Nijverdal    9-10-2011


Nijverdal

Junioren
1 Lehvi Braam DODEWAARD
2 Rick Goeree BORGER
3 Daan Schouten ALMELO
4 Jelle Wolsink BORNE
5 Brian van Rhee NIJVERDAL
6 Niels Goeree BORGER
7 Mats Lammertink WIERDEN
8 Daan Germs TUBBERGEN
9 Benjamin Zuidema DOKKUM
10 Beau Duvigneau ZUTPHEN
11 Wessel Zennipman ZUTPHEN
12 Pepijn ter Bekke OLDENZAAL
13 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND
14 Teun van den Burg BAARN
15 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD
16 Richard Hol ACHTERVELD
17 Stijn van Erp Groessen
18 RafaŽl Spier HILVERSUM
19 Carlos van Rhee HELLENDOORN
20 Ewoud Hartemink AMSTERDAM
21 Jan Rozendom RIJSSEN




Nieuwelingen
1 Jordi Talen SPIJKENISSE
2 Vincent Kip OLDENZAAL
3 Tom Wijkel EXLOO
4 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
5 David Hockx OUDEWATER
6 Marijn Renders NUENEN
7 Thijs Kool AMERSFOORT
8 Niels Heering ENTER
9 Kevin van Bennekom CULEMBORG
10 Kelvin Dekker FLUITENBERG
11 Jacob Kruse Jensen HADERSLEV
12 Olaf Remmerswaal WOERDEN
13 Henk Weerman WOLVEGA
14 Ricardo Lathouwers SON
15 Dylan Bouwmans GEMERT
16 Christiaan Doek NIEUW-AMSTERDAM
17 Jurjen Varkevisser UDEN
18 Stijn Oost EMMER COMPASCUUM
19 Jarno Pap HEINO
20 Mitchel Vrielink ZUTPHEN
21 Nordin Hudepol ALMELO
22 Eit Visser DE WILP GN
23 Jorg de Jong AALTEN
24 Nick van Helvoirt ERP
25 Rick Braamhaar WIERDEN
26 Lorenzo Harbers RIJSSEN
27 Tjardo Withag BELTRUM
28 Robbert Wagenmakers ASSEN
29 Tijmen van den Berg Rijssen
30 Pim Schouten ALMELO
31 Max Janssen GIETEN
32 Jesse Grobbink NIJVERDAL
33 Jeffrey Veltink HARDENBERG
34
Arjan Bakker
35 Koen Lohuis Lemelerveld







Vrouwen
1 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
2 Bianca van den Hoek BUSSUM
3 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
4 Karen Brouwer OOSTERWOLDE FR
5 Esmee Oosterman GIETEN
6 Kim Banga EINDHOVEN
7 Linda Kroes GRONINGEN
8 Marjolein Wijkel EXLOO
9 Danielle Meijering STADSKANAAL
10 Julia Schobben GORINCHEM
11 Annet Eendhuizen HENGELO OV
12 Daphne Hommes DEDEMSVAART
13 Cťline van Houtum DEN DUNGEN
14 Natalja Busschers HAAKSBERGEN
15 Judith Jelsma AMSTELVEEN
16 Wendy Oosterwoud URETERP
17 Michelle Stummel ECHTEN
18 Mareille Meijering STADSKANAAL
19 Madeleen Hartemink AMSTERDAM
20 ChloŽ Spier HILVERSUM
21 Yvette Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
22 Mirjam Prakken NIJVERDAL
23 Nina Zennipman ZUTPHEN
24 Leoni Padding MEPPEL




Jeugd Cat. 7
1 Mario Poldervaart ZUIDLAND
2 Dennis van der Horst HASSELT
3 Viktor Hoog Antink OCHTEN
4 Jens Dekker FLUITENBERG
5 Bryan Bouwmans GEMERT
6 David Dekker FLUITENBERG
7 Emiel Jansman HELLENDOORN
8 Rick de Vries WOLVEGA
9 Patrick van Benthem HELLENDOORN
10 Niek Brouwers TILBURG
11 Yannick Vrielink ZUTPHEN
12 Daan Dijkstra Almelo
13 Rens Bell EINDHOVEN
14
Thom Reuvers
15 Bram Oosterman GIETEN
16 Thijs Brinkhuis
17 Jon Schoonewille KLAZIENAVEEN
18 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
19 Stefan Meijer NIEUW-DORDRECHT
20 Menzo Grobbink NIJVERDAL
21 Martijn van Deest EMMEN
22 Cor Weerman WOLVEGA
23 Niek Prakken NIJVERDAL
24 Christian Varweg HARDENBERG







Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Tom Peters THORN
3 Thymen Arensman DEIL
4 Menno Don tuitjenhorn
5 JoŽl Zuidema DOKKUM
6 Maaike de Heij HETEREN
7 Koen van Helvoirt ERP
8 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
9 Myrthe Willemsen ELST
10 Victor Goene VEENENDAAL
11 Karlijn Swinkels HANDEL
12 Lars Mastebroek BARNEVELD
13 Thomas Verboom ALMELO
14 Stijn Kalvenhaar WIERDEN
15 Mike Hooiveld ANDIJK
16 Jeldert Withag BELTRUM
17 Daan Hoole ZUIDLAND
18
Thijs Neuteboom
19 Danny van der Tuuk ASSEN
20 JoŽl Brethouwer AALTEN
21 Rob Been ASSEN
22 Niels Rotman WIERDEN
23 Martijn van Erp KESTEREN
24 Carlo Stummel ECHTEN DR
25 Rik Trip RAALTE
26 Brent Schoppers AALTEN
27 Tom Brouwers TILBURG
28 Chiel Schulten RAALTE
29 Kjell de Jong AALTEN




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Julia Boschker WOERDEN
3 Manon Bakker SWIFTERBANT
4 Tomas Kopecky LEIDEN
5 Anouk Spies WAGENINGEN
6 Anne de Ruiter POLSBROEK
7 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
8 Inge van der Heijden SCHAIJK
9 Steffie van der Peet DEN HAAG
10 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
11 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
12 Mees Willemsen ELST UT
13 Rick Pluimers ENTER
14 Iris Ton WASKEMEER
15 Suze van der Zwet ROELOFARENDSVEEN
16 Maarten Rotman WIERDEN
17 Stijn van den Berg EEMNES
18 Jord Baak DRONTEN
19 Lisa Bakker SWIFTERBANT
20 Bart Hazekamp ZOETERMEER
21 Jesper Oost HOOGEVEEN
22 Milou Koops ELIM
23 Max Kroonen DIEPENVEEN
24 Laura de Brouwer A ngeren
25 Niels Bakker RIJSSEN
26 Amber Hammers NIJVERDAL
27 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD
28 Lars Hogenkamp NIJVERDAL







Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Milan Ziemerink ENSCHEDE
3 Lars Boven WOLDENDORP
4 Axel van der Tuuk ASSEN
5 Lisette Schoon BEST
6 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
7 Stef ter Laak VEENENDAAL
8 Joost Freriks EMMEN
9 Lucas Goene VEENENDAAL
10 Sabine Snoeijer LINDE DR
11 Bjorn BŁter VRIEZENVEEN
12 Bas Koops ELIM
13 Matthijs Varweg HARDENBERG
14
Mica Firing
15 Ian Spenkelink NIJVERDAL
16 Rick Metselaar HOOGEVEEN
17 Ramon Veurink HARDENBERG
18 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
19 Bas Scheffer WIERDEN
20 Koen van Lith EST
21 Antoine Kroezen HOOGEVEEN







Jeugd Cat. 3
1 Joppe de Heij HETEREN
2 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
3 Dorien Hoog Antink OCHTEN
4 Iris Hoog Antink OCHTEN
5 Hemke Vroom WAGENINGEN
6 Maike van der Duin ASSEN
7 Levi van Hoften TIEL
8 James Potter SOEST
9 Axel van den Berg EEMNES
10 Ilse Grit ZWOLLE
11 Boyd Lampen leusden
12 Pam Schutten NIJVERDAL
13 Rose Kloese EMMEN
14 Mark de Groot OLDEBROEK
15 Mathijs Mulder WOLVEGA
16 Lisa Dorussen BEUNINGEN
17 Kinley Bijl GARDEREN
18 Mariska Schoon BEST
19 Marise Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 2
1 Brian de Vries WOLVEGA
2 Matyas Kopecky LEIDEN
3
Mickey Nijkamp
4 Fleur van der Peet DEN HAAG
5 Lisa van Helvoirt ERP
6 Danielle Quint DEIL
7 Johan Dorussen BEUNINGEN
8 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
10 Karlijn Luisman Gramsbergen







Jeugd Cat. 1 r
1 naomi Veurink HARDENBERG
2 Leonie Boschker WOERDEN
3 Thijs Bakker RIJSSEN
4 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
5 Karlijn Koops ELIM
6 Isabel Arensman DEIL
7 Lars ter Laak Veenendaal