Gieten             2-10-2011

Hondsrug Classic Nijslootsweg te Gieten
Resultaat van alle Categorieën - 2011-10-02 12:00:00 - wedstrijd


















Pos Naam Licentiecategorie Woonplaats Tot. Tijd Verschil Gat Laatste Ronde 1e Ronde
1 Kevin Van Hoovels elite Betekom 1:41:26.093

50:01.462 50:10.400
2 Fabian Giger elite Rieden 1:41:31.342 5.249 5.249 50:05.851 50:20.398
3 Bas Peters elite Heel 1:41:31.809 5.716 0.467 50:06.374 50:10.228
4 Jeroen Boelen elite Drunen 1:41:49.906 23.813 18.097 50:24.223 50:10.697
5 Sébastien Carabin beloften Petit Rechain 1:41:50.026 23.933 0.120 50:25.775 50:09.438
6 Henk Jaap Moorlag elite Onstwedde 1:41:50.519 24.426 0.493 50:26.074 50:35.021
7 Chris Jongewaard elite Australia 1:43:02.812 1:36.719 1:12.293 51:15.719 50:32.898
8 Jelmer Pietersma elite Balk 1:43:02.922 1:36.829 0.110 51:17.466 50:30.082
9 Jens Schuermans junioren Maasmechelen 1:43:02.927 1:36.834 0.005 51:17.671 50:26.450
10 Emil Lindgren elite Sollebrunn 1:43:03.036 1:36.943 0.109 51:18.107 51:44.927
11 Tim Wynants elite België 1:43:03.041 1:36.948 0.005 51:18.275 50:29.303
12 Marek Galinski Elite Opolzno 1:43:03.063 1:36.970 0.022 51:15.564 50:32.538
13 Marco Minnaard beloften Wemeldinge 1:43:18.105 1:52.012 15.042 51:33.032 50:30.220
14 Bart Brentjens elite Schaijk 1:43:18.268 1:52.175 0.163 51:19.021 50:43.551
15 Piotr Brzozka Belofte Ryduetowy 1:43:18.302 1:52.209 0.034 51:31.005 50:32.448
16 Milan Spesny elite Plzen 1:43:18.371 1:52.278 0.069 51:08.579 51:17.459
17 Erik Groen Belofte Doorwerth 1:43:18.417 1:52.324 0.046 51:30.693 50:32.446
18 Frank Schotman elite Gouda 1:43:20.107 1:54.014 1.690 51:20.676 50:43.342
19 Didier Bats junioren Betekom 1:44:13.620 2:47.527 53.513 52:06.737 50:47.810
20 Geert van der Horst Belofte Woerden 1:44:14.106 2:48.013 0.486 51:52.570 50:52.730
21 Tim Lemmers beloften Anna Paulowna 1:44:19.430 2:53.337 5.324 51:58.073 51:05.428
22 Stefan Vreugdenhil beloften Naaldwijk 1:44:41.901 3:15.808 22.471 52:20.030 51:03.983
23 Jan Weevers masters-40 Hengelo Gld 1:44:55.156 3:29.063 13.255 52:33.460 51:00.106
24 Micha de Vries elite Hilversum 1:45:20.092 3:53.999 24.936 52:17.196 51:47.085
25 Onno Reijnhout elite Groningen 1:45:22.239 3:56.146 2.147 52:46.010 51:19.587
26 Rene Hooghiemster elite Oentsjerk 1:45:24.303 3:58.210 2.064 52:47.774 51:19.104
27 Tom Hoekman amateurs Oldenzaal 1:45:25.817 3:59.724 1.514 52:22.711 51:41.248
28 Marcel Lommers beloften Sprang Capelle 1:45:29.780 4:03.687 3.963 52:27.654 51:45.781
29 Lee Williams elite Tonypandy 1:45:31.376 4:05.283 1.596 52:28.036 51:47.901
30 Pim van der Marel beloften De Lier 1:45:31.750 4:05.657 0.374 52:55.585 51:18.770
31 Sjonnie de Vries masters-30 Epe 1:45:31.755 4:05.662 0.005

32 Wilco Verwegen elite Melderslo 1:45:40.329 4:14.236 8.574 52:38.011 51:45.659
33 David Fletcher elite Manchester 1:46:04.128 4:38.035 23.799 53:54.510 50:53.553
34 Rien Terpstra junioren Apeldoorn 1:47:53.943 6:27.850 1:49.815 54:03.914 52:31.056
35 Bart Barkhuis beloften Norg 1:48:09.535 6:43.442 15.592 55:06.868 51:45.187
36 Sven Broekaart junioren Julianadorp 1:48:16.482 6:50.389 6.947 54:26.954 52:30.184
37 Gerben Mos beloften Havelte 1:48:16.876 6:50.783 0.394 54:27.008 52:31.875
38 Christian van Wamelen elite Apeldoorn 1:48:24.332 6:58.239 7.456 54:34.989 52:30.358
39 Jack Vermeulen beloften S\\\'gravendeel 1:48:36.240 7:10.147 11.908 54:41.095 52:36.701
40 Frank Molenaar amateurs Rheden 1:49:04.729 7:38.636 28.489 54:40.629 53:04.977
41 Marc Oosterhof elite Apeldoorn 1:49:05.309 7:39.216 0.580 54:50.382 52:58.028
42 Robbert Keus junioren Naaldwijk 1:49:05.486 7:39.393 0.177 54:42.153 53:04.903
43 Sem Huitema
Lelystad 1:49:05.987 7:39.894 0.501 54:42.835 53:01.966
44 Stephen James elite Palgrave - Diss (norfolk) 1:49:06.977 7:40.884 0.990 54:52.290 52:58.373
45 Rick Goeree junioren Borger 1:49:07.568 7:41.475 0.591 54:44.032 52:56.646
46 Arie de Jong masters-30 Oosterwolde 1:49:09.050 7:42.957 1.482 54:46.025 53:02.438
47 Wietse de Vries amateurs Rolde 1:49:22.693 7:56.600 13.643 54:58.265 53:03.216
48 Robin Roelofs beloften Berghem 1:49:28.811 8:02.718 6.118 53:59.634 54:11.450
49 Tom Sluiter amateurs Arnhem 1:49:39.180 8:13.087 10.369 54:19.370 53:51.716
50 Christiaan Last masters-30 De Pol 1:49:46.627 8:20.534 7.447 54:58.031 53:28.594
51 Robin Smit masters-40 Arnhem 1:49:47.693 8:21.600 1.066 54:18.077 54:08.028
52 Erik Bolding Amateurs Tuk 1:49:48.503 8:22.410 0.810 54:19.501 53:46.636
53 Olaf Noorbergen amateurs Vollenhove 1:50:12.232 8:46.139 23.729 54:57.162 53:53.085
54 Robin Veenstra junioren Oosterwolde 1:50:33.514 9:07.421 21.282 55:02.477 53:59.039
55 J Bruinsma masters-30 Emmen 1:50:42.967 9:16.874 9.453 55:43.887 53:39.500
56 Luuk van der Wal junioren De Lier 1:51:17.384 9:51.291 34.417 56:53.434 53:04.219
57 Jesper Slik junioren Bergen Nh 1:51:38.410 10:12.317 21.026 57:14.648 53:04.973
58 Wouter Rorije amateurs Heerde 1:52:03.993 10:37.900 25.583 57:15.613 53:27.099
59 Paul Timmer elite Gasselte 1:52:05.731 10:39.638 1.738 56:35.620 54:13.793
60 Dienand Broekhuis masters-40 Lemele 1:52:15.342 10:49.249 9.611 56:45.490 54:09.946
61 Laura Turpijn vrouwen Kranenburg 1:52:43.328 11:17.235 27.986 56:23.872 54:55.520
62 Anne Terpstra vrouwen Apeldoorn 1:52:43.610 11:17.517 0.282 56:24.021 54:55.836
63 Maja Wyoszczowska Vrouwen Jeleni A Gora 1:52:43.910 11:17.817 0.300 56:51.243 54:29.131
64 Richard Kors Masters 30+ Woord 1:53:00.806 11:34.713 16.896 55:58.967 55:20.845
65 Heidi Rosasen Sandstø vrouwen Vinterbro 1:53:01.316 11:35.223 0.510 56:41.984 54:54.688
66 Jeroen Wessel Amateurs Lemelerveld 1:53:02.229 11:36.136 0.913 56:09.497 55:10.250
67 Jurriën Pelsinger nieuwelingen Zuidwolde 1:53:04.903 11:38.810 2.674 57:37.007 53:58.700
68 Arjan Broekema masters-30 Oosterwolde 1:53:07.255 11:41.162 2.352 56:48.011 54:58.333
69 Rob Barel masters-40 Overberg 1:53:07.714 11:41.621 0.459 56:32.713 55:13.140
70 Sander Snijder junioren Dalen 1:53:29.742 12:03.649 22.028 56:57.696 55:03.528
71 Jos Feiken elite Muntendam 1:53:30.391 12:04.298 0.649 57:09.478 54:58.541
72 Jos Leonhardt masters-30 Wilhelminaoord 1:53:32.289 12:06.196 1.898 57:39.801 54:31.756
73 Petra Mermans vrouwen Retie 1:53:33.562 12:07.469 1.273 56:27.205 55:41.797
74 Henk Bos beloften Drachten 1:53:38.249 12:12.156 4.687 58:18.162 54:01.240
75 Rene Wilkens Wilkens masters-30 Gieten 1:53:38.680 12:12.587 0.431 56:32.538 55:43.675
76 Machiel Ittmann masters-40 Hilversum 1:53:50.329 12:24.236 11.649 56:43.757 55:28.997
77 Johnny Kat masters-40 Hoogeveen 1:54:00.061 12:33.968 9.732 57:01.965 55:31.926
78 Niels Goeree junioren Borger 1:54:00.797 12:34.704 0.736 57:25.584 55:06.676
79 Otakar Kobr masters-30 Vrchlabi 1:54:14.891 12:48.798 14.094 56:40.319 55:51.837
80 Seine Zandbergen masters-40 Sleen 1:54:20.893 12:54.800 6.002 57:09.952 55:49.430
81 Nicoletta de Jager vrouwen Vinkeveen 1:54:23.361 12:57.268 2.468 56:57.399 56:01.288
82 Githa Michiels vrouwen Hoboken-antwerpen 1:54:28.505 13:02.412 5.144 57:02.753 56:01.341
83 Mark Eijkelkamp masters-40 Peize 1:54:42.877 13:16.784 14.372 57:17.317 55:47.256
84 Jan Hendrik Westra elite Ureterp 1:54:45.904 13:19.811 3.027 57:39.117 55:49.215
85 Klaas Almoes
Borger 1:54:46.166 13:20.073 0.262 57:19.978 55:59.387
86 Cas Broekaart masters-40 Den Helder 1:54:46.355 13:20.262 0.189 57:31.218 55:47.382
87 Roelof de Roos Masters 30+ Leeuwarden 1:54:46.700 13:20.607 0.345 57:36.543 55:28.335
88 Jorgen Brok masters-30 Lemelerveld 1:54:46.926 13:20.833 0.226 57:53.988 55:33.252
89 Frank Zwaneveld masters-30 Emmen 1:54:57.478 13:31.385 10.552 58:04.069 55:33.025
90 Benito Pekel masters-30 Schoonoord 1:55:11.703 13:45.610 14.225 57:46.750 56:02.253
91 Michiel van Goor Amateurs Nijeveen 1:56:03.601 14:37.508 51.898 59:01.618 55:20.902
92 Benny Ridder masters-30 Peize 1:56:07.816 14:41.723 4.215 58:14.302 56:22.611
93 Ola Dawidowicz Vrouwen Kozimenek 1:56:16.514 14:50.421 8.698 58:22.543 56:30.124
94 Tijs van den Brink amateurs Putten 1:56:18.173 14:52.080 1.659 57:26.758 57:15.436
95 Hidde Bos amateurs Alkmaar 1:56:20.469 14:54.376 2.296 57:28.795 57:11.454
96 Guido van Tuyl junioren Nieuwaal 1:56:20.716 14:54.623 0.247 57:58.537 57:01.914
97 Edwin Klompenhouwer amateurs Putten 1:56:29.800 15:03.707 9.084 58:35.737 56:18.651
98 Maikel Pruiksma amateurs Hoogeveen 1:56:32.247 15:06.154 2.447 58:57.655 56:02.730
99 Magdalena Sadtecka Vrouwen Kodz 1:56:42.652 15:16.559 10.405 58:17.910 57:00.476
100 Bas Zappay Amateurs Arnhem 1:56:52.686 15:26.593 10.034 56:48.370 58:22.048
101 Maurits Buist amateurs Drachten 1:56:53.105 15:27.012 0.419 58:31.229 56:45.206
102 Wilfred Drenthen amateurs Veenoord 1:56:57.013 15:30.920 3.908 58:35.257 56:51.585
103 Jan-jorrit Lubben amateurs Emmen 1:56:58.860 15:32.767 1.847 58:12.158 57:09.050
104 Joost Baron
Oldemarkt 1:57:14.649 15:48.556 15.789 58:37.447 57:00.332
105 Puck de Gier nieuwelingen De Lier 1:57:15.126 15:49.033 0.477 58:23.040 57:15.974
106 Gijs Botterblom amateurs Eexterveen 1:57:15.420 15:49.327 0.294 58:07.077 57:37.296
107 Bart Verbeek masters-30 Apeldoorn 1:57:24.363 15:58.270 8.943 59:02.373 57:01.561
108 Luuk Belga masters-40 Harkstede 1:57:24.809 15:58.716 0.446 59:59.647 56:02.177
109 Bruno Nakken nieuwelingen Assen 1:57:30.679 16:04.586 5.870 57:50.664 58:03.734
110 Yannick Runhart junioren Ruinen 1:57:37.550 16:11.457 6.871 59:27.110 56:51.138
111 Jan van der Velde masters-40 Veenhuizen 1:57:37.739 16:11.646 0.189 59:43.543 56:33.157
112 Henk Woldhuis masters-40 Smilde 1:57:38.198 16:12.105 0.459 57:58.445 58:01.970
113 Bruno Mooiweer nieuwelingen Holten 1:57:38.367 16:12.274 0.169 58:15.742 57:47.664
114 Cees van Zanden masters-40 Appelscha 1:57:41.426 16:15.333 3.059 59:47.189 56:34.375
115 Ton Jansen amateurs Grolloo 1:57:46.080 16:19.987 4.654 58:16.623 57:56.258
116 Rozanne Slik vrouwen Bergen Nh 1:57:53.101 16:27.008 7.021 59:01.214 57:26.934
117 Pieter Nienhuis masters-40 Gieten 1:58:05.369 16:39.276 12.268 1:00:50.462 55:51.329
118 Nils Meijer junioren Gasselternijveen 1:58:06.144 16:40.051 0.775 58:43.709 57:52.387
119 Damian de Koningh Amateurs Hall 1:58:22.301 16:56.208 16.157 1:00:56.941 55:56.124
120 Jeffrie van der Velde elite Gieten 1:58:23.576 16:57.483 1.275 59:14.498 57:50.519
121 Gert-Luuk Wiersma masters-40 Zuidlaren 1:58:32.991 17:06.898 9.415 59:24.135 57:38.787
122 Marko Elshof Masters 40+ Epe 1:58:34.477 17:08.384 1.486 59:22.922 57:29.768
123 Ronald Langstraat masters-30 Zeewolde 1:58:39.918 17:13.825 5.441 59:34.453 57:33.599
124 Yoeri Ton amateurs Waskemeer 1:58:51.502 17:25.409 11.584 59:29.289 57:49.990
125 Bert van der Kaap masters-40 Assen 1:58:59.232 17:33.139 7.730 59:37.169 58:01.758
126 Stefan Krol nieuwelingen Norg 1:59:09.794 17:43.701 10.562 59:05.718 58:27.404
127 M. Grummel amateurs Coevorden 1:59:09.970 17:43.877 0.176 58:59.420 58:37.630
128 Ewout Aman amateurs Vriezenveen 1:59:14.900 17:48.807 4.930 1:00:50.565 56:47.188
129 Steve Mcewen Masters 30+ Donderen 1:59:22.928 17:56.835 8.028 59:29.912 58:09.745
130 G de Vries
Zwolle 1:59:24.905 17:58.812 1.977 58:35.524 58:07.751
131 Edwin Horstman
Emmen 1:59:33.849 18:07.756 8.944 58:44.255 58:04.734
132 Edwin van den Elsaker masters-40 Emst 1:59:37.564 18:11.471 3.715 59:13.070 58:47.249
133 Johan Schreuder Amateurs Barneveld 1:59:45.024 18:18.931 7.460 59:19.540 58:42.862
134 Jeroen Funken amateurs Assen 1:59:46.483 18:20.390 1.459 58:39.693 59:30.472
135 Tim Smeenge nieuwelingen Zeegse 1:59:55.736 18:29.643 9.253 1:00:33.878 57:44.969
136 Berry Doeve junioren Twello 1:59:57.244 18:31.151 1.508 1:00:48.543 57:41.689
137 Egbert de Boer Masters 30+ Ommen 1:59:57.274 18:31.181 0.030 59:00.022 59:14.218
138 Annie Last vrouwen Manchester 2:00:09.609 18:43.516 12.335 1:03:16.437 55:29.231
139 Erjan ten Hove
Oldebroek 2:00:12.103 18:46.010 2.494 56:52.252 59:40.636
140 Johan Fictorie masters-40 Coevorden 2:00:15.818 18:49.725 3.715 59:14.668 59:22.113
141 Dave van Eeden masters-40 Nunspeet 2:00:17.995 18:51.902 2.177 1:00:37.746 58:00.558
142 Goos Beukema masters-40 Sleen 2:00:24.494 18:58.401 6.499 1:00:20.013 58:43.235
143 Bas Hurenkamp Masters 30+ Apeldoorn 2:01:37.094 20:11.001 1:12.600 1:01:02.656 58:51.193
144 Nico Leenstra amateurs Groningen 2:01:39.817 20:13.724 2.723 1:02:50.142 57:27.905
145 Anne Jan Dekker masters-40 Assen 2:01:40.448 20:14.355 0.631 59:55.105 1:00:24.905
146 Birgit Lavrijssen vrouwen Kapelle 2:02:02.217 20:36.124 21.769 1:01:24.694 59:12.031
147 Xander Kalk beloften Emmen 2:02:07.060 20:40.967 4.843 1:02:02.991 58:45.528
148 Yoeri Past nieuwelingen Apeldoorn 2:02:09.893 20:43.800 2.833 1:00:38.486 59:55.476
149 Leon vanWaesberghe masters-40 Breezand 2:02:12.723 20:46.630 2.830 1:01:07.011 59:27.871
150 Jan Minnaard Masters 40+ Wemeldinge 2:02:15.233 20:49.140 2.510 59:47.440 1:00:43.566
151 Fred Geuzinge
Emmen 2:02:24.395 20:58.302 9.162 1:00:56.251 58:43.937
152 Tolkwin Hulshof Amateurs Utrecht 2:02:26.234 21:00.141 1.839 59:58.947 1:00:43.708
153 Eef Russchen masters-40 Hoogeveen 2:02:27.757 21:01.664 1.523 1:01:54.606 59:11.255
154 Jappie de Vries masters-40 Buitenpost 2:02:30.689 21:04.596 2.932 1:03:22.143 57:32.095
155 Guido van der Heijden Amateurs Groningen 2:02:35.941 21:09.848 5.252 1:01:38.958 59:13.265
156 Rick Riemersma masters-40 Nieuw Amsterdam 2:02:41.593 21:15.500 5.652 1:01:02.495 1:00:07.430
157 Theo Trul Amateurs Assen 2:03:04.424 21:38.331 22.831 1:01:56.573 59:25.606
158 Peter Reitsma masters-40 Katwijk Zh 2:03:04.820 21:38.727 0.396 59:58.836 1:01:27.053
159 Martijn Veldink amateurs Oosterhesselen 2:03:06.472 21:40.379 1.652 1:03:13.316 58:27.422
160 Gert-Jan Knijnenburg Masters 30+ s Gravenzande 2:03:07.016 21:40.923 0.544 1:00:53.935 1:00:29.636
161 Esra Kurkcu vrouwen Sint Oedenrode 2:03:07.293 21:41.200 0.277 1:01:38.923 1:00:04.089
162 Lisanne Bouwmeester nieuwelingen-meisjes Apeldoorn 2:03:09.259 21:43.166 1.966 1:01:40.657 59:58.910
163 Kevin Sluimer
Borger 2:03:27.564 22:01.471 18.305 1:05:03.024 56:56.721
164 Sjoerd Westerling masters-40 Groningen 2:03:27.700 22:01.607 0.136 1:01:34.000 1:00:26.153
165 Gerwin Bouwhuis masters-30 Lemelerveld 2:03:28.272 22:02.179 0.572 1:03:03.567 59:04.687
166 Geert Hulshof
Nieuw Buinen 2:03:32.019 22:05.926 3.747 1:01:19.129 1:00:38.483
167 Dave van der Kooij beloften Maassluis 2:03:34.367 22:08.274 2.348 1:08:51.170 53:25.374
168 Jan Vos
Sleen 2:03:37.892 22:11.799 3.525 1:00:02.991 1:00:34.105
169 Cor van Tuijl masters-40 Nieuwaal 2:03:38.607 22:12.514 0.715 1:01:47.921 1:00:20.318
170 Arrold van de werff Amateurs Groningen 2:03:43.709 22:17.616 5.102 1:00:44.233 1:01:14.715
171 Gerrit Kok masters-40 Balk 2:03:43.741 22:17.648 0.032 1:01:03.509 1:01:01.131
172 Detlev Riemer masters-40 Klazienaveen 2:03:44.316 22:18.223 0.575 1:01:17.025 1:00:56.930
173 Nino Santing Junioren Havelte 2:03:49.256 22:23.163 4.940 1:02:20.390 59:47.544
174 Barend Haaijer
Groningen 2:03:49.323 22:23.230 0.067 1:00:37.711 1:00:25.405
175 Frank Luikens
Groningen 2:03:49.861 22:23.768 0.538 59:59.286 1:00:39.993
176 Sander Dijkstra
Buinen 2:03:56.089 22:29.996 6.228 1:01:30.229 59:44.615
177 Robert Vos
Zwartemeer 2:03:59.574 22:33.481 3.485 1:00:37.127 1:00:21.752
178 Marcel Frenk masters-40 Nijmegen 2:04:03.860 22:37.767 4.286 1:03:14.032 59:27.154
179 Willem Eckhartdt masters-40 Den Helder 2:04:08.471 22:42.378 4.611 1:01:45.187 1:00:44.957
180 Markus Pouwels elite Lingen 2:04:15.024 22:48.931 6.553 1:01:24.334 1:01:27.343
181 Henk Schut
Emmen 2:04:15.634 22:49.541 0.610 1:00:22.175 1:01:07.972
182 Melle Snijder junioren Apeldoorn 2:04:17.180 22:51.087 1.546 1:02:24.250 1:00:21.821
183 Stefan van Bolhuis
Appelscha 2:04:18.309 22:52.216 1.129 58:49.292 1:01:25.526
184 Richard Roordink masters-40 Wezep 2:04:19.201 22:53.108 0.892 1:02:08.420 1:00:35.730
185 Ludger de Jong
Buitenpost 2:04:33.299 23:07.206 14.098 1:01:22.346 1:01:26.936
186 Cor Linstra masters-40 Zuidlaren 2:04:33.311 23:07.218 0.012 1:02:13.743 1:00:42.059
187 Kim Vrielink vrouwen Oldenzaal 2:04:34.347 23:08.254 1.036 1:03:22.667 59:46.091
188 Gudo Van Holland

2:04:34.635 23:08.542 0.288 1:02:06.461 1:00:47.456
189 Holger Neef
Groningen 2:04:37.587 23:11.494 2.952 1:01:52.362 1:00:05.410
190 Janien Lubben vrouwen Emmen 2:04:49.902 23:23.809 12.315 1:02:09.324 1:01:15.444
191 Emiel Kunkeler masters-40 Zuidwolde 2:04:50.027 23:23.934 0.125 1:02:52.968 1:00:26.316
192 Erik Roelfsema
Borger 2:04:50.049 23:23.956 0.022 1:04:57.307 58:26.315
193 Albert (ilber) Hulzebos
Beilen 2:04:50.269 23:24.176 0.220 1:03:10.950 1:00:04.999
194 Jeroen de Jong Posthumus amateurs Groningen 2:05:01.508 23:35.415 11.239 1:02:14.044 1:01:15.966
195 Jeroen van der Teen amateurs Assen 2:05:03.062 23:36.969 1.554 1:05:18.059 58:17.306
196 Samme Steenstra
Joure 2:05:03.648 23:37.555 0.586 59:21.796 1:02:04.678
197 Klaas - Jan Nekeman
Borger 2:05:04.569 23:38.476 0.921 1:02:16.870 1:00:06.993
198 Micha Gankema jeugd Assen 2:05:07.989 23:41.896 3.420 1:04:30.514 59:01.768
199 Erwin Veenhof
Gieten 2:05:08.840 23:42.747 0.851 1:00:54.456 1:01:20.198
200 Alex Brunen amateurs Ter Apelkanaal 2:05:10.558 23:44.465 1.718 1:03:25.490 1:00:15.148
201 Eric Kooistra
Emmen 2:05:10.946 23:44.853 0.388 1:00:56.452 1:01:26.452
202 Egbert Schuitema
Borgercompagnie 2:05:15.900 23:49.807 4.954 1:02:30.481 1:01:11.849
203 Jacob Jan Ekema Amateurs Veendam 2:05:19.700 23:53.607 3.800 1:02:20.461 1:01:14.811
204 Jeffrey van der Borgh amateurs Wildervank 2:05:20.595 23:54.502 0.895 1:03:09.626 1:00:43.496
205 Wim Jansen masters-40 Sleen 2:05:28.177 24:02.084 7.582 1:03:00.803 1:01:04.137
206 Inbar Ronen vrouwen Mishmar Haemek 2:05:28.478 24:02.385 0.301 1:02:18.026 1:01:45.707
207 J. Knip amateurs Bellingwolde 2:05:33.694 24:07.601 5.216 1:02:21.398 1:01:43.713
208 Martin van der Duim masters-40 Drachten 2:05:35.239 24:09.146 1.545 1:02:00.540 1:01:56.073
209 Martin de Wolters
Appelscha 2:05:39.905 24:13.812 4.666 1:01:29.613 1:01:11.844
210 Erik Willems
Oosterwolde 2:05:40.071 24:13.978 0.166 1:01:29.646 1:01:10.407
211 Jos Beijaard amateurs Apeldoorn 2:05:40.675 24:14.582 0.604 1:03:34.326 1:00:37.462
212 Nanno Hakkeling
Assen 2:05:42.257 24:16.164 1.582 1:01:48.932 1:01:05.830
213 Anita Valen De Vries
Zwolle 2:05:43.991 24:17.898 1.734 1:01:50.418 1:01:11.559
214 Jeroen Plender
Assen 2:05:58.183 24:32.090 14.192 1:01:22.128 1:01:37.935
215 Bert Belga masters-40 Assen 2:05:59.009 24:32.916 0.826 1:02:48.799 1:01:31.552
216 Ard Jansen

2:06:00.637 24:34.544 1.628 58:38.861 1:02:28.776
217 Semra Yetis vrouwen Sint Oedenrode 2:06:00.887 24:34.794 0.250 1:03:20.107 1:01:16.482
218 Matthijs Koedijk junioren Lelystad 2:06:02.004 24:35.911 1.117 1:02:41.316 1:01:50.180
219 Jannes Paize masters-40 Groningen 2:06:03.725 24:37.632 1.721 1:01:49.951 1:02:44.637
220 Andre Kip Elite Winschoten 2:06:20.561 24:54.468 16.836 1:02:05.716 1:02:33.544
221 Jan Tienus van Nuil
Beilen 2:06:23.374 24:57.281 2.813 1:02:05.458 1:01:33.176
222 Marcel Beukers masters-40 Petten 2:06:23.788 24:57.695 0.414 1:03:42.568 1:01:04.840
223 Frits Riemersma masters-40 Haren Gn 2:06:23.983 24:57.890 0.195 1:03:11.903 1:01:36.701
224 Roelof Hulzebosch
Beilen 2:06:24.255 24:58.162 0.272 1:02:06.116 1:01:33.022
225 Barry van Wichen masters-40 Pijnacker 2:06:50.767 25:24.674 26.512 1:02:32.387 1:02:39.235
226 Ernstjan Logtmeijer
Steenwijkerwold 2:06:54.388 25:28.295 3.621 1:00:47.612 1:02:48.726
227 Martin Romeijn masters-40 Ottoland 2:06:56.024 25:29.931 1.636 1:03:45.315 1:01:32.579
228 Harm Stoker
Appelscha 2:06:56.270 25:30.177 0.246 1:01:27.860 1:02:33.912
229 Maxine Filby vrouwen Charlton 2:06:58.691 25:32.598 2.421 1:04:17.682 1:01:15.731
230 Richard Eikens
Klazienaveen 2:07:05.337 25:39.244 6.646 1:01:46.160 1:02:18.672
231 Anno Brandsema masters-40 Beilen 2:07:23.595 25:57.502 18.258 1:03:30.407 1:02:14.293
232 Hans Smook
Emmen 2:07:34.576 26:08.483 10.981 1:02:02.372 1:02:27.698
233 Jack Stam
Assen 2:07:36.087 26:09.994 1.511 1:02:00.851 1:02:46.065
234 Erik Frans masters-40 Nieuwe Pekela 2:07:53.627 26:27.534 17.540 1:04:25.219 1:02:05.023
235 Willard Smid
Schipborg 2:07:55.599 26:29.506 1.972 1:00:04.031 1:04:20.390
236 Martin Wolf
De Wijk 2:07:55.876 26:29.783 0.277 1:02:07.625 1:02:45.253
237 Herman Warmink
Gasselternijveen 2:07:57.133 26:31.040 1.257 1:03:49.320 1:01:16.426
238 Bas Seldenrijk amateurs Groningen 2:08:09.400 26:43.307 12.267 1:05:40.524 1:01:01.760
239 Harm Jan Meijer
Gasselternijveen 2:08:13.693 26:47.600 4.293 1:03:22.423 1:01:57.935
240 Henk Eefting
Borger 2:08:15.634 26:49.541 1.941 1:03:24.122 1:03:23.063
241 Gertjan Meijer
Hilversum 2:08:16.062 26:49.969 0.428 1:01:21.392 1:02:56.613
242 Rick Gerritsen
Westdorp 2:08:16.357 26:50.264 0.295 1:02:47.182 1:02:25.745
243 Bert Scholten
Best 2:08:17.421 26:51.328 1.064 1:00:25.312 1:03:43.580
244 Jan van Boggelen masters-40 Haaften 2:08:30.490 27:04.397 13.069 1:04:19.729 1:02:41.960
245 Mathurin Ravor
Emmen 2:08:36.503 27:10.410 6.013 1:03:40.553 1:02:09.215
246 Henk Lugtmeijer
Steenwijk 2:08:44.186 27:18.093 7.683 1:03:13.918 1:02:36.771
247 Hugo Koggel

2:08:46.505 27:20.412 2.319 1:01:24.909 1:02:39.842
248 Bas Eefting amateurs Groningen 2:08:46.596 27:20.503 0.091 1:04:27.571 1:02:49.659
249 Stijn Bodde amateurs Groningen 2:08:48.958 27:22.865 2.362 1:04:52.531 1:02:28.076
250 Thom Bonder
Assen 2:08:52.192 27:26.099 3.234 1:00:24.976 1:04:20.664
251 Eltjo Biemold masters-40 Assen 2:08:53.694 27:27.601 1.502 1:03:05.648 1:04:17.340
252 Jarrich van Woersem
Lelystad 2:08:57.118 27:31.025 3.424 1:01:37.783 1:04:04.924
253 Wim Hanning
Rolde 2:08:58.474 27:32.381 1.356 1:01:49.822 1:03:44.578
254 Rudi Groenendal masters-40 Peize 2:09:05.636 27:39.543 7.162 1:04:46.997 1:02:40.676
255 Henry van der Ploeg
Appingedam 2:09:09.962 27:43.869 4.326 1:02:17.751 1:03:36.885
256 Tim Kok
Zaltbommel 2:09:26.852 28:00.759 16.890 1:01:48.575 1:03:49.012
257 Jeroen Kamphuys
Stadskanaal 2:09:35.932 28:09.839 9.080 1:03:46.786 1:04:14.336
258 Aron Wallega
Valburg 2:09:39.351 28:13.258 3.419 1:02:05.096 1:04:14.118
259 Ingeborg Kreuze Vrouwen Assen 2:09:39.678 28:13.585 0.327 1:06:19.395 1:01:53.876
260 Jeroen Bakx masters-40 Zuidwolde 2:09:56.591 28:30.498 16.913 1:03:31.452 1:04:43.733
261 Gretienus Gommers
De Westereen 2:10:01.749 28:35.656 5.158 1:03:21.351 1:02:37.658
262 Jan Goeree
Borger 2:10:05.672 28:39.579 3.923 1:05:24.634 1:02:00.014
263 Arjan Goeree
Buinen 2:10:05.673 28:39.580 0.001 1:03:25.658 1:03:59.439
264 Harm Wieringh
Buinen 2:10:07.954 28:41.861 2.281 1:04:40.259 1:02:43.590
265 Michel van der Laan masters-40 Amersfoort 2:10:07.986 28:41.893 0.032 1:04:05.425 1:04:21.815
266 Monique Zeldenrust vrouwen Hoenderloo 2:10:09.292 28:43.199 1.306 1:03:57.057 1:04:46.849
267 Marco Doorten
Assen 2:10:09.743 28:43.650 0.451 1:03:28.097 1:03:42.910
268 Willem Dijkstra masters-30 Leeuwarden 2:10:22.523 28:56.430 12.780 1:07:42.049 1:01:04.657
269 Kor Reinink
Dedemsvaart 2:10:31.671 29:05.578 9.148 1:03:53.252 1:03:38.225
270 Roelof Prikken
Havelte 2:10:32.030 29:05.937 0.359 1:03:53.419 1:03:37.126
271 Roelof van Gerner
Gasselternijveen 2:10:45.827 29:19.734 13.797 1:06:41.650 1:01:22.139
272 Huub Poppe
Haarle 2:10:50.539 29:24.446 4.712 1:00:49.048 1:05:58.542
273 Henri van Heun
Nijverdal 2:11:02.684 29:36.591 12.145 1:04:58.462 1:03:13.708
274 Henk Huitema
Amersfoort 2:11:12.739 29:46.646 10.055 1:03:34.247 1:04:41.338
275 Menco Nieuwenhuis
Gieten 2:11:12.824 29:46.731 0.085 1:04:50.521 1:03:12.087
276 Henriette Pepels vrouwen Beilen 2:11:21.284 29:55.191 8.460 1:05:08.695 1:04:46.309
277 Maaike Broekaart junior-vrouwen Den Helder 2:11:23.493 29:57.400 2.209 1:05:11.178 1:04:46.538
278 Henk van Anken
Emmen 2:11:23.982 29:57.889 0.489 1:04:39.071 1:03:57.665
279 Peter Stokje
Groningen 2:11:31.031 30:04.938 7.049 1:05:18.310 1:04:27.649
280 Klaas Super
Tuk 2:11:34.021 30:07.928 2.990 1:04:34.299 1:04:06.743
281 Wannie Friderichs
Pascallaan 66 2:11:36.981 30:10.888 2.960 1:02:10.887 1:06:10.792
282 Patrick Bassa Masters 30+ Arkel 2:11:38.242 30:12.149 1.261 1:07:46.231 1:02:09.081
283 Jaap Emmens
Assen 2:11:38.500 30:12.407 0.258 1:04:58.174 1:03:48.886
284 Niels Eefsting
Vlagtwedde 2:11:40.621 30:14.528 2.121 1:05:51.187 1:03:03.657
285 Harold Oosterloo Masters 30+ Frederiksoord 2:11:40.628 30:14.535 0.007 1:08:20.149 1:01:38.829
286 Christian Raaijmakers
Haren (gn) 2:11:41.759 30:15.666 1.131 1:04:15.362 1:03:55.474
287 Arjan Kennis masters-40 Bennekom 2:11:44.337 30:18.244 2.578 1:07:34.098 1:02:41.145
288 Henk Voors
Sleen 2:11:47.252 30:21.159 2.915 55:28.224 1:13:32.970
289 Robert Degen
Leek 2:11:49.632 30:23.539 2.380 1:08:29.564 1:00:40.009
290 Janpiter Nijp
Hilversum 2:11:50.502 30:24.409 0.870 1:03:00.829 1:05:43.485
291 Emile Manders
Westerbork 2:11:50.993 30:24.900 0.491 1:06:20.150 1:02:48.520
292 Jan H. van Rozen
Oosterwolde 2:11:53.636 30:27.543 2.643 1:05:26.282 1:03:32.352
293 R.j.f. Romijn
De Wilp Gn 2:12:01.510 30:35.417 7.874 1:04:03.268 1:05:03.850
294 Mark Kalter
Meppel 2:12:02.059 30:35.966 0.549 1:04:42.364 1:04:28.734
295 Maarten Rechterschot Amateurs Nieuw-Heeten 2:12:02.067 30:35.974 0.008 1:09:38.281 1:00:40.124
296 Frank Veltman
Lelystad 2:12:03.007 30:36.914 0.940 1:03:12.174 1:05:36.378
297 Tjardo Visser
Lelystad 2:12:08.884 30:42.791 5.877 1:04:33.434 1:04:21.366
298 Sander Koops
Appingedam 2:12:13.541 30:47.448 4.657 1:03:23.844 1:05:42.873
299 John Oortwijn
Wijster 2:12:13.974 30:47.881 0.433 1:04:39.486 1:04:28.476
300 Eddy de Vries
Buitenpost 2:12:14.211 30:48.118 0.237 1:04:23.160 1:04:33.389
301 Gerard Mensen
Drouwenermond 2:12:16.973 30:50.880 2.762 1:06:49.541 1:03:54.208
302 Jan Mulder
Scheemda 2:12:19.526 30:53.433 2.553 1:05:36.322 1:03:41.075
303 Jacco Zoer
Westerbork 2:12:20.306 30:54.213 0.780 1:05:17.714 1:04:19.861
304 Edwin van Voorn
Asen 2:12:20.699 30:54.606 0.393 1:06:17.000 1:03:13.902
305 Marcel                               Ed Van Rossem                       Bekuis masters-40 Millingen Aan De Rijn 2:12:33.383 31:07.290 12.684 1:05:22.366 1:05:30.152
306 Wilfred Noot
Dwingeloo 2:12:41.145 31:15.052 7.762 1:04:50.854 1:05:05.961
307 Albert Jan Zinger
Hooghalen 2:12:46.892 31:20.799 5.747 1:05:02.088 1:04:47.965
308 Michiel Smit
Coevorden 2:12:49.698 31:23.605 2.806 1:04:24.112 1:05:24.694
309 Wietse Knol
De Wijk 2:12:50.607 31:24.514 0.909 1:03:26.905 1:06:14.482
310 Gert Wigchers
Gieten 2:12:55.826 31:29.733 5.219 1:05:10.725 1:04:45.319
311 Dennis Mulder masters-40 Wolvega 2:12:57.356 31:31.263 1.530 1:07:28.325 1:03:51.882
312 Carla Haines vrouwen Plymouth 2:13:04.221 31:38.128 6.865 1:06:51.106 1:04:48.002
313 Erik Wessels
Kloosterhaar 2:13:05.904 31:39.811 1.683 1:03:41.800 1:06:08.299
314 Guilad van Zuilekom
Amersfoort 2:13:06.442 31:40.349 0.538 1:02:07.313 1:06:31.082
315 Wijnand de Vries
Oosterwolde 2:13:06.869 31:40.776 0.427 1:04:36.307 1:05:20.991
316 Igor Palasek masters-30 Brno 2:13:08.765 31:42.672 1.896 1:07:38.769 1:03:46.883
317 Marco Douma
Joure 2:13:16.542 31:50.449 7.777 1:02:28.344 1:07:10.474
318 Rene Marcel Bolwijn
Groningen 2:13:17.396 31:51.303 0.854 1:03:27.970 1:05:56.479
319 Bart Wolkenfelt
Arnhem 2:13:21.165 31:55.072 3.769 1:06:35.222 1:03:54.065
320 Jan Wedman
Vries 2:13:23.899 31:57.806 2.734 1:04:48.251 1:05:25.095
321 Cor Ton
Waskemeer 2:13:30.955 32:04.862 7.056 1:06:16.160 1:04:24.187
322 Harold Brouwer Masters 30+ Heerenveen 2:13:34.088 32:07.995 3.133 1:09:23.621 1:02:26.109
323 Jouke de Groot Amateurs Wolvega 2:13:36.384 32:10.291 2.296 1:06:17.213 1:05:34.773
324 Willem Wolting
Assen 2:13:52.724 32:26.631 16.340 1:07:14.033 1:03:49.282
325 Marcel van der Mei
Assen 2:13:59.747 32:33.654 7.023 1:07:32.014 1:04:52.215
326 Sander Eilander
Wezep 2:14:03.110 32:37.017 3.363 1:05:36.037 1:04:47.543
327 Richard de Vos masters-30 Lelystad 2:14:03.869 32:37.776 0.759 1:08:10.589 1:04:21.810
328 Hendrik Tiesinga
Annen 2:14:05.928 32:39.835 2.059 45:11.867 1:24:24.155
329 Gerard Pepping
Assen 2:14:15.722 32:49.629 9.794 1:06:29.638 1:04:48.008
330 Bert van Veen
Assen 2:14:16.824 32:50.731 1.102 1:08:14.035 1:03:00.054
331 Geert Braam
Gieterveen 2:14:19.041 32:52.948 2.217 1:03:44.540 1:07:05.302
332 Bert Adema
Zwaagwesteinde 2:14:20.935 32:54.842 1.894 1:05:49.292 1:05:33.752
333 Gert Aalbers
Nieuw Buinen 2:14:21.992 32:55.899 1.057 1:06:48.146 1:05:59.818
334 Freddy Hartlief
Eelde 2:14:23.786 32:57.693 1.794 1:04:04.797 1:07:21.615
335 Roy Beukers junioren Petten 2:14:27.073 33:00.980 3.287 1:19:05.283 53:52.144
336 Remco Keizer
Ees 2:14:31.315 33:05.222 4.242 1:08:09.253 1:03:40.567
337 Jan Zwiers
Gieten 2:14:32.830 33:06.737 1.515 1:02:51.356 1:07:25.392
338 Kees Westerdijk masters-40 Suwald 2:14:35.961 33:09.868 3.131 1:07:00.130 1:05:57.950
339 Jos Vrielink
Luttenberg 2:14:43.344 33:17.251 7.383 1:04:18.791 1:07:06.121
340 Egbert Zwiers masters-40 Assen 2:14:47.727 33:21.634 4.383 1:08:29.440 1:04:45.230
341 John Meek
Ureterp 2:14:49.507 33:23.414 1.780 1:06:12.467 1:05:44.908
342 Bert Antonides
Rottevalle 2:14:49.939 33:23.846 0.432 1:04:28.320 1:07:19.349
343 Gerrit Oosterhuis
Veendam 2:14:53.938 33:27.845 3.999 1:06:36.045 1:06:41.335
344 Romke Veldman
Joure 2:14:55.428 33:29.335 1.490 1:03:53.276 1:06:57.090
345 Hans Nomden
Groningen 2:14:56.837 33:30.744 1.409 1:04:56.783 1:06:50.060
346 Robert Vogelzang
Coevorden 2:15:03.684 33:37.591 6.847 1:06:25.812 1:05:36.278
347 Lambert Koops masters-40 Assen 2:15:05.143 33:39.050 1.459 1:09:18.231 1:04:22.954
348 Wietze Gorter
Oosterwolde 2:15:06.350 33:40.257 1.207 1:04:37.069 1:07:00.861
349 Leo Hollemans
Emmen 2:15:10.837 33:44.744 4.487 1:05:46.577 1:06:38.424
350 Harm Jeuring
Gieten 2:15:11.967 33:45.874 1.130 1:05:59.663 1:06:13.630
351 Andre Poorterman Masters 30+ Apeldoorn 2:15:13.550 33:47.457 1.583 1:04:46.708 1:08:44.267
352 Dick Frans
Assen 2:15:15.054 33:48.961 1.504 1:04:53.810 1:07:07.119
353 Rob Wibbelink
Assen 2:15:22.087 33:55.994 7.033 1:06:45.368 1:05:38.886
354 Emiel van der Veen
Groningen 2:15:24.421 33:58.328 2.334 1:05:03.425 1:07:20.808
355 René Kootstra
Appelscha 2:15:27.639 34:01.546 3.218 1:11:08.901 1:01:19.286
356 Stijn Oost nieuwelingen Emmer-Compascuum 2:15:32.602 34:06.509 4.963 1:03:53.817 1:10:01.257
357 Ype Weijdema masters-40 Steenwijk 2:15:34.352 34:08.259 1.750 1:09:22.231 1:04:34.734
358 Dick Timmerman masters-40 Nijverdal 2:15:41.050 34:14.957 6.698 1:09:12.183 1:04:56.441
359 Stan van der Veld
Hoofddorp 2:15:43.275 34:17.182 2.225 1:03:47.131 1:07:56.256
360 Henk Wilms
Gieten 2:15:44.453 34:18.360 1.178 1:05:14.259 1:06:41.411
361 Wim van der Leij
Assen 2:15:58.303 34:32.210 13.850 1:04:03.623 1:08:57.171
362 Mitosj van renesse
Alkmaar 2:16:00.303 34:34.210 2.000 1:03:56.966 1:07:33.844
363 Albert Hulzebosch
Beilen 2:16:02.079 34:35.986 1.776 1:06:31.616 1:06:42.823
364 Luuk Kikkert
Hoogeveen 2:16:21.790 34:55.697 19.711 1:08:04.112 1:05:14.657
365 Wietze Mesken
Haule 2:16:23.365 34:57.272 1.575 1:07:47.870 1:05:30.100
366 Marcel Ubels
Assen 2:16:23.385 34:57.292 0.020 1:06:47.768 1:06:35.304
367 Gert Jan van der Ploeg
Appelscha 2:16:24.723 34:58.630 1.338 1:04:30.251 1:08:03.645
368 Sophie von Berswordt nieuwelingen-meisjes Alkmaar 2:16:25.239 34:59.146 0.516 1:06:23.120 1:08:22.248
369 Nadia Stappenbelt vrouwen Apeldoorn 2:16:25.927 34:59.834 0.688 1:10:06.639 1:04:53.277
370 Stefan van der Mark amateurs Noordbergum 2:16:27.413 35:01.320 1.486 1:09:41.656 1:05:18.301
371 Fokko Bosker
Assen 2:16:27.507 35:01.414 0.094 1:05:09.701 1:08:05.152
372 Roelof Maring
Groningen 2:16:29.848 35:03.755 2.341 1:06:48.448 1:06:38.656
373 Marc Supèr
Meppel 2:16:32.825 35:06.732 2.977 1:06:49.834 1:06:38.889
374 Jan Kalter
Sneek 2:16:42.557 35:16.464 9.732 1:09:23.150 1:04:29.292
375 Jan van der Wal
Tynaarlo 2:16:47.617 35:21.524 5.060 1:07:47.655 1:06:07.071
376 Lex Kiewied
Nes Ameland 2:16:54.112 35:28.019 6.495 1:04:44.991 1:08:27.128
377 René Benthem
Beilen 2:16:54.891 35:28.798 0.779 1:04:48.936 1:08:11.374
378 Hans van der Kloo
Rolde 2:16:59.474 35:33.381 4.583 1:07:32.342 1:06:19.278
379 Herman Lubbers
Schoonebeek 2:17:05.872 35:39.779 6.398 1:04:29.299 1:08:21.644
380 Bart De Vos
Assen 2:17:06.483 35:40.390 0.611 1:05:12.598 1:07:55.371
381 Jan Bouwmeester
Wijster 2:17:07.802 35:41.709 1.319 1:05:20.669 1:08:40.101
382 Paulien Mellema vrouwen Emmen 2:17:08.649 35:42.556 0.847 1:07:42.186 1:08:00.523
383 Rienk van der Meulen
Drachten 2:17:09.859 35:43.766 1.210 1:02:40.141 1:10:07.421
384 Robert-Jan van Bladel masters-40 Doorn 2:17:12.888 35:46.795 3.029 1:07:42.069 1:07:51.401
385 Henk Rorije
Heerde 2:17:19.004 35:52.911 6.116 1:06:52.502 1:07:37.249
386 Sven Baanders
Assen 2:17:20.121 35:54.028 1.117 1:05:55.692 1:08:18.604
387 René de Nijs
Warmenhuizen 2:17:20.690 35:54.597 0.569 1:04:27.264 1:08:45.418
388 Richard Warners
Emmen 2:17:21.235 35:55.142 0.545 1:06:11.850 1:07:59.550
389 Erik Jansen
Valthe 2:17:22.038 35:55.945 0.803 1:08:14.424 1:06:23.128
390 Melvin Rabbers
Emmen 2:17:22.216 35:56.123 0.178 1:05:35.866 1:08:56.722
391 John Schepers
Schoonebeek 2:17:23.411 35:57.318 1.195 1:07:08.938 1:07:20.581
392 Edwin Brouwer
Nes Ameland 2:17:30.437 36:04.344 7.026 1:05:36.372 1:08:08.690
393 Adrie den Tek
Wachtendonk 2:17:31.091 36:04.998 0.654 1:07:04.945 1:05:57.657
394 Rene Koster

2:17:33.010 36:06.917 1.919 1:02:15.337 1:10:33.419
395 Rene van der Woude masters-40 Den Helder 2:17:40.057 36:13.964 7.047 1:05:53.345 1:10:09.519
396 Eric Paap masters-40 Eefde 2:17:45.059 36:18.966 5.002 1:09:06.430 1:07:01.176
397 Rein Overkamp amateurs Lelystad 2:17:48.545 36:22.452 3.486 1:08:24.017 1:07:50.360
398 Peter Bonnington masters-30 Charlton 2:17:51.293 36:25.200 2.748 1:11:31.733 1:04:58.649
399 Girbe Buist masters-40 Gieten 2:18:05.651 36:39.558 14.358 1:10:59.840 1:05:29.188
400 Richard van Veenendaal
Langezwaag 2:18:08.187 36:42.094 2.536 1:07:47.289 1:07:24.369
401 Freerk de Vegt
Oosterwolde 2:18:10.202 36:44.109 2.015 1:09:14.304 1:05:52.195
402 Ronny Santing
Oude Pekela 2:18:14.877 36:48.784 4.675 1:07:16.260 1:08:10.929
403 Bert Nip
Appelscha 2:18:19.244 36:53.151 4.367 1:05:51.753 1:08:18.318
404 Max Janssen Nieuwelingen Gieten 2:18:22.097 36:56.004 2.853 1:08:56.854 1:07:42.673
405 Jesse Blom
Breda 2:18:23.672 36:57.579 1.575 1:08:02.747 1:07:40.302
406 Willie Vegterlo
Nieuw Heeten 2:18:32.013 37:05.920 8.341 1:06:55.947 1:08:26.245
407 Evert Heinhuis

2:18:33.906 37:07.813 1.893 1:03:16.633 1:10:40.532
408 Frans Gerding
Hoogersmilde 2:18:34.451 37:08.358 0.545 1:08:11.702 1:07:17.550
409 Djago Ambrawo
Apeldoorn 2:18:35.635 37:09.542 1.184 1:08:58.316 1:07:53.866
410 Hanneke Heida
Nes Ameland 2:18:38.269 37:12.176 2.634 1:08:53.716 1:06:06.775
411 John Hultink
Beilen 2:18:40.182 37:14.089 1.913 1:04:05.677 1:11:06.250
412 Theo Smit
Krommenie 2:18:42.743 37:16.650 2.561 1:05:31.744 1:09:19.023
413 Albert Meijer
Assen 2:18:43.121 37:17.028 0.378 1:08:42.408 1:06:49.448
414 Hilko Westerhof
Zuidlaren 2:18:43.963 37:17.870 0.842 1:05:31.681 1:09:38.926
415 Julio Noordhuis
Sleen 2:18:49.377 37:23.284 5.414 1:06:12.522 1:08:38.017
416 Anne Alkema
Gieten 2:18:50.198 37:24.105 0.821 1:07:50.876 1:09:26.256
417 Ryan Weselling
Lelystad 2:18:53.127 37:27.034 2.929 1:09:02.785 1:06:34.828
418 Roelof Eising
Meeden 2:18:56.827 37:30.734 3.700 1:07:18.255 1:08:48.689
419 Jan Springer

2:19:03.063 37:36.970 6.236 1:07:08.214 1:09:09.288
420 Robert Scherpen
Weiteveen 2:19:05.595 37:39.502 2.532 1:09:31.722 1:06:49.927
421 Winfred de Boer
Hollum 2:19:10.792 37:44.699 5.197 1:05:58.985 1:09:28.815
422 Wietse Lolkema
Hollum Ameland 2:19:20.351 37:54.258 9.559 1:09:17.926 1:06:25.310
423 Bob Withag
Borne 2:19:22.172 37:56.079 1.821 1:04:07.243 1:10:48.306
424 Janny de Vreeze
Bakhuizen 2:19:37.645 38:11.552 15.473 1:07:00.938 1:09:38.926
425 Co Lambert
Rolde 2:19:37.831 38:11.738 0.186 1:08:38.221 1:09:22.914
426 Rene Hedemann
Assen 2:19:43.426 38:17.333 5.595 1:08:39.494 1:08:09.248
427 Alex Laanstra
Steenwijk 2:19:44.657 38:18.564 1.231 1:03:55.623 1:11:48.673
428 Danilo Wattez jeugd Elim 2:19:48.301 38:22.208 3.644 1:12:36.961 1:05:32.523
429 Andre Sasbrink
Nijverdal 2:19:50.475 38:24.382 2.174 1:07:34.602 1:08:28.164
430 Edwin Helder
Trøgstad 2:19:52.309 38:26.216 1.834 1:03:50.394 1:11:33.294
431 Geert Gierveld
Emmen 2:19:52.449 38:26.356 0.140 1:08:25.553 1:08:22.066
432 Rudolf Mud
Sleen 2:19:53.159 38:27.066 0.710 1:06:59.116 1:09:51.619
433 Jonathan Helder
Assen 2:19:55.218 38:29.125 2.059 1:03:58.944 1:11:26.868
434 Stephan Ludolphy
Midwolde 2:19:57.834 38:31.741 2.616 1:07:15.756 1:09:10.451
435 Johan Steenbeek
Steenwijk 2:20:07.839 38:41.746 10.005 1:04:18.826 1:11:48.804
436 Harm Pepping
Gieten 2:20:09.171 38:43.078 1.332 1:08:54.378 1:08:29.250
437 Niels Postma
Vries 2:20:13.516 38:47.423 4.345 1:06:49.739 1:10:12.516
438 Ruud Wilkens
Deventer 2:20:14.235 38:48.142 0.719 1:08:02.062 1:08:50.655
439 Robin Ploegstra
Assen 2:20:18.321 38:52.228 4.086 1:10:36.620 1:06:46.924
440 Tienus Kwant
Assen 2:20:28.088 39:01.995 9.767 1:09:13.763 1:08:20.252
441 Ben van Duijvenvoorde
Assen 2:20:28.179 39:02.086 0.091 1:07:51.115 1:09:32.061
442 Gijs Jan Veldhoen
Wezep 2:20:30.359 39:04.266 2.180 1:05:07.090 1:10:46.577
443 Johnny Helder masters-40 Zuidlaren 2:20:30.949 39:04.856 0.590 1:09:29.416 1:09:27.017
444 Evert van der Duin
Oosterwolde 2:20:35.959 39:09.866 5.010 1:08:11.607 1:09:15.826
445 Roel Stoker
Appelscha 2:20:36.194 39:10.101 0.235 1:08:18.286 1:09:14.643
446 Jeroen van Eunen

2:20:45.648 39:19.555 9.454 1:05:21.032 1:10:59.183
447 Gerk Dijkstra
Nij Beets 2:20:46.847 39:20.754 1.199 1:06:26.071 1:10:19.929
448 Jason Joldersma
Assen 2:20:49.127 39:23.034 2.280 1:05:01.741 1:11:00.745
449 Thijs Wolsink Jeugd Borne 2:20:50.124 39:24.031 0.997 1:17:56.885 1:01:11.113
450 Bram Oosterman Jeugd Gieten 2:20:50.150 39:24.057 0.026 1:15:08.156 1:03:59.830
451 Laurens Koggel

2:20:50.711 39:24.618 0.561 1:06:16.088 1:09:50.636
452 Jasper Groen
Gasselternijveen 2:20:52.750 39:26.657 2.039 1:05:51.597 1:11:06.859
453 Freddy Spek
Eerbeek 2:20:57.465 39:31.372 4.715 1:06:53.003 1:09:55.103
454 Dick Hulsman
Almelo 2:21:04.303 39:38.210 6.838 1:07:40.767 1:09:24.402
455 Frank van Dulmen
Leeuwarden 2:21:14.641 39:48.548 10.338 1:06:56.169 1:09:58.169
456 Erik Vos
Stadskanaal 2:21:16.642 39:50.549 2.001 1:00:15.832 1:17:39.317
457 Rene Gaastra
Steenwijk 2:21:26.600 40:00.507 9.958 1:12:05.524 1:07:40.289
458 J. Post
Oosterwolde 2:21:30.053 40:03.960 3.453 1:06:39.550 1:11:16.916
459 Taco Vissers
Lelystad 2:21:31.027 40:04.934 0.974 1:04:33.372 1:13:42.710
460 Wouter Nieboer
Nieuw-buinen 2:21:31.805 40:05.712 0.778 1:10:12.602 1:08:34.424
461 Bert ten Brinke
Hoogeveen 2:21:33.809 40:07.716 2.004 1:08:38.300 1:09:45.233
462 Karina de Leeuw
Peize 2:21:42.164 40:16.071 8.355 1:09:22.324 1:09:26.840
463 Egbert Houkes
Kornhorn 2:21:45.407 40:19.314 3.243 1:06:39.602 1:11:07.196
464 Michael Eerland
Rotterdam 2:21:45.510 40:19.417 0.103 1:06:30.653 1:11:04.667
465 Jeffrey de Koning
Nootdorp 2:21:51.191 40:25.098 5.681 1:07:07.531 1:11:09.373
466 Fokko Kupers
Gieten 2:21:51.203 40:25.110 0.012 1:08:58.843 1:09:24.415
467 Henk Moorlag
Veendam 2:21:54.114 40:28.021 2.911 1:10:22.874 1:09:57.357
468 Cramer Menno
Leeuwarden 2:22:00.751 40:34.658 6.637 1:05:33.385 1:12:32.896
469 Eddie v.d. Veen
Twijzelerheide 2:22:03.911 40:37.818 3.160 1:09:25.825 1:09:28.462
470 Erik van Echten
Groningen 2:22:07.889 40:41.796 3.978 1:10:53.612 1:08:20.854
471 Dennis van Klaveren
Hoevelaken 2:22:08.917 40:42.824 1.028 1:07:32.219 1:10:27.576
472 Rodney van Beusekom
Eerbeek 2:22:09.676 40:43.583 0.759 1:07:36.233 1:10:23.535
473 Emiel Onrust
Stadskanaal 2:22:12.419 40:46.326 2.743 1:10:33.102 1:10:04.198
474 Danny van Zwol
Hoogeveen 2:22:13.644 40:47.551 1.225 1:05:28.788 1:12:48.627
475 Theo Boer masters-40 Paterswolde 2:22:17.862 40:51.769 4.218 1:11:18.266 1:09:20.928
476 René van Rossum
Nieuw-heeten 2:22:19.494 40:53.401 1.632 1:09:08.748 1:10:00.399
477 Tom Weseman
Wildervank 2:22:23.591 40:57.498 4.097 1:10:05.419 1:10:36.308
478 Klaas Tjibbe Oenema
Hollum 2:22:27.910 41:01.817 4.319 1:10:08.337 1:08:42.647
479 Jos van Rein masters-40 Zwolle 2:22:29.973 41:03.880 2.063 1:14:38.564 1:06:09.212
480 Johan van der Weide Masters 30+ Gramsbergen 2:22:34.204 41:08.111 4.231 1:12:20.638 1:08:30.371
481 Raymond Groenhart
Gieten 2:22:35.853 41:09.760 1.649 1:08:31.109 1:10:53.090
482 Michael De Vos masters-30 Lelystad 2:22:49.314 41:23.221 13.461 1:12:56.769 1:08:31.368
483 Henk Wolting
Assen 2:22:54.877 41:28.784 5.563 1:13:30.196 1:06:34.513
484 Alex Uuldersma
Appingedam 2:22:57.120 41:31.027 2.243 1:10:40.235 1:09:24.214
485 Sebastiaan van Dijk
Hoogersmilde 2:23:09.432 41:43.339 12.312 1:07:56.294 1:12:07.300
486 Jelle Bisschop
Zwolle 2:23:12.785 41:46.692 3.353 1:06:03.543 1:12:46.616
487 Casper van de Kamp
Nes- Ameland 2:23:14.877 41:48.784 2.092 1:10:55.276 1:08:39.427
488 Jan-willem Frederiks
Groningen 2:23:16.963 41:50.870 2.086 1:09:05.748 1:10:54.749
489 Bert Mensingh
Roden 2:23:19.765 41:53.672 2.802 1:09:51.579 1:10:14.553
490 Marco Ketting
Lelystad 2:23:21.345 41:55.252 1.580 1:09:32.062 1:09:56.908
491 Peter Kamst
Meeden 2:23:21.727 41:55.634 0.382 1:11:08.446 1:09:25.795
492 Marcel Hollander
Assen 2:23:22.910 41:56.817 1.183 1:08:45.849 1:11:26.210
493 Jan de Hoop
Drachten 2:23:39.160 42:13.067 16.250 1:11:30.008 1:08:59.783
494 Marcel Kluin
Eerbeek 2:23:40.338 42:14.245 1.178 1:05:36.875 1:13:59.917
495 Gert Holman
Musselkanaal 2:23:41.631 42:15.538 1.293 1:09:47.249 1:10:37.744
496 Wim Rechterschot
Nieuw Heeten 2:23:49.135 42:23.042 7.504 1:11:16.039 1:09:41.090
497 Rob Kokshoorn
De Lier 2:23:50.949 42:24.856 1.814 1:06:49.226 1:13:39.139
498 Henk De Vries
Wolvega 2:23:53.882 42:27.789 2.933 1:07:39.765 1:11:55.398
499 Niels Hommes
Appelscha 2:23:54.102 42:28.009 0.220 1:10:29.378 1:09:55.793
500 Rene de Gier
De Lier 2:24:19.057 42:52.964 24.955 1:08:35.514 1:11:35.142
501 Wahid Nory
Assen 2:24:20.665 42:54.572 1.608 1:06:43.359 1:13:17.615
502 Reindert Eringa
Onnen 2:24:25.707 42:59.614 5.042 1:05:39.806 1:15:11.853
503 Albert van Dijken
Buitenpost 2:24:26.314 43:00.221 0.607 1:09:06.366 1:11:33.014
504 Roel-jan Zuidhof
Groningen 2:24:27.293 43:01.200 0.979 1:12:06.835 1:09:37.751
505 Henk Pots
Rolde 2:24:28.699 43:02.606 1.406 1:12:37.712 1:08:57.700
506 Hendrik Hoekstra
Oosterwolde 2:24:31.225 43:05.132 2.526 1:07:09.123 1:13:21.752
507 Tonny Hofstetter
Vries 2:24:39.513 43:13.420 8.288 1:10:35.179 1:11:04.692
508 Henri Blom
Marienheem 2:24:42.187 43:16.094 2.674 1:08:16.710 1:12:33.081
509 Arthur Buring
Utrecht 2:24:43.488 43:17.395 1.301 1:07:15.513 1:13:17.610
510 Diederik Wolthof
Nieuw-amsterdam 2:24:47.386 43:21.293 3.898 1:07:36.520 1:14:01.245
511 Bas Bartholomeus
Assen 2:24:47.531 43:21.438 0.145 1:10:29.680 1:11:21.046
512 Jeroen Yntema
Oosterwolde 2:24:47.988 43:21.895 0.457 1:09:23.044 1:11:55.149
513 René Overberg
Weiteveen 2:24:48.304 43:22.211 0.316 1:09:28.937 1:11:04.111
514 Silvia Brouwer
Oudeschoot 2:24:51.580 43:25.487 3.276 1:09:27.170 1:11:46.272
515 Henk Meijers
Sneek 2:24:51.600 43:25.507 0.020 1:10:20.006 1:10:53.952
516 Erik Bisschop
Heeten 2:25:10.134 43:44.041 18.534 1:09:20.506 1:12:01.969
517 Kor Huberts
Assen 2:25:13.868 43:47.775 3.734 1:09:18.172 1:12:47.851
518 Erika Broekema Vrouwen Wildervank 2:25:15.166 43:49.073 1.298 1:13:24.468 1:10:25.879
519 Nic Zeegers
Klazienaveen 2:25:17.045 43:50.952 1.879 1:09:55.104 1:12:11.434
520 Roelof de Jager
Harlingen 2:25:17.718 43:51.625 0.673 1:10:43.444 1:10:55.298
521 Pieter Huizenga
Hoogeveen 2:25:18.243 43:52.150 0.525 1:07:52.721 1:13:28.954
522 William van den Bosch
Wezep 2:25:21.728 43:55.635 3.485 1:10:46.493 1:11:42.277
523 Alfred Veenstra
Oosterwolde 2:25:27.189 44:01.096 5.461 1:07:58.897 1:14:00.938
524 Erik Joldersma
Schoonebeek 2:25:29.972 44:03.879 2.783 1:07:20.126 1:14:02.790
525 Roelof Meppelink
Emmen 2:25:31.871 44:05.778 1.899 1:08:56.508 1:12:35.768
526 Lucas Oosterhof
Beilen 2:25:33.092 44:06.999 1.221 1:11:28.486 1:09:50.295
527 Peter Elsinga
Borger 2:25:35.977 44:09.884 2.885 1:14:01.218 1:08:52.134
528 Hans Pietersma masters-40 Balk 2:25:38.263 44:12.170 2.286 1:11:46.057 1:12:10.406
529 Jacco Ton amateurs Waskemneer 2:25:40.864 44:14.771 2.601 1:18:29.318 1:05:44.395
530 Robbert Robbertsen
Zutphen 2:25:55.038 44:28.945 14.174 1:07:49.864 1:13:35.172
531 Eddy Hagedoorn
Assen 2:25:55.627 44:29.534 0.589 1:09:59.883 1:12:47.851
532 Frank Kindermans
Rotterdam 2:25:56.855 44:30.762 1.228 1:06:59.235 1:15:26.853
533 Linja de Jonge
Oosterhesselen 2:25:57.574 44:31.481 0.719 1:11:26.351 1:11:27.046
534 Henk Nijkeuter
Gieten 2:25:58.519 44:32.426 0.945 1:10:45.022 1:11:44.601
535 Fokkie de Groot
Oosterwolde 2:26:00.454 44:34.361 1.935 1:11:29.554 1:11:34.866
536 Willy Stam
Emmen 2:26:01.883 44:35.790 1.429 1:13:02.402 1:10:13.413
537 Sjaak Wagenaar
Assen 2:26:06.413 44:40.320 4.530 1:12:42.861 1:10:29.262
538 T.A. Wittendorp
Emmen 2:26:07.519 44:41.426 1.106 1:08:54.244 1:13:18.148
539 Albert-Jan Jakobs
Emmen 2:26:07.733 44:41.640 0.214 1:10:37.354 1:12:15.420
540 Kor Bakker
Norg 2:26:12.695 44:46.602 4.962 1:10:59.117 1:11:20.243
541 Gerard Horstink

2:26:14.111 44:48.018 1.416 1:09:46.482 1:11:58.133
542 Harry Elema
Nieuw-Roden 2:26:14.793 44:48.700 0.682 1:10:44.693 1:11:01.293
543 Odwin van der Poll
Lippenhuizen 2:26:15.651 44:49.558 0.858 1:09:15.136 1:14:05.388
544 Janko Postma
Assen 2:26:20.467 44:54.374 4.816 1:11:47.283 1:10:31.060
545 Bert Wijkel
Odoorn 2:26:29.765 45:03.672 9.298 1:09:18.687 1:14:02.116
546 Niels van Gehlen
Groningen 2:26:33.745 45:07.652 3.980 1:08:00.222 1:13:57.405
547 Harry Kussendrager
Drachten 2:26:35.608 45:09.515 1.863 1:08:27.000 1:14:14.359
548 Klaas Beenes
Bedum 2:26:47.094 45:21.001 11.486 1:09:47.224 1:13:37.425
549 Meindert Kwant masters-40 Wildervank 2:26:48.611 45:22.518 1.517 1:04:28.819 1:20:42.838
550 Lianne Vredeweld
Schoonebeek 2:26:52.572 45:26.479 3.961 1:11:24.139 1:12:26.353
551 Marco Voskamp
Emmen 2:26:56.800 45:30.707 4.228 1:13:52.958 1:09:43.923
552 Henk Herbers
Klazienaveen 2:26:59.185 45:33.092 2.385 1:12:03.273 1:11:50.899
553 John Klad
Assen 2:27:05.501 45:39.408 6.316 1:10:45.294 1:12:33.100
554 Erik Lamberink
Kloosterhaar 2:27:12.007 45:45.914 6.506 1:14:21.710 1:08:55.643
555 Albert-Jan Dekker
Broekhuizen 2:27:17.242 45:51.149 5.235 1:11:34.107 1:12:51.506
556 Christiaan de Vos
Heerenveen 2:27:22.772 45:56.679 5.530 1:12:07.206 1:12:05.974
557 Lucas Schuurman
Odoorn 2:27:26.407 46:00.314 3.635 1:07:21.188 1:16:01.896
558 Johan van den Berg
Den Haag 2:27:26.669 46:00.576 0.262 1:07:41.997 1:15:28.467
559 Richard van Altena
Woerden 2:27:40.751 46:14.658 14.082 1:09:21.632 1:14:01.329
560 Fokke Hamstra
Gieten 2:27:41.604 46:15.511 0.853 1:10:00.224 1:13:35.182
561 Rene de Jong
Assen 2:27:44.083 46:17.990 2.479 1:06:53.478 1:17:58.570
562 Roel Ekkels

2:27:59.615 46:33.522 15.532 1:06:51.698 1:16:30.484
563 Bart Hokke
Yde 2:28:09.238 46:43.145 9.623 1:14:05.031 1:10:06.283
564 Rik Rijks
Zuidlaren 2:28:09.741 46:43.648 0.503 1:11:10.203 1:12:33.520
565 Martin Kuipers
Assen 2:28:10.979 46:44.886 1.238 1:08:32.867 1:15:36.830
566 Gerry van Helmond
Lelystad 2:28:14.772 46:48.679 3.793 1:09:39.556 1:15:20.116
567 Erwin Reyneveld
Dwingeloo 2:28:19.879 46:53.786 5.107 1:10:16.781 1:14:32.974
568 Jan Grit
Beilen 2:28:20.697 46:54.604 0.818 1:07:45.209 1:16:25.319
569 Maarten Holman
Musselkanaal 2:28:23.954 46:57.861 3.257 1:14:29.637 1:10:38.395
570 Rogier Wilthof
Zwolle 2:28:26.216 47:00.123 2.262 1:11:58.604 1:13:27.807
571 Leonard Morssink
Leeuwarden 2:28:27.243 47:01.150 1.027 1:10:16.512 1:13:38.738
572 Auke van Dijken
Sittard 2:28:29.312 47:03.219 2.069 1:09:34.160 1:15:06.940
573 Guus Hofman
Veendam 2:28:30.515 47:04.422 1.203 1:12:32.212 1:14:22.103
574 Andre-Douwe de Vries
Hollum-ameland 2:28:32.298 47:06.205 1.783 1:08:11.225 1:16:41.830
575 Ruben Valke
Amsterdam 2:28:36.028 47:09.935 3.730 1:10:02.186 1:13:57.284
576 Adrie Prins
Beilen 2:28:36.110 47:10.017 0.082 1:10:34.585 1:13:22.212
577 Trinus Schaper
Bakhuizen 2:28:38.073 47:11.980 1.963 1:12:54.266 1:12:40.247
578 Herman de Vos
Haule 2:28:46.022 47:19.929 7.949 1:05:17.735 1:18:51.779
579 Richard Luijting
Assendelft 2:28:48.069 47:21.976 2.047 1:11:36.125 1:13:21.456
580 Luuk Lesschen
Rolde 2:29:10.532 47:44.439 22.463 1:12:08.903 1:13:36.873
581 Martin Oortwijn
Assen 2:29:24.884 47:58.791 14.352 1:14:19.855 1:12:11.014
582 Gabor van den Berg
Lelystad 2:29:25.441 47:59.348 0.557 1:14:27.712 1:11:41.494
583 Richard Greving
Assen 2:29:29.037 48:02.944 3.596 1:12:17.319 1:14:03.272
584 Sander Lap
Leeuwarden 2:29:29.758 48:03.665 0.721 1:06:40.810 1:18:36.170
585 Engbert Kalter
De Wijk 2:29:35.174 48:09.081 5.416 1:13:14.052 1:13:29.954
586 Ap van den Tempel
Beilen 2:29:35.528 48:09.435 0.354 1:08:43.483 1:16:35.166
587 Joop Doorten
Assen 2:29:38.820 48:12.727 3.292 1:14:25.723 1:12:11.919
588 Marianne Teerenstra Vrouwen Ommen 2:29:45.100 48:19.007 6.280

589 Jordy Lap
De Westereen 2:29:49.287 48:23.194 4.187 1:08:29.940 1:17:05.561
590 Nico Hunneman
Nieuw-heeten 2:29:58.603 48:32.510 9.316 1:09:56.927 1:16:28.837
591 Marcel van Ingen
Lelystad 2:29:58.806 48:32.713 0.203 1:11:49.162 1:14:52.055
592 André Veenstra
Zuidlaren 2:30:02.528 48:36.435 3.722 1:09:31.943 1:16:11.417
593 Gerrit Renting

2:30:05.941 48:39.848 3.413 1:07:48.305 1:17:39.002
594 Harald Meijer
Veendam 2:30:10.323 48:44.230 4.382 55:16.984 1:30:28.493
595 Jeroen Kiestra
Almere 2:30:22.679 48:56.586 12.356 1:05:22.536 1:21:23.702
596 Frans Mulder
Harich 2:30:26.108 49:00.015 3.429 1:13:12.914 1:14:04.995
597 Gerrit Doeve
Twello 2:30:28.043 49:01.950 1.935 1:08:33.388 1:17:42.259
598 Dick Voorintholt
Stadskanaal 2:30:29.054 49:02.961 1.011 1:12:25.161 1:14:42.765
599 Bernold Sterenborg
Musselkanaal 2:30:30.458 49:04.365 1.404 1:13:10.030 1:13:56.679
600 Rudi Prenger
Schoonebeek 2:30:35.673 49:09.580 5.215 1:15:52.572 1:11:40.655
601 Mijntje Minkema nieuwelingen-meisjes Groet 2:30:36.117 49:10.024 0.444 1:16:01.631 1:12:54.393
602 Henk Balsters
Assen 2:30:41.938 49:15.845 5.821 1:14:44.099 1:12:04.266
603 Ruud van der Vegt
Oosterwolde 2:30:41.963 49:15.870 0.025 1:12:04.650 1:15:09.165
604 Femme Haakma
De Westereen 2:30:42.851 49:16.758 0.888 1:10:38.071 1:15:51.179
605 Rob Wunderink
Okkenbroek 2:30:45.107 49:19.014 2.256 1:10:41.953 1:16:04.905
606 Anouk Pelsinger Jeugd Zuidwolde 2:30:46.181 49:20.088 1.074 1:15:35.329 1:13:29.197
607 Henk van der Veen
Hoogeveen 2:30:48.823 49:22.730 2.642 1:14:15.298 1:13:34.827
608 Peter Weijer
Borger 2:30:49.140 49:23.047 0.317 1:12:03.480 1:15:49.475
609 Ferry Kroes
Raalte 2:30:54.551 49:28.458 5.411 1:09:42.631 1:16:50.356
610 Erik Oosting
Geesbrug 2:30:54.558 49:28.465 0.007 1:10:41.696 1:15:28.897
611 John Okkels
de Blesse 2:30:55.727 49:29.634 1.169 1:12:45.177 1:13:33.151
612 Evert-Jan de Boer
Assen 2:30:59.133 49:33.040 3.406 1:12:17.136 1:15:06.647
613 Jonnie Pater
Mussel 2:30:59.665 49:33.572 0.532 1:11:31.385 1:16:07.167
614 Marc van Dijken
Delfzijl 2:31:00.044 49:33.951 0.379 1:12:22.924 1:14:38.256
615 Paul Bijsterveld
Rolde 2:31:04.518 49:38.425 4.474 1:08:12.973 1:18:49.975
616 Albert Bos
Gieten 2:31:06.166 49:40.073 1.648 1:12:36.294 1:15:07.433
617 Kees Drijfholt
Odoorn 2:31:07.571 49:41.478 1.405 1:14:05.552 1:14:14.048
618 Mark Visscher
Hoogeveen 2:31:17.171 49:51.078 9.600 1:07:59.322 1:18:21.707
619 Johan de Wit masters-40 Tolbert 2:31:20.952 49:54.859 3.781 1:04:21.219 1:25:29.800
620 Tjeerd Eizinga
Appelscha 2:31:21.614 49:55.521 0.662 1:07:53.330 1:18:52.283
621 Mark de Jong
Beilen 2:31:25.809 49:59.716 4.195 1:12:12.311 1:14:33.997
622 Rob Spijkman
Beilen 2:31:26.368 50:00.275 0.559 1:12:13.105 1:14:33.925
623 John Brown
Lelystad 2:31:29.923 50:03.830 3.555 1:10:35.045 1:16:13.888
624 Albert Meertens
Buinen 2:31:30.169 50:04.076 0.246 1:12:30.329 1:15:54.690
625 Wil Broekaart
Den Helder 2:31:30.798 50:04.705 0.629 1:10:36.618 1:17:23.465
626 Ruud Poen
Oosterwolde 2:31:30.971 50:04.878 0.173 1:10:36.647 1:17:22.212
627 Henk Visscher
Giethoorn 2:31:33.492 50:07.399 2.521 1:12:27.113 1:15:14.882
628 Remco de Jong
Groningen 2:31:39.971 50:13.878 6.479 1:19:30.454 1:09:16.124
629 Robert Eseryel
Veendam 2:31:44.021 50:17.928 4.050 1:13:13.808 1:14:32.493
630 Matthijs van der Woerd
Emmen 2:31:47.827 50:21.734 3.806 1:11:17.476 1:16:14.555
631 Klaas Nijboer
Drachten 2:31:53.940 50:27.847 6.113 1:10:08.751 1:17:46.918
632 Dolf van der Laan
Musselkanaal 2:31:55.441 50:29.348 1.501 1:22:24.025 1:08:00.342
633 Ary de Jonge
Assen 2:31:57.820 50:31.727 2.379 1:11:36.612 1:16:18.165
634 Alex Dekker
Wildervank 2:31:59.364 50:33.271 1.544 1:17:09.671 1:12:06.434
635 Arnold de Graaff
Gasselte 2:31:59.658 50:33.565 0.294 1:12:46.778 1:16:27.275
636 Freddy Schafer
Sappemeer 2:32:05.999 50:39.906 6.341 1:17:10.823 1:11:47.768
637 Paul Boer
Assen 2:32:10.164 50:44.071 4.165 1:16:30.281 1:12:44.671
638 R.m. Ellis
Rotterdam 2:32:13.429 50:47.336 3.265 1:12:11.732 1:15:44.457
639 Martijn van de Laar
Noordbroek 2:32:17.284 50:51.191 3.855 1:11:57.832 1:16:20.177
640 Antoine Wolbes
Assen 2:32:20.189 50:54.096 2.905 1:14:04.733 1:14:17.821
641 Frans Schuurman
Tweede Exloermond 2:32:30.954 51:04.861 10.765 1:12:25.751 1:16:01.906
642 Chris van Boxterl
Heiloo 2:32:35.584 51:09.491 4.630 1:09:46.368 1:18:15.182
643 Jacob Dijkstra
Nes 2:32:36.638 51:10.545 1.054 1:12:34.272 1:16:16.201
644 Albert Timmer
Gasselte 2:32:37.489 51:11.396 0.851 1:15:23.203 1:14:21.922
645 Wilfred van Leer
Ijhorst 2:32:48.161 51:22.068 10.672 1:19:48.830 1:09:46.497
646 Kathrin Wessalowski vrouwen Lingen 2:32:48.883 51:22.790 0.722 1:16:03.005 1:15:20.259
647 Jorna Arisz
Stadskanaal 2:32:51.318 51:25.225 2.435 1:11:29.020 1:18:08.658
648 Jeannette Timmerman
Nijverdal 2:32:52.696 51:26.603 1.378 1:14:14.449 1:15:29.385
649 Gerrit den Haan
Nootdorp 2:32:55.890 51:29.797 3.194 1:11:55.984 1:17:25.452
650 Jan Polman
Vries 2:32:57.426 51:31.333 1.536 1:15:42.678 1:14:03.192
651 Jordan Jansen
Assen 2:32:58.851 51:32.758 1.425 1:17:15.470 1:11:34.518
652 Douwe Hessel Brouwer
Ferwert 2:33:09.477 51:43.384 10.626 1:10:17.044 1:19:04.880
653 Henk de Bruin
De Westereen 2:33:10.099 51:44.006 0.622 1:11:54.834 1:17:02.592
654 Anne de Vries
Stadskanaal 2:33:10.666 51:44.573 0.567 1:10:41.183 1:18:04.656
655 Ronald Oldenburger
Nieuwe Pekela 2:33:20.235 51:54.142 9.569 1:13:54.843 1:15:16.826
656 D. Feenstra
Gorredijk 2:33:20.370 51:54.277 0.135 1:14:25.646 1:15:42.220
657 Johan Fidom
Hoogeveen 2:33:21.304 51:55.211 0.934 1:11:05.569 1:18:17.910
658 Alex Hazelhoff
Groningen 2:33:23.500 51:57.407 2.196 1:13:21.454 1:17:05.978
659 Henk Groen
Assen 2:33:23.747 51:57.654 0.247 1:13:43.193 1:16:33.872
660 Geert Wigchering
Grolloo 2:33:29.131 52:03.038 5.384 1:12:31.386 1:17:34.028
661 Marcel van der Weide
Oosterwolde 2:33:48.642 52:22.549 19.511 1:15:05.642 1:14:52.177
662 Herbert Jansen
Assen 2:33:48.913 52:22.820 0.271 1:11:14.595 1:18:03.523
663 Marchinus Kok
Bovensmilde 2:33:52.814 52:26.721 3.901 1:13:55.865 1:15:17.401
664 Wim Kruis
Gorinchem 2:33:55.185 52:29.092 2.371 1:13:33.978 1:16:29.684
665 Marcel de Voer
Assen 2:34:03.454 52:37.361 8.269 1:11:45.398 1:18:13.496
666 Henk Westerink
\\\'t Harde 2:34:14.449 52:48.356 10.995 1:13:52.659 1:16:29.288
667 Lucas Wagt
Oosterwolde 2:34:21.276 52:55.183 6.827 1:12:13.133 1:18:35.409
668 Jan Hilgen
Emmen 2:34:28.278 53:02.185 7.002 1:12:24.553 1:18:28.786
669 Edwin Zinger
Beilen 2:34:28.662 53:02.569 0.384 1:10:48.965 1:19:28.710
670 Henriette van Es vrouwen \\\'s- Gravendeel 2:34:29.467 53:03.374 0.805 1:14:38.286 1:16:12.128
671 Erik Bergman
Assen 2:34:30.429 53:04.336 0.962 1:12:05.100 1:18:39.098
672 Hink Slagter
Annen 2:34:37.802 53:11.709 7.373 1:12:14.539 1:17:37.717
673 Theo Becker
Groningen 2:34:41.557 53:15.464 3.755 1:12:25.148 1:19:04.102
674 Theo Brouwer
Mantgum 2:34:42.686 53:16.593 1.129 1:11:34.223 1:19:25.774
675 Arjen Rijpma
Wolvega 2:34:45.433 53:19.340 2.747 1:12:39.807 1:17:53.816
676 Johan van der Weide
Emmen 2:34:46.306 53:20.213 0.873 1:11:44.567 1:19:57.514
677 Harm Jan de Roo
Noordscheschut 2:34:49.097 53:23.004 2.791 1:14:20.338 1:16:56.052
678 Erwin Sint
Sneek 2:34:58.943 53:32.850 9.846 1:10:38.880 1:19:49.150
679 Joris Van Dop
Westerbork 2:35:00.718 53:34.625 1.775 1:11:17.490 1:19:31.737
680 Alexander Demes
Leeuwarden 2:35:12.409 53:46.316 11.691 1:16:47.128 1:14:05.262
681 Frans Kiewied
Nes Ameland 2:35:13.535 53:47.442 1.126 1:16:42.368 1:14:49.078
682 Jos Sulmann
Weiteveen 2:35:14.193 53:48.100 0.658 1:13:01.602 1:17:56.883
683 Ralf Hontman

2:35:19.192 53:53.099 4.999 1:11:32.562 1:19:17.466
684 Johannes Wanders
Beilen 2:35:19.359 53:53.266 0.167 1:10:28.368 1:20:40.031
685 Agienus Kiers
Rolde 2:35:20.746 53:54.653 1.387 1:14:20.759 1:17:07.966
686 Arjan Wormmeester
Veenhuizen 2:35:22.752 53:56.659 2.006 1:12:06.474 1:19:30.303
687 Marcel Besemer
Maarsbergen 2:35:27.358 54:01.265 4.606 1:11:10.308 1:19:34.032
688 Lambertus van der Meer
De Westereen 2:35:29.265 54:03.172 1.907 1:13:01.908 1:18:33.579
689 Erik van der Heiden
Groningen 2:35:39.997 54:13.904 10.732 1:10:42.671 1:21:47.112
690 Petrus Strikwerda
Veenwouden 2:35:48.299 54:22.206 8.302 1:12:46.492 1:18:48.565
691 Johan Veninga
Wolvega 2:36:04.765 54:38.672 16.466 1:10:13.376 1:21:30.778
692 Gerald Beunk
Harkstede 2:36:09.582 54:43.489 4.817 1:10:34.218 1:21:20.010
693 Hein Noorbergen
Vollenhove 2:36:09.916 54:43.823 0.334 1:12:28.767 1:19:32.790
694 Tim Dekker
Assen 2:36:12.110 54:46.017 2.194 1:15:53.657 1:17:04.156
695 Henk Nijdam
Overschild 2:36:12.662 54:46.569 0.552 1:15:17.442 1:16:33.414
696 Jiffree Wichers Schreur
Haarle 2:36:13.988 54:47.895 1.326 1:14:20.045 1:17:32.724
697 Alfred Klaassen
Zwolle 2:36:18.715 54:52.622 4.727 1:11:45.428 1:20:38.228
698 Albert Hofman
Leeuwarden 2:36:19.857 54:53.764 1.142 1:09:15.892 1:22:32.452
699 Allard Bax
Groningen 2:36:20.190 54:54.097 0.333 1:14:28.785 1:17:59.558
700 Jeen Smit
Langedijke 2:36:29.138 55:03.045 8.948 1:10:58.755 1:21:32.063
701 Douwe Brouwer
Nes Ameland 2:36:32.944 55:06.851 3.806 1:12:59.477 1:19:47.634
702 Paul Benus
Musselkanaal 2:36:38.663 55:12.570 5.719 1:17:10.183 1:16:06.981
703 Wilfred Ridder
Anderen 2:36:39.464 55:13.371 0.801 1:10:50.264 1:21:20.101
704 Patrick Trap
Borne 2:36:42.000 55:15.907 2.536 1:11:37.176 1:20:37.461
705 John Beugeling
Gieten 2:36:42.351 55:16.258 0.351 1:17:34.783 1:15:40.113
706 Klaas Post
Anderen 2:36:44.739 55:18.646 2.388 1:10:55.576 1:21:18.998
707 Edwin Müller
Scharmer 2:36:46.111 55:20.018 1.372 1:09:49.115 1:22:52.971
708 Jeroen Beenes
Bedum 2:36:50.276 55:24.183 4.165 1:09:45.773 1:22:33.443
709 Geoffrey van Dongen
Gasselte 2:36:52.098 55:26.005 1.822 1:14:46.582 1:18:08.914
710 Hink Visser masters-40 Bedum 2:36:56.003 55:29.910 3.905 1:22:12.655 1:13:03.871
711 Rinze Wiemer
Borne 2:36:56.282 55:30.189 0.279 1:11:06.042 1:21:22.241
712 Sjoukje Schuurmans
Nes 2:36:56.402 55:30.309 0.120 1:13:32.468 1:19:40.462
713 Dave van den Berg
Lelystad 2:36:58.266 55:32.173 1.864 1:11:55.815 1:21:43.883
714 John Rodenburg
Sappemeer 2:37:15.316 55:49.223 17.050 1:16:10.229 1:17:40.049
715 Janke van Es
Annen 2:37:22.908 55:56.815 7.592 1:11:37.662 1:21:51.622
716 Janke van Es
Annen 2:37:23.067 55:56.974 0.159 1:11:37.493 1:21:51.386
717 Demi-Esmee Halmingh
Meeden 2:37:24.599 55:58.506 1.532 1:18:24.349 1:16:11.666
718 Ben Trompetter amateurs \\\'s-gravendeel 2:37:26.088 55:59.995 1.489 1:18:40.309 1:17:12.193
719 Robert Lanting
Assen 2:37:43.911 56:17.818 17.823 1:13:17.781 1:20:26.796
720 Marc Lanting
Musselkanaal 2:37:44.055 56:17.962 0.144 1:21:14.828 1:13:11.758
721 Peter Smale
Groningen 2:37:46.946 56:20.853 2.891 1:13:26.850 1:20:54.220
722 Rene van den Bosch
Zwaagwesteinde 2:37:48.680 56:22.587 1.734 1:15:39.290 1:18:02.247
723 Martijn Boelens
Nes 2:37:52.272 56:26.179 3.592 1:14:28.338 1:19:38.868
724 Bé Schmaal
Meeden 2:37:57.862 56:31.769 5.590 1:16:43.482 1:18:23.666
725 Dennis Braun
Hoogvliet 2:38:05.087 56:38.994 7.225 1:11:51.383 1:21:55.528
726 Ewout Sala
Papenvoort 2:38:08.779 56:42.686 3.692 1:11:00.834 1:22:43.951
727 Albert Kruiter
Gasselternijveenschemond 2:38:18.670 56:52.577 9.891 1:16:59.533 1:17:00.165
728 Maik Passchier

2:38:18.792 56:52.699 0.122 1:11:34.608 1:21:56.865
729 Wubbe Roelfsema
Oude Pekela 2:38:23.206 56:57.113 4.414 1:14:30.881 1:19:59.414
730 Jeroen Wijnand
Gieten 2:38:23.698 56:57.605 0.492 1:11:15.317 1:22:02.177
731 Dirk Colijn
Nieuw Vennep 2:38:25.572 56:59.479 1.874 1:17:23.932 1:17:31.895
732 Aart Verhaagen
Assen 2:38:25.953 56:59.860 0.381 1:19:44.181 1:15:40.346
733 Ronald Schepers
Schoonebeek 2:38:42.318 57:16.225 16.365 1:17:29.082 1:18:17.951
734 Andre Coolen
Assen 2:39:09.228 57:43.135 26.910 1:15:07.524 1:19:55.270
735 Peter Matel
Borne 2:39:13.080 57:46.987 3.852 1:14:08.314 1:20:37.254
736 Richard Schreuder

2:39:16.710 57:50.617 3.630 1:15:52.379 1:18:43.376
737 Meint Verhoeff
Follega 2:39:18.376 57:52.283 1.666 1:12:09.361 1:22:48.013
738 Folkert Boer
Groningen 2:39:18.779 57:52.686 0.403 1:12:15.186 1:22:56.756
739 Roelof Hulshof

2:39:25.407 57:59.314 6.628 1:12:40.946 1:21:54.470
740 Niels Minkes
Assen 2:39:31.917 58:05.824 6.510 1:21:10.330 1:14:17.705
741 Rense Kooi
Wildervank 2:39:33.619 58:07.526 1.702 1:19:04.902 1:17:42.320
742 Bas Van De Ven
Assen 2:39:41.228 58:15.135 7.609 1:16:14.010 1:20:37.336
743 Marcel Duimering
Muntendam 2:39:48.650 58:22.557 7.422 1:10:48.193 1:26:13.072
744 Gerry van Helmond 1
Lelystad 2:39:58.666 58:32.573 10.016 1:08:26.965 1:28:16.174
745 Pascal Witte
Oudeschild 2:40:01.968 58:35.875 3.302 1:13:16.624 1:22:39.057
746 Rein Plaatsman
Utrecht 2:40:03.778 58:37.685 1.810 1:08:51.786 1:26:15.439
747 Dimajo Hemmen

2:40:04.167 58:38.074 0.389 1:12:13.364 1:23:16.146
748 Gert Jan Koppelman
Nijverdal 2:40:09.666 58:43.573 5.499 1:14:56.100 1:20:45.128
749 Jan Wijnand
Lettelbert 2:40:12.400 58:46.307 2.734 1:14:07.530 1:20:58.652
750 Brant Visser
Gorredijk 2:40:35.765 59:09.672 23.365 1:23:40.982 1:13:55.046
751 Christy Nussbaumer vrouwen Lienden 2:40:38.025 59:11.932 2.260 1:16:06.147 1:23:05.121
752 Otto Nussbaumer amateurs Lienden 2:40:38.552 59:12.459 0.527 1:16:06.938 1:22:52.005
753 Kristian Kupers
Gieten 2:40:40.982 59:14.889 2.430 1:11:04.105 1:25:12.611
754 Coen Driebergen
Gieten 2:40:41.090 59:14.997 0.108 1:11:04.317 1:25:12.577
755 Rudie Leever
Gieten 2:40:41.756 59:15.663 0.666 1:16:10.003 1:21:07.189
756 Sybolt Brouwer
Dalen 2:40:42.363 59:16.270 0.607 1:22:11.583 1:16:55.093
757 Piet Doorduin
Gieten 2:40:44.023 59:17.930 1.660 1:15:51.908 1:21:19.688
758 Erwin Schoenmaker
Assen 2:40:48.485 59:22.392 4.462 1:16:50.032 1:20:05.899
759 Henderi Mulder
Assen 2:40:49.394 59:23.301 0.909 1:23:36.523 1:14:04.885
760 Dennis Atema

2:40:52.040 59:25.947 2.646 1:14:19.150 1:21:47.754
761 Melvin Levant

2:41:00.201 59:34.108 8.161 1:09:46.255 1:26:17.130
762 Jacob Olthof
Westerlee 2:41:18.677 59:52.584 18.476 1:20:23.269 1:19:20.957
763 Wybe Wiekema
Hooghalen 2:41:19.588 59:53.495 0.911 1:17:12.324 1:20:32.519
764 Siprian de Jong
Franeker 2:41:20.651 59:54.558 1.063 1:18:12.196 1:19:22.830
765 Leo Gatso Kiewied
Nes Ameland 2:41:20.988 59:54.895 0.337 1:17:56.761 1:19:38.565
766 Anton de Boer
Utrecht 2:41:27.075 1:00:00.982 6.087 1:09:18.203 1:27:11.743
767 Gerben Akkerman
Oosterwolde 2:41:30.004 1:00:03.911 2.929 1:15:02.431 1:22:24.878
768 Edward Maris
Assen 2:41:30.988 1:00:04.895 0.984 1:16:40.482 1:21:58.557
769 Marcel Zwiers
Assen 2:41:31.014 1:00:04.921 0.026 1:16:40.606 1:21:58.146
770 Arie Vreugdenhil
Naaldwijk 2:41:34.922 1:00:08.829 3.908 1:15:45.828 1:21:53.021
771 Garret Van Der Deen
Assen 2:41:56.784 1:00:30.691 21.862 1:19:16.982 1:19:40.203
772 Martin Wolters
Nijeveen 2:41:57.844 1:00:31.751 1.060 1:12:13.391 1:25:01.830
773 jacob Leffers
Nijeveen 2:41:58.017 1:00:31.924 0.173 1:12:13.911 1:25:01.757
774 Andreas bij de Leij
Drachten 2:41:58.121 1:00:32.028 0.104 1:12:12.912 1:25:02.520
775 Rafael Gasin
Lelystad 2:42:01.037 1:00:34.944 2.916 1:23:57.347 1:14:46.948
776 Arnold Steenbergen
Wapenveld 2:42:20.348 1:00:54.255 19.311 1:14:26.174 1:23:34.311
777 Kevin Eefting amateurs Grolloo 2:42:24.852 1:00:58.759 4.504 1:24:07.765 1:16:44.323
778 Harry Mulder
Nieuw Buinen 2:42:31.576 1:01:05.483 6.724 1:15:54.557 1:22:31.377
779 Bert Kupers
Gieterveen 2:42:50.709 1:01:24.616 19.133 1:17:22.771 1:20:42.105
780 Martin Kooiker
Nes Ameland 2:42:56.516 1:01:30.423 5.807 1:12:15.551 1:26:55.129
781 Tiny Lommers
Sprang capelle 2:43:06.022 1:01:39.929 9.506 1:15:32.209 1:23:01.915
782 Marco Meijeringh

2:43:08.420 1:01:42.327 2.398 1:18:42.005 1:19:43.185
783 Henk Kromkamp

2:43:09.214 1:01:43.121 0.794 1:17:50.080 1:20:47.787
784 Gertjan Bekkers
Gieten 2:43:23.575 1:01:57.482 14.361 1:16:14.133 1:22:03.093
785 Bennie Willems
Oosterwolde 2:43:27.487 1:02:01.394 3.912 1:21:18.381 1:17:32.521
786 Marco de Bruijn

2:43:37.016 1:02:10.923 9.529 1:18:17.816 1:20:47.315
787 Gerien Tuut
Nijeveen 2:43:45.665 1:02:19.572 8.649 1:14:01.383 1:25:01.555
788 Jan Willems
Nijeveen 2:43:45.674 1:02:19.581 0.009 1:14:01.488 1:25:02.265
789 Mark Groot
Lelystad 2:43:59.598 1:02:33.505 13.924 1:17:45.002 1:21:41.729
790 Robin Podde
Den Ham 2:44:00.863 1:02:34.770 1.265 1:18:30.969 1:21:07.890
791 Bernard Zomer
Emmer-Compascuum 2:44:13.694 1:02:47.601 12.831 1:17:53.900 1:23:15.172
792 Rob de Kok
Bellingwolde 2:44:16.422 1:02:50.329 2.728 1:13:43.914 1:26:33.049
793 Henk Wolter de Jong
Hemrik 2:44:18.578 1:02:52.485 2.156 1:11:51.879 1:28:56.885
794 Freddy Haak
Wijnjewoude 2:44:18.669 1:02:52.576 0.091 1:11:51.742 1:28:57.626
795 Sip Boelens
Nes Ameland 2:44:39.869 1:03:13.776 21.200 1:20:00.253 1:20:54.185
796 Martin Simens
Winsum 2:44:40.083 1:03:13.990 0.214 1:14:48.915 1:25:33.841
797 Femke Minkema
Groet 2:44:43.451 1:03:17.358 3.368 1:15:38.920 1:24:54.438
798 Cees Minkema
Groet 2:44:44.081 1:03:17.988 0.630 1:15:39.860 1:24:53.449
799 Gert Looman
Harkstede 2:44:50.878 1:03:24.785 6.797 1:19:15.529 1:21:20.145
800 Henk Radix
Assen 2:44:55.302 1:03:29.209 4.424 1:17:59.720 1:22:46.941
801 Greddy Gankema
Klazienaveen 2:44:56.581 1:03:30.488 1.279 1:18:30.714 1:23:22.666
802 Bâ?s Wezeman
Woldendorp 2:44:56.590 1:03:30.497 0.009 1:19:43.036 1:22:09.672
803 Roan ten Hove
Apeldoorn 2:45:04.661 1:03:38.568 8.071 1:16:16.930 1:23:51.015
804 Han ten Hove
Apeldoorn 2:45:04.774 1:03:38.681 0.113 1:16:16.717 1:23:50.928
805 Edgard Weening
Gieten 2:45:07.507 1:03:41.414 2.733 1:15:16.011 1:25:03.600
806 Leo Cats
Appelscha 2:45:14.284 1:03:48.191 6.777 1:19:02.277 1:22:02.089
807 Jarko Germs
Nieuw-Buinen 2:45:19.237 1:03:53.144 4.953 1:12:41.469 1:27:55.595
808 Erik de Beijl
Annen 2:45:19.467 1:03:53.374 0.230 1:18:15.173 1:22:32.817
809 Bryan Brink
Gasselte 2:45:54.468 1:04:28.375 35.001 1:20:40.764 1:21:00.909
810 Martin Ossewold
Assen 2:45:56.074 1:04:29.981 1.606 1:16:45.596 1:24:47.922
811 Anno Wever
Assen 2:45:56.702 1:04:30.609 0.628 1:17:35.362 1:23:41.455
812 Erik Neelen
Eelde 2:45:57.159 1:04:31.066 0.457 1:17:03.707 1:24:48.050
813 Jos Keizer
Stadskanaal 2:46:01.629 1:04:35.536 4.470 1:18:34.092 1:23:37.205
814 Benjamin Pol
Hoogeveen 2:46:02.992 1:04:36.899 1.363 1:14:33.558 1:26:37.708
815 Albert-Jan Louwes
Emmen 2:46:08.359 1:04:42.266 5.367 1:18:01.596 1:24:09.961
816 Gerard Schut
Assen 2:46:12.429 1:04:46.336 4.070 1:12:29.132 1:28:56.934
817 Onno Snoek
Groningen 2:46:15.484 1:04:49.391 3.055 1:18:53.575 1:23:24.577
818 Harry Edens
Vriescheloo 2:46:19.345 1:04:53.252 3.861 1:21:02.426 1:21:02.062
819 Hans Dekker
Stadskanaal 2:46:52.597 1:05:26.504 33.252 1:28:18.273 1:15:47.377
820 Marcel Deen
Groningen 2:47:04.883 1:05:38.790 12.286 1:22:02.658 1:22:05.450
821 Lennart Ruissen
Assen 2:47:19.279 1:05:53.186 14.396 1:15:51.722 1:26:47.305
822 Annie Rustebiel-Smid Vrouwen Groningen 2:47:21.490 1:05:55.397 2.211 1:23:26.362 1:20:55.123
823 Annemarie Leliveld
Groningen 2:47:21.521 1:05:55.428 0.031 1:20:11.020 1:23:38.832
824 Berjan Dijkstra
Rolde 2:47:22.238 1:05:56.145 0.717 1:19:37.409 1:23:26.604
825 Dirk van Buren
Barendrecht 2:47:39.356 1:06:13.263 17.118 1:16:48.278 1:26:20.602
826 Benno Nijland
Oldenzaal 2:47:44.068 1:06:17.975 4.712 1:21:31.760 1:22:01.668
827 Maarten Priem
Assen 2:47:45.014 1:06:18.921 0.946 1:16:16.435 1:26:48.382
828 Jos Bouwknegt
Borger 2:47:48.213 1:06:22.120 3.199 1:20:18.274 1:23:07.328
829 Bert Leiting
Hoogezand 2:47:54.747 1:06:28.654 6.534 1:18:04.887 1:25:44.986
830 Marko Martens
Gieten 2:47:54.968 1:06:28.875 0.221 1:16:34.772 1:26:53.395
831 Gijs Ferkranus
Utrecht 2:47:57.406 1:06:31.313 2.438 1:15:31.303 1:27:29.509
832 Fré Kuper
Nieuw Amsterdam 2:48:05.392 1:06:39.299 7.986 1:15:54.911 1:27:42.371
833 Jenne Lanjouw
Nieuw Amsterdam 2:48:05.530 1:06:39.437 0.138 1:15:55.042 1:27:41.642
834 Simone van Duuren
Drunen 2:48:22.114 1:06:56.021 16.584 1:17:04.549 1:26:49.355
835 Andre Struik
Emmen 2:48:26.933 1:07:00.840 4.819 1:20:10.288 1:24:36.595
836 Henk Grootjans
Assen 2:48:32.670 1:07:06.577 5.737 1:17:28.476 1:26:15.271
837 Arno de Vries
Heerenveen 2:48:39.520 1:07:13.427 6.850 1:17:57.597 1:27:32.626
838 Margriet Feenstra
Weidum 2:48:50.665 1:07:24.572 11.145 1:17:20.032 1:27:49.381
839 Henk Onsman
Sneek 2:48:50.674 1:07:24.581 0.009 1:17:20.097 1:27:47.954
840 Tsjeard Hofstra
Wommels 2:48:50.695 1:07:24.602 0.021 1:17:52.253 1:27:17.102
841 Peter de Haan
Nes Ameland 2:48:51.109 1:07:25.016 0.414 1:26:48.415 1:18:16.169
842 Geert Haandrikman
Buinen 2:48:56.983 1:07:30.890 5.874 1:17:22.227 1:27:32.745
843 Egbert Top
Tolbert 2:49:30.714 1:08:04.621 33.731 1:22:02.582 1:23:56.031
844 Jos Bredek
Gieten 2:49:32.106 1:08:06.013 1.392 1:17:42.528 1:26:58.540
845 Wietze Klaver
Koedijk 2:49:33.575 1:08:07.482 1.469 1:24:48.800 1:21:43.361
846 Christian Wichertjes
Borger 2:49:37.641 1:08:11.548 4.066 1:17:18.259 1:28:18.244
847 Gert Dekker
Assen 2:49:38.876 1:08:12.783 1.235 1:24:33.901 1:21:50.649
848 Anne Postmus
Hoogkerk 2:49:39.796 1:08:13.703 0.920 1:17:26.321 1:27:50.256
849 Arjan de Vecht
Beilen 2:49:59.810 1:08:33.717 20.014 1:20:33.351 1:25:08.969
850 Michaël Rolfes
Musselkanaal 2:50:01.485 1:08:35.392 1.675 1:24:17.098 1:22:20.934
851 Rick Veenhof
Gieten 2:50:04.493 1:08:38.400 3.008 1:24:03.955 1:22:11.596
852 Bert-jan Veldink
Laren (gld) 2:50:24.160 1:08:58.067 19.667 1:22:38.654 1:23:45.532
853 Femke Westerdijk nieuwelingen-meisjes Suwald 2:50:34.321 1:09:08.228 10.161 1:22:49.133 1:26:06.907
854 Coen Smits
Apeldoorn 2:50:34.440 1:09:08.347 0.119 1:18:52.632 1:26:52.294
855 Kees Veninga
Harlingen 2:50:41.681 1:09:15.588 7.241 1:20:55.648 1:25:58.773
856 Jeroen Balsters
Assen 2:50:46.882 1:09:20.789 5.201 1:22:13.571 1:24:39.623
857 Fred Van Der Velden

2:50:52.906 1:09:26.813 6.024 1:20:45.907 1:25:12.593
858 Willem van der West
Onnen 2:50:58.915 1:09:32.822 6.009 1:19:57.064 1:26:54.510
859 Jeroen Bennus
Musselkanaal 2:51:01.788 1:09:35.695 2.873 1:25:09.188 1:22:32.303
860 Jamy Modderman
Oostwold (gem. Leek) 2:51:35.083 1:10:08.990 33.295 1:18:38.707 1:29:19.713
861 Jasper Jansens
Assen 2:51:37.787 1:10:11.694 2.704 1:22:36.237 1:24:53.424
862 Henk Kemper
Sonnega 2:51:42.391 1:10:16.298 4.604 1:19:53.985 1:27:34.058
863 Ruud Langendijk
Drachten 2:51:43.876 1:10:17.783 1.485 1:19:39.721 1:27:52.052
864 Mark Felix
Assen 2:51:47.960 1:10:21.867 4.084 1:21:34.401 1:26:28.878
865 Klaas Nijborg
Bovensmilde 2:51:48.065 1:10:21.972 0.105 1:32:01.462 1:16:38.259
866 Bert Janson
Apeldoorn 2:51:58.519 1:10:32.426 10.454 1:18:28.660 1:28:59.429
867 Johan Kuipers
Veendam 2:52:39.719 1:11:13.626 41.200 1:24:34.122 1:23:56.093
868 Ron Niemeijer

2:53:41.973 1:12:15.880 1:02.254 1:23:16.087 1:25:47.139
869 Wim Zandvoort
Gieten 2:53:42.603 1:12:16.510 0.630 1:22:22.403 1:26:53.880
870 Thea Tabak
Norg 2:53:44.424 1:12:18.331 1.821 1:22:15.814 1:27:44.510
871 Gert Smit
Emlichheim 2:53:45.857 1:12:19.764 1.433 1:22:54.084 1:27:07.885
872 Dick Haandrikman
Annen 2:53:51.636 1:12:25.543 5.779 1:24:13.790 1:25:08.878
873 Egbert Mulder
Rolde 2:54:21.593 1:12:55.500 29.957 1:28:32.240 1:22:12.446
874 Fausto van Tuyl
Nieuwaal 2:54:22.403 1:12:56.310 0.810 1:25:57.899 1:24:56.058
875 Richard Bethlehem
Gorredijk 2:54:24.046 1:12:57.953 1.643 1:26:23.435 1:24:25.926
876 Roelof Beijering
Hoogeveen 2:54:37.288 1:13:11.195 13.242 1:27:54.258 1:22:29.307
877 Ruben Blom
Marienheem 2:54:42.423 1:13:16.330 5.135 1:21:04.303 1:29:00.328
878 Petra Rechterschot
Nieuw-Heeten 2:54:42.459 1:13:16.366 0.036 1:21:03.826 1:29:01.180
879 Marcel Kakkenberg
Deventer 2:54:42.594 1:13:16.501 0.135 1:16:35.986 1:34:13.777
880 Erwin Lammertink
Nieuw Heeten 2:54:42.796 1:13:16.703 0.202 1:16:36.134 1:34:31.586
881 Jacob Jeuring
Ees 2:54:43.375 1:13:17.282 0.579 1:19:39.907 1:30:29.657
882 Marco Meiringh
Roswinkel 2:54:58.906 1:13:32.813 15.531 1:21:27.033 1:28:55.611
883 Frank Moerkerk
Leiden 2:55:30.502 1:14:04.409 31.596 1:25:10.108 1:26:43.973
884 Roelof Kiestra
Heeg 2:55:34.135 1:14:08.042 3.633 1:24:29.765 1:27:15.851
885 Harry Dekker
Vriescheloo 2:55:34.959 1:14:08.866 0.824 1:25:02.451 1:26:33.145
886 Harold Mezach
Assen 2:55:42.230 1:14:16.137 7.271 1:26:05.455 1:25:18.233
887 Alex de Vries
Coevorden 2:55:52.424 1:14:26.331 10.194 1:19:59.114 1:31:45.637
888 Jan Bos
Gieten 2:56:07.161 1:14:41.068 14.737 1:20:47.427 1:31:00.383
889 Geert De Jong
Zwaagwesteinde 2:56:32.062 1:15:05.969 24.901 1:26:56.742 1:25:20.985
890 Mathieu Darnet
Assen 2:56:39.804 1:15:13.711 7.742 1:21:34.457 1:30:42.183
891 Harry Kupers
Gieterveen 2:57:01.267 1:15:35.174 21.463 1:23:58.600 1:28:15.918
892 Sjoerd Hoogeveen
Hooghalen 2:57:05.096 1:15:39.003 3.829 1:21:50.406 1:31:22.284
893 Bianca Schrage
Steenwijk 2:57:05.951 1:15:39.858 0.855 1:25:17.622 1:27:35.745
894 Jeroen Herwig
Assen 2:57:07.700 1:15:41.607 1.749 1:19:54.533 1:34:15.700
895 Marlous Susan Hoogeveen
Hooghalen 2:57:07.723 1:15:41.630 0.023 1:21:53.030 1:31:22.918
896 Gerhard Kleine
Hollandscheveld 2:58:11.331 1:16:45.238 1:03.608 1:31:54.819 1:22:59.518
897 Koen Harms
Vries 2:58:23.670 1:16:57.577 12.339 1:25:51.415 1:28:04.532
898 Marloes Wieringh
Groningen 2:58:44.091 1:17:17.998 20.421 1:21:17.258 1:32:55.769
899 H de Vries masters-40 Surhuizum 2:59:21.751 1:17:55.658 37.660 1:32:25.505 1:25:15.726
900 Age Wetterauw
Hoogezand 2:59:57.849 1:18:31.756 36.098 1:31:38.482 1:24:55.019
901 Bianca Hulleman
Haule 3:00:01.979 1:18:35.886 4.130 1:24:07.200 1:31:57.351
902 Niels Moelard
Oosterwolde 3:00:02.031 1:18:35.938 0.052 1:24:07.244 1:31:57.478
903 Rob Heller
Groningen 3:00:02.349 1:18:36.256 0.318 1:22:15.360 1:33:59.190
904 Randolph Postma
Zeijen 3:00:03.588 1:18:37.495 1.239 1:22:38.721 1:33:03.070
905 Thorsten von Berswordt
Lelystad 3:00:22.964 1:18:56.871 19.376 1:23:00.438 1:32:55.200
906 Erik Klaassens
Norg 3:00:40.193 1:19:14.100 17.229 1:30:48.979 1:25:33.271
907 Arthur van Weerden
Haren 3:00:40.602 1:19:14.509 0.409 1:23:53.066 1:32:41.718
908 Alfred Klei
Assen 3:01:24.257 1:19:58.164 43.655 1:26:34.354 1:30:23.913
909 Ditmar Stumpf
Bergum 3:01:40.324 1:20:14.231 16.067 1:26:15.434 1:31:09.033
910 Piet van Oosten
Haren 3:01:41.439 1:20:15.346 1.115 1:26:51.672 1:30:49.754
911 Bertjan Marree
Assen 3:01:59.700 1:20:33.607 18.261 1:27:07.093 1:31:38.659
912 Wil Rolink
Gieten 3:02:02.096 1:20:36.003 2.396 1:29:43.836 1:27:29.533
913 Suzanne Postma
Vries 3:03:26.103 1:22:00.010 1:24.007 1:26:55.744 1:31:58.401
914 W.l. de Koning
Venhorst 3:03:27.058 1:22:00.965 0.955 1:25:07.134 1:33:26.921
915 Derk Bos
Tynaarlo 3:03:36.722 1:22:10.629 9.664 1:27:06.368 1:31:58.783
916 P.C.G. de Koning
Venhorst 3:03:38.893 1:22:12.800 2.171 1:26:42.915 1:32:02.266
917 Nemo van Wichen
Pijnacker 3:04:46.968 1:23:20.875 1:08.075 1:28:14.725 1:32:13.635
918 Jan Erik Strootman
Veendam 3:05:03.643 1:23:37.550 16.675 1:31:30.584 1:28:59.737
919 Derk Broekema

3:05:18.079 1:23:51.986 14.436 1:28:25.334 1:32:06.893
920 Ron Bult
Wildervank 3:05:58.744 1:24:32.651 40.665 1:32:47.095 1:28:45.498
921 Edwin van Lambalgen
Roden 3:08:02.238 1:26:36.145 2:03.494 1:31:13.221 1:32:00.703
922 Willie de Wal
Veendam 3:08:02.645 1:26:36.552 0.407 1:31:13.595 1:32:30.098
923 Ronald Hebels
Gasselte 3:09:00.357 1:27:34.264 57.712 1:36:01.476 1:28:57.439
924 Albert Jonker
Hoogeveen 3:09:03.893 1:27:37.800 3.536 1:32:34.056 1:32:14.789
925 Dick van Dijk
Hoogezand 3:09:32.029 1:28:05.936 28.136 1:34:27.434 1:31:13.588
926 Pieter Harms
Vries 3:10:19.240 1:28:53.147 47.211 1:52:45.317 1:14:22.910
927 Rudi Kornhorn
Gasselte 3:12:17.484 1:30:51.391 1:58.244 1:34:46.327 1:32:42.880
928 Frits Prins
Stadskanaal 3:12:26.192 1:31:00.099 8.708 1:32:11.732 1:35:48.462
929 Frits de Lange
Vries 3:12:33.564 1:31:07.471 7.372 1:32:24.031 1:36:00.753
930 Andre van der Galien
Vries 3:12:46.547 1:31:20.454 12.983 1:39:43.559 1:29:49.927
931 Ruben Vervest
Veendam 3:13:42.602 1:32:16.509 56.055 1:43:53.086 1:25:44.642
932 Henk Bakker
Assen 3:14:12.236 1:32:46.143 29.634 1:33:30.971 1:36:11.843
933 Gwenda Stikvoort
Tuk 3:18:11.254 1:36:45.161 3:59.018 1:38:47.878 1:34:45.280