Velodrome Amsterdam       2011 / 2012




VELODROME OP ZONDAG.





22 jan 2012





GP Jan DERKSEN NIEUWELINGEN J/M


RN. NAAM.
200m KL. Categorie.
1 Kyra Lamberink
13,20 1 nw Meisjes
2 Bianca Lust
13,70 2 nw Meisjes







6 Sam Ligtlee
12,62 1 nw jongens
8 Tim van der Poel
12,41 2 nw jongens
3 Justin Dirkx
12,73 3 nw jongens
7 Camiel Lok
13,09 4 nw jongens
4 Jason v Haaften
12,91 5 nw jongens








GP Sprint JUN Mannen / Vrouwen



RN. NAAM.
200 m KL. Categorie.
32 Melanie Klement
13,15 1 Jun Vrouw







31 Birgitta Roos
13,14 1 Elite Vrouw







34 Daan v Norden
11,61 1 Jun Man
33 Bart Hommes
11,72 2 Jun Man
37 Marc Veldt
11,93 3 Jun Man
35 Brian v Rhee
12,40 4 Jun Man
36 Dylan Ossendrijver
12,63 5 Jun Man








GP Sprint ELITE M/ Beloften en Amateurs A


RN. NAAM.
200m KL. Categie.
51 Yorick Bos
11,35 1 Elite Man
55 Nick Post
11,66 2 Elite Man
54 Michael Veen
11,66 3 Elite Man
52 Carlo Kop
11,92 4 Elite Man
57 Frederic Meershoek
12,48 5 amateur
56 Vincent Martins
12,35 6 Elite Man
58 Hans Peters
12,38 7 amateur
59 Fabio Alberti
12,13 8 amateur


= = = = = = = = = = = = = = = =

VELODROME OP ZONDAG.

Zondag 15 januari 2012.

Groep 1 jeugd Geboren 2003 - 2002

NAAM. afv pnt ke lei TOT. KL.
Jorn de Vente 6 6 6 6 24 1







Groep 2 jeugd Geboren 2001 - 2000

NAAM. afv pnt ke lei TOT. KL.
Enzo Leijnse 1 2 1 1 5 1
Bob Markus 2 1 2 2 7 2
Dion Schoolenaar 3 4 3 3 13 3
Erwin Smit 4 3 4 4 15 4
Seginho Wilshaus 5 5 5 5 20 5
Groep 3 jeugd Geboren 1999 - 1998

Naam. pnt ke lei der TOT. KL.
Lars van de Berg 1 4 3 2 10 1
Danilo Wattez 6 1 1 6 14 2
Michael Groot 3 2 5 5 15 3
Bas Ottevanger 8 3 2 3 16 4
Vincent Hoppezak 4 7 6 1 18 5
Daan Markus 2 8 7 4 21 6
Maikel Zijlaard 5 9 4 7 25 7
Ramon v Bokhoven 7 5 9 7 28 8
Mel van der Veekens 9 6 10 7 32 9
Maaike Brandwacht-m 13 10 8 7 38 10
Lars van Uum 10 13 11 7 41 11
Marijn van de Berg 11 12 12 7 42 12
Marit Raaijmakers-m 12 11 13 7 43 13
Marco Muyderman 15 15 15 7 52 14
Enzo Hilhorst 14 20 14 7 55 15
Yenti Ruijmgaard 17 17 16 7 57 16
Kylie Waterreus-m 21 14 17 7 59 17
Sarah van Wijnen-m 18 16 24 7 65 18
Tristan de Boer 20 21 18 7 66 19
Jennifer Bax-m 22 19 20 7 68 20
Mark Smit 24 18 21 7 70 21
Marssa Dirks-m 16 22 25 7 70 21
Kirstie van Haaften-m 19 24 22 7 72 23
Milka van Uden 26 26 19 7 78 24
Marit Cent-m 23 23 26 7 79 25
Timo Miltenburg 25 25 23 7 80 26
Ryan Ruijmgaard 27 27 27 7 88 27
Lily Schuitemaker-m 28 28 28 7 91 28
Groep 4 Nieuwelingen Jongens 1997 / 1996

NAAM. ke lei sc der TOT. KL.
Tim van der Poel 1 1 2 1 5 1
Marc Bolhoven 3 2 1 2 8 2
Joey Hallie 6 4 3 3 16 3
Nils Wolffenbuttel 5 3 4 4 16 4
Jason van Haaften 2 6 6 6 20 5
Justin Dirkx 4 5 7 7 23 6
Michael den Toon 7 7 5 5 24 7







Groep 4 Nieuwelingen Meisjes 1997 / 1996

NAAM. ke lei sc der TOT. KL.
Bianca Lust 1 1 1 1 4 1
Eline Hoppezak 2 2 2 2 8 2
Laura van Leeuwen 3 3 3 5 14 3
Pernilla van Rozelaar 5 5 5 3 18 4
Myrthe Breedijk 4 6 4 4 18 5







Groep 5 Junioren 1995 - 1994 Elite Vrouwen


NAAM. sc lei pnt der TOT. KL.
Dylan van Zijl 1 1 1 1 4 1
Jeffrey Groot 2 2 4 2 10 2
Jorn Teer 3 3 2 3 11 3
Milan Boer 4 4 3 4 15 4
Groep 6 U 23, Elite en Amateurs A


NAAM. sc lei pnt der TOT. KL.
Jip Westra 1 1 2 1 5 1
Pieter Scheerens 2 3 1 3 9 2
Rene Borst 3 2 3 2 10 3
Tijs Geurts 4 4 4 4 16 4







    DERNY WEDSTRIJDEN










Groep 3 1- 6 J 25 ronden




NAAM. gangmaker
TOT. KL.

Daan Markus 6. Ron Zijlaard
1 1

Lars van de Berg 1 Leo Adegeest
2 2

Bas Ottevanger 4. Rene Kos
3 3

Vincent Hobbezak 5. Sam Mooij
4 4

Michael Groot 3.Cees Stam
5 5

Danilo Wattez 2. Peter Markus
6 6

Groep 3 1- 6 M 25 ronden




NAAM. gangmaker
TOT. KL.

Maaike Brandwacht 1 Leo Adegeest
1 1

Kylie Waterreus 3.Cees Stam
2 2

Marssa Dirks 6. Ron Zijlaard
3 3

Sarah van Wijnen 4. Rene Kos
4 4

Marit Raaijmakers 2. Peter Markus
5 5

Jennifer Bax 5. Sam Mooij
6 6

Groep 4 1 t/m 6 J 40 ronden




NAAM. gangmaker
TOT. KL.

Tim van der Poel 1 Leo Adegeest
1 1

Marc Bolhoven 2. Peter Markus
2 2

Nils Wolffenbuttel 3.Cees Stam
4 3

Joey Hallie 4. Rene Kos
3 4

Jason van Haaften 5. Sam Mooij
6 5

Michael den Toon 6. Ron Zijlaard
5 6

Groep 4 Meisjs 25 ronden




NAAM. gangmaker
TOT. KL.

Bianca Lust 1 Leo Adegeest
1 1

Eline Hoppezak 5. Sam Mooij
2 2

Pernilla v Rozelaar 3.Cees Stam
3 3

Myrthe Breeddijk 4. Rene Kos
4 4

Laura van Haaften 2. Peter Markus
5 5


6. Ron Zijlaard




Groep 5/6 1 t/m 3 40 ronden




NAAM. gangmaker
TOT. KL.

Jip Westra 4. Rene Kos
1 1

Rene Borst 6. Ron Zijlaard
2 2

Dylan van Zijl 1 Leo Adegeest
3 3

Jeffrey Groot 2. Peter Markus
4 4

Pieter Scheerens 5. Sam Mooij
5 5

Jorn Teer 3.Cees Stam
6 6









NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP 50 km
 
20-11-201  De jeugdcatagorien  1 t/m 7 streden in 5 omnium onderdelen een verbeten strijd.
De cat 1.2. 3 en 4  ( Bij elkaar in 1 groep aangezien dit een totaal van 10 deelnemers opleverde maar wel een eigen klassement voor  cat 1 en 2  /  cat 3 en 4 )  streden op verschillende  onderdelen met elkaar wat leuke wedstrijden opleverde, De winst van deze totaal 5 omnium onderdelen werd pas in de laatste wedstrijd in het voordeel van Caper van Uden  beslist aangezien hij de snelste tijd over de 200 m baanronde had verreden
 
Cat 5.6. en 7 streden er niet minder om. Daar reed een grote groep van een kleine 20 deelnemers/sters het hout bijna uit de baan.
Deze jeugdrenners zien we graag weer bij de wedstrijden in januari tegemoet.
 
Na deze zeer vlotte reeks wedstrijden werd om 11.45 uur de baan vrijgegeven voor de 22 ? deelnemers aan de 50 km.
Helaas werd er met 6 inschrijvers minder gestart.  2 inschrijvers hadden het op kunnen brengen om op de juiste manier aan de knwu af te melden.
En waren er nog 4 die dat niet gedaan hebben . Ik hoop dat deze beseffen dat zij hiermee kandidaat deelnemers die te laat waren met inschrijven hiermee een plek onthielden in het peloton maar het is helaas niet anders. Zorg in ieder geval bij een volgende keer dat de lijdslimiet van inschrijven bij de knwu in acht wordt gehouden en dat er ook op tijd afgeschreven wordt om een mogelijke sanctie te voorkomen.
Maar ja de 16 gestarte deelnemers maakte de strijd al vanaf het begin hard. De gevestigde orde wilden meteen het Kaf van het koren scheiden en na een 100 ronden was dat al aardig gelukt..
Diverse uitvallen van Huenders en Asselman als eerste gevolgd door aanvallen van Stroetinga, Kuiper en Veldt  strandden bij een halve ronde voorsprong .
Men liet ze eerst even rijden om dan daarna hard terug te slaan.
Met nog diverse rondes te gaan reed Wim Stroetinga lek. Binnen de korste keer had hij van fiets gewisseld en zijn plek in de groep van 7 weer ingenomen.
Met nog 5 ronden te gaan werd er nog een schep bovenop gedaan en in een prachtig duel versloeg Wim Stroetinga miniem op de streep Tim Veldt. Jeff Vermeulen werd hierna nog derde.
 
Al met al een mooi kampioenschap met mooie strijd. De thuisblijvers hebben een zeer mooie koers gemist.
 
Het velodrome sloot met deze wedstrijd een reeks van 3 zondagen af in november.
Een vervolg van een 3 zondagenwedstrijd zal zijn in het nieuwe jaar op zondag 15, 22  en 29 januari 2012
Houdt de website www.velodrome.nl in de gaten


VELODROME OP ZONDAG.




Zondag 20 november 2011




Groep 1 jeugd Geboren 2003 - 2002




NAAM. lic 200m Afval Scratch Leidk Pntk baanr TOT. KL.
Erwin Smit
16.31 1 2 1 2 1 7 1
Mark de Groot
17.03 2 1 2 1 2 8 2
Jorn de Vente
17.14 3 3 3 3 3 15 3
Zondag 20 november 2011








Groep 2 jeugd Geboren 2001 - 2000



NAAM.
200m Afval Scratch Leidk Pntk Baanr TOT. KL.
Caper van Uden
15.60 1 2 4 3 2 12 1
BobMarkus
15.68 6 1 1 1 3 12 2
Enzo Leijnse
15.29 2 5 3 2 1 13 3
Dion Schoolenaar
16.22 3 3 5 5 4 20 4
Serginho Wilshaus
17.01 5 4 2 4 6 21 5
Eric Looij
16.97 4 6 6 6 5 27 6
Esther Schreurs
17.99 7 7 7 7 7 35 7
Zondag 20 november 2011








Groep 3 jeugd Geboren 1999 - 1998




Naam.
tijd 200 m baanr Afvalk Scratch Pntk Leidk TOT. KL.
Bas Ottevanger
13.91 3 3 1 1 6 14 1
Merel Hofman
14.01 4 4 3 2 2 15 2
Maikel Zijlaard
14.30 6 1 4 4 1 16 3
Vincent Hoppezak
14.24 5 2 2 5 10 24 4
Michael Groot
13.84 1 8 7 6 4 26 5
Yenti Ruijmgaard
15.07 11 7 5 3 7 33 6
Daan Markus
14.79 9 5 13 7 5 39 7
Jasper Warnaar
14.49 8 6 6 10 16 46 8
Phaedra Krol
14.99 10 16 11 9 3 49 9
Marco Muyderman
14.38 7 11 8 17 9 52 10
Kylie Waterreus
15.15 13 10 12 8 11 54 11
Maaike Brandwagt
15.12 12 15 10 13 8 58 12
Marit Raaymaakers
16.00 17 9 9 18 12 65 13
Tristan Broer
13.88 2 18 17 14 14 65 14
Mark Smit
15.16 14 14 14 12 13 67 15
Ryan Rruijmgaard
16.29 18 12 15 11 17 73 16
Marrissa Dirks
15.64 15 17 16 16 15 79 17
Marit Cent
15.97 16 13 18 15 18 80 18
Lily Schuitemaker
16.60 19 19 19 19 19 95 19




















VELODROME OP ZONDAG.




Zondag 20 november 2011













FINALE 50 km Nedelands Kampioenschap 50 KM














NAAM. plaats
lic nk 50 km TOT.
KL.
Wim Stroetinga Oldeberkoop
147 Kampioen 0
1
Tim Veldt Amsterdam
1059

0
2
Jeff Vermeulen Hoogvliet
177

0
3
Melvin van Zijl Harderwijk
5322

0
4
Mike Bond Volendam
5191

0
5
Jesper Asselman Wateringen
127

0
6
Bouke Kuiper Amsterdam
5307

0
7
Mitchell Huenders Hoofddorp
1109

0
8
Christian Kos Arnhem
5376

0
9
Patrick Bos Amstelveen
1177 dnf
0
dnf
Joost van der Burg Nootdorp
14078 dnf
0
dnf
Willy Heeneman Den Haag
5318 dnf
0
dnf
Bram Imming Egmond Binnen
5344 dnf
0
dnf
Carlo Kop Diemen
1140 dnf
0
dnf
Bob Stopler Woerden
5053 dnf
0
dnf
Jorn Teer Assendelft
14210 dnf
0
dnf



Nederlands kampioenschap 50 kilometer

            20-11-2011

1 Wim Stroetinga OLDEBERKOOP
2 Tim Veldt AMSTERDAM
3 Jeff Vermeulen HOOGVLIET ROTTERDAM
4 Melvin van Zijl HARDERWIJK
5 Mike Bond VOLENDAM
6 Jesper Asselman WATERINGEN
7 Bouke Kuiper AMSTERDAM
8 Mitchell Huenders HOOFDDORP
9 Christian Kos Arnhem