Alkmaar       28  / 29-1-2012

NK OMNIUM


 
UITSLAG
Vrouwen 250 meter vliegend.
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 32 Kirsten Wild ZWOLLE 14.848








2 26 Laura van der Kamp HASSELT 15.711








3 28 Amy Pieters ZWANENBURG 15.848








4 33 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 15.887








5 27 Vera Koedooder APELDOORN 15.953








6 24 Silvie Haakman ALPHEN AAN DEN RIJN 16.321








7 23 Judith Bloem KWINTSHEUL 16.574








8 31 Rozanne Slik BERGEN NH 16.586








9 22 Romy Adegeest WOERDEN 16.703








10 29 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 17.137








11 25 Danielle de Jong HAARLEM 17.676






































UITSLAG
Vrouwen puntenkoers.
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6 7 8
1 32 Kirsten Wild ZWOLLE 29
3 5 5 5 5 5
1
2 28 Amy Pieters ZWANENBURG 20
2 3 3 1 2 2 5 2
3 27 Vera Koedooder APELDOORN 19

2
3 3 3 3 5
4 31 Rozanne Slik BERGEN NH 5






2 3
5 23 Judith Bloem KWINTSHEUL 5
5






6 24 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 2

1


1

7 33 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 2



2



8 26 Laura van der Kamp HASSELT -17 -20 1
2




9 29 Daisy Rodenburg ROTTERDAM -17 -20

1
1
1
10 22 Romy Adegeest WOERDEN -20 -20







11 25 Danielle de Jong HAARLEM -40 -40





































UITSLAG
Vrouwen afvalkoers
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats









1 32 Kirsten Wild ZWOLLE









2 28 Amy Pieters ZWANENBURG









3 33 Nicky Zijlaard ROTTERDAM









4 26 Laura van der Kamp HASSELT









5 27 Vera Koedooder APELDOORN









6 24 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN









7 23 Judith Bloem KWINTSHEUL









8 29 Daisy Rodenburg ROTTERDAM









9 31 Rozanne Slik BERGEN NH









10 22 Romy Adegeest WOERDEN









11 25 Danielle de Jong HAARLEM






















































TUSSENSTAND

Vrouwen omnium

























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Totaal 250 meter Puntenkoers Afvalkoers Achtervolging Scratch 500 meter


1 22 Romy Adegeest WOERDEN 29 9 10 10





2 23 Judith Bloem KWINTSHEUL 19 7 5 7





3 24 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 18 6 6 6





4 25 Danielle de Jong HAARLEM 55 11 22 22





5 26 Laura van der Kamp HASSELT 14 2 8 4





6 27 Vera Koedooder APELDOORN 13 5 3 5





7 28 Amy Pieters ZWANENBURG 7 3 2 2





8 29 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 27 10 9 8





9 31 Rozanne Slik BERGEN NH 21 8 4 9





10 32 Kirsten Wild ZWOLLE 3 1 1 1





11 33 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 14 4 7 3



































UITSLAG
Elite - beloften 250 meter vliegend
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 18 Michael Vingerling ROCKANJE 13.848








2 5 Roy Eefting GROLLOO 13.977








3 11 Dennis Looij WILNIS 14.258








4 21 Arno van der Zwet HOUTEN 14.422








5 3 Joost van de Burg Nootdorp 14.809








6 20 Melvin van Zijl HARDERWIJK 14.820








7 17 Erick Tol Arnhem 14.945








8 7 Leon Hofman BLEISWIJK 15.020








9 4 Thomas van Ee APELDOORN 15.023








10 13 Rick Ottema MUNTENDAM 15.047








10 14 Niels van Otterloo MARLE 15.047








12 10 Carlo Kop DIEMEN 15.121








13 9 Jos Koop DEN HOORN ZH 15.137








14 12 Brian Lust OOSTZAAN 15.797








15 15 Boyd Schooneman EGMOND 15.910








16 8 Bram Imming Egmond Binnen 15.981








17 6 Emiel de Greef BLEISWIJK 16.039








18 2 Rene Borst Delft 16.332






































UITSLAG
Elite - beloften puntenkoers.
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6 7 8
1 18 Michael Vingerling ROCKANJE 45 20 2 5
3 2
5 5
2 20 Melvin van Zijl HARDERWIJK 40 20 3

2 3 5 3
3 8 Bram Imming EGMOND BINNEN 32 20

3




4 13 Rick Ottema MUNTENDAM 29 20

5


2
5 5 Roy Eefting GROLLOO 19
5 3




3
6 17 Erick Tol Arnhem 11

1
5
2

7 21 Arno van der Zwet HOUTEN 8




1 3
2
8 3 Joost van de Burg Nootdorp 7


1


1
9 14 Niels van Otterloo MARLE 6
1 2
1
1

10 4 Thomas van Ee APELDOORN 0








11 9 Jos Koop DEN HOORN ZH -13 -20

2
5


12 7 Leon Hofman BLEISWIJK -13 -20







13 2 Rene Borst Delft -20 -20







14 6 Emiel de Greef BLEISWIJK -20 -20







15 10 Carlo Kop DIEMEN -89 -90






1
16 11 Dennis Looij WILNIS -90 -90







17 12 Brian Lust OOSTZAAN -90 -90







18 15 Boyd Schooneman EGMOND -90 -90





































UITSLAG
Elite en beloften afvalkoers
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats









1 18 Michael Vingerling ROCKANJE









2 5 Roy Eefting GROLLOO









3 20 Melvin van Zijl HARDERWIJK









4 21 Arno van der Zwet HOUTEN









5 8 Bram Imming EGMOND BINNEN









6 13 Rick Ottema MUNTENDAM









7 11 Dennis Looij WILNIS









8 7 Leon Hofman BLEISWIJK









9 17 Erick Tol Arnhem









10 3 Joost van de Burg Nootdorp









11 12 Brian Lust OOSTZAAN









12 14 Niels van Otterloo MARLE









13 2 Rene Borst Delft









14 4 Thomas van Ee APELDOORN









15 9 Jos Koop DEN HOORN ZH









16 6 Emiel de Greef BLEISWIJK









DNS 10 Carlo Kop DIEMEN









DNS 15 Boyd Schooneman EGMOND







































TUSSENSTAND
Eliten - beloften omnium
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats 250 meter Scratch Achtervolging Punten Koers 1 km Afval Punten


1 18 Michael Vingerling ROCKANJE 1

1
1 3


2 5 Roy Eefting GROLLOO 2

5
2 9


3 20 Melvin van Zijl HARDERWIJK 6

2
3 11


4 21 Arno van der Zwet HOUTEN 4

7
4 15


5 13 Rick Ottema MUNTENDAM 10

4
6 20


6 17 Erick Tol Arnhem 7

6
9 22


7 3 Joost van de Burg Nootdorp 5

8
10 23


8 8 Bram Imming EGMOND BINNEN 16

3
5 24


9 11 Dennis Looij WILNIS 3

16
7 26


10 7 Leon Hofman BLEISWIJK 8

12
8 28


11 14 Niels van Otterloo MARLE 10

9
12 31


12 4 Thomas van Ee APELDOORN 9

10
14 33


13 9 Jos Koop DEN HOORN ZH 13

11
15 39


14 12 Brian Lust OOSTZAAN 14

17
11 42


15 2 Rene Borst Delft 18

13
13 44


16 6 Emiel de Greef BLEISWIJK 17

14
16 47


17 10 Carlo Kop DIEMEN 12

15 STOPT 40 67


18 15 Boyd Schooneman EGMOND 15

36 STOPT 40 91















































UITSLAG
Junioren 250 meter vliegend.

























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 45 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 14.449








2 41 Andre Looij WILNIS 14.656








3 46 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 14.781








4 49 Marc Veldt AMSTELVEEN 15.078








5 39 Thijs Leygraaff DE HOEF 15.422








6 37 Bas Heilig SPAARNDAM 15.480








7 38 Martijn de Jong WOERDEN 15.539








8 36 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 15.934








9 47 Yannick Schurwanz DEN HAAG 16.098








10 48 Jorn Teer ASSENDELFT 16.246








11 43 Dylan Ossendrijver WEZEP 16.371








12 50 Dylan van Zijl HARDERWIJK 16.488








13 44 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 16.601






































UITSLAG
Junioren puntenkoers.

























Plaats Rug nr. Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6

1 46 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 33 20 5
2
3 3

2 38 Martijn de Jong WOERDEN 29 20 3


1 5

3 36 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 11


3 3 5


4 47 Yannick Schurwanz DEN HAAG 10


5 5



5 45 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 7

3 1 1
2

6 49 Marc Veldt AMSTELVEEN 3



2
1

7 41 Andre Looij WILNIS 2
1 1





8 48 Jorn Teer ASSENDELFT 2
2






9 50 Dylan van Zijl HARDERWIJK 2

2





10 43 Dylan Ossendrijver WEZEP 0








11 39 Thijs Leygraaff DE HOEF 0








12 44 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 0








13 37 Bas Heilig SPAARNDAM -13 -20
5

2















































UITSLAG
Junioren afvalkoers


























Plaats Rug nr. Voornaam Achternaam Woonplaats









1 41 Andre Looij WILNIS









2 45 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS









3 46 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK









4 47 Yannick Schurwanz DEN HAAG









5 39 Thijs Leygraaff DE HOEF









6 50 Dylan van Zijl HARDERWIJK









7 36 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD









8 37 Bas Heilig SPAARNDAM









9 38 Martijn de Jong WOERDEN









10 48 Jorn Teer ASSENDELFT









11 44 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD









12 49 Marc Veldt AMSTELVEEN









13 43 Dylan Ossendrijver WEZEP







































TUSSENSTAND
Junioren omnium

























Plaats Rug nr. Voornaam Achternaam Woonplaats 250 meter Punten Afval Achtervolging Scratch 1 km Totaal


1 36 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 8 3 7


18


2 37 Bas Heilig SPAARNDAM 6 13 8


27


3 38 Martijn de Jong WOERDEN 7 2 9


18


4 39 Thijs Leygraaff DE HOEF 5 11 5


21


5 41 Andre Looij WILNIS 2 7 1


10


6 43 Dylan Ossendrijver WEZEP 11 10 13


34


7 44 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 13 12 11


36


8 45 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 1 5 2


8


9 46 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 3 1 3


7


10 47 Yannick Schurwanz DEN HAAG 9 4 4


17


11 48 Jorn Teer ASSENDELFT 10 8 10


28


12 49 Marc Veldt AMSTELVEEN 4 6 12


22


13 50 Dylan van Zijl HARDERWIJK 12 9 6


27
































UITSLAG
Jeugd jongens categorie 6 en 7 500 meter
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 46 Danilo Wattez ELIM 39.602








2 28 Michael Groot DIEMEN 40.539








3 22 Lars van den Berg DE MEERN 40.574








4 31 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 41.094








5 24 Ramon van Bokhoven TILBURG 41.250








6 37 Marco Muyderman PURMEREND 41.348








7 38 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 41.504








8 41 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 41.617








9 47 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 41.797








10 26 Alden Chazan ARNHEM 41.828








11 25 Tristan Broer BARENDRECHT 42.000








12 30 Enzo Hilhorst HILVERSUM 42.039








13 35 Daan Markus HOOFDDORP 42.129








14 45 Jasper Warnaar WOERDEN 42.213








15 27 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 42.266








16 44 Mel van der Veekens ZAANDAM 42.539








17 39 Jesse de Rooij HOOFDDORP 43.398








18 34 Jeroen van Krimpen UTRECHT 43.516








19 42 Mika van Uden OSS 43.801








20 43 Lars van Uum HARDERWIJK 44.004








21 36 Wouter Mur HOORN NH 44.086








22 32 Alexander Konijn ABBEKERK 44.207








23 21 Marijn van den Berg DE MEERN 44.742








24 29 Nick Groot ZAANDIJK 45.539








25 23 Joren Bloem BRUMMEN 45.824








26 40 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 46.051








27 33 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 46.906






































UITSLAG
Jeugd jongens categorie 6/7 achtervolging
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 28 Michael Groot DIEMEN 2.02.426








2 31 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 2.05.250








3 22 Lars van den Berg DE MEERN 2.05.938








4 44 Mel van der Veekens ZAANDAM 2.06.047








5 46 Danilo Wattez ELIM 2.08.090








6 27 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 2.09.996








7 41 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 2.10.230








8 24 Ramon van Bokhoven TILBURG 2.11.148








9 37 Marco Muyderman PURMEREND 2.11.492








10 45 Jasper Warnaar WOERDEN 2.12.129








11 47 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 2.13.988








12 25 Tristan Broer BARENDRECHT 2.16.391






































UITSLAG
Jeugd jongens categorie 6/7 puntenkoers
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4



1 28 Michael Groot DIEMEN 8 0

3 5



2 46 Danilo Wattez ELIM 7 0
2 5




3 22 Lars van den Berg DE MEERN 6 0 3
1 2



4 31 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 5 0 2 3





5 37 Marco Muyderman PURMEREND 5 0 5






6 45 Jasper Warnaar WOERDEN 5 0
5





7 27 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 4 0 1

3



8 47 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 2 0

2




9 32 Alexander Konijn ABBEKERK 1 0


1



10 44 Mel van der Veekens ZAANDAM 1 0
1





11 38 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 0 0







12 25 Tristan Broer BARENDRECHT 0 0







13 35 Daan Markus HOOFDDORP 0 0







14 41 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 0 0







15 43 Lars van Uum HARDERWIJK 0 0







16 24 Ramon van Bokhoven TILBURG 0 0







17 33 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 0 0







18 26 Alden Chazan ARNHEM 0 0







19 30 Enzo Hilhorst HILVERSUM 0 0







20 23 Joren Bloem BRUMMEN 0 0







21 40 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 0 0







22 39 Jesse de Rooij HOOFDDORP 0 0







23 34 Jeroen van Krimpen UTRECHT 0 0







24 21 Marijn van den Berg DE MEERN 0 0







25 36 Wouter Mur HOORN NH 0 0







26 42 Mika van Uden OSS 0 0







27 29 Nick Groot ZAANDIJK 0 0





































UITSLAG
Jeugd jongens categorie 6 en 7 scratch
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats









1 31 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL









2 28 Michael Groot DIEMEN









3 46 Danilo Wattez ELIM









4 27 Nils Eekhoff RIJSENHOUT









5 47 Maikel Zijlaard ROTTERDAM









6 32 Alexander Konijn ABBEKERK









7 43 Lars van Uum HARDERWIJK









8 22 Lars van den Berg DE MEERN









9 44 Mel van der Veekens ZAANDAM









10 24 Ramon van Bokhoven TILBURG









11 37 Marco Muyderman PURMEREND









12 39 Jesse de Rooij HOOFDDORP









13 30 Enzo Hilhorst HILVERSUM









14 25 Tristan Broer BARENDRECHT









15 41 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG









16 45 Jasper Warnaar WOERDEN









17 29 Nick Groot ZAANDIJK









18 26 Alden Chazan ARNHEM









19 36 Wouter Mur HOORN NH









20 38 Bas Ottevanger GROOT AMMERS









21 21 Marijn van den Berg DE MEERN









22 35 Daan Markus HOOFDDORP









23 23 Joren Bloem BRUMMEN









24 33 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN









25 40 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG









26 42 Mika van Uden OSS









27 34 Jeroen van Krimpen UTRECHT







































EINDSTAND
Jeugd jongens categorie 6 en 7 omnium
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Scratch 500 meter Punten Achtervolging. Totaal




1 28 Michael Groot DIEMEN 2 2 1 1 6




2 31 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 1 4 4 2 11




3 46 Danilo Wattez ELIM 3 1 2 5 11




4 22 Lars van den Berg DE MEERN 8 3 3 3 17




5 37 Marco Muyderman PURMEREND 11 6 5 9 31




6 27 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 4 15 7 6 32




7 47 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 5 9 8 11 33




8 44 Mel van der Veekens ZAANDAM 9 16 10 4 39




9 24 Ramon van Bokhoven TILBURG 10 5 16 8 39




10 41 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 15 8 14 7 44




11 45 Jasper Warnaar WOERDEN 16 14 6 10 46




12 25 Tristan Broer BARENDRECHT 14 11 12 12 49




13 32 Alexander Konijn ABBEKERK 6 22 9
37




14 38 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 20 7 11
38




15 43 Lars van Uum HARDERWIJK 7 20 15
42




16 30 Enzo Hilhorst HILVERSUM 13 12 19
44




17 26 Alden Chazan ARNHEM 18 10 18
46




18 35 Daan Markus HOOFDDORP 22 13 13
48




19 39 Jesse de Rooij HOOFDDORP 12 17 23
52




20 29 Nick Groot ZAANDIJK 17 24 22
63




21 36 Wouter Mur HOORN NH 19 21 26
66




22 23 Joren Bloem BRUMMEN 23 25 20
68




23 33 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 24 27 17
68




24 21 Marijn van den Berg DE MEERN 21 23 25
69




25 34 Jeroen van Krimpen UTRECHT 27 18 24
69




26 40 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 25 26 21
72




27 42 Mika van Uden OSS 26 19 27
72

















































UITSLAG
Jeugd meisjes categorie 6 en 7 500 meter
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 6 Merel Hofman BLEISWIJK 41.990








2 3 Maaike Brandwagt ZWOLLE 42.230








3 10 Fleur Nagengast BEILEN 42.234








4 11 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 42.320








5 2 Maaike Boogaard Zwaag 43.280








6 8 Phaedra Krol HEERDE 43.789








7 14 Kylie Waterreus ULESTRATEN 44.418








8 4 Marit Cent GOOR 44.530








9 1 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 44.930








10 13 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 45.030








11 15 Sarah van Wijnen TILBURG 45.074








12 7 Berdien de Jong LUNTEREN 45.309








13 12 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 45.824








14 5 Marissa Dirks Bergeyk 46.090








15 9 Lianne van der Linden GORSSEL 46.203






































UITSLAG
Jeugd meisjes categorie 6/7 achtervolging
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd








1 10 Fleur Nagengast BEILEN 2.06.684








2 6 Merel Hofman BLEISWIJK 2.07.090








3 2 Maaike Boogaard Zwaag 2.08.594








4 3 Maaike Brandwagt ZWOLLE 2.13.316








5 14 Kylie Waterreus ULESTRATEN 2.14.926








6 11 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 2.15.094








7 8 Phaedra Krol HEERDE 2.16.844








8 1 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 2.19.246








9 7 Berdien de Jong LUNTEREN 2.20.912








10 13 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 2.21.227








11 12 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 2.24.703








12 4 Marit Cent GOOR 2.28.996






































UITSLAG
Jeugd meisjes categorie 6/7 puntenkoers
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4



1 6 Merel Hofman BLEISWIJK 15 0 5 3 5 2



2 2 Maaike Boogaard Zwaag 11 0 1 5 2 3



3 10 Fleur Nagengast BEILEN 6 0 3
3




4 13 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 5 0


5



5 14 Kylie Waterreus ULESTRATEN 3 0
2
1



6 3 Maaike Brandwagt ZWOLLE 3 0 2
1




7 8 Phaedra Krol HEERDE 1 0
1





8 4 Marit Cent GOOR 0 0







9 12 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 0 0







10 1 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 0 0







11 15 Sarah van Wijnen TILBURG 0 0







12 5 Marissa Dirks Bergeyk 0 0







13 9 Lianne van der Linden GORSSEL 0 0







14 7 Berdien de Jong LUNTEREN 0 0







15 11 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 0 0





































UITSLAG
Jeugd meisjes categorie 6 en 7 scratch
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats









1 2 Maaike Boogaard Zwaag









2 10 Fleur Nagengast BEILEN









3 14 Kylie Waterreus ULESTRATEN









4 6 Merel Hofman BLEISWIJK









5 7 Berdien de Jong LUNTEREN









6 9 Lianne van der Linden GORSSEL









7 12 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF









8 4 Marit Cent GOOR









9 11 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR









10 13 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR









11 3 Maaike Brandwagt ZWOLLE









12 8 Phaedra Krol HEERDE









13 5 Marissa Dirks Bergeyk









14 1 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE









15 15 Sarah van Wijnen TILBURG







































EINDSTAND
Jeugd meisjes categorie 6 en 7 omnium
























Plaats Rugnr. Voornaam Achternaam Woonplaats Scratch 500 meter Punten Achtervolging. Totaal




1 6 Merel Hofman BLEISWIJK 4 1 1 2 8




2 10 Fleur Nagengast BEILEN 2 3 3 1 9




3 2 Maaike Boogaard Zwaag 1 5 2 3 11




4 14 Kylie Waterreus ULESTRATEN 3 7 5 5 20




5 3 Maaike Brandwagt ZWOLLE 11 2 6 4 23




6 8 Phaedra Krol HEERDE 12 6 7 7 32




7 11 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 9 4 15 6 34 2.57.414



8 13 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 10 10 4 10 34 3.06.257



9 4 Marit Cent GOOR 8 8 8 12 36




10 7 Berdien de Jong LUNTEREN 5 12 14 9 40 3.06.221



11 12 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 7 13 9 11 40 3.10.527



12 1 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 14 9 10 8 41




13 9 Lianne van der Linden GORSSEL 6 15 13
34




14 15 Sarah van Wijnen TILBURG 15 11 11
37




15 5 Marissa Dirks Bergeyk 13 14 12
39