Woerden       18-12-2011


       Veldrit Woerden

Jeugd Cat. 7
1 Mitch Groot BRUNSSUM
2 Thijs Wolsink Hengelo (O)
3 Mario Poldervaart ZUIDLAND
4 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
5 Jens Dekker FLUITENBERG
6 Bram Oosterman GIETEN
7 Marino Noordam DE LIER
8 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
9 Thijs Bijwaard HILLEGOM
10 Jesse de Haan Wageningen
11 Joris Paauwe HILVERSUM
12 Jeffrey Post NOOTDORP
13 Daan van Meeuwen UTRECHT
14 Cor Weerman WOLVEGA
15 Joey van den Broek WOERDEN
16 Jesse Lagendijk ALPHEN A/D RIJN
17 Wouter Ketting SPIJKENISSE
18 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Thymen Arensman DEIL
3 Tom Peters THORN
4 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
5 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
6 Riis Kaak NIEUW VENNEP
7 Carlo van den Berg DE LIER
8 Victor Goene VEENENDAAL
9 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
10 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
11 Daan Hoole ZUIDLAND
12 Lars Mastebroek BARNEVELD
13 Delore Stougje ZUIDLAND
14 Rob Been ASSEN
15 Myrthe Willemsen ELST
16 Danny van der Tuuk Assen
17 Martijn van Erp KESTEREN
18 Joey van t Verlaat SPIJKENISSE
19 Rav Schoormans OOSTERHOUT




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Tomas Kopecky LEIDEN
3 Julia Boschker WOERDEN
4 Anne de Ruiter POLSBROEK
5 Manon Bakker SWIFTERBANT
6 Mauro Spapen RIJEN
7 Steffie van der Peet DEN HAAG
8 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
9 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
10 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
11 Tommie-Jens Meeter TIEL
12 Mees Willemsen ELST UT
13 Kirstie van Haaften DE MEERN
14 Xavier van Kappel WOERDEN
15 Melanie van Putten HAGESTEIN
16 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
17 Lisa Bakker SWIFTERBANT
18 Nienke Wasmus 'S-GRAVENHAGE




Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
3 Quinty Bouckaert LISSE
4 Stef ter Laak VEENENDAAL
5 Milan Ziemerink ENSCHEDE
6 Eva Bijwaard HILLEGOM
7 Gijs Grol GOUDA
8 Bob Gerritsen HILLEGOM
9 Teun van Dijk MADE
10 Nard Sinke Veenendaal
11 Axel van der Tuuk ASSEN
12 Emiel Fontijne KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
13 Lucas Goene VEENENDAAL
14 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
15 Tamara van der Horst HASSELT
16 Anniek van den Broek WOERDEN




Jeugd Cat. 3
1 Koert van Oosten GOUDA
2 Mark de Groot OLDEBROEK
3 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
4 Mathijs Mulder WOLVEGA
5 Ilse Grit ZWOLLE
6 James Potter SOEST
7 Boyd Lampen LEUSDEN
8 Levi van Hoften TIEL
9 Marise Luisman Gramsbergen
10 Bram vd Heijden SON




Jeugd Cat. 2
1 Matyas Kopecky LEIDEN
2 Fleur van der Peet DEN HAAG
3 Brian de Vries WOLVEGA
4 Roan Konings OUDENBOSCH
5 Marit Wasmus DEN HAAG
6 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
7 Danielle Quint DEIL
8 Iris Verschuren STREEFKERK
9 Karlijn Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 1
1 Naomi Veurink HARDENBERG
2 Leonie Boschker WOERDEN
3 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
4 Isabel Arensman DEIL
5 Lars ter Laak Veenendaal