18-2-2012      Valkenburg

Internationale Cauberg CycloCross ELITE

                                Uitslag Veldrit

Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 Nys, Sven Landbouwkrediet 1:03:14
2 Vantornout, Klaas Sunweb Revor 1:03:59 0:45
3 Albert, Niels BKCP-Powerplus 1:04:11 0:57
4 Pauwels, Kevin Sunweb Revor 1:04:21 1:07
5 Peeters, Rob Telenet Fidea CT 1:04:27 1:13
6 van Amerongen, Thijs AA Drink CT 1:04:34 1:20
7 Meeusen, Tom Telenet Fidea CT 1:04:48 1:34
8 de Knegt, Gerben Rabobank Giant Off.T 1:05:00 1:46
9 Aernouts, Rabobank Giant Off.T 1:06:02 2:48
10 van Compernolle, Kenneth Style&Concept CT 1:06:20 3:06
11 Walsleben, Philipp BKCP-Powerplus 1:07:22 4:08
12 Aernouts, Jim Sunweb Revor 1:07:33 4:19
13 Adams, Joeri Telenet Fidea CT 1:07:55 4:41
14 Gil, Mariusz Bacobo Revor 1:08:19 5:05
15 de Cleyn, Dave CX BelgiŽ 1:08:21 5:07
16 Al, Thijs AA Drink CT 1:08:25 5:11
17 Boom, Lars Rabobank Giant Off.T z.t.
18 Vandenbosch, Tom AA Drink CT 1:09:25 6:11
19 Berden, Ben CX BelgiŽ 1:09:47 6:33
20 Denuwlaere, Jan Style&Concept CT Op 1 Ronde
21 Baestaens, Vincent Landbouwkrediet
22 Huys, Stijn Orange Babies
23 Wubben, Niels Rabobank Giant Off.T
24 Mourey, Francis FDJ Big Mat
25 de Kort, Tom AVB CT Op 2 Ronden
26 Cant, Kevin v. Goethem ProraceCT
27 van IJzendoorn, Eddy Orange Babies Op 3 Ronden
28 van Heeswijk, Roy Orange Babies Op 4 Ronden
29 Verschueren, Bart Landbouwkrediet KDL

CAUBERG CYCLO-CROSS DAMES

                                Uitslag Veldrit

Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 Vos, Marianne Rabobank Women CT 36:40
2 van den Brand, Daphny AA Drink CT 38:13 1:33
3 Harris, Nikki YoungTelenetFidea CT 38:29 1:49
4 van Paassen, Sanne BrainWash Wielerpl. 39:47 3:07
5 Wyman, Helen CX Groot-BrittanniŽ 39:59 3:19
6 Havlikova, Pavla YoungTelenetFidea CT 40:09 3:29
7 Stultiens, Sabrina BrainWash Wielerpl. 40:29 3:49
8 Cant, Sanne BKCP-Powerplus 40:57 4:17
9 Grimberg, Arenda CX Nederland 41:35 4:55
10 Vanderbeken, Joyce Style&Concept CT 42:04 5:24
11 Hormes-Ravenstijn, Reza Orange Babies 42:17 5:37
12 Day, Gabriella CX Groot-BrittanniŽ 42:29 5:49
13 Kastelijn, Yara TRC Buitenlust 43:07 6:27
14 Vardaros, Christine CX USA 43:27 6:47
15 Bober, Nancy Style&Concept CT 43:52 7:12
16 VAN DE STEENE, Kim CX BelgiŽ 44:01 7:21
17 Ockeloen, Iris CX Nederland 44:55 8:15
18 Hansen, Nikoline Nat. Team Denmark 45:15 8:35
19 van Loy, Ellen CX BelgiŽ Op 1 Ronde
20 Kloppenburg, Margriet Nat.Team Denmark
21 Eikelenboom, Lotte DRC de Mol
22 Haaf-Alleleijn,Marianne CX Nederland Op 2 Ronden
23 Jochems, Britt CX Nederland
24 Furmane, Madara DPA Cycling Team

CAUBERG CYCLO-CROSS BELOFTEN

                                Uitslag Veldrit

Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 van der Haar, Lars Rabobank Giant Off.T 53:12
2 Adams, Jens BKCP-Powerplus 55:06 1:54
3 Dolfsma, Emiel Rabobank Giant Off.T 55:28 2:16
4 van Empel, Micki Telenet Fidea CT 55:44 2:32
5 Bosman, Gert-Jan Rabobank Giant Off.T 55:54 2:42
6 Grand, Arnaud Telenet Fidea CT 56:11 2:59
7 Sweeck, Laurens Landbouwkrediet KDL 56:28 3:16
8 Vermeersch, Gianni BKCP-Powerplus 56:41 3:29
9 Hnik, Karel Sunweb Revor 56:53 3:41
10 Hansen, Kenneth Nat. Team Denmark 57:28 4:16
11 Peeters, Daniel Telenet Fidea CT 59:10 5:58
12 Eising, Tijmen Sunweb Revor 59:56 6:44
13 Sweeck, Diether Landbouwkrediet KDL Op 1 Ronde
14 Arvid Olsen, Emil Nat. Team Denmark
15 Barkhuis, Bart CX Nederland
16 Peyffers, Ilja CX BelgiŽ Op 3 Ronden
17 Kalina, Talius DPA Cycling Team Op 5 Ronden

CAUBERG CYCLO-CROSS JUNIOREN

                                Uitslag Veldrit

Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 van der Poel, Matthieu Kapellen (B) 38:06
2 van de Velde, Matthias Hamme (B) 39:53 1:47
3 Weijers, Koen EDE 40:19 2:13
4 Budding, Martijn Veenendaal 40:50 2:44
5 Ariesen, Tim Rhenen 41:49 3:43
6 Boets, Ben Leopoldsburg (B) 42:25 4:19
7 van der Heijden, Bjorn Schaijk 43:43 5:37
8 Gieskens, Nicky 's-Gravenhage 44:20 6:14
9 van den Dries, Jelle BelgiŽ 44:49 6:43
10 van de Ven, Koen Veldhoven 45:20 7:14
11 Jansen, Richard Assendelft Op 1 Ronde
12 Lammertink, Mats Wierden

CAUBERG CYCLO-CROSS NIEUWELINGEN

                                Uitslag Veldrit

Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas Deelnemer Woonplaats Tijd Verschil

1 Peeters, Yannick Mol (B) 31:43
2 van de Velde, Thomas Hamme (B) 33:45 2:02
3 van Dijke, Koen Baarle Nassau 34:48 3:05
4 Floren, Wesley Ossendrecht 36:13 4:30
5 Nieuwenhuis, Joris Zelhem 36:22 4:39
6 Stegen, Roel van der Reuver 37:17 5:34
7 van Bennekom, Kevin Culemborg 38:35 6:52
8 Brulez, Miqele Izegem (B) 38:38 6:55
9 Boer, Erik Wolphaartsdijk 38:42 6:59
10 Janssen, Tim Goes 39:26 7:43
11 Jonghe, Laurens de BelgiŽ 39:48 8:05
12 Remmerswaal, Olaf Woerden 40:21 8:38
13 de Haan, Jimme Wageningen 40:23 8:40
14 van de Ven, Teun Veldhoven Op 2 Ronden
15 Antonissen, Evert Leende
16 Drent, Dylan Spaubeek
17 Verhaegh, Kaj Munstergeleen
18 Boels, Joaquim Sittard