Nieuwegein    29-10-2011


Utrecht/Nieuwegein

Nedereindse Berg

     Elite
1 Kobus Hereijgers HEDEL
2 Wilant van Gils SCHIJNDEL




    Beloften
1 Douwe Verberne LIEROP
2 Harm van der Sanden NULAND
3 Kaj Slenter SCHINNEN
4 Nick van Dijke BAARLE NASSAU
5 Kenny Kastelijn NEERKANT
6 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
7 Bryan Borowski BERLICUM
8 Nick Bierens BERGEIJK
9 Rick van Deursen BUDEL
10 Steven van Leijen WAGENINGEN







    Junioren
1 Bjorn van der Heijden SCHAIJK
2 Koen van de Ven VELDHOVEN
3 Robbie van Bakel DEURNE
4 Jasper van Dijk MIERLO
5 Jelle den Boer DONGEN
6 Janno de Bruijn RIJSBERGEN
7 Jelle de Schepper MADE
8 Bart van Opdorp BAVEL
9 Thijs de Lange KATTENDIJKE
10 Lars Quaedvlieg HORN
11 Daan de Schepper MADE
12 Glenn Havermans WERNHOUT
13 Bas van den Wijngaard ULVENHOUT AC
14 Ciske van Gestel CHAAM
15 Matthijs de Visser MOERDIJK
16 Bart de Visser MOERDIJK
17 Marvin Bakx BERGEN OP ZOOM




   Nieuwelingen
1 Max Gulickx EINDHOVEN
2 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
3 Bram Welten MOERGESTEL
4 Sieben Wouters ZUNDERT
5 Maik van der Heijden SCHAIJK
6 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
7 Bob Olieslagers RIJEN
8 Jurgen Bartelen OUD GASTEL
9 Joep Verhees HELMOND
10 Thomas Visser DRUNEN
11 Piet van Herk VALKENSWAARD
12 Kelvin Dekker FLUITENBERG
13 Kevin Kooyman ZEVENHUIZEN ZH
14 Yorick Verberne LIEROP
15 Dylan Bouwmans GEMERT
16 Tim Janssen Goes
17 Tim van Dolleweerd OSS
18 Ruben Bekkers TILBURG
19 Marijn Renders NUENEN
20 Elden van Delft VALKENSWAARD
21 Wesley Floren OSSENDRECHT
22 Nick van Helvoirt ERP
23 Tommie Bone LUYKSGESTEL
24 Brian Saas SOMEREN
25 Ricardo Lathouwers SON
26 Teun van de Ven VELDHOVEN
27 Niels Kaptheijns WESTERHOVEN
28 Bart Peer BEUNINGEN GLD
29 Franklin van Anrooij KAPELLE
30 Gianni Spapen RIJEN




    Junior-Vrouwen
1 Evy Kuijpers LIEROP
2 Maud Kaptheijns WESTERHOVEN
3 Marquerite de Neve MIDDELBURG
4 Lizzy Witlox EINDHOVEN




   Nieuweling-Meisjes
1 Yara Kastelijn NEERKANT
2 CÚline van Houtum DEN DUNGEN
3 Jamie Bierens DUIZEL
4 Lindy van Anrooij KAPELLE
5 Claudie Peels WAALRE
6 Susanne Benders HELMOND




   Vrouwen
1 Lana Verberne LIEROP
2 Kim Banga EINDHOVEN
3 Femke van Kessel Nijmegen
4 Iris Ockeloen EINDHOVEN
5 Britt Jochems VIANEN UT
6 Marjolein Claessen HOEVEN
7 Ingeborg Bremmers VALKENSWAARD




    Amateurs/Sportklasse
1 Ivar Hartogs AMERSFOORT
2 Peter van den Heuvel BAKEL
3 Roel van Houtum GOIRLE
4 Patrick de Laat BERLICUM
5 Edwin Arts Sint Anthonis
6 Joep van Gennip BAVEL
7 Hans Jongeling UTRECHT
8 Ton Pulles VELDHOVEN
9 Jeroen Claessen HOEVEN
10 Gijs Jongeling BEST
11 Jerry van de Pol NIJMEGEN
12 Coen Sevens DIESSEN
13 Jan Willem den Braber AMSTERDAM
14 Erwin Oosterbeek ZEVENAAR
15 Tijmen Moltmaker LENT
16 Harry Ruiterkamp SLIJK-EWIJK
17 Martijn Korstanje UTRECHT




    Masters
1 Edwin Raats HELMOND
2 RenÚ Snoeren DONGEN
3 Ton van Korven DIESSEN
4 Edwin van Pinxteren ROSMALEN
5 Roland van Erp BEST
6 Bennie van den Heuvel STRIJEN
7 Harrie van der Burgt OSS
8 Marco de Rooij SPRANG-CAPELLE
9 Marti Maas GEFFEN
10 Erwin Otjes TILBURG
11 Jaco van der Bruggen Oirschot




   Masters
1 Jos Bogaerts STRIJBEEK
2 Adriaan van Londen TIEL
3 Twan Baltussen ASTEN
4 Karel Verdonschot NIJMEGEN
5 Peter van Herk VALKENSWAARD
6 Frank van Oirschot OISTERWIJK