Bakel Jeugd     14-1-2012


Bakel

Jeugd Cat. 7
1 Mitch Groot BRUNSSUM
2 Thijs Wolsink Hengelo (O)
3 Viktor Hoog Antink OCHTEN
4 Bryan Bouwmans GEMERT
5 David Dekker FLUITENBERG
6 Dennis van der Horst HASSELT
7 Jens Dekker FLUITENBERG
8 Antonie van Noppen RIDDERKERK
9 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
10 Jesse de Haan Wageningen
11 Bram Oosterman GIETEN
12 Niek Brouwers TILBURG
13 Nick Janssen Goes
14 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
15 Wesley van der Linden HELMOND
16 Wouter Vermeulen BEEK EN DONK
17 Paul Gruithuijzen BREUGEL




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Tom Peters THORN
3 Thymen Arensman DEIL
4 Harm Celi OOSTERHOUT
5 Luca Vreeswijk SOMEREN
6 Koen van Helvoirt ERP
7 Karlijn Swinkels HANDEL
8 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
9 Delore Stougje ZUIDLAND
10 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
11 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
12 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
13 Mike Hooiveld ANDIJK
14 Martijn Meeuws SOMEREN
15 Myrthe Willemsen ELST
16 Ilona van Ginneken GILZE
17 Malouke van Nunen HILVERSUM
18 Tom Brouwers TILBURG
19 Tom van den Berg Helmond
20 Bram Rottjers HELMOND




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
3 Tomas Kopecky LEIDEN
4 Julia Boschker WOERDEN
5 Manon Bakker SWIFTERBANT
6 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
7 Mauro Spapen RIJEN
8 Inge van der Heijden SCHAIJK
9 Anouk Spies WAGENINGEN
10 Steffie van der Peet DEN HAAG
11 Bart Artz Wintelre
12 Anne de Ruiter POLSBROEK
13 Carl Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
14 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
15 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
16 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
17 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
18 Luuk van Gestel MOERGESTEL
19 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
20 Mees Willemsen ELST UT
21 Max van Wijnen TILBURG
22 Remco de Jong RIJEN
23 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
24 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
25 Lisa Bakker SWIFTERBANT
26 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
27 Tommie-Jens Meeter TIEL
28 Finn Jannes HELMOND
29 Jord Baak DRONTEN
30 Bram Prins HASSELT
31 Stijn van den Berg EEMNES
32 Joppe Eikelenboom Gemert
33 Roel Kandelaars HANDEL
34 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD




Jeugd Cat. 4
1 Dylan Strik HEERLEN
2 Quinty Bouckaert LISSE
3 Stef ter Laak VEENENDAAL
4 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
5 Remon Delnoije MECHELEN
6 Tristan van Hassel WERNHOUT
7 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
8 Lisette Schoon BEST
9 Ward de Schepper MADE
10 Dennis van Dijk BEEK EN DONK
11 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
12 Marnix op 't Hoog GEMONDE
13 Jessica Schmitz DONGEN
14 Teun van Dijk MADE
15 Luca Wilhelm 'S-HERTOGENBOSCH
16 Lucas van der Linden RIJEN
17 Daan Verhappen GEMERT
18 Harm Vermeulen BEEK EN DONK
19 Luca van den Boom Boekel




Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Iris Hoog Antink OCHTEN
3 Wout Poets LEENDE
4 Huub Artz Wintelre
5 Dorien Hoog Antink OCHTEN
6 Youri Meeuws SOMEREN
7 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
8 Noa de Haan HOOGEVEEN
9 Levi van Hoften TIEL
10 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
11 Hemke Vroom WAGENINGEN
12 Pam Schutten NIJVERDAL
13 Axel van den Berg EEMNES
14 Ilse Grit ZWOLLE
15 Boyd Lampen LEUSDEN
16 Mika Sardina HELMOND
17 Florence de Graven HELMOND
18 Mark de Groot OLDEBROEK
19 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
20 Lindsey van der Linden HELMOND
21 Daan van Lieshout Helmond
22 Milan de Graven Helmond
23 Mariska Schoon BEST
24 Lisa Dorussen BEUNINGEN
25 Marijn van Vlerken AARLE-RIXTEL
26 Dick Eikelenboom Gemert
27 Marise Luisman Gramsbergen
28 Job Cremers HELMOND




Jeugd Cat. 2
1 Matyas Kopecky LEIDEN
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT
3 Fleur van der Peet DEN HAAG
4 Nina Spapen RIJEN
5 Fem van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
6 Shirin van Anrooij KAPELLE
7 Roan Konings OUDENBOSCH
8 Lisa van Helvoirt ERP
9 Iris Verschuren STREEFKERK
10 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
11 Danielle Quint DEIL
12 Johan Dorussen BEUNINGEN
13 Lars Rouffaer SIBBE
14 Tijn Louwerensen SCHIJNDEL
15 Isa Jannes HELMOND
16 Karlijn Luisman Gramsbergen
17 Ian Vrijs BEILEN
18 Daphne Saas SOMEREN
19 Victoire van Erp BERGHEM




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 Juul Nagengast Beilen
3 Anne Schumacher HORST
4 Isabel Arensman DEIL
5 Anne Verhappen Gemert