Beesel     23-10-2011


    Beesel/ Reuver

Elite/Beloften
1 Niels Wubben NAALDWIJK
2 Jens Gijs GIERLE
3 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
4 Emiel Dolfsma KAMPEN
5 Jordy Luisman BERGENTHEIM
6 Douwe Verberne LIEROP
7 Bart Barkhuis NORG
8 Jaap de Man SPIJKENISSE
9 Harm van der Sanden NULAND
10 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
11 Wilant van Gils SCHIJNDEL
12 Nick Bierens BERGEIJK
13 Kenny Kastelijn NEERKANT
14 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
15 Axel Dekker HOOGLANDERVEEN
16 Bryan van den Hoek HEERLEN




Junioren
1 Koen van de Ven VELDHOVEN
2 Stan Wijkel HOLSLOOT
3 Rick Goeree BORGER
4 Niels Goeree BORGER
5 Richard Jansen ASSENDELFT
6 Bjorn van der Heijden SCHAIJK
7 Nicky Gieskens S-GRAVENHAGE
8 Jasper van Dijk MIERLO
9 Marco Brienissen OPHEUSDEN
10 Robin Verbeek EINDHOVEN
11 Stijn van Erp GROESSEN
12 Maarten van der Veeken BAARLE NASSAU
13 Mike Castel OSSENDRECHT
14 Sten van der Sluys ROERMOND
15 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND
16 Stan Diepstraten HELMOND
17 Martin van de Lee
18 Robin Prigge UITGEEST




Nieuwelingen
1 Max Gulickx EINDHOVEN
2 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
3 Bram Welten MOERGESTEL
4 Perry van den Bos
5 Roel van der Stegen REUVER
6 Bob Olieslagers RIJEN
7 Erik Boer WOLPHAARTSDIJK
8 Fabio Jakobsen HEUKELUM
9 Kevin van Bennekom CULEMBORG
10 Ruben Bekkers TILBURG
11 Joep Verhees HELMOND
12 Tommie Bone LUYKSGESTEL
13 Marijn Renders NUENEN
14 Thomas Visser DRUNEN
15 Piet van Herk VALKENSWAARD
16 Dylan Bouwmans GEMERT
17 Henk Weerman WOLVEGA
18 Tim van Dolleweerd OSS
19 Sam de Groot ALEM
20 Olaf Remmerswaal WOERDEN
21 Wesley Floren OSSENDRECHT
22 Nick van Helvoirt ERP
23 Jurjen Varkevisser UDEN
24 Ricardo Lathouwers SON
25 Joaquim Boels Sittard
26 Brian Saas SOMEREN
27 Niels Naus KESSEL LB
28 Dylan Drent SPAUBEEK
29 Kaj Verhaegh MUNSTERGELEEN
30 Bart Peer BEUNINGEN GLD
31 Martijn Reen EINDHOVEN
33 Peter van Herk




Vrouwen
1 Reza Hormes WIJCHEN
2 Evy Kuijpers LIEROP
3 Ilona Meter HATTEM
4 Yara Kastelijn NEERKANT
5 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
6 Lana Verberne LIEROP
7 Kim Banga EINDHOVEN
8 Dirkje Bazuin s'Gravenhage
9 Linda Kroes GRONINGEN
10 Iris Ockeloen EINDHOVEN
11 Maud Kaptheijns WESTERHOVEN
12 Esmee Oosterman GIETEN
13 Britt Jochems VIANEN UT
14 CÚline van Houtum DEN DUNGEN
15 Wendy Oosterwoud URETERP
16 Marquerite de Neve MIDDELBURG
17 Anne Peer BEUNINGEN GLD
18 Jamie Bierens DUIZEL
19 Nadine Liebe HELMOND
20 Irene Gerritsen BEMMEL
21 Femke Geeris GELDROP
22 Susanne Benders HELMOND
23 Rylana Soepenberg DEN HAAG
24 Thamara Pijpers RIDDERKERK




Masters
1 Edwin Raats HELMOND
2 RenÚ Snoeren DONGEN
3 Johan Dussel EELDE
4 Henk Weerman WOLVEGA
5 John Spek WADDINXVEEN
6 Ton van Korven
Diessen
7 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
8 Jan Grootkarzyn ELBURG
9 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
10 Ger Koenen CULEMBORG
11 Udo Janssen PAPENDRECHT
12 Pieter Heidema Wilnis
13 Jan van Herwijnen BUSSUM
14 Marco de Rooij SPRANG-CAPELLE
15 Mark Janssens RHENEN
16 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
17 Harrie van der Burgt OSS
18 Kees van Asten ZEEWOLDE
19 Jack van 't Pad ZEIST
20 Barend Motshagen NIJKERK GLD
21 Ren? Gerritsen BEMMEL
22 Peter van Herk
23 Peter Hoffmans MOERGESTEL
24 Johan Mulder RIDDERKERK
25 Frank van Oirschot OISTERWIJK
26 Stephan Siebenmorgen DUITSLAND
27 Theo Broere AMSTERDAM




Amateurs/Sportklasse
1 Peter van den Heuvel BAKEL
2 Ivar Hartogs AMERSFOORT
3 Daan Bongers BAARLO
4 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
5 Roel van Houtum
6 Patrick de Laat BERLICUM
7 Leon Brouwer ROTTERDAM
8 Edwin Arts Sint Anthonis
9 Mike van Veelen ARNHEM
10 Hans Jongeling UTRECHT
11 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
12 Markus Granzow BAARLO
13 Nils ten Brinke APELDOORN
14 Ralf Steegs ARNHEM
15 Tom Boveree SIMPELVELD
16 Stefan Kramer HARDINXVELD GIESSENDAM
17 Peter Kraaijvanger UTRECHT
18 Jochem Koren bussum
19 Jeroen Claessen HOEVEN
20 Fred van Zanten ARKEL
21 Bert Jan Hamer HATTEM
22 Aalzen Alma AUGUSTINUSGA
23 Jan-Willem Kamphof Eindhoven