Dordtrecht     29-10-2011


RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland

29/10/2011 Dordrecht

Elite
1 Peter Woestenberg ST. WILLEBRORD
2 Wouter Been DELFT
3 Rick van der Zanden POELDIJK
4 Dave Helmink ZWIJNDRECHT




Beloften
1 Jasper Ockeloen ARNHEM
2 Kees van Noppen RIDDERKERK
3 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
4 Pim van der Marel DE LIER
5 Rutger Schellevis STOLWIJK 0
6 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
7 Bart Buijk HARDINXVELD GIESSENDAM
8 Jelle van der Marel DE LIER
9 Bertrand Hartemink Amsterdam




Junioren
1 Erik Kramer HARDINXVELD GIESSEND
2 Bryan van Rooyen LISSE
3 Richard Jansen ASSENDELFT
4 Sjors Dekker ANDIJK
5 Nicky Gieskens S-GRAVENHAGE
6 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
7 Rowan Remmerswaal PIJNACKER
8 Robbert Keus NAALDWIJK
9 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND
10 Leroy van Drunen DORDRECHT
11 Ewoud Hartemink AMSTERDAM
12 Gert van der Grijn AMEIDE
13 Nick van de Sande NOOTDORP
14 Robin Prigge UITGEEST
15 Jan Tol HEEMSKERK




Nieuwelingen
1 Fabio Jakobsen HEUKELUM
2 Jordi Talen SPIJKENISSE
3 Sjoerd v.d. Stelt NUMANSDORP
4 Perry van den Bos MAASDIJK
5 Thierry Bouckaert LISSE
6 Martijn van Dam HEENVLIET
7 Thom Martens ZOETERMEER
8 Feiko Ammerlaan BERKEL EN RODENRIJS
9 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST
10 Kevin Inkelaar SPIJKENISSE
11 Flip Alkemade NOORDWIJK ZH
12 Thomas de Geus STRIJEN
13 Mike van der Ham LEXMOND
14 Maarten van Stee SLIEDRECHT
15 Jochem Haitsma BERKEL EN RODENRIJS
16 Brendan Berendse PURMEREND
17 Jordy Kabbedijk ZUIDLAND
18 Bart de Veer VREELAND
19 Gijs Jorna DIEMEN




Vrouwen
1 Dirkje Bazuin s'Gravenhage
2 Rylana Soepenberg DEN HAAG
3 Thamara Pijpers RIDDERKERK
4 Cora Verhoeve ROTTERDAM




Junior-Vrouwen
1 Mascha Mulder RIDDERKERK
2 Julia Schobben GORINCHEM
3 Ashlynn van Baarle ZOETERMEER
4 Romy Bakker MONSTER




Nieuweling-Meisjes
1 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
2 Chanella Stougje ZUIDLAND
3 Juul Hubert S-GRAVENHAGE
4 Hanneke de Goeje LEIDEN
5 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK
6 Sanne van der Zijden TIEL
7 Madeleen Hartemink AMSTERDAM
8 Minke Bakker MONSTER
9 Yvette Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL




Amateurs/Sportklasse
1 Leon Brouwer ROTTERDAM
2 Stefan Kramer HARDINXVELD GIESSENDAM
3 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
4 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
5 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
6 Jort de Boer AMSTERDAM
7 Lennart Weerts DELFT
8 Edwin Pauli S-GRAVENHAGE
9 Fred van Zanten ARKEL
10 Jurgen van Zon Dordrecht
11 Remco Schellevis STOLWIJK
12 Niels Dekker ANDIJK
13 Vincent den Breejen DELFT
14 Adne van Engelen T ZAND NH
15 Bert Jan Hamer HATTEM
16 Joost Jansen Rotterdam
17 Henk de Jong MIJDRECHT
18 Arjan Scheer ROTTERDAM
19 Dennis Moolhuijsen Rijsenhout
20 Ronald van Herp DEN HAAG
21 Tim Snijders DELFT
22 Wilco Smetsers ROTTERDAM
23 Emile Maas ZWIJNDRECHT
24 Vincent Verkerk DEN HAAG




Masters
1 Tino Haakman ENKHUIZEN
2 John Spek WADDINXVEEN
3 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
4 Jan Gudde NOOTDORP
5 Pieter Heidema Wilnis
6 Auke Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
7 Richard Visscher PIJNACKER
8 Bert van der Klooster RIDDERKERK
9 Jeroen Verhoeven AMSTELVEEN
10 Jacco Hooiveld ANDIJK
11 Pierre Deen AMSTERDAM
12 Rogier den Braber ROTTERDAM
13 Jan van Herwijnen BUSSUM
14 Ton Kleinjan SPIJKENISSE
15 Peter Groenendijk WADDINXVEEN
16 Eddie van der Grijn AMEIDE
17 Louis Oudshoorn LEIDERDORP