Hapert     15-1-2012


Hapert

Jeugd Cat. 7
1 Mitch Groot BRUNSSUM
2 Viktor Hoog Antink OCHTEN
3 David Dekker FLUITENBERG
4 Bram Oosterman GIETEN
5 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
6 Niek Brouwers TILBURG
7 Thijs Bijwaard HILLEGOM
8 Maarten van Hout OIRSCHOT
9 Daan van Meeuwen UTRECHT
10 Joris Paauwe HILVERSUM
11 Paul Gruithuijzen BREUGEL
12 Remco Smits BLADEL




Jeugd Cat. 6
1 Wim Wittenberg HERVELD
2 Tom Peters THORN
3 Thymen Arensman DEIL
4 Harm Celi OOSTERHOUT
5 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
6 Maaike de Heij HETEREN
7 Luca Vreeswijk SOMEREN
8 Koen van Helvoirt ERP
9 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
10 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
11 Delore Stougje ZUIDLAND
12 Menno Don tuitjenhorn
13 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
14 Alain Broos BAARLE NASSAU
15 Sabine Hey Oosterhout
16 Martijn Meeuws SOMEREN
17 Daan Hoole ZUIDLAND
18 Tom Brouwers TILBURG
19 Ilona van Ginneken GILZE
20 Rav Schoormans OOSTERHOUT
21 Tim Penson Reusel
22 Jari Bone LUYKSGESTEL




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
3 Mauro Spapen RIJEN
4 Julia Boschker WOERDEN
5 Bart Artz Wintelre
6 Luuk van Gestel MOERGESTEL
7 Inge van der Heijden SCHAIJK
8 Steffie van der Peet DEN HAAG
9 Anouk Spies WAGENINGEN
10 Manon Bakker SWIFTERBANT
11 Max van Helmond RIJEN
12 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
13 Carl Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
14 Joris van der Straaten BUDEL
15 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
16 Remco de Jong RIJEN
17 Manon van der Kroft VALKENSWAARD
18 Aniek van Alphen HAPERT
19 Mees Hendrikx VALKENSWAARD
20 Ino van de Wouw KAATSHEUVEL
21 Willem Wintermans HANK
22 Lisa Bakker SWIFTERBANT
23 Stijn van den Berg EEMNES
24 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD




Jeugd Cat. 4
1 Luke Verburg SCHIEDAM
2 Milan Ziemerink ENSCHEDE
3 Eva Bijwaard HILLEGOM
4 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
5 Tristan van Hassel WERNHOUT
6 Lars Boven WOLDENDORP
7 Lisette Schoon BEST
8 Dennis van Dijk BEEK EN DONK
9 Marnix op 't Hoog GEMONDE
10 Lucas Goene VEENENDAAL
11 Anne van de Ven VELDHOVEN
12 Luca Wilhelm 'S-HERTOGENBOSCH
13 Koen van Lith EST
14 Niels van Haaren OISTERWIJK
15 Daan Verhappen GEMERT




Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Iris Hoog Antink OCHTEN
3 Wout Poets LEENDE
4 Huub Artz Wintelre
5 Dorien Hoog Antink OCHTEN
6 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
7 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
8 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
9 Levi van Hoften TIEL
10 Youri Meeuws SOMEREN
11 Joppe de Heij HETEREN
12 Florence de Graven HELMOND
13 Pam Schutten NIJVERDAL
14 Kinley Bijl GARDEREN
15 Axel van den Berg EEMNES
16 Mika Sardina HELMOND
17 Daan van Lieshout Helmond
18 Milan de Graven Helmond
19 Lisa Dorussen BEUNINGEN
20 Mariska Schoon BEST
21 Julia van Bokhoven TILBURG
22 Bram vd Heijden SON




Jeugd Cat. 2
1 Fleur van der Peet DEN HAAG
2 Mickey Nijkamp Zwolle
3 Nina Spapen RIJEN
4 Danielle Quint DEIL
5 Lisa van Helvoirt ERP
6 Roan Konings OUDENBOSCH
7 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
8 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
9 Iris Verschuren STREEFKERK
10 Johan Dorussen BEUNINGEN
11 Beau van Helmond Rijen
12 Lars Rouffaer SIBBE
13 Tim de Heus Tiel
14 Floris Wintermans HANK




Jeugd Cat. 1
1 Leonie Boschker WOERDEN
2 Ruud van Gestel MOERGESTEL
3 Isabel Arensman DEIL
4 Anne Schumacher HORST
5 Juul Nagengast Beilen
6 Anne Verhappen Gemert