Oploo       11-12-2011


Oploo

Jeugd Cat. 7
1 Mitch Groot BRUNSSUM
2 Dennis van der Horst HASSELT
3 Thijs Wolsink BORNE
4 Bryan Bouwmans GEMERT
5 Viktor Hoog Antink OCHTEN
6 David Dekker FLUITENBERG
7 Bram Oosterman GIETEN
8 Niek Brouwers TILBURG
9 Jesse de Haan Wageningen
10 Rens Bell EINDHOVEN
11 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
12 Cor Weerman WOLVEGA
13 Paul Gruithuijzen BREUGEL
14 Wouter Vermeulen BEEK EN DONK
15 Wesley van der Linden HELMOND
16 Nick ten Bokum SOMEREN




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Thymen Arensman DEIL
3 Tom Peters THORN
4 Harm Celi OOSTERHOUT
5 Menno Don Tuitjenhorn
6 Koen van Helvoirt ERP
7 Maaike de Heij HETEREN
8 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
9 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
10 Alain Broos BAARLE NASSAU
11 Karlijn Swinkels HANDEL
12 Victor Goene VEENENDAAL
13 Myrthe Willemsen ELST
14 Danny van der Tuuk ASSEN
15 Lars Mastebroek BARNEVELD
16 Martijn Meeuws SOMEREN
17 Rob Been ASSEN
18 Gijs Pijnappels SCHIJNDEL
19 Tom Brouwers TILBURG
20 Allisha Knops BOCHOLTZ
21 Bjarne Eussen Partij-Wittem
22 Martijn van Erp KESTEREN
23 Jari Bone LUYKSGESTEL
24 Rav Schoormans OOSTERHOUT




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Tomas Kopecky LEIDEN
3 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
4 Julia Boschker WOERDEN
5 Inge van der Heijden SCHAIJK
6 Manon Bakker SWIFTERBANT
7 Luuk van Gestel MOERGESTEL
8 Anouk Spies WAGENINGEN
9 Steffie van der Peet DEN HAAG
10 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
11 Carl Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
12 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
13 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
14 Max van Wijnen TILBURG
15 Kirstie van Haaften DE MEERN
16 Mees Willemsen ELST UT
17 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
18 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
19 Luc van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
20 Roel Kandelaars HANDEL
21 Finn Jannes HELMOND
22 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD
23 Lisa Bakker SWIFTERBANT




Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Remon Delnoije MECHELEN
3 Stef ter Laak VEENENDAAL
4 Dylan Strik HEERLEN
5 Quinty Bouckaert LISSE
6 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
7 Lars Boven WOLDENDORP
8 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
9 Martijn Rasenberg TERHEIJDEN
10 Teun van Dijk MADE
11 Lisette Schoon BEST
12 Tristan van Hassel WERNHOUT
13 Marnix op Hoog GEMONDE
14 Robbert Rasenberg TERHEIJDEN
15 Lucas Goene VEENENDAAL
16 Dennis van Dijk BEEK EN DONK
17 Axel van der Tuuk ASSEN
18 Micha Knops BOCHOLTZ
19 Harm Vermeulen BEEK EN DONK
20 Luca Wilhelm 'S-HERTOGENBOSCH
21 Daan Verhappen GEMERT
22 Luca van den Boom Boekel




Jeugd Cat. 3
1 Wout Poets LEENDE
2 Dorien Hoog Antink OCHTEN
3 Salvador Alvarado ROTTERDAM
4 Joppe de Heij HETEREN
5 Iris Hoog Antink OCHTEN
6 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
7 Levi van Hoften TIEL
8 Pam Schutten NIJVERDAL
9 Youri Meeuws SOMEREN
10 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
11 Koert van Oosten GOUDA
12 Hemke Vroom WAGENINGEN
13 Mika Sardina HELMOND
14 Lisa Dorussen BEUNINGEN
15 Mathijs Mulder WOLVEGA
16 Ilse Grit ZWOLLE
17 Luke Kuipers NIJVERDAL
18 Lindsey van der Linden HELMOND
19 Milan de Graven Helmond
20 Daan van Lieshout Helmond
21 Florence de Graven HELMOND
22 Marijn van Vlerken AARLE-RIXTEL
23 Mariska Schoon BEST
24 Marise Luisman Gramsbergen
25 Bram vd Heijden SON




Jeugd Cat. 2
1 Fleur van der Peet DEN HAAG
2 Brian de Vries WOLVEGA
3 Yanick de Vos VALKENSWAARD
4 Fem van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
5 Johan Dorussen BEUNINGEN
6 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
7 Ian Vrijs BEILEN
8 Lisa van Helvoirt ERP
9 Iris Verschuren STREEFKERK
10 Danielle Quint DEIL
11 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
12 Tijn Louwerensen SCHIJNDEL
13 Isa Jannes HELMOND
14 Karlijn Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 1
1 Naomi Veurink HARDENBERG
2 Leonie Boschker WOERDEN
3 Isabel Arensman DEIL
4 Juul Nagengast Beilen
5 Anne Schumacher HORST
6 Anne Verhappen Gemert