Dordrecht            2-10-2011


 veldrit van Dordrecht




Elite/Beloften
1 Twan van den Brand VOLKEL
2 Niels Wubben NAALDWIJK
3 Patrick van Leeuwen HILVARENBEEK
4 Kobus Hereijgers HEDEL
5 Jordy Luisman BERGENTHEIM
6 Bart Verschueren TREMELO
7 Jasper Ockeloen ARNHEM
8 Jens Gijs GIERLE
9 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
10 Sonny Volders
11 Tom de Kort KASTERLEE
12 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
13 Sten Raeymakers LILLE
14 Nick van Dijke BAARLE NASSAU
15 Jordy Beuker HUIZEN
16 Bryan Borowski BERLICUM
17 Bas de Bruin UITHOORN
18 Sieen Verstraeten BelgiŽ
19 Ruben Veestraeten HEUSDEN-ZOLDER(B)
20 Pieter Homan UITHOORN
21 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
22 Bertrand Hartemink Amsterdam
23 Wilco van Beusekom GELDERMALSEN




Junioren
1 Bjorn van der Heijden SCHAIJK
2 Gillian Veestraeten Heusden-Zolder
3 Koen van de Ven VELDHOVEN
4 Richard Jansen ASSENDELFT
5 Jelle Wolsink BORNE
6 Yves Coolen
7 Nicky Gieskens S-GRAVENHAGE
8 Jasper van Dijk MIERLO
9 Jeroen Vegter RHOON
10 Jelle de Schepper MADE
11 Mats Lammertink WIERDEN
12 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD
13 Tom Schaft DALERVEEN
14 RafaŽl Spier HILVERSUM
15 Daan de Schepper MADE
16 Janno de Bruijn RIJSBERGEN
17 Teun van den Burg BAARN
18 Bas van den Wijngaard ULVENHOUT AC
19 Bart van Opdorp BAVEL
20 Patrick Mulder TIEL
21 Richard Hol ACHTERVELD
22 Niels Hoogenboom MONTFOORT
23 Dennis Hack BERGEN OP ZOOM
24 Mike Castel OSSENDRECHT
25 Leroy van Drunen DORDRECHT
26 Ron Jansen STRIJBEEK
27 Bart de Visser MOERDIJK
28 Sjors Stam NAARDEN
29 Jacques Schouten KLAASWAAL
30 Ewoud Hartemink AMSTERDAM
31 Marvin Bakx BERGEN OP ZOOM
32 Ciske van Gestel CHAAM
33 Robin Prigge UITGEEST
34 Jan Tol HEEMSKERK







Vrouwen
1 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
2 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
3 Kim Banga EINDHOVEN
4 Yara Kastelijn NEERKANT
5 Dirkje Bazuin s'Gravenhage
6 Ilona Meter HATTEM
7 Linda Kroes GRONINGEN
8 Esmee Oosterman GIETEN
9 Mascha Mulder RIDDERKERK
10 Britt Jochems VIANEN UT
11 Julia Schobben GORINCHEM
12 Pauliena Rooijakkers ASTEN-HEUSDEN
13 Chanella Stougje ZUIDLAND
14 Annet Eendhuizen HENGELO OV
15 Cťline van Houtum DEN DUNGEN
16 Marjolein Wijkel EXLOO
17 Rylana Soepenberg DEN HAAG
18 Wendy Oosterwoud URETERP
19 Rachelle van Kappel WOERDEN
20 Thamara Pijpers RIDDERKERK
21 Madeleen Hartemink AMSTERDAM
22 ChloŽ Spier HILVERSUM




Nieuwelingen
1 Pascal Eenkhoorn GENEMUIDEN
2 Fabio Jakobsen HEUKELUM
3 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
4 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
5 Max Gulickx EINDHOVEN
6 Sjoerd v.d. Stelt NUMANSDORP
7 Jordi Talen SPIJKENISSE
8 Maik van der Heijden SCHAIJK
9 Feiko Ammerlaan BERKEL EN RODENRIJS
10 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
11 David Hockx OUDEWATER
12 Martijn van Dam HEENVLIET
13 Thierry Bouckaert LISSE
14 Thijs Kool AMERSFOORT
15 Tommie Bone LUYKSGESTEL
16 Marijn Renders NUENEN
17 Dylan Bouwmans GEMERT
18 Kelvin Dekker FLUITENBERG
19 Thomas Visser DRUNEN
20 Olaf Remmerswaal WOERDEN
21 Tom Wijkel EXLOO
22 Henk Weerman WOLVEGA
23 Kevin van Bennekom CULEMBORG
24 Jurgen Bartelen OUD GASTEL
25 Mitchel Vrielink ZUTPHEN
26 Tim van Dolleweerd OSS
27 Ricardo Lathouwers SON
28 Wesley Floren OSSENDRECHT
29 Ruben Bekkers TILBURG
30 Yorick Verberne LIEROP
31 Vincent Kip OLDENZAAL
32 Mike van der Ham LEXMOND
33 Ruben de Goede LEIDEN
34 Jeroen Heij EINDHOVEN
35 Michael van Steen ALPHEN
36 Luc van der Lecq HOUTEN
37 Sam de Groot ALEM
38 Bart de Veer VREELAND




Amateurs/Sportklasse
1 Ivar Hartogs AMERSFOORT
2 Peter van den Heuvel BAKEL
3 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
4 Patrick de Laat BERLICUM
5 Roel van Houtum GOIRLE
6 Tom Davids NIJMEGEN
7 Erik van Laar LOENEN GLD
8 Cees Quint DEIL
9 Edwin Wielink TWELLO
10 Stefan Kramer HARDINXVELD GIESSENDAM
11 Nils ten Brinke APELDOORN
12 Edwin Arts OVERLOON
13 Hans Jongeling UTRECHT
14 Arno Winters OMMEN
15 Piet Smits Hazerswoude Dorp
16 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
17 Niels van Baar WOERDEN
18 Mike van Veelen ARNHEM
19 Bjorn Beldman RIJSSEN
20 Joep van Gennip BAVEL
21 Leon van der Hoeven MAASLAND
22 Jochem Koren Bussum
23 Jeroen Claessen HOEVEN
24 Erwin Waenink GROENLO
25 Gijs Jongeling BEST
26 Marc Scholman MONTFOORT
27 Roderik Egberink Hilversum
28 Aalzen Alma AUGUSTINUSGA
29 Bert Jan Hamer HATTEM
30 Joost Pels GOUDA
31 Wouter Hendriksen VARSSELDER
32 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
33 Erwin Ketellapper Wolvega
34 Fred van Zanten ARKEL
35 Edwin Pauli S-GRAVENHAGE
36 Tom van Braak VELP
37 Peter Groenendijk WADDINXVEEN
38 Raymond Snijders STRIJEN
39 Jan-Willem Kamphof Eindhoven




Masters
1 Edwin Raats HELMOND
2 Emiel Borsboom WOERDEN
3 Johan Dussel EELDE
4 Jos Bogaerts STRIJBEEK
5 Marcel Scheffer DOETINCHEM
6 Renť Snoeren DONGEN
7 Lars Rietveld OUDEWATER
8 John Spek WADDINXVEEN
9 Henk Weerman WOLVEGA
10 Jan Grootkarzyn ELBURG
11 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
12 Marc Coolen Belgie
13 Gert Ruitenberg OOSTERWOLDE GLD
14 Harry Hanneuse AMERSFOORT
15 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
16 Raimon Knip KORTENHOEF
17 John Eggers RIDDERKERK
18 Adriaan van Londen TIEL
19 Marco Kok ENTER
20 Udo Janssen PAPENDRECHT
21 Edwin van Pinxteren ROSMALEN
22 Jan Gudde NOOTDORP
23 Bert van der Klooster RIDDERKERK
24 Ger Koenen CULEMBORG
25 Bennie van den Heuvel STRIJEN
26 Frank Rijkhoff VEENENDAAL
27 Harald Mijnsbergen OOSTERHOUT NB
28 Marcel Boschker WOERDEN
29 Willard Gerritsen UITHOORN
30 Jacco Hooiveld ANDIJK
31 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
32 Mark Janssens RHENEN
33 Marco de Rooij SPRANG-CAPELLE
34 Wout Delwel ROTTERDAM
35 Barend Motshagen NIJKERK GLD
36 Louis Oudshoorn LEIDERDORP
37 William de Wolf RIDDERKERK
38 Vincenzo Pascarella HILVERSUM
39 Erwin Otjes TILBURG
40 Tom den Ouden ZEIST
41 Andre Hekel LOENEN AAN DE VECHT
42 Arie den Braven NIEUWEGEIN
43 Theo Wennekes DODEWAARD