Rijswijk    16-10-2011

R ijswijk

Jeugd Cat. 7
1 Mario Poldervaart ZUIDLAND
2 Viktor Hoog Antink OCHTEN
3 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
4 Jens Dekker FLUITENBERG
5 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
6 Jeffrey Post NOOTDORP
7 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK
8 Niek Brouwers TILBURG
9 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN
10 Thijs Bijwaard HILLEGOM
11 Coen Groot PAPENDRECHT
12 Wouter Ketting SPIJKENISSE




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Maaike de Heij HETEREN
3 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
4 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
5 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
6 Riis Kaak NIEUW VENNEP
7 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
8 Victor Goene VEENENDAAL
9 Freek van Rossem MEGEN
10 Thijs Neuteboom LEIDERDORP
11 Jitske Hubert S-GRAVENHAGE
12 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
13 Daan Hoole ZUIDLAND
14 Tom Brouwers TILBURG
15 Jordi Segers NIEUWERKERK AD IJSSEL
16 Jelle Hilbers Den Haag




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Julia Boschker WOERDEN
3 Manon Bakker SWIFTERBANT
4 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
5 Jeroen Lamens PIJNACKER
6 Anouk Spies WAGENINGEN
7 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
8 Steffie van der Peet DEN HAAG
9 Anne de Ruiter POLSBROEK
10 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
11 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
12 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
13 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
14 Lisa Bakker SWIFTERBANT
15 Sander Huinen NOORDWIJK ZH
16 Bart Hazekamp ZOETERMEER
17 Stijn van den Berg EEMNES
18 Max Kroonen DIEPENVEEN
19 Jord Baak DRONTEN
20 Daan Gelderblom OUD ALBLAS
21 Nienke Wasmus S-GRAVENHAGE
22 Bas Groot PAPENDRECHT
23 Luke Inkelaar SPIJKENISSE
24 Lieke v.d. Draaij DORDRECHT
25 Hugo Hoekjen DELFT
26 Gaby Gieskens S-GRAVENHAGE




Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
3 Olav Kooij NUMANSDORP
4 Quinty Bouckaert LISSE
5 Eva Bijwaard HILLEGOM
6 Lucas Goene VEENENDAAL
7 Nard Sinke Veenendaal
8 Bob Gerritsen HILLEGOM
9 Emiel Fontijne KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
10 Gijs Grol GOUDA
11 Anniek van den Broek WOERDEN
12 Ramon Veurink HARDENBERG
13 Pepijn Hulsker DELFT
14 Kristie van der Vossen CULEMBORG
15 Koen van Lith EST
16 Biko van Mil VOORBURG







Jeugd Cat. 3
1 Joppe de Heij HETEREN
2 Levi van Hoften TIEL
3 Iris Hoog Antink OCHTEN
4 Dorien Hoog Antink OCHTEN
5 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
6 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
7 Axel van den Berg EEMNES
8 Mark de Groot OLDEBROEK
9 Ilse Grit ZWOLLE
10 Boyd Lampen leusden
11 Larissa Hartog DE LIER
12 Rose Kloese EMMEN
13 Jarid van Horik Dordrecht
14 Steijn Willemsen Rotterdam
15 Marise Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 2
1 Fleur van der Peet DEN HAAG
2 Bart Lamens PIJNACKER
3 Iris Verschuren STREEFKERK
4 Marit Wasmus DEN HAAG
5 Danielle Quint DEIL
6 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
7 Hans Niemann Houten
8 Daan Hilbers DEN HAAG
9 Karlijn Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 naomi Veurink HARDENBERG
3 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
4 Ilse Groen DEN HAAG