Rhenen    5-11-2011

Axa Veldrit Rhenen kwintelooijen

Elite/Beloften

1 Niels Wubben NAALDWIJK
2 Twan van den Brand VOLKEL
3 Jordy Luisman BERGENTHEIM
4 Bart Barkhuis NORG
5 Douwe Verberne LIEROP
6 Kobus Hereijgers HEDEL
7 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
8 Maurits Lammertink ENTER
9 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
10 Jordy Beuker HUIZEN
11 Wilant van Gils SCHIJNDEL
12 Daan de Jonge OLDENZAAL
13 Nick van Dijke BAARLE NASSAU
14 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
15 Maarten Nijland ROSSUM
16 Bas de Bruin UITHOORN
17 Julian van Dijk ZWARTSLUIS
18 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
19 Robin Wennekes DODEWAARD
20 Luuk van Vliet MIJDRECHT
21 Ron Bol ZEIST
22 Christiaan de Rijk DE MEERN
23 Olaf Oussoren AMERONGEN
24 Quido Berrens UTRECHT









Junioren

1 Bryan van Rooyen LISSE
2 Niels Goeree BORGER
3 Lehvi Braam DODEWAARD
4 Richard Jansen ASSENDELFT
5 Koen van de Ven VELDHOVEN
6 Jasper van Dijk MIERLO
7 Mats Lammertink WIERDEN
8 Wessel Zennipman ZUTPHEN
9 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
10 Patrick Mulder TIEL
11 Marco Brienissen OPHEUSDEN
12 Jeroen Vegter RHOON
13 Daan de Schepper MADE
14 Kenneth van Dorp OOSTERWOLDE GLD
15 Falko den Hartog HEELSUM
16 Jelle de Schepper MADE
17 Teun van den Burg BAARN
18 Bas van der Kooij MAASSLUIS
19 Gijs ten Have GENDRINGEN
20 Thijs de Lange KATTENDIJKE
21 Marvin Bakx BERGEN OP ZOOM
22 Tristan Vlijm HULSHORST









Vrouwen

1 Reza Hormes WIJCHEN
2 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
3 Ilona Meter HATTEM
4 Yara Kastelijn NEERKANT
5 Tessa van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL
6 Lana Verberne LIEROP
7 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
8 Kim Banga EINDHOVEN
9 Dirkje Bazuin s'Gravenhage
10 Bianca van den Hoek BUSSUM
11 Iris Ockeloen EINDHOVEN
12 Esmee Oosterman GIETEN
13 Jamie Bierens DUIZEL
14 CÚline van Houtum DEN DUNGEN
15 Julia Schobben GORINCHEM
16 Chanella Stougje ZUIDLAND
17 Judy van den Berg Doesburg
18 Monique van de Ree WILLEMSTAD NB
19 Claudie Peels WAALRE
20 Irene Gerritsen BEMMEL
21 Mieke Troost POORTUGAAL
22 Gretha Klein Brinke VORDEN









Nieuwelingen

1 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
2 Bram Welten MOERGESTEL
3 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
4 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
5 Fabio Jakobsen HEUKELUM
6 Bob Olieslagers RIJEN
7 Thomas Visser DRUNEN
8 Tom Wijkel EXLOO
9 Joep Verhees HELMOND
10 Sjoerd v.d. Stelt NUMANSDORP
11 Kelvin Dekker FLUITENBERG
12 Perry van den Bos MAASDIJK
13 Martijn van Dam HEENVLIET
14 Marijn Renders NUENEN
15 Roel van der Stegen REUVER
16 Thijs Kool AMERSFOORT
17 David Hockx OUDEWATER
18 Jimme de Haan WAGENINGEN
19 Erik Boer WOLPHAARTSDIJK
20 Kevin van Bennekom CULEMBORG
21 Wesley Floren OSSENDRECHT
22 Piet van Herk VALKENSWAARD
23 Thom Martens ZOETERMEER
24 Yorick Verberne LIEROP
25 Carlos Schreuder VEENENDAAL
26 Nordin Hudepol ALMELO
27 Mitchel Vrielink ZUTPHEN
28 Luc van der Lecq HOUTEN
29 Sam van Wijnen TILBURG
30 Ricardo Lathouwers SON
31 Teun van de Ven VELDHOVEN
32 Mike van der Ham LEXMOND
33 Wytze de Vries S-GRAVELAND
34 Sieben Wouters ZUNDERT
35 Sam Haarbrink LEIDEN
36 Wessel Berrens UTRECHT
37 Brendan Berendse PURMEREND









Amateurs/Sportklasse

1 Ivar Hartogs AMERSFOORT
2 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
3 Roel van Houtum GOIRLE
4 Peter van den Heuvel BAKEL
5 Daan Bongers BAARLO
6 Patrick de Laat BERLICUM
7 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE
8 Edwin Arts Sint Anthonis
9 Erik van Laar LOENEN GLD
10 Tom Davids NIJMEGEN
11 Bjorn Beldman RIJSSEN
12 Nils ten Brinke APELDOORN
13 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
14 Hans Jongeling UTRECHT
15 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
16 Leon Brouwer ROTTERDAM
17 Erwin Waenink GROENLO
18 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
19 Jeroen Claessen HOEVEN
20 Ralf Steegs ARNHEM
21 Joep van Gennip BAVEL
22 Jochem Koren bussum
23 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
24 Leon van der Hoeven MAASLAND
25 Mike van Veelen ARNHEM
26 Pascal Wesselink UTRECHT
27 Marc Scholman MONTFOORT
28 Jeroen van den Hout GOIRLE
29 Edwin Wielink TWELLO
30 Coen Sevens DIESSEN
31 Matthijs Kuipers UTRECHT
32 Fred van Zanten ARKEL
33 Patrice Slagman RIJSSEN
34 Roy van den Hout GOIRLE
35 Tijmen Moltmaker LENT
36 Dennis Moolhuijsen Rijsenhout
37 Martijn de Putter NEDERHEMERT
38 Tom van Braak VELP
39 Roy van den Akker OSS
40 Jan-Willem Kamphof Eindhoven






Masters

1 Micha de Vries HILVERSUM
2 Emiel Borsboom WOERDEN
3 Marcel Scheffer DOETINCHEM
4 Johan Dussel EELDE
5 Lars Rietveld OUDEWATER
6 Jan Grootkarzyn ELBURG
7 John Spek WADDINXVEEN
8 Marco Kok ENTER
9 Watze Vroom WAGENINGEN
10 Ton van Korven DIESSEN
11 Gert Ruitenberg OOSTERWOLDE GLD
12 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
13 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
14 Raimon Knip KORTENHOEF
15 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
16 Jan Gudde NOOTDORP
17 Adriaan van Londen TIEL
18 John Zennipman ZUTPHEN
19 Pieter Heidema Wilnis
20 Richard Visscher PIJNACKER
21 Jan van Herwijnen BUSSUM
22 Kees van Asten ZEEWOLDE
23 Ton de Haan WAGENINGEN
24 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
25 Harrie van der Burgt OSS
26 Marti Maas GEFFEN
27 Twan Baltussen ASTEN
28 Barend Motshagen NIJKERK GLD
29 Arnoud Roeloffs NIJKERK GLD
30 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD
31 Jan van Beek PUTTEN
32 Arie den Braven NIEUWEGEIN
33 Peter van Herk VALKENSWAARD
34 Sjon van den Berg ZEVENHOVEN
35 Erwin Otjes TILBURG
36 Peter Vocking AMERONGEN
37 Peter Groenendijk WADDINXVEEN
38 Theo Wennekes DODEWAARD
39 Theo Broere AMSTERDAM