Helmond       17-12-2011


Helmond

Jeugd Cat. 7
1 Bryan Bouwmans GEMERT
2 Viktor Hoog Antink OCHTEN
3 Antonie van Noppen RIDDERKERK
4 Niek Brouwers TILBURG
5 Glenn Janssen STEIN
6 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
7 Robin van der Markt HELMOND
8 Wesley van der Linden HELMOND
9 Wouter Vermeulen BEEK EN DONK
10 Paul Gruithuijzen BREUGEL
11 Nick ten Bokum SOMEREN
12 Remco Smits BLADEL




Jeugd Cat. 6
1 Tom Peters THORN
2 Thymen Arensman DEIL
3 Harm Celi OOSTERHOUT
4 Luca Vreeswijk SOMEREN
5 Maaike de Heij HETEREN
6 Karlijn Swinkels HANDEL
7 Fleur Nagengast BEILEN
8 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
9 Koen van Helvoirt ERP
10 Menno Don tuitjenhorn
11 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
12 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
13 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
14 Alain Broos BAARLE NASSAU
15 Martijn Meeuws SOMEREN
16 Sabine Hey Oosterhout
17 Gijs Pijnappels SCHIJNDEL
18 Hetty van de Wouw KAATSHEUVEL
19 Tom Brouwers TILBURG
20 Emma van de Wijdeven SCHIJNDEL
21 Bjarne Eussen Partij-Wittem



17            Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
3 Inge van der Heijden SCHAIJK
4 Julia Boschker WOERDEN
5 Manon Bakker SWIFTERBANT
6 Mauro Spapen RIJEN
7 Luuk van Gestel MOERGESTEL
8 Bart Artz Wintelre
9 Anouk Spies WAGENINGEN
10 Joris van der Straaten BUDEL
11 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
12 Carl Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
13 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
14 Mees Hendrikx VALKENSWAARD
15 Max van Helmond RIJEN
16 Lisa Bakker SWIFTERBANT
17 Manon van der Kroft VALKENSWAARD
18 Jord Baak DRONTEN
19 Aniek van Alphen HAPERT
20 Luc van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
21 Willem Wintermans HANK
22 Finn Jannes HELMOND
23 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
24 Stijn van den Berg EEMNES
25 Roel Kandelaars HANDEL
26 Kars ten Boske Wintelre
27 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD




Jeugd Cat. 4
1 Dylan Strik HEERLEN
2 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
3 Remon Delnoije MECHELEN
4 Tristan van Hassel WERNHOUT
5 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
6 Marnix op 't Hoog GEMONDE
7 Lisette Schoon BEST
8 Dennis van Dijk BEEK EN DONK
9 Lars Boven WOLDENDORP
10 Jessica Schmitz DONGEN
11 Harm Vermeulen BEEK EN DONK
12 Koen van Lith EST
13 Niels van Haaren OISTERWIJK
14 Luca Wilhelm 'S-HERTOGENBOSCH
15 Luca van den Boom Boekel
16 Huub Stokkermans DONGEN




Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Wout Poets LEENDE
3 Joppe de Heij HETEREN
4 Iris Hoog Antink OCHTEN
5 Dorien Hoog Antink OCHTEN
6 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
7 Levi van Hoften TIEL
8 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
9 Youri Meeuws SOMEREN
10 Noa de Haan HOOGEVEEN
11 Florence de Graven HELMOND
12 Hemke Vroom WAGENINGEN
13 Huub Artz Wintelre
14 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
15 Pam Schutten NIJVERDAL
16 Axel van den Berg EEMNES
17 Lindsey van der Linden HELMOND
18 Mika Sardina HELMOND
19 Daan van Lieshout Helmond
20 Mark de Groot OLDEBROEK
21 Lisa Dorussen BEUNINGEN
22 Julia van Bokhoven TILBURG
23 Milan de Graven Helmond
24 Steijn Willemsen Rotterdam
25 Mariska Schoon BEST
26 Marijn van Vlerken AARLE-RIXTEL
27 Job Cremers HELMOND




Jeugd Cat. 2
1 Shirin van Anrooij KAPELLE
2 Nina Spapen RIJEN
3 Fem van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
4 Johan Dorussen BEUNINGEN
5 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
6 Roan Konings OUDENBOSCH
7 Lisa van Helvoirt ERP
8 Iris Verschuren STREEFKERK
9 Lars Rouffaer SIBBE
10 Ian Vrijs BEILEN
11 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
12 Sven Mulder RAAMSDONKSVEER
13 Beau van Helmond Rijen
14 Yanick de Vos VALKENSWAARD
15 Tijn Louwerensen SCHIJNDEL
16 Isa Jannes HELMOND
17 Daphne Saas SOMEREN
18 Floris Wintermans HANK




Jeugd Cat. 1
1 Ruud van Gestel MOERGESTEL
2 Anne Schumacher HORST
3 Juul Nagengast Beilen
4 Anne Verhappen Gemert