Apeldoorn     23-10-2011


   Apeldoornse Mountainbike kampioenschappen


Stuurbord Naam Woonplaats
Overall Jongens Meisjes
8-10 jaar





1 Laura Gambon Apeldoorn V 1
1
9 Esra van de kruisweg 't Loo Oldebroek V 2
2
17 Frits Biesterbosch Apeldoorn M 3 1
6 Yorik Wever Apeldoorn M 4 2
3 Sophie Arends Harderwijk V 5
3
2 Beau de Wijn Apeldoorn M 6 3
13 Renzo Wallinga Eerbeek M 7 4
8 Jesse Bos Eerbeek M 8 5
5 Carlijn Jansen Apeldoorn V 9
4
12 Ruben Versteeg Laag Soeren M 10 6
10 Lars Visser Zeewolde M 11 7
4 Hanna Olde Monnikhof Oldenzaal V 12
5
14 Tim de Winkel Klarenbeek M 13 8
16 Twan Struis Eerbeek M 14 9
11 Rick Celie Harderwijk M 15 10
15 Bas Hegeman Eerbeek M 16 11
18 Giorgio Ambrawo Apeldoorn M 17 12







11-12 jaar





30 Rob Gambon Apeldoorn M 1 1
33 Demiz Hebing Apeldoorn M 2 2
39 Jesse Bikker Hoogblokland M 3 3
36 Anouk Pelsinger Zuidwolde Dr V 4
1
38 Anouk van der Meijden Hardinxveld-Giessendam V 5
2
32 Thijmen van Haarlem Apeldoorn M 6 4
40 Rubin van de kruisweg 't Loo Oldebroek M 7 5
37 Wessel Jansen Apeldoorn M 8 6
45 Henk Jan Lammersen Apeldoorn M 9 7
44 Jesse Niers Eerbeek M 10 8
34 Stefan de Wijn Apeldoorn M 11 9
42 Luuk Scholten Dieren M 12 10
43 Bas Martijnse Eerbeek M 13 11
41 Thijs Celie Harderwijk M 14 12
46 Mees Salomons Apeldoorn M 15 13







13-14 jaar





203 Dennis van de Kruisweg 't Loo Oldebroek M 1 1
206 Gilian Engberink Apeldoorn M 2 2
204 Maikel Kleiboer Wenum Wiesel M 3 3
210 Lars van Uum Harderwijk M 4 4
205 Jonno Grevink Harderwijk M 5 5
211 Roan ten Hove Apeldoorn M 6 6
208 Dave Jonker Ermelo M 7 7
215 Marijn Vink Amersfoort M 8 8
217 Peter Kelderman Harderwijk M 9 9
207 Kiki van Asselt Apeldoorn V 10
1
212 Niels Huigen Apeldoorn M 11 10
213 Thim Eickhof Apeldoorn M 12 11
201 Dyonne Bouwmeester Apeldoorn V 13
2
200 Lianne van der Linden Gorssel V 14
3
216 Julian Bakker Apeldoorn M DNF

218 Sanne Niers Eerbeek V DNF








15-16 jaar





304 Jurriën Pelsinger Zuidwolde Dr M 1 1
305 Raymond van de Kruisweg 't Loo Oldebroek M 2 2
314 Bruno Mooiweer Holten M 3 3
302 Wiebe Scholten Dieren M 4 4
300 Yoeri Past Apeldoorn M 5 5
310 Koen Bijsterbosch Epe M 6 6
307 Pepijn Tournoy Ugchelen M 7 7
308 Marlo Koevoet Wijchen V 8
1
301 Lisanne Bouwmeester Apeldoorn V 9
2
312 Stef Heijenk Eerbeek M 10 8
313 Luuk Bourgonje Eerbeek M 11 9
306 Anouk Arends Apeldoorn V 12
3
303 Bas Jansen Apeldoorn M 13 10
311 Kristel der Nederlanden Eerbeek V DNF








Dames





230 Anne Terpstra Apeldoorn V 1

234 Nicoletta de Jager Vinkeveen V 2

235 Leah ter Horst Enschede V 3

237 Julia Hop Apeldoorn V DSQ








Heren 35+





339 Sjonnie de Vries Epe M 1

331 Gert Stappenbelt Apeldoorn M 2

344 Jeroen Kooij Renkum M 3

330 Iwan Bourgonje Vaassen M 4

335 Han ten Hove Apeldoorn M 5

338 Marald Brons Apeldoorn M 6

370 Dienand Broekhuis Lemele M 7

353 Marc Elshof Epe M 8

334 Johan Huter Heino M 9

348 Bas Hurenkamp Apeldoorn M 10

342 René Holtslag Apeldoorn M 11

366 Richard Roordink Wezep M 12

332 Spencer Hebing Apeldoorn M 13

363 Tobias Bos Eerbeek M 14

365 William Kalsbeek Zwolle M 15

333 Bart Grevink Harderwijk M 16

362 Gerlof Haanraadts Apeldoorn M 17

359 Jeroen Berends Emst M 18

374 Rijk Brouwer
M 19

371 Sander Tournoy Ugchelen M 20

349 Floris dorreboom Leuvenheim M 21

356 Jan Ewout Scholten Dieren M 22

346 Wilton van Eck Leuth M 23

375 Martijn van Huffelen
M 24

376 Dick Vos
M 25

377 henk Pauw
M 26

341 Stephan Jansen Apeldoorn M 27

379 Martijn Cuppens
M 28

372 Leopold der Nederlanden Eerbeek M 29

361 Pierre Noiret Apeldoorn M 30

360 Djago Ambrawo Apeldoorn M 31

369 Peter Vreugdenhil Apeldoorn M 32

345 Richard Dollé Velserbroek M DNF

355 Gerrit van den Broek Apeldoorn M DNF

357 Marco Vader Enschede M DNF

373 Eddy de Neeling
M DNF

378 Jack Poiree
M DNF

380 William Kalsbeek
M DNF








Heren 17-34





138 Irjan Luttenberg Kranenburg M 1

123 Robin Roelofs Berghem M 2

146 Jeff Luyten Westerloo M 3

109 Vincent Bakker Apeldoorn M 4

104 Christian van Wamelen Apeldoorn M 5

105 Marc Oosterhof Apeldoorn M 6

100 Gerson Patty Apeldoorn M 7

140 Gillis Hommen Eindhoven M 8

136 Rick Oosterlaar Zwolle M 9

103 Bert Jan Mensink Heerde M 10

108 Gerton Meijerink Beekbergen M 11

128 Erjan ten Hove Oldebroek M 12

114 Rien Terpstra Apeldoorn M 13

147 Jeroen Verbocht Barneveld M 14

150 Arjan Leenstra Arnhem M 15

112 Damian de Koningh Hall M 16

151 Bas Carpay Arnhem M 17

111 Bart Verbeek Apeldoorn M 18

116 Stefan van den Bos Twello M 19

129 Bas van der Greft Vinkeveen M 20

101 Berry Doeve Twello M 21

142 Edwin Geerdink Hengelo Ov M 22

153 Daniel Liarte Hilversum M 23

110 Tijs Knotnerus Ugchelen M 24

139 Gijsjan Veldhoen Wezep M 25

107 Erik Poorterman Zutphen M 26

145 Ramon de Neeling
M 27

152 Mike Schreven Tolkamer M 28

120 Josua Brouwer Utrecht M 29

149 Coen de Jongh Utrecht M 30

106 Melle Snijder Apeldoorn M 31

119 André Poorterman Apeldoorn M 32

135 Jan Paalman Rijssen M 33

141 Rogier Bom Alkmaar M 34

143 Lennard Hofmeijer Punthorst M 35

131 Jurian Schipperhein Oss M 36

102 Koos de Boer Ugchelen M DNF

117 Ismo Bremer Olburgen M DNF

118 Peter den Houdijker Apeldoorn M DNF

122 Kevin de Graaf Apeldoorn M DNF

124 Mathijs Wagenaar Apeldoorn M DNF

134 WHJ Barto Apeldoorn M DNF

148 Jermaine Weijers Apeldoorn M DNF