Alkmaar       28  / 29-1-2012

NK OMNIUM


 




































EINDSTAND
Eliten - beloften omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats 250 meter Scratch Achtervolging Punten 1 km Afval TOTAAL






1 Michael Vingerling ROCKANJE 1 1 1 1 1 1 6






2 Roy Eefting GROLLOO 2 3 4 5 3 2 19






3 Arno van der Zwet HOUTEN 4 2 2 7 2 4 21






4 Melvin van Zijl HARDERWIJK 6 4 3 2 5 3 23






5 Joost van de Burg NOOTDORP 5 6 5 8 4 10 38






6 Rick Ottema MUNTENDAM 10 5 7 4 9 6 41






7 Erick Tol ARNHEM 7 7 6 6 7 9 42






8 Dennis Looij WILNIS 3 8 13 16 6 7 53 6.34.489





9 Leon Hofman BLEISWIJK 8 9 8 12 8 8 53 7.23.167





10 Niels van Otterloo MARLE 10 11 9 9 10 12 61






11 Bram Imming EGMOND BINNEN 16 12 12 3 16 5 64






12 Thomas van Ee APELDOORN 9 13 10 10 12 14 68






13 Jos Koop DEN HOORN ZH 13 10 16 11 11 15 76






14 Rene Borst DELFT 18 14 11 13 13 13 82






15 Brian Lust OOSTZAAN 14 16 15 17 15 11 88






16 Emiel de Greef BLEISWIJK 17 15 14 14 14 16 90
























UITSLAG Elite - beloften 250 meter vliegend
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Michael Vingerling ROCKANJE 13.848












2 Roy Eefting GROLLOO 13.977












3 Dennis Looij WILNIS 14.258












4 Arno van der Zwet HOUTEN 14.422












5 Joost van de Burg Nootdorp 14.809












6 Melvin van Zijl HARDERWIJK 14.820












7 Erick Tol Arnhem 14.945












8 Leon Hofman BLEISWIJK 15.020












9 Thomas van Ee APELDOORN 15.023












10 Rick Ottema MUNTENDAM 15.047












10 Niels van Otterloo MARLE 15.047












12 Carlo Kop DIEMEN 15.121












13 Jos Koop DEN HOORN ZH 15.137












14 Brian Lust OOSTZAAN 15.797












15 Boyd Schooneman EGMOND 15.910












16 Bram Imming Egmond Binnen 15.981












17 Emiel de Greef BLEISWIJK 16.039












18 Rene Borst Delft 16.332






























UITSLAG Elite - beloften scrach

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Michael Vingerling ROCKANJE













2 Arno van der Zwet HOUTEN













3 Roy Eefting GROLLOO













4 Melvin van Zijl HARDERWIJK













5 Rick Ottema MUNTENDAM













6 Joost van de Burg NOOTDORP













7 Erick Tol ARNHEM













8 Dennis Looij WILNIS













9 Leon Hofman BLEISWIJK













10 Jos Koop DEN HOORN ZH













11 Niels van Otterloo MARLE













12 Bram Imming EGMOND BINNEN













13 Thomas van Ee APELDOORN













14 Rene Borst DELFT













15 Emiel de Greef BLEISWIJK













16 Brian Lust OOSTZAAN

















































UITSLAG Elite - beloften achtervolging 4 km.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Michael Vingerling ROCKANJE 4.37.402












2 Arno van der Zwet HOUTEN 4.39.562












3 Melvin van Zijl HARDERWIJK 4.43.684












4 Roy Eefting GROLLOO 4.47.098












5 Joost van de Burg NOOTDORP 4.48.152












6 Erick Tol ARNHEM 4.51.598












7 Rick Ottema MUNTENDAM 4.52.859












8 Leon Hofman BLEISWIJK 4.56.164












9 Niels van Otterloo MARLE 4.58.496












10 Thomas van Ee APELDOORN 5.00.461












11 Rene Borst DELFT 5.02.191












12 Bram Imming EGMOND BINNEN 5.06.441












13 Dennis Looij WILNIS 5.09.688












14 Emiel de Greef BLEISWIJK 5.11.996












15 Brian Lust OOSTZAAN 5.12.332












16 Jos Koop DEN HOORN ZH 5.17.547






























UITSLAG Elite - beloften puntenkoers.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1 Michael Vingerling ROCKANJE 45 20 2 5
3 2
5 5
3

2 Melvin van Zijl HARDERWIJK 40 20 3

2 3 5 3

1
3
3 Bram Imming EGMOND BINNEN 32 20

3




3 5
1
4 Rick Ottema MUNTENDAM 29 20

5


2
2


5 Roy Eefting GROLLOO 19
5 3




3 1 2
5
6 Erick Tol ARNHEM 11

1
5
2



3
7 Arno van der Zwet HOUTEN 8




1 3
2


2
8 Joost van de Burg NOOTDORP 7


1


1


5
9 Niels van Otterloo MARLE 6
1 2
1
1



1
10 Thomas van Ee APELDOORN 0












11 Jos Koop DEN HOORN ZH -13 -20

2
5






12 Leon Hofman BLEISWIJK -13 -20







5
2
13 Rene Borst DELFT -20 -20











14 Emiel de Greef BLEISWIJK -20 -20











15 Carlo Kop DIEMEN -89 -90






1



16 Dennis Looij WILNIS -90 -90











17 Brian Lust OOSTZAAN -90 -90











18 Boyd Schooneman EGMOND -90 -90





























UITSLAG Elite en beloften kilometer
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Michael Vingerling ROCKANJE 1.06.414












2 Arno van der Zwet HOUTEN 1.07.160












3 Roy Eefting GROLLOO 1.07.516












4 Joost van de Burg NOOTDORP 1.10.137












5 Melvin van Zijl HARDERWIJK 1.10.184












6 Dennis Looij WILNIS 1.10.543












7 Erick Tol ARNHEM 1.11.289












8 Leon Hofman BLEISWIJK 1.11.983












9 Rick Ottema MUNTENDAM 1.12.211












10 Niels van Otterloo MARLE 1.12.430












11 Jos Koop DEN HOORN ZH 1.13.336












12 Thomas van Ee APELDOORN 1.13.859












13 Rene Borst DELFT 1.14.398












14 Emiel de Greef BLEISWIJK 1.15.531












15 Brian Lust OOSTZAAN 1.15.828












16 Bram Imming EGMOND BINNEN 1.16.379






























UITSLAG Elite en beloften afvalkoers
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Michael Vingerling ROCKANJE













2 Roy Eefting GROLLOO













3 Melvin van Zijl HARDERWIJK













4 Arno van der Zwet HOUTEN













5 Bram Imming EGMOND BINNEN













6 Rick Ottema MUNTENDAM













7 Dennis Looij WILNIS













8 Leon Hofman BLEISWIJK













9 Erick Tol ARNHEM













10 Joost van de Burg NOOTDORP













11 Brian Lust OOSTZAAN













12 Niels van Otterloo MARLE













13 Rene Borst DELFT













14 Thomas van Ee APELDOORN













15 Jos Koop DEN HOORN ZH













16 Emiel de Greef BLEISWIJK

















































EINDSTAND
Vrouwen omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Totaal 250 meter Puntenkoers Afvalkoers Achtervolging Scratch 500 meter






1 Kirsten Wild ZWOLLE 10 1 1 1 1 4 2






2 Amy Pieters ZWANENBURG 17 3 2 2 2 2 6






3 Laura van der Kamp HASSELT 24 2 8 4 6 3 1






4 Vera Koedooder APELDOORN 26 5 3 5 3 6 4






5 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 29 4 7 3 5 7 3






6 Rozanne Slik BERGEN NH 35 8 4 9 4 5 5






7 Judith Bloem KWINTSHEUL 37 7 5 7 7 1 10






8 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 44 6 6 6 9 9 8






9 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 50 10 9 8 8 8 7






10 Romy Adegeest WOERDEN 58 9 10 10 10 10 9
























UITSLAG Vrouwen 250 meter vliegend.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Kirsten Wild ZWOLLE 14.848












2 Laura van der Kamp HASSELT 15.711












3 Amy Pieters ZWANENBURG 15.848












4 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 15.887












5 Vera Koedooder APELDOORN 15.953












6 Silvie Haakman ALPHEN AAN DEN RIJN 16.321












7 Judith Bloem KWINTSHEUL 16.574












8 Rozanne Slik BERGEN NH 16.586












9 Romy Adegeest WOERDEN 16.703












10 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 17.137












11 Danielle de Jong HAARLEM 17.676
















































UITSLAG Vrouwen scratch

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













10 Romy Adegeest WOERDEN













1 Judith Bloem KWINTSHEUL













9 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN













3 Laura van der Kamp HASSELT













6 Vera Koedooder APELDOORN













2 Amy Pieters ZWANENBURG













8 Daisy Rodenburg ROTTERDAM













5 Rozanne Slik BERGEN NH













4 Kirsten Wild ZWOLLE













7 Nicky Zijlaard ROTTERDAM































UITSLAG Vrouwen achtervolging 3 km.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Kirsten Wild ZWOLLE 3.37.586












2 Amy Pieters ZWANENBURG 3.47.141












3 Vera Koedooder APELDOORN 3.47.738












4 Rozanne Slik BERGEN NH 3.52.848












5 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 3.53.656












6 Laura van der Kamp HASSELT 3.58.059












7 Judith Bloem KWINTSHEUL 4.00.043












8 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 4.05.633












9 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 4.07.449












10 Romy Adegeest WOERDEN 4.09.215






























UITSLAG Vrouwen puntenkoers.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6 7 8



1 Kirsten Wild ZWOLLE 29
3 5 5 5 5 5
1



2 Amy Pieters ZWANENBURG 20
2 3 3 1 2 2 5 2



3 Vera Koedooder APELDOORN 19

2
3 3 3 3 5



4 Rozanne Slik BERGEN NH 5






2 3



5 Judith Bloem KWINTSHEUL 5
5










6 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 2

1


1





7 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 2



2







8 Laura van der Kamp HASSELT -17 -20 1
2








9 Daisy Rodenburg ROTTERDAM -17 -20

1
1
1




10 Romy Adegeest WOERDEN -20 -20











11 Danielle de Jong HAARLEM -40 -40















































UITSLAG Vrouwen 500 meter

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Laura van der Kamp HASSELT 37.188












2 Kirsten Wild ZWOLLE 37.672












3 Nicky Zijlaard ROTTERDAM 38.594












4 Vera Koedooder APELDOORN 38.797












5 Rozanne Slik BERGEN NH 38.875












6 Amy Pieters ZWANENBURG 39.559












7 Daisy Rodenburg ROTTERDAM 39.828












8 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN 40.402












9 Romy Adegeest WOERDEN 40.449












10 Judith Bloem KWINTSHEUL 41.805






























UITSLAG Vrouwen afvalkoers

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Kirsten Wild ZWOLLE













2 Amy Pieters ZWANENBURG













3 Nicky Zijlaard ROTTERDAM













4 Laura van der Kamp HASSELT













5 Vera Koedooder APELDOORN













6 Silvie Haakman ALPHEN A/D RIJN













7 Judith Bloem KWINTSHEUL













8 Daisy Rodenburg ROTTERDAM













9 Rozanne Slik BERGEN NH













10 Romy Adegeest WOERDEN













11 Danielle de Jong HAARLEM

















































EINDSTAND
Junioren omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats 250 meter Punten Afval Achtervolging Scratch 1 km Totaal






1 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 1 5 2 1 3 1 13






2 Andre Looij WILNIS 2 7 1 3 1 2 16






3 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 3 1 3 4 2 4 17






4 Martijn de Jong WOERDEN 7 2 9 5 5 6 34






5 Thijs Leygraaff DE HOEF 5 11 5 6 4 5 36






6 Bas Heilig SPAARNDAM 6 13 8 2 8 3 40






7 Yannick Schurwanz DEN HAAG 9 4 4 8 10 7 42






8 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 8 3 7 9 9 9 45






9 Marc Veldt AMSTELVEEN 4 6 12 11 6 8 47






10 Dylan van Zijl HARDERWIJK 12 9 6 7 7 12 53






11 Jorn Teer ASSENDELFT 10 8 10 10 12 10 60






12 Dylan Ossendrijver WEZEP 11 10 13 12 11 11 68






13 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 13 12 11 13 13 13 75










































UITSLAG Junioren 250 meter vliegend.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 14.449












2 Andre Looij WILNIS 14.656












3 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 14.781












4 Marc Veldt AMSTELVEEN 15.078












5 Thijs Leygraaff DE HOEF 15.422












6 Bas Heilig SPAARNDAM 15.480












7 Martijn de Jong WOERDEN 15.539












8 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 15.934












9 Yannick Schurwanz DEN HAAG 16.098












10 Jorn Teer ASSENDELFT 16.246












11 Dylan Ossendrijver WEZEP 16.371












12 Dylan van Zijl HARDERWIJK 16.488












13 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 16.601
















































UITSLAG Junioren scratch

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Andre Looij WILNIS













2 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK













3 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS













4 Thijs Leygraaff DE HOEF













5 Martijn de Jong WOERDEN













6 Marc Veldt AMSTELVEEN













7 Dylan van Zijl HARDERWIJK













8 Bas Heilig SPAARNDAM













9 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD













10 Yannick Schurwanz DEN HAAG













11 Dylan Ossendrijver WEZEP













12 Jorn Teer ASSENDELFT













13 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD































UITSLAG Junioren achtervolging 3 km.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 3.29.922












2 Bas Heilig SPAARNDAM 3.33.715












3 Andre Looij WILNIS 3.36.078












4 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 3.38.383












5 Martijn de Jong WOERDEN 3.41.441












6 Thijs Leygraaff DE HOEF 3.41.484












7 Dylan van Zijl HARDERWIJK 3.44.789












8 Yannick Schurwanz DEN HAAG 3.46.379












9 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 3.51.426












10 Jorn Teer ASSENDELFT 3.51.695












11 Marc Veldt AMSTELVEEN 3.51.840












12 Dylan Ossendrijver WEZEP 3.57.086












13 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 4.08.629
















































UITSLAG Junioren puntenkoers.
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6





1 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 33 20 5
2
3 3





2 Martijn de Jong WOERDEN 29 20 3


1 5





3 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 11


3 3 5






4 Yannick Schurwanz DEN HAAG 10


5 5







5 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 7

3 1 1
2





6 Marc Veldt AMSTELVEEN 3



2
1





7 Andre Looij WILNIS 2
1 1









8 Jorn Teer ASSENDELFT 2
2










9 Dylan van Zijl HARDERWIJK 2

2









10 Dylan Ossendrijver WEZEP 0












11 Thijs Leygraaff DE HOEF 0












12 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 0












13 Bas Heilig SPAARNDAM -13 -20
5

2










































UITSLAG Junioren kilometer

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS 1.07.891












2 Andre Looij WILNIS 1.08.527












3 Bas Heilig SPAARNDAM 1.09.637












4 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK 1.10.949












5 Thijs Leygraaff DE HOEF 1.11.648












6 Martijn de Jong WOERDEN 1.12.117












7 Yannick Schurwanz DEN HAAG 1.13.102












8 Marc Veldt AMSTELVEEN 1.13.430












9 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD 1.13.910












10 Jorn Teer ASSENDELFT 1.14.930












11 Dylan Ossendrijver WEZEP 1.15.000












12 Dylan van Zijl HARDERWIJK 1.16.504












13 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD 1.17.824
















































UITSLAG Junioren afvalkoers

































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Andre Looij WILNIS













2 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS












3 Jan Willen van Schip SCHALKWIJK













4 Yannick Schurwanz DEN HAAG













5 Thijs Leygraaff DE HOEF













6 Dylan van Zijl HARDERWIJK













7 Stijn Bankras HEERHUGOWAARD













8 Bas Heilig SPAARNDAM













9 Martijn de Jong WOERDEN













10 Jorn Teer ASSENDELFT













11 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD













12 Marc Veldt AMSTELVEEN













13 Dylan Ossendrijver WEZEP



































































EINDSTAND
Nieuwelingen jongens omnium































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats 500 meter Scrach Punten Achtervolging. Totaal








1 Jorn Buning ALKMAAR 1 1 3 5 10








2 Tim van der Poel BERGSCHENHOEK 3 4 4 1 12








3 Jim Lindenburg WATERINGEN 6 5 5 2 18








4 Igor Hollemans NIJEBERKOOP 4 7 6 6 23








5 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH 11 3 15 4 33








6 Julian Spierings ZOETERMEER 10 6 8 10 34








7 Marc Bolhoven PURMEREND 12 2 14 7 35 3.16.223







8 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST 5 8 13 9 35 3.17.828







9 Thom Martens ZOETERMEER 20 12 2 3 37








10 Remy Nijdam MEPPEL 14 9 9 11 43








11 Jouke Schelling DE KWAKEL 17 21 1 8 47








12 Camiel Lok BERKEL EN RODENRIJS 9 11 18 12 50








13 Gino Vierhouten HILVERSUM 8 22 12
42








14 Sven Burger WARMENHUIZEN 13 19 11
43








15 Arjan Arentsen HARDERWIJK 24 10 10
44








16 Yannick Detant PURMEREND 22 17 7
46








17 Sam Ligtlee EERBEEK 2 26 21
49








18 Luc Grefte APELDOORN 15 18 16
49








19 Michel Bodegraven ELIM 19 15 19
53








20 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE 18 14 24
56








21 Toon Imming EGMOND BINNEN 21 13 23
57








22 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT 25 16 17
58








23 Niels Heering ENTER 16 24 20
60








24 Justin Dirkx AMERSFOORT 7 27 27
61








25 Danny Voogt WORMER 23 20 22
65








26 Michael den Toom ABCOUDE 27 23 25
75








27 Wouter Engelmann APELDOORN 26 25 26
77












































UITSLAG Nieuwelingen -jongens 500 meter
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Jorn Buning ALKMAAR 36.699












2 Sam Ligtlee EERBEEK 37.035












3 Tim van der Poel BERGSCHENHOEK 37.047












4 Igor Hollemans NIJEBERKOOP 37.164












5 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST 37.320












6 Jim Lindenburg WATERINGEN 37.441












7 Justin Dirkx AMERSFOORT 37.449












8 Gino Vierhouten HILVERSUM 37.520












9 Camiel Lok BERKEL EN RODENRIJS 38.082












10 Julian Spierings ZOETERMEER 38.121












11 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH 38.141












12 Marc Bolhoven PURMEREND 38.180












13 Sven Burger WARMENHUIZEN 38.215












14 Remy Nijdam MEPPEL 38.535












15 Luc Grefte APELDOORN 38.688












16 Niels Heering ENTER 38.852












17 Jouke Schelling DE KWAKEL 38.855












18 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE 39.012












19 Michel Bodegraven ELIM 39.051












20 Thom Martens ZOETERMEER 39.191












21 Toon Imming EGMOND BINNEN 39.387












22 Yannick Detant PURMEREND 39.398












23 Danny Voogt WORMER 39.547












24 Arjan Arentsen HARDERWIJK 39.723












25 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT 39.957












26 Wouter Engelmann APELDOORN 40.633












27 Michael den Toom ABCOUDE 41.555
















































UITSLAG Nieuwelingen achtervolging 2 km
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Tim van der Poel BERGSCHENHOEK 2.32.348












2 Jim Lindenburg WATERINGEN 2.33.176












3 Thom Martens ZOETERMEER 2.33.266












4 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH 2.35.953












5 Jorn Buning ALKMAAR 2.36.234












6 Igor Hollemans NIJEBERKOOP 2.36.496












7 Marc Bolhoven PURMEREND 2.38.043












8 Jouke Schelling DE KWAKEL 2.38.418












9 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST 2.40.508












10 Julian Spierings ZOETERMEER 2.43.582












11 Remy Nijdam MEPPEL 2.45.855












12 Camiel Lok BERKEL EN RODENRIJS 2.48.527
















































UITSLAG Nieuwelingen jongens puntenkoers
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4 5 6





1 Jouke Schelling DE KWAKEL 35 20
5 5 5







2 Thom Martens ZOETERMEER 32 20
3 3 3
3





3 Jorn Buning ALKMAAR 8
1


5 2





4 Tim van der Poel BERGSCHENHOEK 7


2

5





5 Jim Lindenburg WATERINGEN 3
2



1





6 Igor Hollemans NIJEBERKOOP 3
3










7 Yannick Detant PURMEREND 3




3






8 Julian Spierings ZOETERMEER 2




2






9 Remy Nijdam MEPPEL 2



2







10 Arjan Arentsen HARDERWIJK 1




1






11 Sven Burger WARMENHUIZEN 1


1








12 Gino Vierhouten HILVERSUM 0












13 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST 0












14 Marc Bolhoven PURMEREND 0












15 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH 0












16 Luc Grefte APELDOORN 0












17 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT 0












18 Camiel Lok BERKEL EN RODENRIJS 0












19 Michel Bodegraven ELIM 0












20 Niels Heering ENTER -15 -20 5










21 Sam Ligtlee EERBEEK -18 -20
2









22 Danny Voogt WORMER -19 -20
1









23 Toon Imming EGMOND BINNEN -19 -20


1







24 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE -20 -20











25 Michael den Toom ABCOUDE -20 -20











26 Wouter Engelmann APELDOORN -20 -20











27 Justin Dirkx AMERSFOORT -20 -20















































UITSLAG Nieuwelingen jongens scratch
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Jorn Buning ALKMAAR













2 Marc Bolhoven PURMEREND













3 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH













4 Tim van der Poel BERGSCHENHOEK













5 Jim Lindenburg WATERINGEN













6 Julian Spierings ZOETERMEER













7 Igor Hollemans NIJEBERKOOP













8 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST













9 Remy Nijdam MEPPEL













10 Arjan Arentsen HARDERWIJK













11 Camiel Lok BERKEL EN RODENRIJS












12 Thom Martens ZOETERMEER













13 Toon Imming EGMOND BINNEN













14 Jordi van Loon LAGE ZWALUWE













15 Michel Bodegraven ELIM













16 Nils Wolffenbuttel NIGTEVECHT













17 Yannick Detant PURMEREND













18 Luc Grefte APELDOORN













19 Sven Burger WARMENHUIZEN













20 Danny Voogt WORMER













21 Jouke Schelling DE KWAKEL













22 Gino Vierhouten HILVERSUM













23 Michael den Toom ABCOUDE













24 Niels Heering ENTER













25 Wouter Engelmann APELDOORN













26 Sam Ligtlee EERBEEK













27 Justin Dirkx AMERSFOORT































Eindstand

















     Nieuwelingen - Meisjes omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats 500 meter Scrach Punten Achtervolging. Totaal








1 Kyra Lamberink BERGENTHEIM 1 2 2 1 6








2 Bianca Lust OOSTZAAN 3 4 3 3 13








3 Anouk Rijff IJSSELSTEIN 2 1 10 2 15








4 Marjolein van 't Geloof DIRKSLAND 6 6 6 4 22








5 Daphne Hommes DEDEMSVAART 9 7 1 6 23








6 Michelle de Graaf APELDOORN 4 12 5 5 26 3.34.887







7 Sanne van der Zijden TIEL 5 10 4 7 26 3.36.031







8 Denise Gunst YERSEKE 8 3 9 8 28








9 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 7 8 8 10 33








10 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK 15 5 7 9 36








11 Myrthe Breedijk AMSTERDAM 11 9 11 12 43








12 Nina Buysman BOVENKARSPEL 13 11 12 11 47








13 Laura van Leeuwen WERVERSHOOF 10 13 14
37








14 Paulien Koster DELFSTRAHUIZEN 12 14 13
39








15 Lotte Koehorst HOOGEVEEN 14 15 15
44












































UITSLAG Nieuwelingen-meisjes 500 meter
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Kyra Lamberink BERGENTHEIM 39.391












2 Anouk Rijff IJSSELSTEIN 40.434












3 Bianca Lust OOSTZAAN 40.773












4 Michelle de Graaf APELDOORN 40.883












5 Sanne van der Zijden TIEL 41.000












6 Marjolein van 't Geloof DIRKSLAND 41.066












7 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 41.297












8 Denise Gunst YERSEKE 41.516












9 Daphne Hommes DEDEMSVAART 41.992












10 Laura van Leeuwen WERVERSHOOF 42.012












11 Myrthe Breedijk AMSTERDAM 43.039












12 Paulien Koster DELFSTRAHUIZEN 43.082












13 Nina Buysman BOVENKARSPEL 43.297












14 Lotte Koehorst HOOGEVEEN 44.184












15 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK 44.609
















































UITSLAG Nieuwelingen - meisjes achtervolging 2 km
































Plaats Naam Woonplaats UCI code Tijd












1 Kyra Lamberink BERGENTHEIM 2.46.219












2 Anouk Rijff IJSSELSTEIN 2.49.195












3 Bianca Lust OOSTZAAN 2.50.164












4 Marjolein van 't Geloof DIRKSLAND 2.53.781












5 Michelle de Graaf APELDOORN 2.54.004












6 Daphne Hommes DEDEMSVAART 2.54.922












7 Sanne van der Zijden TIEL 2.55.031












8 Denise Gunst YERSEKE 2.55.156












9 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK 2.57.762












10 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 3.00.883












11 Nina Buysman BOVENKARSPEL 3.00.930












12 Myrthe Breedijk AMSTERDAM 3.10.211
















































UITSLAG Nieuwelingen - Meisjes puntenkoers
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4







1 Daphne Hommes DEDEMSVAART 23 20
3









2 Kyra Lamberink BERGENTHEIM 10

5
5







3 Bianca Lust OOSTZAAN 9
3
5 1







4 Sanne van der Zijden TIEL 6
5
1








5 Michelle de Graaf APELDOORN 4

2
2







6 Marjolein van 't Geloof DIRKSLAND 3



3







7 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK 3


3








8 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 2
2










9 Denise Gunst YERSEKE 2


2








10 Anouk Rijff IJSSELSTEIN 2
1 1









11 Myrthe Breedijk AMSTERDAM 0












12 Nina Buysman BOVENKARSPEL 0












13 Paulien Koster DELFSTRAHUIZEN 0












14 Laura van Leeuwen WERVERSHOOF 0












15 Lotte Koehorst HOOGEVEEN -20 -20















































UITSLAG Nieuweling-meisjes scratch
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Anouk Rijff IJSSELSTEIN













2 Kyra Lamberink BERGENTHEIM













3 Denise Gunst YERSEKE













4 Bianca Lust OOSTZAAN













5 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK













6 Marjolein van 't Geloof DIRKSLAND













7 Daphne Hommes DEDEMSVAART













8 Eline Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL













9 Myrthe Breedijk AMSTERDAM













10 Sanne van der Zijden TIEL













11 Nina Buysman BOVENKARSPEL













12 Michelle de Graaf APELDOORN













13 Laura van Leeuwen WERVERSHOOF













14 Paulien Koster DELFSTRAHUIZEN













15 Lotte Koehorst HOOGEVEEN

















































EINDSTAND Jeugd jongens categorie 6 en 7 omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Scratch 500 meter Punten Achtervolging. Totaal








1 Michael Groot DIEMEN 2 2 1 1 6








2 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 1 4 4 2 11
2.46.344






3 Danilo Wattez ELIM 3 1 2 5 11
2.47.692






4 Lars van den Berg DE MEERN 8 3 3 3 17








5 Marco Muyderman PURMEREND 11 6 5 9 31








6 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 4 15 7 6 32








7 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 5 9 8 11 33








8 Mel van der Veekens ZAANDAM 9 16 10 4 39
2.48.586






9 Ramon van Bokhoven TILBURG 10 5 16 8 39
2.52.398






10 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 15 8 14 7 44








11 Jasper Warnaar WOERDEN 16 14 6 10 46








12 Tristan Broer BARENDRECHT 14 11 12 12 49








13 Alexander Konijn ABBEKERK 6 22 9
37








14 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 20 7 11
38








15 Lars van Uum HARDERWIJK 7 20 15
42








16 Enzo Hilhorst HILVERSUM 13 12 19
44








17 Alden Chazan ARNHEM 18 10 18
46








18 Daan Markus HOOFDDORP 22 13 13
48








19 Jesse de Rooij HOOFDDORP 12 17 23
52








20 Nick Groot ZAANDIJK 17 24 22
63








21 Wouter Mur HOORN NH 19 21 26
66








22 Joren Bloem BRUMMEN 23 25 20
68








23 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 24 27 17
68








24 Marijn van den Berg DE MEERN 21 23 25
69








25 Jeroen van Krimpen UTRECHT 27 18 24
69








26 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 25 26 21
72








27 Mika van Uden OSS 26 19 27
72












































UITSLAG Jeugd jongens categorie 6 en 7 500 meter
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Danilo Wattez ELIM 39.602












2 Michael Groot DIEMEN 40.539












3 Lars van den Berg DE MEERN 40.574












4 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 41.094












5 Ramon van Bokhoven TILBURG 41.250












6 Marco Muyderman PURMEREND 41.348












7 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 41.504












8 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 41.617












9 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 41.797












10 Alden Chazan ARNHEM 41.828












11 Tristan Broer BARENDRECHT 42.000












12 Enzo Hilhorst HILVERSUM 42.039












13 Daan Markus HOOFDDORP 42.129












14 Jasper Warnaar WOERDEN 42.213












15 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 42.266












16 Mel van der Veekens ZAANDAM 42.539












17 Jesse de Rooij HOOFDDORP 43.398












18 Jeroen van Krimpen UTRECHT 43.516












19 Mika van Uden OSS 43.801












20 Lars van Uum HARDERWIJK 44.004












21 Wouter Mur HOORN NH 44.086












22 Alexander Konijn ABBEKERK 44.207












23 Marijn van den Berg DE MEERN 44.742












24 Nick Groot ZAANDIJK 45.539












25 Joren Bloem BRUMMEN 45.824












26 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 46.051












27 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 46.906
















































UITSLAG Jeugd jongens categorie 6/7 achtervolging
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Michael Groot DIEMEN 2.02.426












2 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 2.05.250












3 Lars van den Berg DE MEERN 2.05.938












4 Mel van der Veekens ZAANDAM 2.06.047












5 Danilo Wattez ELIM 2.08.090












6 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 2.09.996












7 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 2.10.230












8 Ramon van Bokhoven TILBURG 2.11.148












9 Marco Muyderman PURMEREND 2.11.492












10 Jasper Warnaar WOERDEN 2.12.129












11 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 2.13.988












12 Tristan Broer BARENDRECHT 2.16.391
















































UITSLAG Jeugd jongens categorie 6/7 puntenkoers
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4







1 Michael Groot DIEMEN 8 0

3 5







2 Danilo Wattez ELIM 7 0
2 5








3 Lars van den Berg DE MEERN 6 0 3
1 2







4 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL 5 0 2 3









5 Marco Muyderman PURMEREND 5 0 5










6 Jasper Warnaar WOERDEN 5 0
5









7 Nils Eekhoff RIJSENHOUT 4 0 1

3







8 Maikel Zijlaard ROTTERDAM 2 0

2








9 Alexander Konijn ABBEKERK 1 0


1







10 Mel van der Veekens ZAANDAM 1 0
1









11 Bas Ottevanger GROOT AMMERS 0 0











12 Tristan Broer BARENDRECHT 0 0











13 Daan Markus HOOFDDORP 0 0











14 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG 0 0











15 Lars van Uum HARDERWIJK 0 0











16 Ramon van Bokhoven TILBURG 0 0











17 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN 0 0











18 Alden Chazan ARNHEM 0 0











19 Enzo Hilhorst HILVERSUM 0 0











20 Joren Bloem BRUMMEN 0 0











21 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG 0 0











22 Jesse de Rooij HOOFDDORP 0 0











23 Jeroen van Krimpen UTRECHT 0 0











24 Marijn van den Berg DE MEERN 0 0











25 Wouter Mur HOORN NH 0 0











26 Mika van Uden OSS 0 0











27 Nick Groot ZAANDIJK 0 0















































UITSLAG Jeugd jongens categorie 6 en 7 scratch
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Vincent Hoppezak NIEUWERKERK AD IJSSEL













2 Michael Groot DIEMEN













3 Danilo Wattez ELIM













4 Nils Eekhoff RIJSENHOUT













5 Maikel Zijlaard ROTTERDAM













6 Alexander Konijn ABBEKERK













7 Lars van Uum HARDERWIJK













8 Lars van den Berg DE MEERN













9 Mel van der Veekens ZAANDAM













10 Ramon van Bokhoven TILBURG













11 Marco Muyderman PURMEREND













12 Jesse de Rooij HOOFDDORP













13 Enzo Hilhorst HILVERSUM













14 Tristan Broer BARENDRECHT













15 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG













16 Jasper Warnaar WOERDEN













17 Nick Groot ZAANDIJK













18 Alden Chazan ARNHEM













19 Wouter Mur HOORN NH













20 Bas Ottevanger GROOT AMMERS













21 Marijn van den Berg DE MEERN













22 Daan Markus HOOFDDORP













23 Joren Bloem BRUMMEN













24 Wouter Koster DELFSTRAHUIZEN













25 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG













26 Mika van Uden OSS













27 Jeroen van Krimpen UTRECHT

















































EINDSTAND Jeugd meisjes categorie 6 en 7 omnium
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Scratch 500 meter Punten Achtervolging. Totaal








1 Merel Hofman BLEISWIJK 4 1 1 2 8








2 Fleur Nagengast BEILEN 2 3 3 1 9








3 Maaike Boogaard Zwaag 1 5 2 3 11








4 Kylie Waterreus ULESTRATEN 3 7 5 5 20








5 Maaike Brandwagt ZWOLLE 11 2 6 4 23








6 Phaedra Krol HEERDE 12 6 7 7 32








7 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 9 4 15 6 34 2.57.414







8 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 10 10 4 10 34 3.06.257







9 Marit Cent GOOR 8 8 8 12 36








10 Berdien de Jong LUNTEREN 5 12 14 9 40 3.06.221







11 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 7 13 9 11 40 3.10.527







12 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 14 9 10 8 41








13 Lianne van der Linden GORSSEL 6 15 13
34








14 Sarah van Wijnen TILBURG 15 11 11
37








15 Marissa Dirks Bergeyk 13 14 12
39












































UITSLAG Jeugd meisjes categorie 6 en 7 500 meter
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Merel Hofman BLEISWIJK 41.990












2 Maaike Brandwagt ZWOLLE 42.230












3 Fleur Nagengast BEILEN 42.234












4 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 42.320












5 Maaike Boogaard Zwaag 43.280












6 Phaedra Krol HEERDE 43.789












7 Kylie Waterreus ULESTRATEN 44.418












8 Marit Cent GOOR 44.530












9 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 44.930












10 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 45.030












11 Sarah van Wijnen TILBURG 45.074












12 Berdien de Jong LUNTEREN 45.309












13 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 45.824












14 Marissa Dirks Bergeyk 46.090












15 Lianne van der Linden GORSSEL 46.203
















































UITSLAG Jeugd meisjes categorie 6/7 achtervolging
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Tijd












1 Fleur Nagengast BEILEN 2.06.684












2 Merel Hofman BLEISWIJK 2.07.090












3 Maaike Boogaard Zwaag 2.08.594












4 Maaike Brandwagt ZWOLLE 2.13.316












5 Kylie Waterreus ULESTRATEN 2.14.926












6 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 2.15.094












7 Phaedra Krol HEERDE 2.16.844












8 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 2.19.246












9 Berdien de Jong LUNTEREN 2.20.912












10 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 2.21.227












11 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 2.24.703












12 Marit Cent GOOR 2.28.996
















































UITSLAG Jeugd meisjes categorie 6/7 puntenkoers
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats Punten Bonus 1 2 3 4







1 Merel Hofman BLEISWIJK 15 0 5 3 5 2







2 Maaike Boogaard Zwaag 11 0 1 5 2 3







3 Fleur Nagengast BEILEN 6 0 3
3








4 Meike Uiterwijk Winkel ECHTEN DR 5 0


5







5 Kylie Waterreus ULESTRATEN 3 0
2
1







6 Maaike Brandwagt ZWOLLE 3 0 2
1








7 Phaedra Krol HEERDE 1 0
1









8 Marit Cent GOOR 0 0











9 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF 0 0











10 Jennifer Bax S-GRAVENZANDE 0 0











11 Sarah van Wijnen TILBURG 0 0











12 Marissa Dirks Bergeyk 0 0











13 Lianne van der Linden GORSSEL 0 0











14 Berdien de Jong LUNTEREN 0 0











15 Anouk Pelsinger ZUIDWOLDE DR 0 0















































UITSLAG Jeugd meisjes categorie 6 en 7 scratch
































Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats













1 Maaike Boogaard Zwaag













2 Fleur Nagengast BEILEN













3 Kylie Waterreus ULESTRATEN