Hoogeveen   29-10-2011


RK veldrijden Noord en Oost

29/10/2011 HOOGEVEEN




   Elite
1 Jordy Luisman BERGENTHEIM
2 Daan de Jonge OLDENZAAL
3 Julian van Dijk ZWARTSLUIS
4 Rob Niekolaas ZWOLLE




   Beloften
1 Bart Barkhuis NORG
2 Joey van Rhee NIJVERDAL
3 Rudy Botter SLAGHAREN
4 Sander Snijder DALEN
5 Henk Brand OLDEHOLTPADE




   Junioren
1 Niels Goeree BORGER
2 Mats Lammertink WIERDEN
3 Tom Schaft DALERVEEN
4 Rick Goeree BORGER
5 Daan Schouten ALMELO
6 Wessel Zennipman ZUTPHEN
7 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD
8 Stijn van Erp GROESSEN
9 Daan Germs TUBBERGEN
10 Brian van Rhee NIJVERDAL
11 Patrick van der Duin NIEUW-RODEN
12 Carlos van Rhee HELLENDOORN
13 Tristan Vlijm HULSHORST




   Nieuwelingen
1 Pascal Eenkhoorn GENEMUIDEN
2 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
3 Tom Wijkel EXLOO
4 Vincent Kip OLDENZAAL
5 Henk Weerman WOLVEGA
6 Eit Visser DE WILP GN
7 Jarno Pap HEINO
8 Nordin Hudepol ALMELO
9 Stijn Oost EMMER COMPASCUUM
10 Per Wiggers OLDENZAAL
11 Niels Heering ENTER
12 Christiaan Doek NIEUW-AMSTERDAM
13 Lorenzo Harbers RIJSSEN
14 Arjan Beelen Hierden
15 Rick Braamhaar WIERDEN
16 Aleid Klompmaker OOSTERWOLDE
17 Tjardo Withag BELTRUM
18 Robbert Wagenmakers ASSEN
19 Pim Schouten ALMELO
20 Tijmen van den Berg Rijssen
21 Jesse Grobbink NIJVERDAL
22 Arjan Bakker SWIFTERBANT
23 Max Janssen GIETEN







  Vrouwen
1 Linda Kroes GRONINGEN
2 Karen Brouwer OOSTERWOLDE FR
3 Annet Eendhuizen HENGELO OV
4 Danielle Meijering STADSKANAAL
5 Leoni Padding MEPPEL
6 Margriet Engelsma NOORDWIJK
7 Laura Ringersma De Wilp




   Junior-Vrouwen
1 Wendy Oosterwoud URETERP
2 Michelle Stummel ECHTEN
3 Melanie Klement DIPHOORN
4 Melissa Steenhof URETERP
5 Mareille Meijering STADSKANAAL




    Nieuweling-Meisjes
1 Esmee Oosterman GIETEN
2 Marjolein Wijkel EXLOO
3 Daphne Hommes DEDEMSVAART
4 Irene Gerritsen BEMMEL
5 Mirjam Prakken NIJVERDAL
6 Eline Oosterwoud URETERP




    Masters
1 Marcel Scheffer DOETINCHEM
2 Johan Dussel EELDE
3 Riny Pleij WIERDEN
4 Jan Grootkarzyn ELBURG
5 Henk Weerman WOLVEGA
6 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
7 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
8 Gert Ruitenberg OOSTERWOLDE GLD
9 Maurijn Annink HENGELO OV
10 Derk Tellegen HEERDE
11 Rudie Weustink DENEKAMP
12 Henny Engbers ENSCHEDE
13 Gerrit Kok BALK
14 Gerard Hofhuis Volthe
15 Jaap Bults EMMEN
16 Gert Bosman WIJHE
17 Ren? Gerritsen BEMMEL
18 Tom den Ouden ZEIST
19 Robert Blokzijl ALMELO
20 Hans Thijs WIERDEN
21 Eric Paap Eefde
22 Hink Visser BEDUM
23 Frans de Wit ZUTPHEN
24 Henk de Vries SURHUIZUM




          Amateurs/Sportklasse
1 Erik van Laar LOENEN GLD
2 Jeroen Wessel LEMELERVELD
3 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE
4 Nils ten Brinke APELDOORN
5 John Zennipman ZUTPHEN
6 Erwin Waenink GROENLO
7 Arno Winters OMMEN
8 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
9 Patrice Slagman RIJSSEN
10 Jasper Nijkamp Zwolle
11 Mike van Veelen ARNHEM
12 Ferdinand Tuin ROUVEEN
13 Bjorn Engbers ENSCHEDE
14 Jan Prenger ANDEREN
15 Jeroen Wemekamp BRUCHTERVELD
16 Harold Engels Staphorst
17 Erwin Ketellapper WOLVEGA
18 Wouter Hendriksen VARSSELDER
19 Tom van Braak VELP
20 Aalzen Alma AUGUSTINUSGA
21 Tom Buurman WIERDEN
22 Ivo Beetz GRONINGEN
23 Julius Dozeman HOOGEVEEN
24 Benny van der Kooi NOARDBURGUM