Alkmaar           2011  / 2012





NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP STAYEREN

SPORTPALEIS ALKMAAR 24 JANUARI 2012.








Kwalificatie over 20 km

De eerste drie van ieder serie en de snelste vierde renners van beide series gaan naar de finale
uitslag Rug nr. Naam Woonplaats Gangmaker Woonplaats
1 4 Jos Pronk Warmenhuizen Sam Mooij Heerhugowaard
2 1 Patrick Kos Alkmaar Willem Fack Wilnis
3 9 Bob Stopler Woerden Christian Dippel Duitsland
4 5 Dex Groen Tuitjenhorn Andreas Tschope Duitsland 19.53
5 10 Wout Cevat Hensbroek Uwe Smit Julianadorp














uitslag Rug nr. Naam Woonplaats Gangmaker Woonplaats
1 6 Raymond Rol Alkmaar Cees Stam Koog aan de Zaan
2 2 Matthe Pronk Tuitjenhorn Peter Bauerlein Duitsland
3 3 Patrick Besteman Heerhugowaard Rene Kos Zuid-Scharwoude
4 8 Richard Konijn Abbekerk Mark Konijnenberg Schoorl 21.01
5 7 Klaas van 't Veer Assendelft Uwe Smit Julianadorp







NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP STAYEREN

SPORTPALEIS ALKMAAR 24 JANUARI 2012.








Finale over 50 km









uitslag Rug nr. Naam Woonplaats Gangmaker Woonplaats
1 2 Matthe Pronk Tuitjenhorn Peter Bauerlein Duitsland
2 4 Jos Pronk Warmenhuizen Sam Mooij Heerhugowaard
3 1 Patrick Kos Alkmaar Willem Fack Wilnis
4 9 Bob Stopler Woerden Christian Dippel Duitsland
DNF 6 Raymond Rol Alkmaar Cees Stam Koog aan de Zaan
DNF 5 Dex Groen Tuitjenhorn Andreas Tschope Duitsland
DNF 3 Patrick Besteman Heerhugowaard Rene Kos Zuid-Scharwoude








 = = = = = = = == = = = = = = = = = = = = = == = = = = = = = == = = = = =

Populaire 23-10-2011






























Deelnemers Puntenrace Rit in lijn Leidersrace Totaal Punten

rug nr nr.




klassement













Beloften en elite, Jun
















4 el Pieter Scheerens 3 10 2 15 10

5 el Michael Veen 9 2 8 19 9

3 bel Gils Duyndam 7 9 5 21 8





















1 sp John Burger 2 7 3 12 10

8 sp Jos Koop 11 1 6 18 9

2 sp Rene Borst 1 8 9 18 8

11 sp Bob Klein 10 5 7 22 7

7 am Maxim Harteloh 8 3 12 23 6

9 sp Luuk Jansen 12 13 10 35 5

10 sp Herman de Jong 13 11 11 35 4

6 sp Sander Koomen 6 12 dns 99


29 jun Martijn Don 5 4 1 10 10

30 jun Stijn Bankras 4 6 4 14 9























Uitslag Alkmaar op zondag 23-10-2011




























Deelnemers Heren















Totaal
rug nr cat
tijd punten 500 leiders punten scratch afval



500 m meter race koers












9 elite Yondi Schmidt 29,49 1 3 2 7 2 15
14 elite Patrick Bos 29,76 2 4 5 2 4 17
12 elite Matthé Pronk 32,06 10 5 3 5 1 24
1 elite Mitchell Huenders 32,19 12 1 1 6 5 25
20 bel Bram Imming 32,54 14 6 4 1 8 33
3 jun Stijn Bankras 32,28 13 2 7 9 3 34
15 am Rene Borst 31,75 8 8 6 8 9 39
10 bel Jip Westra 30,67 4 11 10 4 13 42
13 bel Gert Jan De Smet (België) 31,05 5 9 11 11 7 43
6 jun Yannick Schurwanz 32,7 16 7 8 10 6 47
4 am Luuk Jansen 32,73 17 12 13 3 12 57
17 bel Dennis Bakker 30,53 3 20 12 12 11 58
11 jun Milan Broer 31,67 7 13 14 14 14 62
8 am Roland Valk 31,1 6 10 16 18 17 67
7 am John Burger 32,59 15 14 9 15 16 69
5 am Richard Konijn 33,36 18 16 17 13 10 74
18 jun Tim Ruwiel 33,79 19 15 18 19 15 86
16 elite Michael Veen 34,08 20 18 dnf dnf dnf dnf
19 jun Marc Veldt 31,82 9 17 15 dnf dnf dnf
22 am Maas van Beek 32,14 11 19 19 dnf dnf dnf






















Deelnemers Dames/Heren Nieuwelingen















Totaal
rug nr cat
tijd punten 500 leiders punten scratch afval



500 m meter race koers












35 Nwl/H Thom Martens 34,95 1 1 1 2 1 6
37 Elite Kim van Dijk 35,55 6 3 4 4 3 20
32 Jun/D Daisy Rodenburg 35,35 4 6 5 5 2 22
36 Nwl/H Nils Wolffenbuttel 35,17 2 2 2 8 8 22
40 Bel Rosanne Slik 37,8 9 4 3 3 4 23
34 Nwl/H Camiel Lok 35,28 3 5 8 1 6 23
21 Nwl/H Toon Imming 36,6 7 7 6 6 5 31
39 Elite Santia Til Kusuma 36,15 5 8 7 7 11 38
38 Bel Lisanne Al 37,08 8 10 9 10 9 46
31 NwlD Nina Buysman 40,2 11 9 10 9 10 49
33 Nwl/D Myrthe Breedijk 39,34 10 11 11 11 7 50











Uitslagen zondag 16 oktober 2011











Dames
Gangmaker












Uitslag Rug nr 20 en 25 ronden














1 55 Nicky Zijlaard Junior Ron Zijlaard
1 1 2
2 53 Santia Tri Kusuma Elite Leo Adegeest
3 2 5
4 51 Silvie Haakman Junior Cees Stam
2 4 6
5 54 Daisy Rodenburg Junior Gerard Buijing
4 3 7
6 50 Ilse Miltenburg Junior Enrico Miltenburg
5 5 10











Nieuwelingen
Gangmaker













Rug nr 20 en 25 ronden














1 47 Jouke Schelling NieUweling/M Cees Stam
1 1 2
2 45 Thom Martens Nieuweling/M Leo Adegeest
2 2 4
3 41 Eline Hoppezak Nieuweling/D Gerard Buijing
3 4 7
4 46 Yannick Detant Nieuweling/M Sam Mooij
6 3 9
5 42 Luc Grefte Nieuweling/M Enrico Miltenburg
4 5 9
6 43 Jeffrey Meeuwissen Nieuweling/M Uwe Smit
5 6 11
7 44 Nina Buysman Nieuweling/D Peter Markus
7 7 14











Jeugd
Gangmaker













Rug nr 10 en 15 ronden














1 37 Daan Markus categorie 7 Peter Markus
1 1 2
2 32 Maikel Zijlaard categorie 6 Ron Zijlaard
1 2 3
3 56 Maaike Boogaard categorie 6 Dick de Haas
2 3 5
4 33 Yentl Ruymgaard categorie 7 Cees Stam
2 4 6
5 36 Timo Miltenburg categorie 7 Enrico Miltenburg
3 5 8
6 35 Vincent Hoppezak categorie 6 Gerard Buijing
3 6 9
7 38 Ryan Ruimgaard categorie 6 Vinus Huenders
4 7 11
8 60 Maaike Brandwagt categorie 6 Leo Adegeest
4 8 12
9 30 Alexander Konijn categorie 6 Uwe Smit
5 9 14
10 39 Mark Smit categorie 6 Sam Mooij
5 10 15
11 34 Jesse de Rooij categorie 6 Dick de Haas
6 12 18
12 70 Wouter Mur categorie 6 Vinus Huenders
7 11 18
13 49 Keylie Waterreus categorie 6 Uwe Smit
6 13 19











Heren/junioren/amateurs
Gangmaker













Rug nr 30 en 40 ronden














1 29 Christian Bosch Amateur Peter Markus
2 1 3
2 21 Stijn Bankras Junior Gerard Buijing
1 2 3
3 27 Edwin van Beek Amateur Cees Stam
3 3 6
4 20 Roland Valk Amateur Ron Zijlaard
5 4 9
5 22 Luuk Jansen Amateur Uwe Smit
4 5 9
6 25 Jan Willem van Schip Junior Leo Adegeest
6 6 12
7 26 Simon de Regt Junior Sam Mooij
7 7 14
8 76 Richard Konijn Amateur Dick de Haas
9 8 17
9 24 Davey van der Jagt Junior Enrico Miltenburg
8 9 17











Elite/beloften
Gangmaker













Rug nr 40 en 60 ronden














1 1 Jeff Vermeulen Elite Ron Zijlaard
1 1 2
2 3 Mike Bond Elite Peter Markus
2 2 4
3 5 Jos Pronk Elite Sam Mooij
3 3 6
4 2 Bob Stöpler Elite Leo Adegeest
5 4 9
5 7 Mitchell Huenders Elite Vinus Huenders
4 5 9
6 4 Yondi Schmidt Elite Cees Stam
7 6 13
7 6 Pieter Scheerens Elite Gerard Buijing
6 8 14
8 8 Christian Kos Elite Dick de Haas
8 7 15









Jeugd Omnium

Rit in lijn Afval Race Leidersrace Totaal
Punten jaar








Klassement
61 cat 3 Erwin Smit 6 5 3 14
10
62 cat 3 Jorn de Vente 10 8 8 28
9
63 cat 4 Zarah de Haan 1 3 4 8
10
66 cat 4 Emma Boogaard 7 7 5 19
9
65 cat 4 Casper van Uden 8 4 7 19
8
68 cat 4 Serghino Wilshaus 5 10 6 21
7
69 cat 5 Marit Raaijmakers 2 2 2 6
10
71 cat 5 Bob Markus 3 1 1 9
9
72 cat 5 Dion Schoolenaar 4 6 10 20
8
73 cat 5 Lili Schuitenaker 9 9 9 27
7












Rit in lijn Afval Race Leidersrace Totaal
Punten jaar








Klassement
32 cat 6 Vincent Hoppezak 1 2 1 4
10
33 cat 6 Maikel Zijlaard 2 4 2 8
9
34 cat 6 Maaike Boogaard 7 6 4 17
8
35 cat 6 Keylie Waterreus 12 10 5 27
7
36 cat 6 Jesse de Rooij 9 12 7 28
6
37 cat 6 Maaike Brandwagt 11 9 8 28
5
38 cat 6 Mark Smit 9 8 13 30
4
39 cat 6 Ryan Ruijmgaard 13 11 12 36
3
49 cat 7 Daan Markus 4 1 6 11
10
56 cat 7 Yenti Ruijmgaard 5 5 3 13
9
60 cat 7 Enzi hilhorst 3 3 10 16
8
64 cat 7 Timo Miltenburg 6 7 9 22
7
67 cat 7 Wouter Mur 8 13 11 32
6
70 cat 7 Marco Muiderman 14 14 14 42
5

 = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  = =  =  = = =  = = = =  = =  =

       GP Sprint    9-10-2011.
 
    Elite/belofte Mannen
 
1. Hugo Haak
2. Roy van de Berg
3. Matthijs Büchli
4. Yorick Bos
5. Patrick Bos
6. Bas Krauwel
7. Jeroen Hoekstra
8. Hidde de Vries
9. Nick Post
10. Rene Smalbrugge
11. Johim Ariesen
12. Jos Koop
13. Michael Veen
 
Elite/belofte/junior. nieuweling dames
 
1. Willy Kanis
2. Yvonne Hijgenaar
3. Agnes Ronner
4. Yesna Rijkhoff
5. Shanne Braspennincx
6. Marie Louise Konkelaar
7. Haleigh Dolman
 
Junioren Mannen
 
1. Nils van 't Hoenderdaal
2. Dennis Looij
3. Simon de Regt
4. Philip Kootstra
 
Nieuwelingen Mannen
 
1. Daan van Norden
2. Jordi Vrancken (België)
3. Thom Martens

.
= = = = = = = = == = = == = = = = = = = = == = = = == = = = == = = == = == = == = == = = == = = == = == == = == == = = =

ALKMAAR OP ZONDAG 2 OKTOBER 2011
Polulaire van de categorie junioren en elite.










Rit in handicap Afval Totaal
Plaats Nr. Naam Lijn Race koers punten
1 18 Johim Ariesen 1 1 1 3
2 20 Stijn Bankras 4 2 2 8
3 21 Leon Hofman 2 4 3 9
4 16 Gertjan de Smet 3 3 4 10
5 15 Thomas van Ee 5 5 7 17
6 19 Christian Kos 6 7 5 18
7 24 Maas van Beek 7 8 6 21
8 12 John Burger 8 6 8 22
9 14 Kevin McCombe 9 9 9 27














ALKMAAR OP ZONDAG 2 OKTOBER 2011
Populaire van de categorie nieuwelingen en dames











Handicap Afval Totaal
Plaats Nr. Naam Scrats Race koers punten
1 4 Stefan Kreder 1 6 2 9
2 1 Jorn Buning 2 7 1 10
3 22 Thom Martens 6 2 3 11
4 7 Jim Lindenbrug 3 1 12 16
5 11 Lotte van Hoek 7 3 6 16
6 10 Yannick Detant 4 8 4 16
7 8 Danny Voogt 9 5 7 21
8 3 Santia Tri Kusuma 5 11 5 21
9 2 Shana Dalving 12 4 8 24
10 6 Bianca Lust 8 9 9 26
11 5 Nina Buysman 10 10 10 30
12 9 Yesna Rijkhoff 11 12 11 34














ALKMAAR OP ZONDAG 2 OKTOBER 2011
OMNIUM VAN DE JEUGD CAT 6 EN 7











Punten Afval Totaal
Plaats Nr. Naam scrats koers koers punten
1 36 Merel Hofman 1 1 2 4
2 33 Yenti Ryijmgaard 2 2 1 5
3 30 Daan Markus 3 3 3 9
4 32 Ryan Ruijmgaard 4 4 4 12














OMNIUM VAN DE JEUGD OP ZONDAG 2 OKTOBER 2011
CAT 1 TOT EN MET 5











Punten Afval Totaal
Plaats Nr. Naam Scrats koers koers punten
1 31 Bob Markus 2 1 1 4
2 25 Phaedra Krol 1 2 4 7
3 35 Zarah de Haan 4 3 3 10
4 27 Serginho Wilshaus 5 5 2 12
5 34 Dion Schoolenaar 3 4 7 14
6 26 Jorn de Vente 6 7 5 18
7 29 Sjoerd Schenk 6 6 6 18









Alkmaar op zondag in het Sportpaleis.


De w.v. Alcmaria Victrix organiseert op zondag 2 oktober 2011 de eerste wedstrijd in de serie Alkmaar op zondag.

Om 9 uur opent het Sportpaleis haar deuren en om 10.00 uur begint de jeugd aan een omnium.

De jeugd is de meest enthousiaste groep deelnemers.

Zij vliegen er elke wedstrijd vol in.

Rond 10.45 uur begint het hoofdprogramma met een omnium voor mannen en vrouwen.

Dit betekent dat dit omnium openstaat voor nieuwelingen, junioren, elite, amateurs en sportklasse zowel voor mannen als vrouwen.

Uiteraard rijden de mannen en vrouwen voor een apart eindklassement.

Dit omnium is de eerste van een reeks van vier wedstrijden met een eindklassement van een drie banentournooi.

De onderdelen zijn scratch over 40 ronden, handicaprace en deense afvalkoers.

De organisatie hoopt hierdoor op deelnemers uit het hele land. Op 6 november in het Velodrome te Amsterdam, op 27 november in Omnisport te Apeldoorn en op vrijdag 2 december de laatste keer in Alkmaar tijdens het NK stayeren. Met dan de prijsuitreiking over 4 wedstrijddagen. De stayers zullen tussen de onderdelen twee manches rijden over 15 en 20 kilometer.

Inschrijven bij voorkeur vooraf via e-mail uwesmit@quicknet.nl