Lieshout           20-11-2011


Lieshout

Elite/Beloften
1 Jordy Luisman BERGENTHEIM
2 Roy van Heeswijk SINT-OEDENRODE
3 jens Gys Gierle (B)
4 Geert Wellens BELGIE
5 Sten Raeymakers LILLE
6 Kobus Hereijgers HEDEL
7 Harm van der Sanden NULAND
8 Ramon Sinkeldam WORMER
9 Nils van Kooij KRIMPEN AAN DE LEK
10 Daan de Jonge OLDENZAAL
11 Maurits Lammertink ENTER
12 Wilant van Gils SCHIJNDEL
13 Robin Wennekes DODEWAARD
14 Joost Spring in t Veld MIJDRECHT
15 Rutger Schellevis STOLWIJK
16 Bas de Bruin UITHOORN
17 Ruud Kooijmans BEEK EN DONK
18 Julian van Dijk ZWARTSLUIS
19 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
20 Paul Schuurmans SINT-MICHIELSGESTEL
21 Luuk van Vliet MIJDRECHT
22 Tim Kerkhof NISTELRODE
23 Tom Marcelis EINDHOVEN
24 Olaf Oussoren AMERONGEN
25 Nick Bierens BERGEIJK
26 Steven van Leijen WAGENINGEN
27 Ian Kastelijn DEN DUNGEN




Junioren
1 Toon Wouters Roosendaal
2 Robbie van Bakel DEURNE
3 Erik Kramer HARDINXVELD GIESSEND
4 Niels Goeree BORGER
5 Jelle Wolsink BORNE
6 Rick Goeree BORGER
7 Koen van de Ven VELDHOVEN
8 Mats Lammertink WIERDEN
9 Jasper van Dijk MIERLO
10 Tom Schaft DALERVEEN
11 Maarten van der Veeken BAARLE NASSAU
12 Mike Castel OSSENDRECHT
13 Glenn Havermans WERNHOUT
14 RafaŰl Spier HILVERSUM
15 Floris Wassenaar WERNHOUT
16 Patrick Kramer HARDINXVELD GIESSEND
17 Marc Kivits SCHIJNDEL
18 Bart van Opdorp BAVEL
19 Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
20 Robin Prigge UITGEEST



Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
1 Reza Hormes WIJCHEN
2 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
3 Yara Kastelijn NEERKANT
4 Dirkje Bazuin s'Gravenhage
5 Bianca van den Hoek BUSSUM
6 Kim Banga EINDHOVEN
7 Laura Verdonschot LOMMEL
8 Iris Ockeloen EINDHOVEN
9 Lotte Eikelenboom HARDINXVELD GIESSENDAM
10 Jamie Bierens DUIZEL
11 Maud Kaptheijns WESTERHOVEN
12 Mascha Mulder RIDDERKERK
13 Rebecca Talen SPIJKENISSE
14 CÚline van Houtum DEN DUNGEN
15 Marjolein Wijkel EXLOO
16 Katrien Vermeiren Rijkevorsel (B)
17 Lizzy Witlox EINDHOVEN
18 Julia Schobben GORINCHEM
19 Britt Jochems VIANEN UT
20 Esmee Oosterman GIETEN
21 Chanella Stougje ZUIDLAND
22 Claudie Peels WAALRE
23 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK
24 Sanne van der Zijden TIEL
25 Marjolein Claessen HOEVEN
26 Ingeborg Bremmers VALKENSWAARD
27 Thamara Pijpers RIDDERKERK
28 Hanneke de Goeje LEIDEN
29 Rachelle van Kappel WOERDEN
30 Nielske Bremmers VALKENSWAARD
31 Yulia van der Lee UTRECHT
32 ChloŰ Spier HILVERSUM



Nieuwelingen Nieuwelingen
1 Pascal Eenkhoorn GENEMUIDEN
2 Max Gulickx EINDHOVEN
3 Bram Welten MOERGESTEL
4 Jordi Talen SPIJKENISSE
5 Kelvin Bakx BERGEN OP ZOOM
6 Rogier Kalvenhaar WIERDEN
7 Koen van Dijke BAARLE NASSAU
8 Maik van der Heijden SCHAIJK
9 David Hockx OUDEWATER
10 Tim van Dolleweerd OSS
11 Pim van de Klundert WOENSDRECHT
12 Joep Verhees HELMOND
13 Kevin van Bennekom CULEMBORG
14 Thijs Kool AMERSFOORT
15 Kelvin Dekker FLUITENBERG
16 Yorick Verberne LIEROP
17 Ruben Bekkers TILBURG
18 Henk Weerman WOLVEGA
19 Tommie Bone LUYKSGESTEL
20 Wesley Floren OSSENDRECHT
21 Dylan Bouwmans GEMERT
22 Bob Olieslagers RIJEN
23 Marijn Renders NUENEN
24 Stijn Oost EMMER COMPASCUUM
25 Sam van Wijnen TILBURG
26 Luc van der Lecq HOUTEN
27 Sam de Groot ALEM
28 Jeroen Heij EINDHOVEN
29 Ruben de Goede LEIDEN
30 Brian Saas SOMEREN
31 Teun van de Ven VELDHOVEN
32 Niels Kaptheijns WESTERHOVEN
33 Gianni Spapen RIJEN
34 Louis Raaymakers Nuenen
35 Sven Bergmans MAREN-KESSEL
36 david raaijmakers NUENEN
37 Dani Lemmen SOMEREN
38 Tom Wijkel EXLOO




Amateurs/Sportklasse
1 Ivar Hartogs AMERSFOORT
2 Freek de Jong deil
3 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
4 Patrick de Laat BERLICUM
5 Peter van den Heuvel BAKEL
6 Daan Bongers BAARLO
7 Kevin Smit EDE
8 Roel van Houtum GOIRLE
9 Hans Jongeling MAARSSEN
10 Leon Brouwer ROTTERDAM
11 Niels van Baar WOERDEN
12 Tom Davids NIJMEGEN
13 Joeri Kouwenhoven BLEISWIJK
14 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
15 Stefan Kramer HARDINXVELD GIESSENDAM
16 Cees Quint DEIL
17 Ton Pulles VELDHOVEN
18 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT
19 Mike van Veelen ARNHEM
20 Jeroen Claessen HOEVEN
21 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
22 Robert van Spanje Monfort
23 Luuk Nissen Eindhoven
24 Henk de Jong MIJDRECHT
25 Jerry van de Pol NIJMEGEN
26 Jeroen van Dinther BERLICUM
27 Aalzen Alma AUGUSTINUSGA
28 Remco Kuijlenburg Mijdrecht
29 Tijmen Moltmaker LENT
30 Dennis Moolhuijsen Rijsenhout
31 Patrick Vliegen EINDHOVEN
32 Willan van Geloven Poppel




Masters
1 Micha de Vries HILVERSUM
2 Marcel Scheffer DOETINCHEM
3 Johan Dussel EELDE
4 Emiel Borsboom WOERDEN
5 RenÚ Snoeren DONGEN
6 Jan Grootkarzyn ELBURG
7 Lars Rietveld OUDEWATER
8 Ton van Korven DIESSEN
9 Henk Weerman WOLVEGA
10 Adriaan van Londen TIEL
11 Jan Gudde NOOTDORP
12 Edwin Raats HELMOND
13 Gerard van Rijssel NOORDWIJKERHOUT
14 Watze Vroom WAGENINGEN
15 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
16 Ger Koenen CULEMBORG
17 Edwin van Pinxteren ROSMALEN
18 Raimon Knip KORTENHOEF
19 Jannes Weerman NYEHOLTWOLDE
20 Peter Hoffmans MOERGESTEL
21 Pieter Heidema Wilnis
22 Bennie van den Heuvel STRIJEN
23 Marcel Boschker WOERDEN
24 Eddie Grooters DEVENTER
25 Harrie van der Burgt OSS
26 Kees van Asten ZEEWOLDE
27 Jeroen Verhoeven AMSTELVEEN
28 Twan Baltussen ASTEN
29 Roland van Erp BEST
30 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
31 Marti Maas GEFFEN
32 Marco de Rooij SPRANG-CAPELLE
33 Richard Visscher PIJNACKER
34 Jan van Herwijnen BUSSUM
35 Jack van 't Pad ZEIST
36 Johan Mulder RIDDERKERK
37 Ties Verhagen VEGHEL
38 Marcel Verhagen OUD BEIJERLAND
39 Sjon van den Berg ZEVENHOVEN
40 Lambert van de Wiel BERLICUM NB
41 Erwin Otjes TILBURG
42 Eric Weber SON
43 Peter Groenendijk WADDINXVEEN
44 Theo Broere AMSTERDAM