Dordtrecht    5-11-2011


Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht




Jeugd Cat. 7
1 Thijs Wolsink BORNE
2 Mitch Groot BRUNSSUM
3 Mario Poldervaart ZUIDLAND
4 Viktor Hoog Antink OCHTEN
5 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
6 Antonie van Noppen RIDDERKERK
7 David Dekker FLUITENBERG
8 Jens Dekker FLUITENBERG
9 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN
10 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
11 Nick Janssen Goes
12 Marino Noordam DE LIER
13 Glenn Janssen STEIN
14 Bram Oosterman GIETEN
15 Niek Brouwers TILBURG
16 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
17 Thom Reuvers TIEL
18 Coen Groot PAPENDRECHT
19 Jeffrey Post NOOTDORP
20 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK
21 Daan Zebel Dordrecht
22 Stefan van Drunen DORDRECHT
23 Ramon van Bokhoven TILBURG
24 Joery Nijkamp DOETINCHEM




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Thymen Arensman DEIL
3 Tom Peters THORN
4 Maaike de Heij HETEREN
5 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
6 Riis Kaak NIEUW VENNEP
7 Delore Stougje ZUIDLAND
8 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
9 Harm Celi OOSTERHOUT
10 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
11 Menno Don Tuitjenhorn
12 Marc Veenman MAASDIJK
13 Daan Hoole ZUIDLAND
14 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
15 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
16 Fleur Nagengast BEILEN
17 Jitske Hubert S-GRAVENHAGE
18 Sarah van Wijnen TILBURG
19 Carlo van den Berg DE LIER
20 Mike Hooiveld ANDIJK
21 Myrthe Willemsen ELST
22 Ilona van Ginneken GILZE
23 Daimy Hellemons HOEVEN
24 Martijn van Erp KESTEREN
25 Joey van t Verlaat SPIJKENISSE
26 Hetty van de Wouw KAATSHEUVEL
27 Tom Brouwers TILBURG
28 Sabine Hey Oosterhout
29 Merijn van Niel DEN HAAG
30 Sharon Dommanschet ROOSENDAAL
31 Esther van der Burg Nootdorp
32 Lars Boele RIDDERKERK
33 Leonie Beukers SCHIEDAM
34 Jelle Hilbers Den Haag
35 Merel Vegter RHOON




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Tomas Kopecky LEIDEN
3 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
4 Julia Boschker WOERDEN
5 Jeroen Lamens PIJNACKER
6 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
7 Anouk Spies WAGENINGEN
8 Manon Bakker SWIFTERBANT
9 Steffie van der Peet DEN HAAG
10 Luuk van Gestel MOERGESTEL
11 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
12 Anne de Ruiter POLSBROEK
13 Mees Willemsen ELST UT
14 Mauro Spapen RIJEN
15 Max van Helmond RIJEN
16 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
17 Bart Hazekamp ZOETERMEER
18 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
19 Ino van de Wouw KAATSHEUVEL
20 Sander Huinen NOORDWIJK ZH
21 Max van Wijnen TILBURG
22 Willem Wintermans HANK
23 Luuk Vollebregt DE LIER
24 Luke Inkelaar SPIJKENISSE
25 Bas Groot PAPENDRECHT
26 Lisa Bakker SWIFTERBANT
27 Nienke Wasmus S-GRAVENHAGE
28 Gaby Gieskens S-GRAVENHAGE
29 Daan Gelderblom OUD ALBLAS
30 Laura de Brouwer Angeren
31 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
32 Raoul van Drunen DORDRECHT




Jeugd Cat. 4
1 Milan Ziemerink ENSCHEDE
2 Eva Bijwaard HILLEGOM
3 Luke Verburg SCHIEDAM
4 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
5 Stef ter Laak VEENENDAAL
6 Ward de Schepper MADE
7 Dylan Strik HEERLEN
8 Pete Uptegrove Sint MICHELSGESTEL
9 Gijs Grol GOUDA
10 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
11 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
12 Tristan van Hassel WERNHOUT
13 Sabine Snoeijer LINDE DR
14 Teun van Dijk MADE
15 Olav Kooij NUMANSDORP
16 Nard Sinke Veenendaal
17 Bas Koops ELIM
18 Koen van Lith EST
19 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
20 Kristie van der Vossen CULEMBORG
21 Lucas van der Linden RIJEN
22 Luca Wilhelm s-Hertogenbosch
23 Tim van der Stam BERGSCHENHOEK
24 Huub Stokkermans DONGEN
25 Anouk Verschuren STREEFKERK
26 Marieke van Stee Sliedrecht







Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Joppe de Heij HETEREN
3 Dorien Hoog Antink OCHTEN
4 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
5 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
6 Boyd Lampen leusden
7 Iris Hoog Antink OCHTEN
8 Noa de Haan HOOGEVEEN
9 Twan van der Drift WATERINGEN
10 Jarid van Horik Dordrecht
11 Pam Schutten NIJVERDAL
12 Steijn Willemsen Rotterdam
13 Julia van Bokhoven TILBURG
14 Rick van der Poel Papendrecht
15 Beau van Izerloo DORDRECHT
16 Maud Adriaansen DORDRECHT
17 Bram vd Heijden Son




Jeugd Cat. 2
1 Matyas Kopecky LEIDEN
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT
3 Shirin van Anrooij KAPELLE
4 Fleur van der Peet DEN HAAG
5 Roan Konings OUDENBOSCH
6 Bart Lamens PIJNACKER
7 Iris Verschuren STREEFKERK
8 Beau van Helmond Rijen
9 Ian Vrijs BEILEN
10 Brett Chow Hendrik Ido Ambacht
11 Daan Hilbers DEN HAAG
12 Marit Wasmus DEN HAAG
13 Hans Niemann Houten
14 Floris Wintermans HANK




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 Karlijn Koops ELIM
3 Ruud van Gestel MOERGESTEL
4 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
5 Juul Nagengast Beilen
6 Isabel Arensman DEIL