2012



49e FLEVOTOUR - NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 86,2 km

te Kampen op 24 Maart 2012
Org: Comité Flevotour - Kamper Wieler Club

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 28 Jakobsen, Fabio GRC Jan van Arckel 1:59:11
2 61 van der Poel, Tim RWC Ahoy 2 z.t.
3 116 Buning, Jorn WV Noord-Holland 1 z.t.
4 167 van Bouwel, Ruben van Balen z.t.
5 151 Lindenburg, Jim Restore Cycling 1 z.t.
6 152 Tobe, Xavier Restore Cycling 1 z.t.
7 89 van de Water, Max WTC de Amstel z.t.
8 34 Groeneveld, Harro Hanzerenners 2 z.t.
9 84 Wijkel, Tom WRV de Peddelaars 2 z.t.
10 9 Daatselaar, Douwe ARC Ulysses z.t.
11 58 Ammerlaan, Feiko RWC Ahoy 1 z.t.
12 73 Nakken, Bruno WV Meteorr Assen-Roden z.t.
13 166 Eenkhoorn, Pascal van Balen z.t.
14 150 de Geus, Thomas RTC de Hoekse Renners z.t.
15 55 Dofferhoff, Roy RTV de Bollenstreek 2 z.t.
16 81 Heering, Niels WRV de Peddelaars 1 z.t.
17 75 Wagenmakers, Robbert WV Meteorr Assen-Roden z.t.
18 70 Mengoulas, Alex WV Eemland 2 z.t.
19 87 Timmermans, Justin WSV Emmen z.t.
20 102 Kooyman, Kevin WV de Jonge Renner 1 z.t.
21 153 van Dam, Martijn Restore Cycling 1 z.t.
22 68 Kroeze, Danny WV Eemland 1 z.t.
23 4 Arentsen, Arjan AR en TV De Adelaar z.t.
24 124 Krul, Harmen WV Olympia 2 z.t.
25 76 Bol, Bjarne Willebrord Wil Vooruit z.t.
26 171 Kip, Vincent District Oost z.t.
27 13 Kalvenhaar, Rogier AWV De Zwaluwen 2 z.t.
28 69 van der Lecq, Luc WV Eemland 1 z.t.
29 63 Stolk, Julian RWC Ahoy 2 z.t.
30 12 Hudepol, Nordin AWV De Zwaluwen 1 z.t.
31 14 Veldscholten, Lars AWV De Zwaluwen 2 z.t.
32 126 Zandvliet, Janiek WV Olympia 2 z.t.
33 103 van der Pluijm, Sven WV de Jonge Renner 2 z.t.
34 1 de Jong, Jorg Achterhoek 2000 z.t.
35 85 Oost, Stijn WSV Emmen z.t.
36 86 Potze, Olaf WSV Emmen z.t.
37 168 De Wouwer, Van van Balen z.t.
38 101 Dekker, Kelvin WV de Jonge Renner 1 z.t.
39 155 van den Nouweland, Jordi Restore Cycling 2 z.t.
40 62 Rijsdijk, Tristan RWC Ahoy 2 z.t.
41 82 Nijdam, Remy WRV de Peddelaars 2 z.t.
42 47 Martens, Thom PRC de Pedaalridders z.t.
43 59 Bouckaert, Thierry RWC Ahoy 1 z.t.
44 142 van den Enden, Jesse Westland Wil Vooruit 1 z.t.
45 8 Detant, Yannick ARC Ulysses z.t.
46 158 Fennema, Gerben Pieter LWV de Friesche Leeuw z.t.
47 56 Meeuwissen, Jeffrey RTV de Bollenstreek 2 z.t.
48 129 van Uden, Dandy WV Schijndel z.t.
49 145 de Zoete, Miquel Westland Wil Vooruit 2 z.t.
50 157 de Jong, Jeen LWV de Friesche Leeuw z.t.
51 65 Bolhoven, Marc UWTC de Volharding z.t.
52 40 Buijs, Dennis LRTV Swift z.t.
53 38 de Langen, Mark JvR de Batauwers z.t.
54 79 Bodegraven, Michel WRV de Peddelaars 1 z.t.
55 52 Admiraal, Martijn RTV de Bollenstreek 1 z.t.
56 143 van Leeuwen, Dennis Westland Wil Vooruit 1 z.t.
57 42 Zandbergen, Folkert LRTV Swift z.t.
58 109 Piening, Calvin WV de Stormvogels 2 z.t.
59 133 Koens, Roel ZRTC Theo Middelkamp z.t.
60 117 Burger, Sven WV Noord-Holland 1 z.t.
61 119 Nieuwpoort, Jelle WV Noord-Holland 2 z.t.
62 93 Timmermans, Jordi WV Breda z.t.
63 131 van der Velde, Jurjun WV WoonExpo Kapenga z.t.
64 100 Celi, Abe WV de Jonge Renner 1 z.t.
65 141 van Wijk, Oscar ZWC DTS 2 z.t.
66 3 Vrielink, Mitchel Achterhoek 2000 z.t.
67 26 Talen, Jordi DRC De Mol z.t.
68 57 Schelling, Jouke RTV de Bollenstreek 2 z.t.
69 130 Faber, Sil WV WoonExpo Kapenga z.t.
70 41 Haarbrink, Sam LRTV Swift z.t.
71 97 ten Hove, Corné WV de IJsselstreek 2 z.t.
72 64 Berrens, Wessel UWTC de Volharding 1:59:20 0:09
73 92 Mol, Max WV Breda 1:59:39 0:28
74 104 Veltman, Milan WV de Jonge Renner 2 z.t.
75 53 Alkemade, Flip RTV de Bollenstreek 1 1:59:49 0:38
76 90 Wolffenbuttel, Nils WTC de Amstel 1:59:51 0:40
77 161 Wagenaar, Rinse WV Otto Ebbens z.t.
78 10 Braamhaar, Rick AWV De Zwaluwen 1 2:00:07 0:56
79 146 Duijvesteijn, Jim Westland Wil Vooruit 2 2:00:36 1:25
80 20 Pap, Jarno CRT Raalte-CC75 2:00:47 1:36
81 144 Bol, Cees Westland Wil Vooruit 1 2:00:51 1:40
82 77 van Dalen, Damian Willebrord Wil Vooruit z.t.
83 163 van den Bovenkamp, Kurdy GRTC Excelsior 2:00:59 1:48
84 66 de Vos, Isidoor UWTC de Volharding 2:01:03 1:52
85 132 Visser, Eit WV WoonExpo Kapenga z.t.
86 107 de Jong, Tim WV de Stormvogels 1 z.t.
87 36 Reints, Remy Hanzerenners 2 z.t.
88 112 van Haaften, Jason WV het Stadion 2:01:18 2:07
89 5 Grefte, Luc AR en TV De Adelaar z.t.
90 67 Kool, Thijs WV Eemland 1 z.t.
91 95 Beelen, Arjan WV de IJsselstreek 1 z.t.
92 39 Weber, Thomas JvR de Batauwers z.t.
93 7 Berendse, Brendan ARC Ulysses z.t.
94 16 Appelman, Mike BRC Kennemerland z.t.
95 71 van Unen, Lars WV Eemland 2 z.t.
96 128 Koolen, Thomas WV Schijndel z.t.
97 60 van Nierop, Dion RWC Ahoy 1 z.t.
98 96 Grootjen, Jochem WV de IJsselstreek 1 z.t.
99 94 Bakker, Arjan WV de IJsselstreek 1 2:01:24 2:13
100 31 Alberts, leon Hanzerenners 1 z.t.
101 15 Withag, Tjardo AWV De Zwaluwen 2 2:01:55 2:44
102 24 Tigelaar, Yoeri District Noord z.t.
103 136 van den Berg, Julius ZWC DTS 1 z.t.
104 19 Lohuis, Koen CRT Raalte-CC75 2:03:10 3:59
105 78 Spierings, Julian Willebrord Wil Vooruit 2:03:18 4:07
106 45 Ladeur, Vincent PRC Delta 2:03:24 4:13
107 6 Engelmann, Wouter AR en TV De Adelaar z.t.
108 120 Zuidweg, Rob WV Noord-Holland 2 2:05:38 6:27
109 127 van Dolleweerd, Tim WV Schijndel 2:06:15 7:04
110 74 Senechal, Rik WV Meteorr Assen-Roden 2:07:05 7:54
111 148 Kuipers, Thorsten RTC de Hoekse Renners 2:08:02 8:51
112 135 Boer, Erik ZRTC Theo Middelkamp 2:08:13 9:02
113 134 de Neve, Guido ZRTC Theo Middelkamp z.t.
114 46 Lok, Camiel PRC de Pedaalridders 2:08:14 9:03

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.395 km/u


49e FLEVOTOUR - JUNIOREN

                       Uitslag Rit in lijn over 117,3 km

te Kampen op 24 Maart 2012
Org: Comité Flevotour - Kamper Wieler Club

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 115 Bakker, Stephan WV Viking-Waterland 1 2:40:20
2 56 Rodenburg, Tim RWC Ahoy 2 z.t.
3 39 Korevaar, Merijn Pedaalridders-JvA-Trias2 z.t.
4 47 van der Sijs, Twan RTV de Bollenstreek 2 z.t.
5 151 van Dongen, Ricardo Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
6 152 van Dalen, Jason Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
7 124 de Lange, Thijs ZRTC Theo Middelkamp 2:40:25 0:05
8 119 Smits, Jeroen WV Viking-Waterland 2 2:40:27 0:07
9 153 Wouters, Toon Willebrord Wil Vooruit 1 2:40:41 0:21
10 21 Mensink, Rick Hanzerenners Zwolle 1 2:40:56 0:36
11 31 Hofstede, Lennard Restore Cycling 2 z.t.
12 77 van der Duin, Patrick WRV de Peddelaars 1 2:40:58 0:38
13 37 Gieskens, Nicky Pedaalridders-JvA-Trias2 2:41:54 1:34
14 17 Ophof, Randy CRT Raalte-CC75 2:41:57 1:37
15 40 Mulder, Patrick Pedaalridders-JvA-Trias3 2:42:01 1:41
16 22 Tietema, Bas Hanzerenners Zwolle 2 2:42:06 1:46
17 154 Leijs, Joeri Willebrord Wil Vooruit 2 2:42:10 1:50
18 120 Tindal, Levi WV Viking-Waterland 2 2:42:16 1:56
19 84 Vos, Rutger WSV Emmen 2:42:18 1:58
20 58 Bertram, Stan TWC Maaslandster 1 z.t.
21 118 Lind, Jorrit WV Viking-Waterland 2 z.t.
22 54 Leygraaff, Thijs RWC Ahoy 1 z.t.
23 117 van Empel, Justin WV Viking-Waterland 1 z.t.
24 135 van Nieuwpoort, Koen WC de Waardrenner z.t.
25 11 Schouten, Daan AWV de Zwaluwen 2 2:42:25 2:05
26 28 van Ark, Marnix Restore Cycling 1 2:42:29 2:09
27 53 Kramer, Erik RWC Ahoy 1 z.t.
28 102 van Nierop, Glenn WV de Jonge Renner 1 z.t.
29 20 Klein Tijssink, Henk Hanzerenners Zwolle 1 z.t.
30 94 van Dorp, Kenneth WV de IJsselstreek 1 2:42:33 2:13
31 167 Bankras, Stijn District Noor-Holland 2:43:15 2:55
32 116 Buchener, Jochum WV Viking-Waterland 1 z.t.
33 104 Rooij, Paul WV de Jonge Renner 2 2:45:47 5:27
34 19 Bos, Maikel Hanzerenners Zwolle 1 z.t.
35 23 Tuin, Diederik Hanzerenners Zwolle 2 z.t.
36 49 ter Bekke, Pepijn RTV Oldenzaalse WCL z.t.
37 10 Oud, Menno AWV de Zwaluwen 2 z.t.
38 83 Schaft, Tom WSV Emmen z.t.
39 82 Potze, Niels WSV Emmen z.t.
40 64 Brienissen, Marco UWTC de Volharding 1 z.t.
41 108 Jilesen, Robin WV de Stormvogels z.t.
42 78 de Haan, Jan David WRV de Peddelaars 1 z.t.
43 155 Gunst, Davy Willebrord Wil Vooruit 2 z.t.
44 16 Janssen, Adriaan CRT Raalte-CC75 z.t.
45 70 Arts, Levi WV Eemland z.t.
46 68 Vlietstra, Mike UWTC de Volharding 2 2:45:54 5:34
47 65 van Beek, Pjotr UWTC de Volharding 1 2:46:32 6:12

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.896 km/u