Assendelft            1-10-2011


Assendelft

Elite/Beloften/Amateurs
1 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN
2 Sjoerd Kouwenhoven HONSELERSDIJK
3 Ton Slippens SCHAGEN
4 Derk Abel Beckeringh AMSTELVEEN
5 Harm Bronkhorst LISSERBROEK
6 Emmanuel van Ruitenbeek CADIER EN KEER
7 Jelmer Asjes KOOG A/D ZAAN
8 Joost Spring in t Veld MIJDRECHT
9 Bob Jonkheer LISSE
10 Thomas Rabou LOOSBROEK
11 Yoeri Havik ASSENDELFT
12 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL
13 Malaya van Ruitenbeek Den Haag
14 Roy Pieters ZWANENBURG
15 Tino Haakman ENKHUIZEN
16 Bart van Haaren AMSTERDAM
17 Jochem van der Doelen NULAND
18 Marcel Alma HARSKAMP
19 Menno Gobielje GOUDA
20 Robbert-Jan Mol NIBBIXWOUD
21 Ramon Sinkeldam WORMER
22 Gerard Windhouwer OOSTZAAN
23 Sander Lormans HEEMSKERK
24 Dennis Smit Zwanenburg
25 Edwin Zwaan MEDEMBLIK
26 Richard Louman AMSTERDAM
27 Ruben Dorren AMSTERDAM
28 Leander Schreurs ELBURG
29 Lars Rietveld OUDEWATER
30 Teake-Piet van der Werf DEARSUM
31 Rob van Gameren BERLICUM NB
32 Ike Groen TUITJENHORN
33 Wim Stroetinga OLDEBERKOOP
34 Geertjan Jonkman ANDIJK
35 Frank Niewold LISSE
36 Steven Stenekes ALMERE
37 Andries van der Velden HOOFDDORP
38 Yondi Schmidt Apeldoorn
39 Dennis Souverein HAARLEM




Sportklasse
1 Brian Burggraaf HOOFDDORP
2 Jeffrey van der Velden EGMOND BINNEN
3 Auke Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
4 Laurens Koster OEGSTGEEST
5 Edwin van Beek ZWAAG
6 Frank Rijkhoff VEENENDAAL
7 Frank Nijssen HAARLEM
8 Matti de Baat NW VOSSEMEER
9 Henk-Jan Buis ENKHUIZEN
10 Erwin Kistemaker DIEMEN
11 Edwin Sierkstra Hoorn
12 John Oudshoorn UITHOORN
13 Xander Moerman VIANEN
14 Maurice de Bruijn HAARLEM
15 Robert Reijers DORDRECHT
16 John Koot BEVERWIJK
17 Pieter Sikkes ASSENDELFT
18 Ger van der Wal HOOGKARSPEL
19 Hans Schelvis HEEMSKERK
20 Kevin Wilmsen AMSTELVEEN
21 Sven Asjes KOOG AAN DE ZAAN
22 Cees Schrijen ASSENDELFT
23 René Rotscheid APELDOORN
24 Bas van der Kamp ALKMAAR
25 Rene Schuitemaker VOLENDAM
26 Melvin Bos SINT PANCRAS
27 Patrick de Smit NIEUW-VENNEP
28 Bram Roozendaal DEN HELDER
29 Eric de Vries DE GOORN
30 Hendrik van Westen Assendelft
31 Casper van Sijl ALKMAAR
32 Ruud Bakker WORMER
33 Patrick IJpelaan ALKMAAR
34 Tonnie Akkermans ETTEN-LEUR
35 Jasper van Tol RIJSENHOUT
36 Teo Muis GORINCHEM
37 Ron Houtop WERVERSHOOF
38 Rene Melk ASSENDELFT
39 Norbert du Pied EGMOND AAN ZEE
40 Jeroen Kriek WORMER
41 Cristian Ooyevaar WARMENHUIZEN




Jeugd Cat. 7
1 Thierry Bouckaert LISSE
2 Jelle Nieuwpoort WARMENHUIZEN
3 Yannick Detant PURMEREND
4 Wytze Schut WOLVEGA
5 Mike Appelman BEVERWIJK
6 Mishka Rood BERGEN NH
7 Danilo van Driel HOORN NH
8 Tristan Rijsdijk VLAARDINGEN
9 Jeroen van Goor WILNIS
10 Oscar van Wijk WORMER
11 Mitchell van Roijen BEVERWIJK
12 Brendan Berendse PURMEREND
13 Danny Voogt WORMER
14 Steven van Ardenne ROTTERDAM
15 Jacco de Vries WIERINGERWERF
16 Miro Wahab CASTRICUM
17 Jesse Muis Giessenburg
18 Matthijs Al ASSENDELFT
19 Danny van Niekerk PURMEREND
20 Ewout Bun Alkmaar
21 Tristan Groot HEERHUGOWAARD
22 Jenna Giesbergen Heemskerk




Jeugd Cat. 6
1 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN
2 Lars van den Berg DE MEERN
3 Mel van der Veekens ZAANDAM
4 Merel Hofman BLEISWIJK
5 Niels Fijen HEEMSKERK
6 Jens van den Dool HOOGBLOKLAND
7 Marco Muyderman PURMEREND
8 Max Berkhout UITGEEST
9 Janneke van Doorn Maarssenbroek
10 Tessa Dijksman VELSERBROEK
11 Neville Groot HEERHUGOWAARD