Amsterdamse Crosscompetitie 2011/12

Amsterdamse Crosscompetitie 2011
11e en laatste rit: org. ARC Ulysses Amsterdam Noord


40- Naam
1 Dylan Groenewegen
2 Sebastiaan Pot
3 Dirk van de Craats
4 Bertrand Hartemink
5 Guido de Koning
6 Matt Bridge
7 Ewoud Hartemink
8 Kenny Nijssen
9 Teun Veken
10 Peter van Niekerk
dnf Florian Smits
dnf Roel Mouris


Uitslag Nieuweling & Dame


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Judith Jelsma
3 Gijs Jorna
4 Bart de Veer
5 Brendan Berendse
6 Madeleen Hartemink
7 Yvette Broex
8 Judith Rem
9 Jessica Smits
10 Tom Spel


Ulysses 18 december 2011
40+/50+
Positie Naam
1 Jeroen van Hoeijen
2 Brendan Divall
3 Ron Vroom
4 Ton Bouman
5 Auke Broex
6 Mart Dominicus
7 Rinus Cerfontain
8 Patrick Molenaars
9 Peter Giljam
10 Bert Zwaving
11 Mike Cooper
12 Robert Godfroid
13 Alan Colley
14 Marlin Burkunk
15 Pierre Deen
16 Gerard Keijzer
17 Ben de Bruin
18 Peter Visser
19 Chris Heijer
20 Erwin Nieuwenhuijzen
21 Pim Veeger
22 Philip Jacobs
23 Jan Jacob Beckeringh
24 Rene van Ravenzwaaij
25 Marc de Bokx
26 Ed Bosse
27 Erik van Ravenzwaaij
28 Jan de Nijs
29 Maurice Willems


Jeugd Ulysses
Jeugd Cat. 1 - 4
Positie Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Finn Akkermans
4 Gijs Eekhoff
5 Nikki Schiele
6 Sven Raats
7 Daan Beekman
8 Ywan Blijleven


Jeugd Cat. 5 - 7
Positie Naam
1 Teun Mouris
2 Victor Broex
3 Pijke Steenhuis
4 Martijn Krook
5 Owen Geleijn
6 Jarni van Roon
7 Julia van Ravenzwaaij
8 Ruben van der Pijl
9 Sander Luijken
10 Menno Broex
11 Jaimy Schiele



Amsterdamse Crosscompetitie 2011
10e rit: Westhoffbos Spaarndam, HSV De Kampioen


(volgende week en Finalerit:
zondag 18 dec. bij ARC Ulysses A'dam Noord



40- Naam
1 Dirk van de Craats
2 Matt Bridge
3 Kenny Nijssen
4 Guido de Koning


Uitslag Nieuweling & Dame


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Brendan Berendse
3 Gijs Jorna
4 Bart de Veer
5 Michael den Toom
6 Thimo Kroeze
7 Judith Rem
8 Natasha Dorlang




Kampioen 10 dec 2011
40+/50+
Positie Naam
1 Brian Burggraaff
2 Ron Vroom
3 Peter Giljam
4 Brendan Divall
5 Rinus Cerfontain
6 Mart Dominicus
7 Auke Broex
8 Henk van Laar
9 Jan Koper
10 Pierre Deen
11 Erwin Nieuwenhuijzen
12 Gerard Keijzer
13 Bert Zwaving
14 Mike Cooper
15 Ben de Bruin
16 Marlin Burkunk
17 Peter Visser
18 Chris Heijer
19 Philip Jacobs
20 Eric van Steijn
21 Rene van Ravenzwaaij
22 Piet den Toom
23 Maurice Willemse
24 Erik van Ravenzwaaij




Jeugd Kampioen
Jeugd Cat. 1 - 4


Positie Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Gijs Eekhoff


Jeugd Cat. 5 - 7


Positie Naam
1 Victor Broex
2 Nils Eekhoff
3 Pijke Steenhuis
4 Teun Mouris
5 Ruben van der Pijl
6 Martijn Krook
7 Jarni van Roon
8 Sander Luijken
9 Julia van Ravenzwaaij
10 Owen Geleijn
11 Menno Broex

Amsterdamse Crosscompetitie 2011
9e rit: Sportpark Sloten, ASC Olympia

4-12-2011
(volgende rit:zaterdag (!!) 11 dec. bij HSV De Kampioen, Westhoffbos


40- Naam
1 Dylan Groenewegen
2 Dirk van de Craats
3 Jeroen Smits
4 Bertrand Hartemink
5 Ewoud Hartemink
6 Kenny Nijssen


Uitslag Nieuweling & Dame


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Judith Jelsma
3 Brendan Berendse
4 Bas Overdevest
5 Michael den Toom
6 Victor Veys
7 Gijs Jorna
8 Bart de Veer
9 Yvette Broex
10 Madeleen Hartemink
11 Edgar Bohte
12 Tom Spel
13 Natasha Dorlang
14 Iris Siemons
15 Evelien Remmers
16 Myrthe Breedijk
17 Carmela Bogman
18 Annemie Ploeger
19 Rosa Landzaat


Olympia 4 december 2011
40+/50+
Positie Naam
1 Jeroen van Hoeijen
2 Ron Vroom
3 Auke Broex
4 Brendan Divall
5 Patrick Molenaars
6 Maurice de Bruin
7 Henk van Laar
8 Ton Bouman
9 Peter Giljam
10 Mart Dominicus
11 Rinus Cerfontain
12 Bert Zwaving
13 Gerard Keijzer
14 Jan van Herwijnen
15 Frank Nijssen
16 Pierre Deen
17 Jeroen Verhoeven
18 Toon Durville
19 Menno Hillebregt
20 Chris Heijer
21 Robert Godfroid
22 Alan Colley
23 Mike Cooper
24 Pim Veeger
1 rd Hans Peter Ligthart
1 rd Peter Lelyveld
1 rd Rene van Ravenzwaaij
1 rd Piet den Toom
1 rd Jan Jacob Beckeringh
1 rd Eric van Steijn
1 rd Ed Bosse
1 rd Pieter Iedema
1 rd Jason van der Burgt
1 rd Jaap Lust
1 rd Philip Jacobs
1 rd Marlin Burkunk
1 rd Erwin Nieuwenhuijzen
1 rd René Guijt
1 rd Jan de Nijs
2 rd Erik van Ravenzwaaij
2 rd Joop Smits




Jeugd Cat. 5 - 7


Positie Naam
1 Victor Broex
2 Nils Eekhoff
3 Teun Mouris
4 Martijn Krook
5 Jarni van Roon
6 Menno Broex
7 Owen Geleijn
8 Pijke Steenhuis
9 Julia van Ravenzwaaij
10 Ruben van der Pijl
11 Sander Luijken
12 Ruben Overdevest
13 Bart Remmers
14 Jaimy Schiele



Amsterdamse Crosscompetitie 2011
8e rit: Ouderkerk aan de Amstel 27 november


(volgende rit: zondag 4 dec. bij ASC Olympia, Sportpark Sloten)


40- Naam
1 Joost Spring in t Veld
2 Richard Jansen
3 Dirk van de Craats
4 Michael Breedt
5 Guido de Koning
6 Florian Smits
7 Matt Bridge
8 Ewoud Hartemink
9 Kenny Nijssen
10 Matthew Overste
11 Robin Prigge




Ouderkerk aan de Amstel
40+/50+
Positie Naam
1 Jeroen van Hoeijen
2 Jeroen Schalkwijk
3 Marcel Witte
4 Patrick Molenaars
5 Ron Vroom
6 Brendan Divall
7 Ton Bouman
8 Maurice de Bruin
9 Jan van Herwijnen
10 Jeroen Verhoeven
11 Frank Nijssen
12 Mart Dominicus
13 Peter Giljam
14 Henk van Laar
15 Rinus Cerfontain
16 Pierre Deen
17 Jan Buisman
18 Gerard Keijzer
19 Ben de Bruin
20 Stefan Bakker
21 Robert Godfroid
22 Pim Veeger
23 Bert Zwaving
24 Mike Cooper
25 Chris Heijer
26 Menno Hillebregt
27 Vincent Oostendorp
28 Niels Dekker
29 Jan Repko
30 Alan Collby
31 Peter Visser
32 Hans Peter Liefhart
33 Peter Lelyveld
34 Rene van Ravenzwaaij
35 Pieter Jan Jongen
36 Philip Jacobs
37 Jeroen Hamer
38 Erik van Ravenzwaaij
39 Piet den Toom
40 Theo Broere




Uitslag Nieuweling & Dame


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Judith Jelsma
3 Gijs Jorna
4 Rachelle van Kappel
5 Aagtje Dijkman
6 Bart de Veer
7 Michael den Toom
8 Bas Overdevest
9 Brendan Berendse




Ouderkerk
Jeugd Cat. 1 - 4


Positie Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Kick Bakker
4 Ilja Terpstra
5 Gijs Eekhoff
6 Finn Akkermans
7 Wessel Mouris
8 Bart van Duren
9 Mees van Duren


Jeugd Cat. 5 - 7


Positie Naam
1 Victor Broex
2 Nils Eekhoff
3 Teun Mouris
4 Jarni van Roon
5 Quinten van Kappel
6 Martijn Krook
7 Menno Broex
8 Owen Geleijn
9 Xavier van Kappel
10 Ruben van der Pijl
11 Tijn Bakker
12 Menno van Capel
13 Julia van Ravenzwaaij
14 Sander Luijken
15 Ruben Overdevest
16 Alexander Evers
17 Leon Buijs
18 Roos Markus



Amsterdamse Crosscompetitie 2011
7e rit: Uithoorn 20 november


(volgende rit: zondag 27 nov in Ouderkerk aan de Amstel)


40- Naam
1 Dylan Groenewegen
2 Jochem Koren
3 Alex Hendriks
4 Guido de Koning
5 Dirk van de Craats
6 Matt Bridge
7 Etienne Lenting
8 Jeroen Smits
9 Ewoud Hartemink
10 Kenny Nijssen
11 Sven Wiebes
12 Erwin Roubal




Uithoorn
40+/50+
Positie Naam
1 Frans van Heeteren
2 Jeroen van Hoeijen
3 Brendan Divall
4 Maurice de Bruin
5 Patrick Molenaars
6 Ron Vroom
7 Peter Giljam
8 Henk van Laar
9 Auke Broex
10 Rinus Cerfontain
11 Gerard Keijzer
12 Willem van Heerdt
13 Mart Dominicus
14 Ben de Bruin
15 Chris Heijer
16 Gijs Kostman
17 Cock Fangman
18 Jan Repko
19 René Kaslander
20 Marlin Burkunk
21 Eric van den Heuvel
22 Jan Fontijn
23 René Wiebes
24 Philip Jacobs
25 M. de Jong
26 Rene van Ravenzwaaij
27 Alan Collby
28 Piet den Toom
29 Erik van Ravenzwaaij
30 Maurice Willems
31 Joop Smits




Uitslag Nieuweling & Dames


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Brendan Berendse
3 Menno Koolhaas
4 Victor Veys
5 Gijs Jorna
6 Michael den Toom
7 Bart de Veer
8 Yvette Broex




Uithoorn
Jeugd Cat. 1 - 4



Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Ian van den Berg
4 Nikki Schiele
5 Maarten v.d. Mast
6 Sem Knook
dnf Gijs Eekhoff
dnf Bo van Steeg
dnf Jesse van Steeg




Jeugd Cat. 5 - 7


Positie Naam
1 Victor Broex
2 Nils Eekhoff
3 Martijn Krook
4 Jarni van Roon
5 Lorena Wiebes
6 Menno Broex
7 Owen Geleijn
8 Roberto Blom
9 Julia van Ravenzwaaij
10 Menno van Capel
11 Lars Wiebes
12 Ruben van der Pijl
13 Sander Luijken
14 Leon Buijs



Amsterdamse Crosscompetitie 2011 Excelsior

Het Twiske      13-11-2011
40 -

1 Dylan Groenewegen - 40 -
2 Richard Jansen - 40- 00:53:37
3 Guido de Koning - 40- 00:53:46
4 Dirk van de Craats - 40- 00:53:58
5 Bertrand Hartemink - 40- 00:56:20
6 Jeroen Smits - 40- 00:57:25
7 Matt Bridge - 40- 00:57:29
8 Ewoud Hartemink - 40- 00:57:56
9 Tom van der Meer - 40- 00:58:36
10 Sven Asjes - 40- 00:59:08
11 Kenny Nijssen - 40- 00:59:16
12 Dennis Moolhuijsen - 40- 00:59:29
13 Robin Prigge - 40- 01:00:48
14 Roel Mouris - 40- 00:53:03
15 Koen Den Das - 40- 00:53:48
16 Remco Kuhlman - 40- 00:54:00
17 Stephan Bakker - 40- 00:54:21
18 Daan Retz - 40- 00:58:12
19 Mark Pasterkamp - 40- 00:58:22






40+/50+
1 Patrick Molenaars - 40+ 00:47:37
2 Jeroen van Hoeijen - 40+ 00:47:38
3 Marcel Witte - 40+ 00:47:55
4 Maurice de Bruin - 40+ 00:48:38
5 Brendan Divall - 40+ 00:48:44
6 Auke Broex - 40+ 00:49:06
7 Ron Vroom - 40+ 00:49:50
8 Peter Giljam - 40+ 00:50:17
9 Rinus Cerfontain - 40+ 00:50:54
10 Pierre Deen - 40+ 00:51:07
11 Gerard Keijzer - 40+ 00:51:32
12 Mart Dominicus - 40+ 00:51:49
13 Jan Koper - 40+ 00:52:25
14 Toon Durville - 40+ 00:52:31
15 Chris Heijer - 40+ 00:52:35
16 Jan Repko - 40+ 00:52:44
17 Marlin Burkunk - 40+ 00:53:26
18 Bert Zwaving - 40+ 00:53:52
19 Henk van Laar - 40+ 00:54:10
20 Ben de Bruin - 40+ 00:54:25
21 Joost van Gangel - 40+ 00:54:46
22 René Nat - 40+ 00:55:00
23 Mike Cooper - 40+ 00:55:11
24 Philip Jacobs - 40+ 00:55:39
25 Henk Prigge - 40+ 00:55:41
26 Jan Beekhoven - 40+ 00:56:28
27 Pieter Jan Jongen - 40+ 00:57:04
28 Wouter de Jonge - 40+ op 1 ronde
29 Peter Visser - 40+
30 Jan Jacob Beckeringh - 40+
31 Eric van den Heuvel - 40+
32 P de Brand - 40+
33 Jeroen Hamer - 40+
34 Frank de Haan - 40+
35 Erik van Ravenzwaai - 40+
36 Jan Dick den Das - 40+
37 Thomas Mattousch - 40+
38 Johan Wiedijk - 40+
39 DNF Jeroen Verhoeven - 40+
40 DNF Fokko Groeneboom - 40+
41 DNF Gerard Ypenga - 40+






Uitslag N & D
1 Mitchell Cornelissen - Nwl 00:36:28
2 Brendan Berendse - Nwl 00:37:26
3 Jacco De Vries - Nwl 00:38:47
4 Bas Overdevest - Nwl 00:39:36
5 Bart de Veer - Nwl 00:39:59
6 Gijs Jorna - Nwl 00:41:49
7 Madeleen Hartemink - Dames 00:42:33
8 Edgar Bohte - Nwl 00:42:57
9 Danny Voogt - Nwl 00:43:13
10 Yvette Broex - Dames 00:43:24
11 Thimo Kroeze - Nwl 00:44:56
12 Mariska Jetten - Nwl 00:47:54
13 Cindy De Vries - Dames op 1 ronde






Jeugd Cat. 1 - 4
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Gijs Eekhoff
4 Finn Akkermans
5 Nikki Schiele



Jeugd Cat. 5 - 7
1 Victor Broex
2 Nils Eekhoff
3 Martijn Krook
4 Owen Geleijn
5 Jarni van Roon
6 Menno Broex
7 Teun Mouris
8 Julia van Ravenzwaaij
9 Ruben Overdevest
10 Ruben van der Pijl
11 Sander Luijken
12 Matthijs Koper
13 Jamie Schiele
14 Niels Jetten




Amsterdamse Crosscompetitie 2011
    Excelsior
40 -



Naam
1 Dylan Groenewegen
2 Bertrand Hartemink
3 Dirk van de Craats
4 Jort de Boer
5 Ewoud Hartemink
6 Kenny Nijssen
7 Andries van de Velden
8 Matthew Bridge
9 Dennis Souverein
10 Jeroen Smits
11 Remco Kuhlmann
12 Roel Mouris
13 Joos Francke




Uitslag
40+/50+
Positie Naam
1 Brian Burggraaff
2 Marcel Witte
3 Robert Vlug
4 Brendan Divall
5 Jeroen van Hoeijen
6 Auke Broex
7 Patrick Molenaars
8 Peter Giljam
9 Ron Vroom
10 Rinus Cerfontain
11 Gerard Keijzer
12 Henk van Laar
13 Pierre Deen
14 Mart Dominicus
15 Rob Hulscher
16 Marlin Burkunk
17 Chris Heijer
18 Wilbert Mesman
19 Bert Zwaving
20 Philip Jacobs
21 Eric van Steijn
22 Jan Jacob Beckeringh
23 Piet den Toom
24 Dennis van de Meij
25 Erik van Ravenzwaaij
26 Johan Wiedijk




Uitslag Nieuweling & Dame


Positie Naam
1 Mitchell Cornelissen
2 Brendan Berendse
3 Jasper van Dijke
4 Bart de Veer
5 Gijs Jorna
6 Madeleen Hartemink
7 Wouter de Vink
8 Yvette Broex
9 Carmela Bogman




Jeugd Cat. 1 - 4



Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Finn Akkermans
4 Gijs Eekhoff
5 Nikki Schiele


Jeugd Cat. 5 - 7


Positie Naam
1 Victor Broex
2 Teun Mouris
3 Nils Eekhoff
4 Owen Geleijn
5 Pijke Steenhuis
6 Martijn Krook
7 Jarni van Roon
8 Julia van Ravenzwaaij
9 Menno Broex
10 Leon Buijs
11 Ruben van der Pijl
12 Niels Jetten
13 Jamie Schiele







Zaandam   30-10-2011



uitslag Naam cat.
1 Jeroen van Hoeijen 50+
2 Brendan Divall 40+
3 Patrick Molenaar 40+
4 Piere Deen 40+
5 Mart Dominicus 50+
6 Niels Dekker 40+
7 Ben de Bruin 50+
8 Gerard Keijzer 50+
9 Bert Zwaving 50+
10 Jan Koper 40+
11 Martin burkink 40+
12 Chris Heijer 40+
13 Mike Cooper 40+
14 Jan Jacob Beckering 50+
15 Philiph Jacobs 40+
16 Pieter Jan Jongen 40+
17 Michel Janse 40+
18 Eric Retz 40+
19 Piet den Toom 50+
20 Wilfred Zijerveld 40+
21 Rene Nat 40+
22 Frank de Haan 50+
23 Jaap Lust 50+
24 Ed Bosse 50+
25 Jan Dick den Das 40+
26 Theo Broere 50+
27 Erik van Ravenzwaaij 50+
28 Frans v Seijst 40+
29 Eric van Steijn 40+
30 Johan Wiedijk 40+
dnf Rinus Cerfontain 50+
dnf Ed Oosterhoorn 40+






uitslag Naam Cat
1 Michell Cornelisse NW
2 Judith Jelsma Dame
3 Bendan Berendse NW
4 Gijs Jorna NW
5 Bart de Veer NW
6 Oscar van Wijk NW
7 Boris Overdevest NW
8 Thimo Kroeze NW
9 Britt Janse Dame
10 Mariska Jetten Dame
DNF Koen den Das NW
DNF Michael den Toom NW






40- Uitslag
1 Dylan Groenwegen
2 Stefan Breemes
3 Dirk van Craats
4 Bertrand Hartemink
5 Barry Beerepoot
6 Sebastiaan ten Zeldam
7 Marcel Witte
8 Dennis Moolhuijsen
9 Ewoud Hartemink
10 Brian Bulgac
11 Mitja van Toorenburg
12 Sven Asjes
13 Robin Prigge
14 Zuyderhout (WV NH)
15 Remco Kuhlman
16 Roel Mouris
DNF Guido de Koning
DNF Kenny Nijssen
DNF Daan Retz








uitslag Naam Vereniging
1 Nils Eekhoff Bataaf
2 Pijke Steenhuis Ulyssus
3 Teun Mouris Amstel
4 Martijn Krook Ulyssus
5 Stanley Beerepoot Gruyter/Volend.
6 Owen Geleyn Uwtc
7 Mel van der Veekens Dts
8 Jarni van Roon Hrtc
9 Mathijs Koper Kennemerland
10 Menno Broex Amstel
11 Julia van Ravenswaaij Amstel
12 Ruben van de Pijl Amstel
13 Bram veerman NoordWest
14 Leon Buys Uwtc
15 mark retz Dts
16 Ruben Overdevest Olympia
17 Niels Jetten Kennemerland
18 Sam Waiboer Dts
19 Jamie Schiele Bataaf
20 Mark Oosenbrug Dts










Naam Vereniging
1 Tristan Geleijn UWTC
2 Nick Voogt De Amstel
7 Finn Akkermans Ulyssus
3 Maus Rijnboek DTS
4 Gijs Eekhof Bataaf
5 Hielke v Seijst DTS
6 Nikki Schiel Bataaf
8 Kiki Janse DTS





Zwanenburg 23-10-2011
Uitslag 40 +/50+

40+/50+

Positie Naam Klasse
1 Willard Gerritsen 40+
2 Brendan Divall 40+
3 Patrick Molenaars 40+
4 Rinus Cerfontain 50+
5 Auke Broex 40+
6 Mart Dominicus 50+
7 Niels Dekker 40+
8 Gerard Keijzer 50+
9 Bert Zwaving 50+
10 Ben de Bruin 50+
11 Marlin Burkunk 40+
12 Chris Heijer 40+
13 Gijs Kostman 50+
14 Rene Wiebes 50+
15 Philip Jacobs 40+
16 Coen Emmer 40+
17 Pieter Jan Jongen 40+
18 Mike Cooper 40+
19 Jan Jacob Beckeringh 50+
20 Ed Bosse 50+
21 Piet den Toom 50+
22 Johan Wiedijk 40+
DNF Peter Giljam 50+
DNF Pierre Deen 40+
DNF Serge van de Putten 40+
DNF Jeroen Verhoeven 40+



40-

1 Dirk van de Craats
2 Marcel Jacobs
3 Marcel Witte
4 Kenny Nijssen
5 Dennis Moolhuisen
6 Kevin Wilmsen
dnf Bertrand Hartemink
dnf Ewoud Hartemink
dnf Roel Mouris
dnf Brian Bulgac
dnf Sven Asjes






Nwl/Dames

1 Judith Jelsma
2 Michael den Toom
3 Aagtje Dijkman
4 Victor Veys
5 Bart de Veer
6 Jens Kleijburg
7 Bianca Koning
8 Madeleen Hartemink
9 Yvette Broex
10 Susan Bosman
dnf Gijs Jorna






Uitslag Jeugd Cat. 1 - 4





Naam
1 Niek Voogt
2 Tristan Geleijn
3 Gijs Eekhoff
4 Nikki Schiele



Uitslag Jeugd Cat. 5 - 7




Positie Naam
1 Nils Eekhoff
2 Victor Broex
3 Martijn Krook
4 Pijke Steenhuis
5 Teun Mouris
6 Jarni van Roon
8 Menno Broex
9 Lorena Wiebes
10 Julia van Ravenzwaaij
11 Leon Buijs
12 Jamie Schiele
13 Niels Jetten
14 Daniel den Toom
.




    Nieuwveen     16-10-2011
Uitslag 40 +/50+



Positie Naam Klasse
1 Gerard van Rijssel 40+
2 Willard Gerritsen 40+
3 Pieter Heidema 40+
4 Brendan Divall 40+
5 Patrick Molenaars 40+
6 Hans Steekers 50+
7 Pierre Deen 40+
8 Peter Giljam 50+
9 Rinus Cerfontain 50+
10 Wim van der Plas 40+
11 Henk van Laar 40+
12 Gerard Keijzer 50+
13 Mart Dominicus 50+
14 Ben de Bruin 50+
15 Chris Heijer 40+
16 Louis Oudshoorn 40+
17 Peter Visser 50+
18 Bert Zwaving 40+
19 Rene Wiebes 50+
20 Ed Bosse 50+
21 Alfons Slootjes 50+
22 Theo Broere 50+
DNF Gijs Kostman 50+
DNF Max van Wijk 40+
DNF Bas Langeveld 50+



Uitslag 40 -





Naam
1 Nils van Kooij
2 Bas de Bruin
3 Dylan Groenewegen
4 Luuk van Vliet
5 Wesley Steekers
6 Michael Breedt
7 Dirk van de Craats
8 Marcel Witte
9 Bertrand Hartemink
10 Edwin Pauli
11 Jort de Boer
12 Rick van der Helder
13 Etienne Lenting
14 Henk de Jong
15 Ewoud Hartemink
16 Erwin Roubal
17 Roel Mouris
18 Remco Kuhlman
19 Arno van Emmerik
DNF Dennis Moolhuisen
DNF Moreno Roberti



Uitslag N & D




Positie Naam



1 Judith Jelsma
3 Bart de Veer
4 Gijs Jorna
2 Victor Veys
5 Brendan Berendse
6 Yulia van der Lee



Uitslag Jeugd Cat. 1 - 4

1 Gijs Eekhoff
2 Ian van den Berg
3 Hidde Van Leeuwen
4 Chiel Wahle
5 Jelle Boere
6 Jelmer Kuipers
7 Elin Van Dijk






Uitslag Jeugd Cat. 5 - 7




Positie Klasse
1 Nils Eekhoff
2 Martijn Krook
3 Jarni van Roon
4 Pijke Steenhuis
5 Lorena Wiebes
6 Menno Broex
7 Julia van Ravenzwaaij
8 Leon Buijs
9 Menno van Kapel
10 Nick Van der Jagt
11 Tom veraard
12 Teun Mouris

.



    Amsterdam    15-10-2011
Uitslag 40 +/50+



Positie Naam Klasse
1 Jan van Herwijnen 40+
2 Brian Burggraaf 40+
3 Jeroen van Hoeijen 50+
4 Auke Broex 40+
5 Willard Gerritsen 40+
6 Brendan Divall 40+
7 Peter Giljam 50+
8 Rinus Cerfontain 50+
9 Henk van Laar 40+
10 Pierre Deen 40+
11 Gerard Keijzer 50+
12 Mart Dominicus 50+
13 Ben de Bruin 50+
14 Bart Dolfin 50+
15 Gijs Kostman 50+
16 Chris Heijer 40+
17 Rene van Ravenzwaaij 50+
18 Henk Prigge 40+
19 Mike Cooper 40+
20 Peter Visser 50+
21 Eric van den Heuvel 40+
22 Jan Buisman 40+
23 Bert Zwaving 40+
24 Jan Jacob Beckeringh 50+
25 John Mens 50+
26 Jeroen Hamer 50+
27 Serge van der Putten 40+
28 Rene Wiebes 50+
29 Alfons Breemes 40+
30 Ed Bosse 50+
31 Piet den Toom 50+
32 Eric van Ravenzwaai 50+
33 Vincent Verhaar 40+
34 Eric van Steijn 40+
35 Theo Broere 50+
36 Joop Smits 50+
37 Eduard Baddee 50+



Uitslag 40 -




Naam Klasse
1 Bertrand Hartemink 40-
2 Dylan Groenewegen 40-
3 Dirk van de Craats 40-
4 Stefan Breemes 40-
5 Marcel Witte 40-
6 Ewoud Hartemink 40-
7 Jort de Boer 40-
8 Jeroen Smits 40-
9 Sebastiaan ten Zeldam 40-
10 Robin Prigge 40-
11 Roel Mouris 40-
12 Remco Kuhlman 40-
DNF Michael Meerland 40-
DNF Teun Veken 40-
DNF Michael Breedt 40-



Uitslag N & D



Positie Naam Klasse
1 Wytze de Vries N & D
2 Judith Jelsma N & D
3 Michael den Toom N & D
4 Bart de Veer N & D
5 Madeleen Hartemink N & D
6 Yvette Broex N & D
7 Gijs Jorna N & D
8 Jip van den Bos N & D
9 Bianca Koning N & D
10 Mariska Jetten N & D



Uitslag Jeugd Cat. 1 - 4




Naam Klasse
1 Gijs Eekhoff
2 Finn Akkermans Jeugd Cat. 1 - 4



Uitslag Jeugd Cat. 5 - 7



Positie Naam Klasse
1 Viktor Broex
2 Nils Eekhoff Jeugd Cat. 5 - 7
3 Teun Mouris Jeugd Cat. 5 - 7
4 Martijn Krook Jeugd Cat. 5 - 7
5 Jarni van Roon Jeugd Cat. 5 - 7
6 Lorena Wiebees Jeugd Cat. 5 - 7
7 Menno Broex Jeugd Cat. 5 - 7
8 Julia van Ravenzwaaij Jeugd Cat. 5 - 7
9 Daniel den Toom Jeugd Cat. 5 - 7
10 Niels Jetten Jeugd Cat. 5 - 7