Assen  3-3   /  4-3-2012

Baggelhuizerplas MTB Weekend  4-3


Baggelhuizerplas




   Elite-Mannen/Beloften
1 Jeroen Boelen DRUNEN
2 Marek Konwa POLEN
3 Hans Becking WETTEREN
4 Bram Rood HEERHUGOWAARD
5 Robbert de Nijs WARMENHUIZEN
6 Rens de Bruijn NIJMEGEN
7 Frank Beemer GARDEREN
8 Geert van der Horst WOERDEN
9 Rob van der Heijden DEN DUNGEN
10 Liwald Doornbos BERLICUM NB
11 Irjan Luttenberg BERG EN DAL
12 Tim Lemmers Doorwerth
13 Bart Brentjens RAVENSTEIN
14 Marcel Lommers SPRANG-CAPELLE
15 Tom Sluiter ARNHEM
16 Bas Theys TILBURG
17 Erik Groen DOORWERTH
18 Gerben Mos HAVELTE
19 Mark van der Heijden DEN DUNGEN
20 Onno Reijnhout Donderen
21 Matthijs Eversdijk WILHELMINADORP
22 Roel Verhoeven VINKEL
23 Bas de Bruin UITHOORN
24 Ruud Rentmeester GOES
25 Thijs Zuurbier JULIANADORP
26 Dennis Ebert NIEUWENDIJK NB
27 Paul Timmer GASSELTE
28 Vincent Bakker APELDOORN
29 Pim van der Marel DE LIER
30 Robin Roelofs BERGHEM
31 Bert-Jan Mensink HEERDE
32 Marc Oosterhof Apeldoorn
33 Ruben van Alebeek DEN DUNGEN




Vrouwen
1 Arielle Boek KROMMENIE
2 Rozanne Slik BERGEN NH
3 Karen Brouwer OOSTERWOLDE FR
4 Hielke Elferink OLDENZAAL
5 Monique Zeldenrust HOENDERLOO
6 Laura van Regenmortel ANNA PAULOWNA
7 Ingrid Bosscha ENSCHEDE
8 Lyan Rensen LUTTENBERG
9 Kim Hoekman Hengelo (OV)
10 Linda Kroes GRONINGEN
11 Kiona Harbers RENKUM
12 Petra Prins APELDOORN
13 Reina Wietzes BRUMMEN
14 Julia Hop Beekbergen
15 Henriette Pepels BEILEN
16 Laura van Leeuwen Soest
17 Natalie van der Hoeven SCHIEDAM
18 Paulien Mellema EMMEN
19 Joëlle Rambach Eindhoven
20 Moniek Tijssen Arnhem
21 Brigitte van Rosmalen 'S-HERTOGENBOSCH
22 Marianne Teerenstra OMMEN




Junioren
1 Roy Beukers PETTEN
2 Jesper Slik BERGEN NH
3 Erjan ten Hove OLDEBROEK
4 Lehvi Braam DODEWAARD
5 Raymond van de Kruisweg 't Loo - Oldebroek
6 Robbert Keus NAALDWIJK
7 Jeffrey Kruidbos BORNE
8 Kjell van den Boogert MIDDELAAR
9 Ted Meerman MAASLAND
10 Tim Smeenge ZEEGSE
11 Bas van der Kooij MAASSLUIS
12 Yannick Runhart RUINEN
13 Thom Bonder Assen
14 Jurrien Pelsinger ZUIDWOLDE DR
15 Bob van der Marel DE LIER
16 Stefan Krol NORG
17 Carlo van Doorn HINTHAM
18 Mats Lammertink WIERDEN
19 Bruno Mooiweer HOLTEN
20 Gido Cuppen BAARLO (LIMBURG)
21 Simon Coopmans ALTEVEER GEM DE WOLDEN
22 Rayner Hofhuis ALBERGEN




Junior-Vrouwen
1 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
2 Britt van den Boogert MIDDELAAR
3 Annemarie Worst NUNSPEET
4 Lisanne Bouwmeester APELDOORN
5 Daniëlle Sluijter RIJSWIJK ZH
6 Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande
7 Marquerite de Neve MIDDELBURG
8 Sanne Tent NW BUINEN
9 Maaike Broekaart DEN HELDER




Nieuwelingen
1 Milan Vader MIDDELBURG
2 Sjoerd Bax UPPEL
3 Rik Jansen BEUNINGEN
4 Roel van der Stegen REUVER
5 Puck de Gier DE LIER
6 Perry van den Bos MAASDIJK
7 Marvin Bovendorp ELBURG
8 Bart Pennings BERLICUM NB
9 Dennis van de Kruisweg OLDEBROEK
10 Bruno Nakken ASSEN
11 Erik Boer WOLPHAARTSDIJK
12 Rob Zuidweg Burgervlotbrug
13 Coen van Kleef SCHIPLUIDEN
14 Marijn de Vrieze RENESSE
15 Jurjan Gritter RUINEN
16 Bart van Bindsbergen ZEVENAAR
17 Sven Burger WARMENHUIZEN
18 Martijn Steenbakker HEINKENSZAND
19 Coen Hoondert HEINKENSZAND
20 Randy de Beus ZEELAND
21 Luuk den Otter SCHIJNDEL
22 Gino Bonemeijer NOOTDORP
23 Yoeri Past APELDOORN
24 Tiemo Bodemann DE LIER
25 Gilian Engberink APELDOORN
26 Micha Gankema ASSEN
27 Mark Harmsma OOSTERSTREEK
28 Sam de Groot ALEM
29 Kevin Dekkers WATERINGEN
30 Stefan Jansen Lelystad
31 Pepijn Tournoy UGCHELEN
32 Ruben de Goede LEIDEN
33 Djimo Braam DODEWAARD
34 Jelle Wennekers Den Bosch
35 Noa Romeijn OTTOLAND
36 Niels Vruwink HOLTEN
37 Stan Breukel 's-GRAVENZANDE
38 Jeroen Stijger HONSELERDIJK




Nieuweling-Meisjes
1 Marlo Koevoet WIJCHEN
2 Didi de Vries WILHELMINADORP
3 Lotte Groper EMPEL
4 Dyonne Bouwmeester APELDOORN
5 Daniëlle Runhart RUINEN




Masters (30+)
1 Christiaan Last De Pol
2 Maikel Govaarts DRUNEN
3 Nick van den HeuvelARNHEM 79
4 Kevin Raaijmakers EINDHOVEN
5 Rick van den Hanenberg BERLICUM NB
6 Mark Groen STEENWIJKERWOLD
7 Marco Hurkmans BOXTEL
8 Frank Theys Tilburg
9 Cees Quint DEIL
10 Erik van Laar LOENEN GLD
11 Remco van Bekkum KESTEREN
12 Sjonnie de Vries EPE
13 Stijn Boek KROMMENIE
14 Leon Brouwer ROTTERDAM
15 Patrick IJpelaan ALKMAAR
16 Arno Winters OMMEN
17 Marco Bloem NUNSPEET
18 Arjan Broekema OOSTERWOLDE
19 Eric van den Bogaard Zeist
20 Richard Kors WILHELMINAOORD
21 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
22 René Eelderink ZEVENAAR
23 Rorik Schouten HOOGWOUD
24 Marald Brons APELDOORN
25 Sander van den Berg EDE
26 Michel van Hemmen BOXTEL
27 Jorgen Brok LEMELERVELD
28 Okke Kamps Nijmegen
29 Leon van der Ham ZOETERMEER
30 Wouter Wietzes BRUMMEN
31 Jos Leonhardt WILHELMINAOORD
32 Mike Rozema ROUVEEN
33 Rolf van Maanen OISTERWIJK
34 Daniël Liarte HILVERSUM
35 Bart Verbeek APELDOORN
36 Rolf Boon Arnhem
37 Maurice Smeenk MEPPEL
38 Gerwin Bouwhuis LEMELERVELD
39 Remco Jochems PUTTEN
40 Dennis van den Hurk BARENDRECHT
41 Gert-Jan Knijnenburg Maasdijk
42 Bas Hurenkamp APELDOORN
43 Melvin Witteveen APELDOORN
44 Johan Bos ENSCHEDE
45 Danny Lugt GOUDA
46 André Poorterman APELDOORN
47 Michael de Vos LELYSTAD




Masters (40+)
1 Jan Weevers HENGELO GLD
2 Arne Nuys BEST
3 Micha de Vries HILVERSUM
4 René Snoeren DONGEN
5 Jan Grootkarzyn ELBURG
6 Frans Viveen WOUDRICHEM
7 Peter Hoffmans MOERGESTEL
8 Rob Barel OVERBERG
9 Riny Pleij WIERDEN
10 Frans Groenendijk GORINCHEM
11 Johan Dussel EELDE
12 Willem Mulder ANNA PAULOWNA
13 Dienand Broekhuis LEMELE
14 Robin Smit ARNHEM
15 Gert Stappenbelt APELDOORN
16 Peter Nielen SEVENUM
17 Nico Hoogland RHENEN
18 Stephan van Dam DEN DUNGEN
19 Jeroen Duyn HOOGWOUD
20 Freddie van der Schoot Gemonde
21 Dave van Eeden NUNSPEET
22 Patrick Molenaars AMSTELVEEN
23 Jan van der Velde VEENHUIZEN
24 Han ten Hove APELDOORN
25 Wiljam Janssen WEZEP
26 Twan van der Aa BERLICUM
27 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
28 David Thörig SINT MICHIELSGESTEL
29 Niek van der Cruysen ERP
30 Richard Visscher PIJNACKER
31 Jack van der Heijden DEN DUNGEN
32 Johan Fictorie COEVORDEN
33 Henk Woldhuis SMILDE
34 Cees van Zanden APPELSCHA
35 Albert Steenbergen GORSSEL
36 Marc Elshof EPE
37 Mark Eijkelkamp PEIZE
38 Anne Jan Dekker ASSEN
39 Gerard Hofhuis Volthe
40 Roel van Leeuwen VLAARDINGEN
41 Wietze Gorter Oosterwolde
42 Frans Kingma DEN HELDER
43 Aad Treurniet BERKEL EN RODENRIJS
44 Benito Pekel SCHOONOORD
45 Dirk Brouwer OOSTERWOLDE FR
46 Toon van Hout WINTELRE
47 Cees Munster Halfweg
48 Hans Lips St.Michielsgestel
49 Spencer Hebing APELDOORN
50 Jappie de Vries BUITENPOST
51 Dirk-Jan van Veenendaal VEENENDAAL
52 Pieter Nienhuis GIETEN
53 Jan van Beek PUTTEN
54 Gerben Kroes BLIJHAM
55 Arjan Kennis BENNEKOM
56 Wim Branderhorst UTRECHT
57 Rene Wienholts EDE
58 Jason Joldersma Assen
59 Leon van Waesberghe BREEZAND
60 Willem Eckhardt DEN HELDER
61 Jan van Boggelen HAAFTEN
62 Rik Bisschop DELFT
63 Rene van der Lende HOOGVLIET
64 Ralph Verhoef NIJEVEEN
65 Anno Brandsema BEILEN
66 Eltjo Biemold ASSEN
67 Egbert Zwiers ASSEN
68
Enrico Carfora

69 Djago Ambrawo APELDOORN
70 Boelie Lammers EELDE
71 Karel Haverkamp STEENWIJK
72 Kees Westerdijk Suawoude
73 Jan Coopmans ALTEVEER GEM DE WOLDEN
74 Dick Timmerman NIJVERDAL
75 Girbe Buist GIETEN
76 Ype Weijdema STEENWIJK
77 Lambert Koops ASSEN
78
Marcel v d Pols

79 Richard Roordink WEZEP
80 Ate Werkman zuidlaren




Baggelhuizerplas MTB Weekend  3-3



1 Danny van Galen BERGHEM
2 Peter van den Heuvel BAKEL
3 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
4 Tom Hoekman Hengelo
5 Jeroen Wessel LEMELERVELD
6 Erik Bolding tuk
7 Rick Oosterlaar ZWOLLE
8 Ruud Bosscha Tuk
9 Ninko Doornbos BERLICUM NB
10 Steven Eskes NIJMEGEN
11 Frank Molenaar RHEDEN
12 Jorg Prins HAVELTE
13 Wietse de Vries Groningen
14 Maarten Janssen HENGELO
15 Coen Hoogervorst SCHIJNDEL
16 Wouter Rorije HEERDE
17 Arjan Leenstra ARNHEM
18 Olaf Noorbergen VOLLENHOVE
19 Rick Benschop HENGELO
20 Noud Nijssen BAARLO LB
21 Peter Branderhorst NIEUWENDIJK NB
22 Bart Classens LINDEN
23 Danny van Zoggel Den Dungen
24 Leroy van de Werve BEILEN
25 Stefan Hermens LEDEACKER
26 Arnoud Roeloffs NIJKERK GLD
27 Jeffrey Cox VALKENSWAARD
28 Mark van Schie HAARLEM
29 Eric Hegger VENLO
30 Bob Kuip sint-michielsgestel
31 Koen Nijssen Baarlo
32 Theo van Drie PUTTEN
33 Stephan Prins HAVELTE
34 Gijs Derksen MILLINGEN AAN DE RIJN
35 Wiebren Wolthuis GOOR
36 Herbert van Brussel MEPPEL
37 Stefan van den Bos TWELLO
38 Ronald van den Berg Ermelo
39 Yannick Smedts Baarlo (lb)
40 Peter Loijens VALKENSWAARD
41 Tim van Hoogdalem ARKEL
42 Stefan van Bolhuis Appelscha
43 Arnoldus van der Werff GRONINGEN
44 Justin de Bruijn ZALTBOMMEL
45 Jacco Ton Waskemeer
46 Maikel Pruiksma HOOGEVEEN
47 Jeffrey Marto Valkenburg
48 Bas van Delft DRUNEN
49 Maarten Nieuwenhuis Zwolle
50 Fabian de Wolf GRONINGEN
51 Patrick Wanst Heerhugowaard
52 Jeroen van der Teen ASSEN
53 Bernard Piest STEENWIJK
54 Melle Snijder APELDOORN
55 Sebastiaan Boerema ASSEN
56 Harald Leenstra GRONINGEN
57 Wim de Wit akkrum