Gasselte        21-1-2012


NK Veldrijden Jeugd

21/01/2012 Gasselte

Jeugd Cat. 7
1 Mitch Groot BRUNSSUM
2 Thijs Wolsink Hengelo (O)
3 Jens Dekker FLUITENBERG
4 Dennis van der Horst HASSELT
5 Viktor Hoog Antink OCHTEN
6 Bryan Bouwmans GEMERT
7 Mario Poldervaart ZUIDLAND
8 David Dekker FLUITENBERG
9 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
10 Antonie van Noppen RIDDERKERK
11 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK
12 Bram Oosterman GIETEN
13 Niek Brouwers TILBURG
14 Thijs Bijwaard HILLEGOM
15 Jesse de Haan Wageningen
16 Rick de Vries WOLVEGA
17 Daan Dijkstra ALMELO
18 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
19 Glenn Janssen STEIN
20 Martijn van Deest EMMEN
21 Daan van Meeuwen UTRECHT
22 Niek Prakken NIJVERDAL
23 Jon Schoonewille KLAZIENAVEEN
24 Stefan Meijer NIEUW-DORDRECHT
25 Ramon van Bokhoven TILBURG
26 Cor Weerman WOLVEGA
27 Rens van Berkesteijn HAZERSWOUDE RIJNDIJK
28 Joris Paauwe HILVERSUM
29 Stef Niezing EXLOO
30 Joery Nijkamp DOETINCHEM
31 Wouter Vermeulen BEEK EN DONK
32 Paul Gruithuijzen BREUGEL
33 Quinten van Kappel WOERDEN
34 Christian Varweg HARDENBERG
35 Lars van Uum HARDERWIJK




Jeugd Cat. 6
1 Thymen Arensman DEIL
2 Wim Wittenberg HERVELD
3 Tom Peters THORN
4 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
5 Harm Celi OOSTERHOUT
6 Menno Don Tuitjenhorn
7 Koen van Helvoirt ERP
8 Mike Hooiveld ANDIJK
9 Freek van Rossem MEGEN
10 Lars Imholz CAPELLE AAN DEN IJSSEL
11 Minne Verboom KRIMPEN AD IJSSEL
12 Robin Blummel SINT-MICHIELSGESTEL
13 Niels Fontijne KRIMPEN AD IJSSEL
14 Victor Goene VEENENDAAL
15 Stan Vaartjes Enschede
16 Carlo Stummel ECHTEN DR
17 Stijn Kalvenhaar WIERDEN
18 Rob Been ASSEN
19 Roy Harms PATERSWOLDE
20 Martijn Meeuws SOMEREN
21 Luca Vreeswijk SOMEREN
22 Thomas Verboom ALMELO
23 Jeldert Withag BELTRUM
24 Danny van der Tuuk ASSEN
25 Martijn van Erp KESTEREN
26 Mitchel Steenhof URETERP
27 Tom Brouwers TILBURG
28 Niels Rotman WIERDEN
29 Jelle Hilbers Den Haag




Jeugd Cat. 5
1 Owen Roelen CHAAM
2 Perry Frijters ST. WILLEBRORD
3 Tomas Kopecky LEIDEN
4 Mauro Spapen RIJEN
5 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
6 Luuk van Gestel MOERGESTEL
7 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
8 Rick de Vries NIJEHOLTPADE
9 Lennart Reijtenbagh ZUIDLAND
10 Bart Artz Wintelre
11 Max van Helmond RIJEN
12 Rick Pluimers ENTER
13 Jurgen van den Aarssen DREUMEL
14 Joris van der Straaten BUDEL
15 Mees Willemsen ELST UT
16 Remco de Jong RIJEN
17 Marten Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
18 Tommie-Jens Meeter TIEL
19 Bram Prins HASSELT
20 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
21 Willem Wintermans HANK
22 Sander Huinen NOORDWIJK ZH
23 Stef van Lierop SINT-OEDENRODE
24 Carl Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL
25 Mark Dillema DOEZUM
26 Xavier van Kappel WOERDEN
27 Ino van de Wouw KAATSHEUVEL
28 Jord Baak DRONTEN
29 Finn Jannes HELMOND
30 Maarten Rotman WIERDEN
31 Stijn van den Berg EEMNES
32 Luc van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
33 Niels Bakker RIJSSEN
34 Max Kroonen DIEPENVEEN
35 Jesper Oost HOOGEVEEN
36 Roel Kandelaars HANDEL
37 Berko Dorussen BEUNINGEN GLD
38 Jordi de Jong OOSTERWOLDE FR




Jeugd Cat. 4
1 Bodi Del Grosso EELDE
2 Stef ter Laak VEENENDAAL
3 Milan Ziemerink ENSCHEDE
4 Pete Uptegrove SINT-MICHELSGESTEL
5 Tristan van Hassel WERNHOUT
6 Remon Delnoije MECHELEN
7 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
8 Luke Verburg SCHIEDAM
9 Gijs Grol GOUDA
10 Dylan Strik HEERLEN
11 Roel van Sintmaartensdijk ZUIDLAND
12 Nard Sinke Veenendaal
13 Bob Gerritsen HILLEGOM
14 Lars Boven WOLDENDORP
15 Lucas Goene VEENENDAAL
16 Bas Koops ELIM
17 Joost Freriks EMMEN
18 Dennis van Dijk BEEK EN DONK
19 Marnix op 't Hoog GEMONDE
20 Axel van der Tuuk ASSEN
21 Niels van Haaren OISTERWIJK
22 Teun van Dijk MADE
23 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
24 Luca Wilhelm 'S-HERTOGENBOSCH
25 Koen van Lith EST
26 Matthijs Varweg HARDENBERG
27 Harm Vermeulen BEEK EN DONK
28 Daan Verhappen GEMERT
29 Biko van Mil VOORBURG
30 Antoine Kroezen HOOGEVEEN




Jeugd Cat. 3
1 Salvador Alvarado ROTTERDAM
2 Huub Artz Wintelre
3 Youri Meeuws SOMEREN
4 Joppe de Heij HETEREN
5 Levi van Hoften TIEL
6 Stijn Hanegraaf HEESWIJK DINTHER
7 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
8 Mika Sardina HELMOND
9 Koert van Oosten GOUDA
10 Daniel Taki OOSTERHOUT NB
11 Mark de Groot OLDEBROEK
12 Axel van den Berg EEMNES
13 Boyd Lampen LEUSDEN
14 Luke Kuipers NIJVERDAL
15 Milan de Graven Helmond
16 Rick van der Poel Papendrecht
17 Steijn Willemsen Rotterdam
18 Jarid van Horik Dordrecht
19 Daan van Lieshout Helmond







Jeugd Cat. 2
1 Matyas Kopecky LEIDEN
2 Lucas Janssen PAPENDRECHT
3 Johan Dorussen BEUNINGEN
4 Roan Konings OUDENBOSCH
5 Brian de Vries WOLVEGA
6 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
7 Jur van Lierop SINT-OEDENRODE
8 Tibor Del Grosso Eelde
9 Klaas Westhoff Nederhorst den Berg
10 Lars Rouffaer SIBBE
11 Ian Vrijs BEILEN
12 Daan Hilbers DEN HAAG
13 Tijn Louwerensen SCHIJNDEL
14 Floris Wintermans HANK
15 Hans Niemann Houten




Jeugd Cat. 1
1 Thijs Bakker RIJSSEN
2 Ruud van Gestel MOERGESTEL
3 Miguel van Tintelen BAARS
4 Boaz v.d. Weide Papendrecht
5 Juul Nagengast Beilen
6 Lars ter Laak Veenendaal
7 Erik van Loenen Kortenhoef













Jeugd Meisjes 14 jaar
1 Maaike de Heij HETEREN
2 Karlijn Swinkels HANDEL
3 Ceylin del Carmen Alvarado ROTTERDAM
4 Fleur Nagengast BEILEN
5 Delore Stougje ZUIDLAND
6 Sabine Hey Oosterhout
7 Ilona van Ginneken GILZE
8 Myrthe Willemsen ELST
9 Jitske Hubert 'S-GRAVENHAGE
10 Malouke van Nunen HILVERSUM
11 Lisa de Jong OOSTERWOLDE FR
12 Quinty Rietbergen Maastricht




Jeugd Meisjes 13 jaar
1 Inge van der Heijden SCHAIJK
2 Julia Boschker WOERDEN
3 Manon Bakker SWIFTERBANT
4 Anouk Spies WAGENINGEN
5 Steffie van der Peet DEN HAAG
6 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJNDIJK
7 Anne de Ruiter POLSBROEK
8 Iris Ton WASKEMEER
9 Anouk van der Meijden HARDINXVELD GIESSENDAM
10 Aniek van Alphen HAPERT
11 Lisa Bakker SWIFTERBANT
12 Manon van der Kroft VALKENSWAARD
13 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
14 Nienke Wasmus 'S-GRAVENHAGE
15 Amber Hammers NIJVERDAL




Jeugd Meisjes 12 jaar
1 Eva Bijwaard HILLEGOM
2 Quinty Bouckaert LISSE
3 Gaby Gieskens 'S-GRAVENHAGE
4 Noa Jansen OOSTERHOUT NB
5 Lisette Schoon BEST
6 Jessica Schmitz DONGEN
7 Tamara van der Horst HASSELT
8 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
9 Kristie van der Vossen CULEMBORG




Jeugd Meisjes 11 jaar
1 Iris Hoog Antink OCHTEN
2 Dorien Hoog Antink OCHTEN
3 Laura van der Zwaan SLIEDRECHT
4 Maike van der Duin ASSEN
5 Noa de Haan HOOGEVEEN
6 Ilse Grit ZWOLLE
7 Hemke Vroom WAGENINGEN
8 Emma Verloop WISSENKERKE
9 Florence de Graven HELMOND
10 Pam Schutten NIJVERDAL
11 Lisa Dorussen BEUNINGEN
12 Rose Kloese EMMEN
13 Mariska Schoon BEST
14 Sophie van Deest EMMEN
15 Marise Luisman Gramsbergen
16 Julia van Bokhoven TILBURG




Jeugd Meisjes 10 jaar
1 Nina Spapen RIJEN
2 Shirin van Anrooij KAPELLE
3 Mickey Nijkamp Zwolle
4 Fleur van der Peet DEN HAAG
5 Fem van Empel SINT-MICHIELSGESTEL
6 Danielle Quint DEIL
7 Lisa van Helvoirt ERP
8 Iris Verschuren STREEFKERK
9 Beau van Helmond Rijen
10 Marit Wasmus DEN HAAG
11 Isa Jannes HELMOND
12 Karlijn Luisman Gramsbergen
13 Fleur Nagtegaal VEENENDAAL
14 Daphne Kreulen Hooghalen
15 Victoire van Erp BERGHEM
16 Milou Prins HASSELT




Jeugd Meisjes 9 jaar
1 Naomi Veurink HARDENBERG
2 Leonie Boschker WOERDEN
3 Karlijn Koops ELIM
4 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
5 Anne Schumacher HORST
6 Anne Verhappen Gemert




Jeugd Meisjes 8 jaar
1 Isabel Arensman DEIL
2 Anne Prakken Nijverdal