Echten    13-11-2011


    Echten

Jeugd Cat. 7
1 Thijs Wolsink BORNE
2 Dennis van der Horst HASSELT
3 Jens Dekker FLUITENBERG
4 Bram Oosterman GIETEN
5 Daan Dijkstra ALMELO
6 Rick de Vries WOLVEGA
7 Niek Brouwers TILBURG
8 Martijn van Deest EMMEN
9 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
10 Stefan Meijer NIEUW-DORDRECHT
11 Danilo Wattez ELIM
12 Cor Weerman WOLVEGA
13 Mark Paulusma DRACHTEN
14 Stef Niezing EXLOO
15 Christian Varweg HARDENBERG




Jeugd Cat. 6
1 Thymen Arensman DEIL
2 Wim Wittenberg HERVELD
3 Fleur Nagengast BEILEN
4 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
5 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
6 Maaike de Heij HETEREN
7 JoŽl Zuidema DOKKUM
8 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
9 Mitchel Steenhof URETERP
10 Stan Vaartjes Enschede
11 Rob Been ASSEN
12 Myrthe Willemsen ELST
13 Ellert Visser DE WILP GN
14 Victor Goene VEENENDAAL
15 Sarah van Wijnen TILBURG
16 Carlo Stummel ECHTEN DR
17 Hetty van de Wouw KAATSHEUVEL
18 Roy Harms PATERSWOLDE
19 Danny van der Tuuk ASSEN
20 Lisa de Jong OOSTERWOLDE FR
21 Jelle Pieter Boskma HOLWERD
22 Tom Brouwers TILBURG
23 Leonie Beukers SCHIEDAM




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Anouk Spies WAGENINGEN
3 Manon Bakker SWIFTERBANT
4 Mauro Spapen RIJEN
5 Julia Boschker WOERDEN
6 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
7 Max van Wijnen TILBURG
8 Rick Pluimers ENTER
9 Kirstie van Haaften DE MEERN
10 Iris Ton WASKEMEER
11 Ino van de Wouw KAATSHEUVEL
12 Mees Willemsen ELST UT
13 Max van Helmond RIJEN
14 Bram Prins HASSELT
15 Mark Dillema DOEZUM
16 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
17 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
18 Carl Uptegrove SINT MICHIELSGESTEL
19 Max Kroonen DIEPENVEEN
20 Jesper Oost HOOGEVEEN
21 Niels Bakker RIJSSEN
22 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR
23 Lisa Bakker SWIFTERBANT
24 Jordi de Jong OOSTERWOLDE FR




Jeugd Cat. 4
1 Bodi Del Grosso EELDE
2 Milan Ziemerink ENSCHEDE
3 Stef ter Laak VEENENDAAL
4 Pete Uptegrove ST MICHELSGESTEL
5 Sabine Snoeijer LINDE DR
6 Axel van der Tuuk ASSEN
7 Bas Koops ELIM
8 Niek van der Werf HASSELT
9 Joost Freriks EMMEN
10 Lucas Goene VEENENDAAL
11 Ramon Veurink HARDENBERG
12 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
13 Matthijs Varweg HARDENBERG
14 Tamara van der Horst HASSELT
15 Antoine Kroezen HOOGEVEEN
16 Jesse Strijker MEPPEL
17 Lo? Timmer DRACHTEN




Jeugd Cat. 3
1 Joppe de Heij HETEREN
2 Maike van der Duin ASSEN
3 Pam Schutten NIJVERDAL
4 Mathijs Mulder WOLVEGA
5 Ilse Grit ZWOLLE
6 Anouk Dekker ECHTEN DR
7 Rose Kloese EMMEN
8 Maiko Timmer DRACHTEN
9 Sophie van Deest EMMEN
10 Marise Luisman Gramsbergen
11 Vera Paulusma DRACHTEN




Jeugd Cat. 2
1 Mickey Nijkamp Zwolle
2 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
3 Max Mosmuller S-HERTOGENBOSCH
4 Brian de Vries WOLVEGA
5 Tibor Del Grosso Eelde
6 Daphne Kreulen HOOGHALEN
7 Ian Vrijs BEILEN
8 Beau van Helmond Rijen
9 Milou Prins HASSELT
10 Karlijn Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 1
1 naomi Veurink HARDENBERG
2 Karlijn Koops ELIM
3 Thijs Bakker RIJSSEN
4 Juul Nagengast Beilen
5 Isabel Arensman DEIL
6 Lars ter Laak Veenendaal