Leiden     7-1-2012


LEIDEN

Jeugd Cat. 7
1 Mario Poldervaart ZUIDLAND
2 Dennis van der Horst HASSELT
3 Viktor Hoog Antink OCHTEN
4 Jens Dekker FLUITENBERG
5 Antonie van Noppen RIDDERKERK
6 Marino Noordam DE LIER
7 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
8 Thijs Bijwaard HILLEGOM
9 Niek Brouwers TILBURG
10 Martijn van Deest EMMEN
11 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK
12 Jeffrey Post NOOTDORP
13 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN
14 Sonny van der Linden VOORHOUT
15 Jesse Lagendijk ALPHEN A/D RIJN




Jeugd Cat. 6
1 Thymen Arensman DEIL
2 Tom Peters THORN
3 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
4 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
5 Maaike de Heij HETEREN
6 Fleur Nagengast BEILEN
7 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
8 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
9 Carlo van den Berg DE LIER
10 Menno Don tuitjenhorn
11 Riis Kaak NIEUW VENNEP
12 Alain Broos BAARLE NASSAU
13 Thijs Neuteboom LEIDERDORP
14 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
15 Myrthe Willemsen ELST
16 Victor Goene VEENENDAAL
17 Daan Hoole ZUIDLAND
18 Martijn Krook PURMEREND
19 Roy Harms PATERSWOLDE
20 Tom Brouwers TILBURG
21 Sarah van Wijnen TILBURG
22 Malouke van Nunen HILVERSUM
23 Ilona van Ginneken GILZE
24 Merel Vegter RHOON
25 Jelle Hilbers Den Haag




Jeugd Cat. 5
1 Tomas Kopecky LEIDEN
2 Owen Roelen CHAAM
3 Julia Boschker WOERDEN
4 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
5 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
6 Anouk Spies WAGENINGEN
7 Manon Bakker SWIFTERBANT
8 Steffie van der Peet DEN HAAG
9 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
10 Anne de Ruiter POLSBROEK
11 Max van Wijnen TILBURG
12 Sander Huinen NOORDWIJK ZH
13 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
14 Mees Willemsen ELST UT
15 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
16 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
17 Suze van der Zwet ROELOFARENDSVEEN
18 Mylene de Zoete NAALDWIJK
19 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
20 Max Kroonen DIEPENVEEN
21 Lisa Bakker SWIFTERBANT
22 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
23 Gaby Gieskens 'S-GRAVENHAGE
24 Hugo Hoekjen DELFT
25 Nienke Wasmus 'S-GRAVENHAGE




Jeugd Cat. 4
1 Bodi Del Grosso EELDE
2 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
3 Eva Bijwaard HILLEGOM
4 Luke Verburg SCHIEDAM
5 Stef ter Laak VEENENDAAL
6 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
7 Gijs Grol GOUDA
8 Lucas Goene VEENENDAAL
9 Emiel Fontijne KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
10 Owen Geleijn RIJSENHOUT
11 Martijn Rasenberg TERHEIJDEN
12 Seth Weeder Leiden
13 Robbert Rasenberg TERHEIJDEN
14 Marise Lagendijk ALPHEN A/D RIJN




Jeugd Cat. 3
1 Joppe de Heij HETEREN
2 Iris Hoog Antink OCHTEN
3 Levi van Hoften TIEL
4 Dorien Hoog Antink OCHTEN
5 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
6 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
7 Boyd Lampen LEUSDEN
8 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
9 Pam Schutten NIJVERDAL
10 Noa de Haan HOOGEVEEN
11 Emma Verloop WISSENKERKE
12 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
13 Larissa Hartog DE LIER
14 Sophie van Deest EMMEN




Jeugd Cat. 2
1 Matyas Kopecky LEIDEN 78
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT
3 Fleur van der Peet DEN HAAG
4 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
5 Ian Vrijs BEILEN
6 Marit Wasmus DEN HAAG
7 Tim de Heus Tiel
8 Daan Hilbers DEN HAAG




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
3 Naomi Veurink HARDENBERG
4 Juul Nagengast Beilen
5 Isabel Arensman DEIL