Tilburg        26-11-2011


Tilburg

Jeugd Cat. 7
1 Thijs Wolsink BORNE
2 Mitch Groot BRUNSSUM
3 Bryan Bouwmans GEMERT
4 Mario Poldervaart ZUIDLAND
5 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
6 Antonie van Noppen RIDDERKERK
7 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
8 Marino Noordam DE LIER
9 Niek Brouwers TILBURG
10 Bram Oosterman GIETEN
11 David Dekker FLUITENBERG
12 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
13 Rens Bell EINDHOVEN
14 Daan Dijkstra ALMELO
15 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN
16 Ramon van Bokhoven TILBURG
17 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK
18 Thom Reuvers TIEL
19 Marco Geleijnse Hellevoetsluis
20 Berry van Loon RIJEN
21 Stef van Gils Rijen




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Tom Peters THORN
3 Delore Stougje ZUIDLAND
4 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
5 Karlijn Swinkels HANDEL
6 Fleur Nagengast BEILEN
7 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
8 Maaike de Heij HETEREN
9 Marc Veenman MAASDIJK
10 Carlo van den Berg DE LIER
11 Daan Hoole ZUIDLAND
12 Mike Hooiveld ANDIJK
13 Alain Broos BAARLE NASSAU
14 Myrthe Willemsen ELST
15 Lars Mastebroek BARNEVELD
16 Ilona van Ginneken GILZE
17 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
18 Jitske Hubert S-GRAVENHAGE
19 Joran van den Oetelaar SCHIJNDEL
20 Sabine Hey Oosterhout
21 Tom Brouwers TILBURG
22 Rav Schoormans OOSTERHOUT




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Inge van der Heijden SCHAIJK
3 Anouk Spies WAGENINGEN
4 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
5 Tomas Kopecky LEIDEN
6 Manon Bakker SWIFTERBANT
7 Luuk van Gestel MOERGESTEL
8 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
9 Steffie van der Peet DEN HAAG
10 Anne de Ruiter POLSBROEK
11 Julia Boschker WOERDEN
12 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
13 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
14 Mauro Spapen RIJEN
15 Remco de Jong RIJEN
16 Max van Wijnen TILBURG
17 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
18 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
19 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
20 Frank de Jong RIJEN
21 Aniek van Alphen HAPERT
22 Mees Willemsen ELST UT
23 Luc van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
24 Jord Baak DRONTEN
25 Max Staps TILBURG
26 Anouk van Hees TILBURG
27 Janus de Jong RIEL
28 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD




Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
3 Stef ter Laak VEENENDAAL
4 Remon Delnoije MECHELEN
5 Ward de Schepper MADE
6 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
7 Marnix op Hoog GEMONDE
8 Tristan van Hassel WERNHOUT
9 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
10 Lisette Schoon BEST
11 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
12 Bas Koops ELIM
13 Lars Boven WOLDENDORP
14 Jessica Schmitz DONGEN
15 Niels van Haaren OISTERWIJK
16 Luca Wilhelm S-HERTOGENBOSCH
17 Huub Stokkermans DONGEN
18 Anouk Verschuren STREEFKERK
19 Marieke van Stee Sliedrecht




Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Joppe de Heij HETEREN
3 Koert van Oosten GOUDA
4 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
5 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
6 Noa de Haan HOOGEVEEN
7 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
8 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
9 Pam Schutten NIJVERDAL
10 Jarid van Horik Dordrecht
11 Florence de Graven HELMOND
12 Ilse Grit ZWOLLE
13 Lisa Dorussen BEUNINGEN
14 Julia van Bokhoven TILBURG
15 Steijn Willemsen Rotterdam
16 Mariska Schoon BEST
17 Caine Hanssens TILBURG
18 Bram vd Heijden SON




Jeugd Cat. 2
1 Fleur van der Peet DEN HAAG
2 Nina Spapen RIJEN
3 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
4 Roan Konings OUDENBOSCH
5 Yanick de Vos VALKENSWAARD
6 Fem van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
7 Iris Verschuren STREEFKERK
8 Lars Rouffaer SIBBE
9 Hans Niemann Houten
10 Ian Vrijs BEILEN
11 Tijn Louwerensen SCHIJNDEL




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 Ruud van Gestel MOERGESTEL
3 Karlijn Koops ELIM
4 Juul Nagengast Beilen
5 Anne Schumacher HORST