peters HEEL
3 Henk Jaap Moorlag ONSTWEDDE
4 Chris Jongewaard AUSTRALIE
5 Robert de Bock MELSELE
6 Sebastien Carabin BELGIE
7 Nicolas Vermeulen Vilvoorde
8 Irjan Luttenberg BERG EN DAL
9 Frank Beemer GARDEREN
10 Jeroen Boelen DRUNEN
11 Marek Konwa POLEN
12 Hans Becking WETTEREN
13 Tim Lemmers ANNA PAULOWNA
14 Frank Schotman Gouda
15 Rens de Bruijn NIJMEGEN
16 Liwald Doornbos BERLICUM NB
17 Tim Wijnants HELCHTEREN
18 Erik Groen DOORWERTH
19 Matthijs Eversdijk WILHELMINADORP
20 Fabrice Mels SINAAI-WAAS
21 Bas Theys TILBURG
22 Geert van der Horst WOERDEN
23 Niels Boon BERKEL EN RODENRIJS
24 Robin Roelofs BERGHEM
25 Robin Vink ZEVENHUIZEN ZH
26 Gerben Mos HAVELTE
27 Johan Wagenaar EPE
28 Marc de Maar GRONINGEN
29 Vincent Bakker APELDOORN
30 Micha de Vries HILVERSUM
31 Mark van der Heijden DEN DUNGEN
32 Tom Geeraerts LANGDORP
33 Christian van Wamelen APELDOORN
34 Dennis Ebert NIEUWENDIJK NB
35 Roel Verhoeven VINKEL
36 Marc Oosterhof APELDOORN
37 Leon de Jong REEK
38 Jordy Billast KAMPENHOUT
39 Paul Timmer GASSELTE
40 Bert-Jan Mensink HEERDE
41 Dave van der Kooij MAASSLUIS




   Junioren
1 Jens Schuermans MAAS/MECHELEN
2 Thijs Zuurbier JULIANADORP
3 Robbert de Nijs WARMENHUIZEN
4 Boris Cara
5 Jeroen van Eck LEUTH
6 Jesper Slik BERGEN NH
7 Pieter Geluykens ARLON
8 Rien Terpstra APELDOORN
9 Sem Huitema OUDKARSPEL
10 Bob Wubben DE LIER
11 Robin vanden Abeele MERELBEKE
12 Sven Broekaart DEN HELDER
13 Dylan Beeckman Oordegem
14 Yannick Runhart RUINEN
15 Luuk van der Wal DE LIER
16 Nicolas klee LATOUR
17 Roy Beukers PETTEN
18 Ruben van Alebeek DEN DUNGEN
19 Dave Vermazeren Horst
20 Jeffrey van Mieghem STENEKE
21 Naud Loomans DE LIER
22 Nino Santing HAVELTE
23 Thomas van Ee APELDOORN
24 Carlo van Doorn HINTHAM
25 Guido van Tuijl NIEUWAAL
26 Berry Doeve TWELLO
27 Casper Zandbergen RIJNSBURG
28 Melle Snijder APELDOORN
29 Joris Oliehoek WASSENAAR




    Vrouwen
1 Nathalie Schneitter ZWITSERLAND
2 Laura Turpijn HEEL
3 Eva Lechner Italie
4 Anne Terpstra APELDOORN
5 Mirre Stallen BREDA
6 Nicoletta de Jager VINKEVEEN
7 Heidi Rosasen Sandsto
8 Vivienne Meyer Russikon (SUI)
9 Asa Erlandsson Gothenburg
10 Petra Mermans Retie
11 Githa Michiels HOBOKEN
12 Karen Brouwer OOSTERWOLDE FR
13 Rozanne Slik BERGEN NH
14 Nele van Maldeghem PULDERBOS
15 Kristien Nelen BELGIE
16 Esra Kurkcu Ankara
17 Steffi Derveaux BELGIE
18 Laura van Regenmortel ANNA PAULOWNA
19 Riikka Kelja GORINCHEM
20 Hester Wagenaar EPE
21 Inbar Ronan
22 Lyan Rensen LUTTENBERG
23 Reina Wietzes BRUMMEN
24 Natalie van der Hoeven SCHIEDAM
25 Amber Boks Anna Paulowna




    Junior-Vrouwen
1 Britt van den Boogert MIDDELAAR
2 Alice Franck LOCHRISTI




     Nieuweling-Meisjes
1 Marlo Koevoet WIJCHEN
2 Annemarie Worst NUNSPEET
3 Sophie von Berswordt ALKMAAR
4 Lisanne Bouwmeester APELDOORN
5 Maaike Broekaart DEN HELDER
6 Daniëlle Sluyter RIJSWIJK ZH
7 Mijntje Minkema GROET




    Masters (30+)
1 Kristof Houben
2 Maikel Govaarts DRUNEN
3 John v.d. Wouw GEFFEN
4 Sjonnie de Vries EPE
5 Marcel van Loon MAASTRICHT
6 Jeroen Verbocht BARNEVELD
7 Remco van Bekkum KESTEREN
8 Arie de Jong OOSTERWOLDE FR
9 Eric van den Bogaard Zeist
10 Marco Hurkmans BOXTEL
11 Nard Clabbers BREDA
12 Stef Schreutelkamp NIJMEGEN
13 Frank Theys Tilburg
14 Mark Donne HAMONT
15 Kevin Raaijmakers EINDHOVEN
16 Arjan Broekema OOSTERWOLDE
17 Simon Apperloo TUK
18 Hans Beek NUNSPEET
19 Leon van der Ham ZOETERMEER
20 Alexander Sanders KEKERDOM
21 Tijs van Gemert HENDRIK IDO AMBACHT
22 Bart Verbeek APELDOORN
23 Wouter Wietzes BRUMMEN
24 Marco Bloem NUNSPEET
25 Fred van Zanten ARKEL
26 Daniël Liarte HILVERSUM
27 Michiel Groothoff DELFT
28 Mark Mondria S-GRAVENHAGE
29 Gerwin Bouwhuis LEMELERVELD




Zoetermeer 24-9-2011




Nieuwelingen
1 erno mccrae BERTEM
2 Jarno Weemaes KOEWACHT
3 Bram Cools Pulle
4 Kenneth Coomans DIEST
5 Rik Jansen BEUNINGEN
6 Jurrien Pelsinger ZUIDWOLDE DR
7 Puck de Gier DE LIER
8 Marvin Bovendorp ELBURG
9 Pim van de Swaluw KWADENDAMME
10 Bas van der Kooij MAASSLUIS
11 Sjoerd Bax UPPEL
12 Yoeri Past APELDOORN
13 Wiebe Scholten DIEREN
14 Bruno Mooiweer HOLTEN
15 Coen van Kleef SCHIPLUIDEN
16 Simon Coopmans ALTEVEER GEM DE WO
17 Lars Lipman MONSTER
18 Tiemo Bodemann DE LIER
19 Kevin Nooijen VOLKEL
20 Gino Bonemeijer NOOTDORP
21 Pepijn Tournoy UGCHELEN




Amateurs/Sportklasse
1 Steven Eskes NIJMEGEN
2 Eli Smeyers GEEL
3 Nick van den Heuvel ARNHEM
4 Mike van Winden NAALDWIJK
5 Arjan Leenstra ARNHEM
6 Tom Sluiter ARNHEM
7 Ninko Doornbos BERLICUM NB
8 Jeroen Wessel LEMELERVELD
9 Danny van Galen BERGHEM
10 Gijs Derksen MILLINGEN AAN DE RIJ
11 Wouter Rorije HEERDE
12 Damian de Koningh HALL
13 Ben Pauwels LIPPELO
14 Rick Oosterlaar ZWOLLE
15 William Beurskens PANNINGEN
16 Noud Nijssen BAARLO LB
17 Leon van der Hoeven MAASLAND
18 Stefan Hermens LEDEACKER
19 Martin Pakvis VLAARDINGEN
20 Stefan van den Bos TWELLO
21 Bart Classens LINDEN
22 Bas Carpay ARNHEM
23 Mark van Schie HAARLEM
24 Gerrit Albada HEERENVEEN
25 Peter Loijens VALKENSWAARD
26 Frank Staals VALKENSWAARD
27 Martijn Oosterbaan Den Dungen
28 Pieter van der Eijk Swifterbant




Masters (40+)
1 Patrick Jansen WAGENINGEN
2 Ronny Geerts OUD-TURNHOUT
3 Arne Nuys BEST
4 Frans Groenendijk GORINCHEM
5 Danny Sleeckx MALLE
6 Arjan Seunninga EDE
7 Robin Smit ARNHEM
8 Dienand Broekhuis LEMELE
9 Frans Viveen WOUDRICHEM
10 David Thörig SINT MICHIELSGESTEL
11 Ton de Haan WAGENINGEN
12 Machiel Ittmann HILVERSUM
13 André Kraan GOUDA
14 Patrick Molenaars AMSTELVEEN
15 Peter Nielen SEVENUM
16 Ton Bouman HOORN NH
17 Claude Derveaux
18 Peter Hoffmans MOERGESTEL
19 Niek van der Cruysen ERP
20 André Waninge VEENENDAAL
21 Jan Rademaker KOUDEKERK AAN DEN R
22 Jack van der Heijden DEN DUNGEN
23 Aad Treurniet BERKEL EN RODENRIJS
24 Bert Pesselse GIESSENBURG
25 Patrick Tas OEDELEN
26 Peter Rademaker ALPHEN AAN DEN RI
27 Arjan van Dam REEUWIJK
28 Kemal Acar PAPENDRECHT
29 Freddy Nooijen VOLKEL
30 Gerard Hofhuis Volthe
31 Cor van Tuyl NIEUWAAL
32 Willie van Wijhe NIJMEGEN
33 Bertie de Vree OSS
34 Wim Branderhorst UTRECHT
35 Cees Munster Amsterdam
36 Dick Timmerman NIJVERDAL
37 Martin Romeijn OTTOLAND
38 Barry van Wichen PIJNACKER
39 Dirk-Jan van Veenendaal VEENENDAA
40 Jan van Boggelen HAAFTEN
41 Djago Ambrawo APELDOORN
42 Rene van der Lende HOOGVLIET