Friesland  2011 / 2012









Open Fries Kampioenschap Atb/Vel
  te Appelscha     zondag 23 Oktober






Jeugd 8 - 10 jaar


Nr. Naam
Woonplaats
1 17 Bodi Del Grosso
2 8 Mark Dillema
3 6 Brian de Vries Wolvega
4 2 Philip Haverman Uffelte
5 12 Maike van der Duin
6 3 Mathijs Mulder
7 18 Tibor Del Grosso
8 10 Rose Kloese
9 1 Colin Eikelboom
10 9 Daphne de Vries Wolvega
11 14 Tim Wiersma Zuidlaren
12 4 Vera Paulusma
13 5 Femke Visser
14 15 Jordi Cohen Zuidlaren
15 7 Arjen Dillema
16 19 Jamie Verhagen
17 11 Chimene Boer Assen
18 13 Roos de Jong











Jeugd 11 - 12 jaar


Nr. Naam
Woonplaats
1 25 Ramon Eikelboom
2 24 Sylvan Loves
3 22 Iris Ton
4 17 Mitchel Steenhof
5 21 Anne Cossee
6 28 Roy Harms
7 23 Marianne de Vegt
8 29 Michiel de Vegt
9 18 Danielle Luning Diever
10 19 Koop Ketellapper Oudehaske
11 16 Jordi de Jong
12 27 Ellert Visser
13 20 Rachelle Huberts
14 26 Lois Timmer
















Jeugd 13 - 14 jaar


Nr. Naam
Woonplaats
1 72 Wouter Deems Wolvega
2 61 Sil Faber
3 52 Micha Gankema
4 53 Jurjan Gritter Ruinen
5 70 Mark Harmsma
6 67 Joel Zuidema
7 56 Mark Paulusma
8 69 Wytze Schut Wolvega
9 57 Iris v.d. Pol
10 54 Lisa de Jong
11 65 Eline Oosterwoud
12 66 Mariska Heijting
13 68 Joran v.d. Deen
14 64 Jelle Pieter Boscha
15 71 Jasir Kuiper
16 58 Rutger Stob Tynaarlo











Nieuwelingen / junioren


Nr. Naam
Woonplaats
1 2 Patrick v.d. Duin Nieuw Roden
2 9 Benjamin Zuidema
3 13 Jannick Runhart
4 5 Remco v.d. Ploeg
5 15 Tim Smeenge
6 10 Stefan Krol
7 11 Bruno Nakken
8 7 Jurjen v.d. Velde
9 4 Allard Kleinhuis
10 14 Arjen van Putten
11 16 Kay v.d. Linde











Dames



Nr. Naam
Woonplaats
1 26 Karen Brouwer
2 30 Jannie de Vreese
3 33 Margriet Engelsma
4 27 Thea Brouwer
5 28 Danielle Dunhart
6 22 Rommie Wiersma Kootstertille
7 32 Spahr v.d. Hoek
8 21 Fardau Westra Zwaagwesteinde











Funklasse / Veteranen ouder dan 40 jaar

Nr. Naam

1 1236 Stefan van Bolhuis
2 1297 Thom Bonder
3 1275 Gert-Luuk Wiersma
4 1309 Jappie de Vries
5 1284 Florian Schmidt
6 1310 Ludger de Jong
7 1245 Wietze Gorter
8 1296 Mark Eijkelkamp
9 1308 Fokke Gorter
10 1292 Gerrit Kok
11 1322 Immanuel van Tintelen
12 1243 Bart Geijsel
13 1277 Bennie Willems
14 1283 Jordan Jansen
15 1318 Warner Tholen
16 1267 Marinus Pranger
17 1238 Erwin van Dellen
18 1317 Frank van Duimen
19 1244 Gretienus Gommers
20 1253 Bennie van der Kooi
21 1289 Alwin Deems
22 1287 Dennis Mulder
23 1264 Jan Willem Paulusma
24 1255 Dennis Koster
25 1252 Wim Joustra
26 1273 Herman de Vos
27 1254 René Kootstra
28 1302 Miente Steensma
29 1260 Holger Neef
31 1256 Brian Koster
32 1282 Kees Westerdijk
34 1265 Gert Jan v.d. Ploeg
35 1242 Roel Ekkels
36 1266 Geert v.d. Ploeg
37 1281 Tjeerd Eisinga
38 1290 Gosse Hoeksma
39 1249 Egbert Houkes
40 1270 Johan Steeenbeek
41 1285 Lambert Koops
42 1286 Andres Bij de Leij
43 1324 Rik Geres
44 1268 Frits Riemersma
45 1323 Peter Lever
46 1295 Meint Verhoeff
47 1316 Rolf Jansma
48



49 1263 Max van Oort
50 1294 Frans Mulder
51 1241 Justin Doek
52 1257 Boele Lammers
53 1271 Olaf Stumpf
54 1293 Lucas Oosterhof
55 1325 Edwin Mulder
56 1237 Ramon Cohen
57 1307 Gerard Wijma
58 1291 Trinus de Vreese
59 1306 Jornt Bergsma
60 1234


61 1279 Christian Nip
62 1313 Marchiens Kok
63 1272 Bert Adema
64 1300 Jaap Harms
65 1331 René v.d. Bos
66 1299 Henk de Vries
67 1303 Jan de Meer
68 1251 Erwin de Jong











Heren licentie ATB


Nr. Naam

1 40 Arie de Jong
2 41 Maurits Buist
3 33 Arjan Broekema
4 31 Roelof de Roos
5 38 Jan Nauta
6 44 Rob Nijmeijer











Heren licentie veld


Nr. Naam

1 42 Jan Albert Krans
2 43 Henk Bos
3 35 Simon Schram
4 46 Andre Kip
5 36 Henk Brand