Wageningen    25-3-2012

Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012

Uitslag 150 Minuten Race















Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Frank Schotman Gouda H 150 ELIT 8 02:19:26.94 02:19:09.66
2 Ramses Bekkenk Broek op Langedijk H 150 ELIT 8 02:19:53.36 02:19:50.43
3 Irjan Luttenberg Kranenburg H 150 ELIT 8 02:19:55.47 02:19:52.53
4 Mathijs Wagenaar Apeldoorn H 150 ELIT 8 02:23:48.49 02:23:40.79
5 Onno Reijnhout Donderen H 150 ELIT 8 02:24:15.97 02:24:14.90
6 Steven Eskes Nijmegen H 150 AMAT 8 02:25:29.47 02:25:19.89
7 Rob van der Werf Susteren H 150 AMAT 8 02:25:30.09 02:25:23.51
8 Koen van Haaster Alkmaar H 150 AMAT 8 02:26:50.34 02:26:32.28
9 Maarten Janssen Hengelo Ov H 150 MAS1 8 02:27:55.85 02:27:51.75
10 Bart Damen Reusel H 150 MAS1 8 02:28:02.10 02:27:50.00
11 Patrick IJpelaan Alkmaar H 150 MAS1 8 02:28:14.29 02:28:12.85
12 Michel Achterberg Heiloo H 150 AMAT 8 02:28:16.12 02:28:01.29
13 Marcel Lommers Sprang-Capelle H 150 ELIT 8 02:28:21.80 02:28:04.13
14 Johan de Wit Tolbert H 150 MAS2 8 02:28:32.02 02:28:11.06
15 Rolf Vetter Amsterdam H 150 MAS2 8 02:28:51.04 02:28:44.35
16 Remco van Bekkum Kesteren H 150 MAS1 8 02:28:55.64 02:28:49.72
17 Frank van Hoof Netersel H 150 MAS2 8 02:28:55.67 02:28:50.04
18 Bart Classens Linden H 150 AMAT 8 02:28:57.69 02:28:51.74
19 Bas van de Vorst Sint Anthonis H 150 ELIT 8 02:29:14.37 02:29:10.94
20 Leon Crienen Baarlo Lb H 150 MAS2 8 02:29:24.88 02:29:22.97
21 Sjoerd Meijdam Tilburg H 150 AMAT 8 02:29:36.73 02:29:18.74
22 Peter van den Heuvel Bakel H 150 AMAT 8 02:29:40.91 02:29:26.93
23 Ad de Brabander Kwintsheul H 150 MAS1 8 02:29:45.55 02:29:35.47
24 Wilco Verwegen Melderslo H 150 MAS1 8 02:30:05.60 02:30:04.12
25 Noud Nijssen Baarlo Lb H 150 AMAT 8 02:30:33.72 02:30:32.47
26 Riny van Deursen Eindhoven H 150 MAS2 8 02:30:34.37 02:30:29.93
27 Arie de Jong Oosterwolde Fr H 150 MAS2 8 02:30:36.53 02:30:17.54
28 Mark Rongen Overloon H 150 MAS2 8 02:31:12.18 02:30:49.47
29 Martijn Roelofe Nijmegen H 150 mas1 8 02:31:12.45 02:30:46.28
30 Roelof de Roos Leeuwarden H 150 MAS1 8 02:31:13.44 02:30:59.93
31 Rick van Dijk Baarlo Lb H 150 MAS2 8 02:31:13.82 02:30:51.59
32 Barrie van Reeden Druten H 150 MAS1 8 02:31:14.54 02:31:07.47
33 Arjan Leenstra Arnhem H 150 AMAT 8 02:32:07.56 02:31:55.98
34 Hidde Bos Heemstede H 150 AMAT 8 02:32:08.52 02:31:55.99
35 Jan Grootkarzijn Elburg H 150 MAS2 8 02:32:11.02 02:31:51.01
36 Sander van den Berg Lunteren H 150 MAS1 8 02:32:16.57 02:31:57.72
37 Nico Hoogland Rhenen H 150 MAS2 8 02:32:47.15 02:32:36.93
38 Guenter Reitz Titz H 150 0 8 02:32:53.35 02:32:26.88
39 Arjen Feenstra Ugchelen H 150 0 8 02:32:53.53 02:32:50.21
40 Jesse Beurskens Goirle H 150 0 8 02:33:27.54 02:33:03.14
41 Olaf Noorbergen Vollenhove H 150 AMAT 8 02:33:28.16 02:33:17.07
42 Ton de Haan Wageningen H 150 MAS2 8 02:33:57.57 02:33:47.97
43 Patrick Jansen Wageningen H 150 mas2 8 02:33:57.61 02:33:29.71
44 Hans Peter Andriesse Houten H 150 MAS2 8 02:34:17.43 02:34:15.31
45 Frenk Dofferhoff Lisserbroek H 150 0 8 02:34:54.20 02:34:47.35
46 Bart Jacobs Gilze H 150 0 8 02:34:54.36 02:34:43.91
47 Nico van Langen Schagen H 150 MAS1 8 02:34:59.53 02:34:56.23
48 Henk Bos Drachten H 150 ELIT 8 02:35:39.75 02:35:14.92
49 Frank Meusen Reuver H 150 MAS2 8 02:35:56.45 02:35:29.34
50 Arjan Broekema Oosterwolde Fr H 150 MAS1 8 02:36:00.52 02:35:58.85
51 Pim de Waard Heiloo H 150 MAS2 8 02:36:09.00 02:36:04.18
52 Maarten Gouda Heiloo H 150 AMAT 8 02:36:09.57 02:35:54.37
53 Dave van Eeden Nunspeet H 150 MAS2 8 02:36:35.95 02:36:32.15
54 Peter Wouters Esbeek H 150 0 8 02:36:42.57 02:36:35.25
55 Seine Zandbergen Sleen H 150 MAS2 8 02:36:44.09 02:36:36.88
56 Jeroen van der Vossen Lisserbroek H 150 0 8 02:36:48.53 02:36:46.25
57 Frans Willems Oost West en Middelbeers H 150 MAS2 8 02:36:53.26 02:36:48.77
58 Jeroen Kooij Renkum H 150 MAS1 8 02:36:56.34 02:36:48.85
59 Hennie van der Laan Houten H 150 MAS2 8 02:37:04.96 02:37:02.81
60 Maikel Pruiksma Hoogeveen H 150 AMAT 8 02:37:22.77 02:37:17.46
61 Robin Braamhaar Rijssen H 150 AMAT 8 02:37:22.81 02:37:16.57
62 Peter Alders Overloon H 150 MAS2 8 02:37:23.08 02:37:19.38
63 Michiel de Vries Naaldwijk H 150 AMAT 8 02:37:23.13 02:37:20.50
64 Eric Peet Heerhugowaard H 150 MAS1 8 02:37:33.84 02:37:12.57
65 Iroy Cosse Breda H 150 AMAT 8 02:37:41.05 02:37:20.38
66 Sandor Mol Chaam H 150 0 8 02:37:43.47 02:37:28.80
67 Danny Hoedemaekers Waalre H 150 0 8 02:37:44.83 02:37:30.58
68 Ronald Kros Hellevoetsluis H 150 MAS2 8 02:38:03.25 02:37:47.88
69 Robbert van Veldhuizen Eibergen H 150 MAS1 8 02:38:24.66 02:38:19.71
70 Jos Bongers Baarlo Lb H 150 MAS2 8 02:38:33.51 02:38:27.72
71 Michiel Derksen Oldenzaal H 150 MAS1 8 02:38:35.52 02:38:24.76
72 Harold Brunekreeft Bennekom H 150 0 8 02:39:11.68 02:38:59.75
73 Paul Wolters Wijchen H 150 MAS1 8 02:39:25.71 02:38:54.02
74 Peter van Es Venray H 150 MAS2 8 02:39:26.35 02:39:06.68
75 Lex van Enckevort Sevenum H 150 AMAT 8 02:39:26.86 02:39:23.54
76 Stefan van Bolhuis Appelscha H 150 AMAT 8 02:39:32.07 02:39:12.08
77 Cees van Zanden Appelscha H 150 MAS2 8 02:39:40.26 02:39:24.96
78 Peter Nielen Sevenum H 150 MAS2 8 02:40:04.16 02:39:39.90
79 Simon Kikken Nijmegen H 150 AMAT 8 02:40:08.38 02:39:55.58
80 Sjoerd van Loon Nijmegen H 150 0 8 02:40:08.95 02:39:46.84
81 Rene Wilkens Gieten H 150 MAS1 8 02:40:25.43 02:40:10.58
82 Jan Feenstra Ede Gld H 150 MAS1 8 02:40:36.22 02:40:33.42
83 Richard van Brummen Wezep H 150 0 8 02:41:15.35 02:41:06.70
84 Casper Helling Wageningen H 150 0 8 02:41:17.50 02:41:01.44
85 Justin de Bruijn Zaltbommel H 150 AMAT 8 02:41:52.10 02:41:41.79
86 Yannick Smedts Baarlo Lb H 150 AMAT 8 02:42:06.96 02:41:56.06
87 Leo Beurskens Baarlo Lb H 150 MAS2 7 02:19:34.39 02:19:27.93
88 Henk Woldhuis Smilde H 150 MAS2 7 02:19:34.84 02:19:10.95
89 Joost Nuyens Boxtel H 150 MAS1 7 02:19:35.53 02:19:15.14
90 Rob Grift Houten H 150 0 7 02:19:35.80 02:19:30.52
91 Gerlof Haanraadts Apeldoorn H 150 0 7 02:19:40.18 02:19:26.62
92 Frans Viveen Woudrichem H 150 mas2 7 02:20:01.51 02:19:29.97
93 Patrick Koch Tholen H 150 MAS2 7 02:20:50.54 02:20:40.07
94 Marco Wolbers Harderwijk H 150 MAS1 7 02:20:50.63 02:20:42.29
95 Lucien Volleberg Hegelsom H 150 ELIT 7 02:21:52.90 02:21:45.08
96 Jeroen Verbocht Lunteren H 150 MAS1 7 02:22:02.35 02:21:34.95
97 Han ten Hove Apeldoorn H 150 MAS2 7 02:22:02.56 02:21:32.46
98 Rene Lengers Heiloo H 150 MAS2 7 02:22:03.20 02:21:47.96
99 Rolf Boon Arnhem H 150 MAS1 7 02:22:16.18 02:21:53.75
100 Goos Beukema Sleen H 150 MAS2 7 02:22:17.61 02:22:08.34
101 Wilco Groen Maartensdijk H 150 0 7 02:22:29.70 02:22:12.45
102 Gert-Luuk Wiersma Zuidlaren H 150 MAS2 7 02:22:29.95 02:22:06.37
103 Jan Vos Sleen H 150 MAS1 7 02:22:30.21 02:22:23.76
104 Pieter Nienhuis Gieten H 150 MAS2 7 02:22:30.96 02:22:25.97
105 Rolf de Jong Pijnacker H 150 MAS2 7 02:22:32.36 02:22:12.16
106 Rick Riemersma Nieuw-Amsterdam H 150 MAS2 7 02:22:35.22 02:22:15.87
107 Maarten Nota Andijk H 150 0 7 02:22:46.13 02:22:30.43
108 Edwin Hofstee Boskoop H 150 0 7 02:22:50.46 02:22:19.13
109 Bart van der Putten Breda H 150 0 7 02:22:50.72 02:22:19.47
110 Rogier Mous Amsterdam H 150 MAS1 7 02:22:53.67 02:22:45.69
111 Maurits MA Buist Drachten H 150 ELIT 7 02:22:56.28 02:22:29.37
112 Timo Sijm Andijk H 150 0 7 02:23:31.99 02:23:17.66
113 Huub Poppe Haarle gem Hellendoorn H 150 0 7 02:23:32.58 02:23:04.68
114 Martin Strik Nijmegen H 150 MAS2 7 02:23:39.76 02:23:27.51
115 Simon Duijnstee Groesbeek H 150 0 7 02:24:07.54 02:23:58.70
116 Brian Timp Westzaan H 150 MAS1 7 02:24:09.01 02:24:02.63
117 Christiaan Klompjan Zwolle H 150 0 7 02:24:09.89 02:24:06.64
118 Ewart van der Putten Nijmegen H 150 MAS1 7 02:24:13.11 02:24:00.49
119 Elwin van der Niet Sassenheim H 150 0 7 02:24:13.66 02:23:52.84
120 Frans Nota Ugchelen H 150 0 7 02:24:19.06 02:24:02.94
121 Floor Volleberg Venlo H 150 0 7 02:24:22.05 02:24:19.29
122 Minko de Nooij Amersfoort H 150 MAS2 7 02:24:22.69 02:24:00.43
123 Ate Werkman Zuidlaren H 150 MAS2 7 02:24:26.02 02:24:07.74
124 Richard Biesterbos Apeldoorn H 150 0 7 02:24:33.76 02:24:13.93
125 Mark Klijbroek Egmond aan den Hoef H 150 mas1 7 02:24:49.42 02:24:20.34
126 Tom van der Eng Heerhugowaard H 150 0 7 02:24:50.11 02:24:28.20
127 Luuk Belga Harkstede H 150 MAS2 7 02:24:55.33 02:24:46.29
128 Wilco Greven Utrecht H 150 0 7 02:24:57.42 02:24:33.20
129 Jelle de Leur Wageningen H 150 0 7 02:25:21.27 02:24:58.07
130 Guilad van Zuilekom Amersfoort H 150 MAS2 7 02:25:23.33 02:25:06.68
131 Danny Lugt Gouda H 150 MAS1 7 02:25:23.37 02:25:04.92
132 Koen Nijssen Baarlo Lb H 150 AMAT 7 02:25:29.03 02:25:16.53
133 Jasper Westmaas Wageningen H 150 0 7 02:25:37.73 02:25:17.92
134 William Dircken Nispen H 150 0 7 02:25:59.11 02:25:49.26
135 Serge van Leeuwen Tiel H 150 0 7 02:26:01.37 02:25:53.73
136 Marc van der Linden Wijk bij Duurstede H 150 0 7 02:26:21.43 02:26:12.34
137 Anne Jan Dekker Assen H 150 mas2 7 02:26:25.02 02:25:58.22
138 Philip Geudens belgie H 150 0 7 02:26:32.41 02:26:06.78
139 Arthur ross a a j b Ross Emmerich H 150 0 7 02:26:53.04 02:26:25.94
140 Marcel Frenk Nijmegen H 150 MAS2 7 02:26:57.57 02:26:30.45
141 Andre Rijken Soest H 150 0 7 02:27:09.06 02:26:48.62
142 Marijn Treurniet Rotterdam H 150 0 7 02:27:09.81 02:26:58.78
143 Ruud van Stralen Enkhuizen H 150 0 7 02:27:10.45 02:26:54.20
144 Eltjo Biemold Assen H 150 MAS2 7 02:27:15.25 02:27:05.29
145 Martijn Verbruggen Leidschendam H 150 0 7 02:27:36.34 02:27:18.34
146 Rene Wienholts Ede Gld H 150 MAS2 7 02:27:52.13 02:27:33.43
147 Eric Kuijt Renkum H 150 0 7 02:27:56.04 02:27:50.99
148 Marcel Kluin Eerbeek H 150 0 7 02:28:04.05 02:27:50.94
149 Han Hollander Hattem H 150 0 7 02:28:14.49 02:28:00.80
150 Tymo Dijksma Zwolle H 150 MAS1 7 02:28:16.83 02:27:59.84
151 Bart Wolkenfelt Arnhem H 150 SING 7 02:28:31.62 02:28:21.51
152 Evert Ruijter Elburg H 150 0 7 02:28:35.48 02:28:10.69
153 Rik Bisschop Delft H 150 MAS2 7 02:28:40.18 02:28:24.43
154 Rick Gommans Belfeld H 150 0 7 02:28:43.53 02:28:19.00
155 Christiaan van den Bergh Bennekom H 150 0 7 02:28:45.74 02:28:30.03
156 Harold Griekspoor Bennebroek H 150 0 7 02:28:50.01 02:28:16.77
157 Dries Pluimers Arnhem H 150 0 7 02:29:08.34 02:28:50.91
158 Bart Kuipers Heiloo H 150 0 7 02:29:14.27 02:28:55.22
159 Gerard Tepper Bovensmilde H 150 0 7 02:29:14.99 02:28:49.09
160 Edwin Hulsman Eindhoven H 150 mas1 7 02:29:49.26 02:29:18.55
161 Cor Linstra Zuidlaren H 150 MAS2 7 02:29:51.82 02:29:27.04
162 Christiaan Kapper Wageningen H 150 0 7 02:29:51.91 02:29:22.07
163 Jason Joldersma Assen H 150 MAS2 7 02:30:02.09 02:29:38.98
164 Ger Koomen Medemblik H 150 0 7 02:30:06.25 02:29:46.74
165 Ruud Onink Leersum H 150 0 7 02:30:32.64 02:30:23.35
166 Ludie van Loon Werkendam H 150 0 7 02:30:36.92 02:30:27.58
167 Gijs-Jan Veldhoen Wezep H 150 0 7 02:30:46.35 02:30:33.04
168 Fred Bartels Nijmegen H 150 MAS1 7 02:31:07.26 02:30:40.32
169 Bas Hurenkamp Apeldoorn H 150 MAS1 7 02:31:07.31 02:30:36.82
170 Raoul Zeevenhooven Zwolle H 150 0 7 02:31:11.87 02:30:47.69
171 Jelle Tienstra Amersfoort H 150 0 7 02:31:21.25 02:30:52.84
172 Robert Vlug Haarlem H 150 MAS2 7 02:31:22.38 02:31:09.19
173 Barry van Wichen Pijnacker H 150 MAS2 7 02:31:24.30 02:31:20.23
174 Johan van den Berg 's-Gravenhage H 150 0 7 02:31:29.31 02:31:11.69
175 Daan Bakker Almere H 150 0 7 02:31:35.41 02:31:18.48
176 Leo van Leeuwen Hillegom H 150 0 7 02:31:35.89 02:31:07.86
177 Ronald Nijhuis Oss H 150 0 7 02:31:36.98 02:31:24.11
178 Bert Mast Lippenhuizen H 150 mas2 7 02:31:37.14 02:31:06.90
179 Walter Wahle Noorden H 150 0 7 02:31:38.02 02:31:15.79
180 Koos Meinsma Velp Gld H 150 0 7 02:31:40.04 02:31:18.37
181 Stef De Bruin Houten H 150 0 7 02:31:52.84 02:31:44.09
182 Kiona Harbers Renkum D 150 VROU 7 02:32:21.22 02:32:07.43
183 Andre Poorterman Apeldoorn H 150 MAS1 7 02:32:22.05 02:32:00.64
184 Ruud Jacobs Gilze H 150 0 7 02:32:24.56 02:32:12.86
185 Michiel Smit Coevorden H 150 0 7 02:32:24.80 02:32:03.22
186 Ron Staarman Leusden H 150 0 7 02:32:36.29 02:32:10.65
187 Tonnie Drenth Hijken H 150 MAS2 7 02:32:36.63 02:32:12.20
188 Roelof van Gerner Gasselternijveen H 150 0 7 02:32:36.75 02:32:15.66
189 Marc Dame Hardinxveld-Giessendam H 150 mas2 7 02:32:38.52 02:32:08.93
190 Jacob Bosma Haulerwijk H 150 mas2 7 02:32:39.64 02:32:13.29
191 Arjan Kennis Bennekom H 150 MAS2 7 02:32:46.04 02:32:24.02
192 Erik Oosting Geesbrug H 150 0 7 02:32:47.67 02:32:21.41
193 Martijn van den Bosch Wezep H 150 0 7 02:32:52.33 02:32:40.43
194 Jean-Paul Francois Nuland H 150 MAS1 7 02:33:03.10 02:32:33.34
195 Jan van de Weerd Veenendaal H 150 0 7 02:33:12.17 02:32:37.36
196 Joop van der Zee Utrecht H 150 0 7 02:33:15.78 02:32:46.95
197 Andre Burgers Otterlo H 150 0 7 02:33:20.83 02:33:06.35
198 Michel van der Laan Amersfoort H 150 MAS2 7 02:33:31.41 02:33:07.73
199 Ronald Langstraat Zeewolde H 150 AMAT 7 02:33:32.78 02:33:26.19
200 Christian Smedts Baarlo Lb H 150 0 7 02:33:52.19 02:33:30.00
201 Mark Neeleman Ede Gld H 150 0 7 02:33:53.92 02:33:38.92
202 Rutger Pronk Groningen H 150 0 7 02:33:54.64 02:33:33.35
203 Detlev Riemer Klazienaveen H 150 MAS2 7 02:33:58.89 02:33:39.43
204 Marc Timmer Zeewolde H 150 0 7 02:34:23.78 02:34:13.77
205 Henk Rorije Heerde H 150 0 7 02:34:31.30 02:34:25.47
206 Bas Dircken Rucphen H 150 0 7 02:34:31.37 02:34:07.38
207 Bert Kamphorst Nijkerk Gld H 150 0 7 02:36:04.62 02:35:31.12
208 Johan de Wit Tolbert H 150 MAS2 7 02:37:21.65 02:37:07.92
209 Peter Leever Beilen H 150 0 7 02:38:40.82 02:38:25.59
210 Jeroen Assen Zeewolde H 150 0 7 02:39:12.64 02:39:01.23
211 Nick Veenendaal Veenendaal H 150 0 7 02:39:18.23 02:38:49.36
212 Sjors Lodewijk Zeewolde H 150 0 7 02:39:26.98 02:39:12.35
213 Rolf van Lin Overasselt H 150 MAS1 7 02:41:16.02 02:40:56.94
214 Martin Timmer Hoornaar H 150 0 7 02:41:16.56 02:36:24.45
215 Ron Lenferink Hengelo Ov H 150 0 7 02:41:29.57 02:41:23.80
216 Wessel Cromwijk Papekop H 150 0 7 02:43:04.92 02:42:50.19
217 Denny van Arkel IJsselstein Ut H 150 0 7 02:45:08.36 02:44:35.68
218 Oskar De Graaff Utrecht H 150 0 7 02:45:16.48 02:44:50.76
219 Ramon Cohen Zuidlaren H 150 0 6 02:19:52.53 02:19:24.97
220 Johnny Helder Zuidlaren H 150 MAS2 6 02:20:04.63 02:19:45.93
221 Alexander Sanders Nijmegen H 150 MAS1 6 02:20:04.83 02:19:35.38
222 Mike Peters Arnhem H 150 0 6 02:20:21.90 02:19:59.85
223 Theo Evers Alkmaar H 150 0 6 02:21:41.20 02:21:13.62
224 Jaap Cromwijk Papekop H 150 0 6 02:21:44.35 02:21:29.82
225 Ype Weijdema Steenwijk H 150 MAS2 6 02:21:46.94 02:21:24.04
226 Arie Groot Limmen H 150 0 6 02:22:15.97 02:21:58.28
227 Erik van Gelder Gorinchem H 150 0 6 02:24:21.11 02:23:54.58
228 Martin van Gemert Hendrik-Ido-Ambacht H 150 0 6 02:24:30.96 02:24:05.16
229 Robinjan van Baalen Alphen Nb H 150 0 6 02:24:40.63 02:24:09.73
230 Gerrie Drenth Hijken D 150 0 6 02:24:41.39 02:24:15.85
231 Richard van Altena Woerden H 150 0 6 02:25:36.75 02:25:07.21
232 Laurence Metelli Apeldoorn D 150 0 6 02:27:35.97 02:27:16.05
233 Eric Verhoeven IJsselstein Ut H 150 0 6 02:28:44.61 02:28:11.37
234 André Bookelmann Deventer H 150 0 6 02:29:29.01 02:29:08.30
235 Nico Feenstra De Bilt H 150 0 6 02:29:41.60 02:29:21.59
236 Peter Huisen Drachten H 150 0 6 02:35:04.15 02:34:45.80
237 Arnold Bakker Kloetinge H 150 0 6 02:35:47.71 02:35:30.90
238 Nicole Vernhout Nijmegen D 150 0 6 02:41:00.33 02:40:34.82
239 Olav Klaassen Arnhem H 150 0 6 02:41:13.53 02:40:38.24
240 Ting Lommers Sprang-Capelle H 150 0 6 02:42:42.68 02:42:14.26
241 Arjan J Hodes-Haarhuis Arnhem H 150 0 5 02:21:24.67 02:20:49.33
242 Rinus Spoor Eemnes H 150 0 5 02:28:09.61 02:27:35.74
243 Henk van Donkelaar Lunteren H 150 0 5 02:29:22.61 02:28:53.59
244 Bas Bloeming Wijk bij Duurstede H 150 MAS2 7 02:16:59.29 02:16:56.86 DNF
245 Roel van Houtum Goirle H 150 MAS1 5 01:28:37.04 01:28:32.89 DNF
246 Flemming Remkes Otterlo H 150 0 5 01:54:29.93 01:54:07.16 DNF
247 Barry van den Bergh Rijen H 150 0 5 02:14:45.76 02:14:32.58 DNF
248 Wim Kwakkel Houten H 150 MAS2 4 01:14:21.59 01:14:13.79 DNF
249 Maurice Heijnen Oirschot H 150 MAS2 4 01:16:29.98 01:16:17.83 DNF
250 Harald Buise Stein Lb H 150 MAS1 4 01:29:42.31 01:29:37.09 DNF
251 Roger van Bulken Veenendaal H 150 0 4 01:35:03.97 01:34:33.84 DNF
252 Arno van Krimpen Nieuwpoort H 150 0 3 00:53:54.73 00:53:43.27 DNF
253 Dion Dijkman Assen H 150 0 3 00:56:04.99 00:56:02.62 DNF
254 Johan Wagenaar Epe H 150 ELIT 2 00:31:15.62 00:31:14.21 DNF
255 Paul Timmer Gasselte H 150 ELIT 2 00:32:43.40 00:32:42.38 DNF
256 Theo Mulder Amersfoort H 150 MAS2 2 00:37:21.17 00:37:12.71 DNF
257 Erik Hopman Egmond aan den Hoef H 150 ELIT 1 00:14:03.83 00:13:48.25 DNF
258 Hans Coppelmans Eindhoven H 150 MAS2 1 00:14:34.52 00:14:22.14 DNF
259 Hugo de Ruijter Arnhem H 150 0 1 00:17:26.43 00:17:10.22 DNF
260 Guido de Jong Apeldoorn H 150 0 1 00:20:39.14 00:20:25.70 DNF
261 Jacco Kort Castricum H 150 MAS1 1 00:27:24.95 00:27:01.51 DNF



























Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012

Uitslag 105 Minuten Race














Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Frank Beemer Garderen H 105 ELIT 8 01:42:56.09 01:42:52.65
2 Matthijs Eversdijk Delft H 105 ELIT 8 01:43:08.63 01:43:02.87
3 Bas Theys Tilburg H 105 ELIT 8 01:43:26.00 01:43:24.77
4 Gerben Mos Havelte H 105 ELIT 8 01:44:46.02 01:44:43.09
5 Rob van der Heijden Den Dungen H 105 ELIT 8 01:45:12.66 01:45:05.54
6 Mark van der Heijden Den Dungen H 105 ELIT 8 01:45:22.48 01:45:16.36
7 Liwald Doornbos Berlicum Nb H 105 ELIT 8 01:46:47.96 01:46:43.52
8 Ivan Peeters Weert H 105 MAS1 8 01:46:54.69 01:46:49.98
9 Coen Hoogervorst Schijndel H 105 AMAT 8 01:46:54.74 01:46:53.62
10 Gijs Derksen Millingen aan de Rijn H 105 AMAT 8 01:46:55.69 01:46:51.89
11 Christian de Graaff Rijswijk Nb H 105 0 8 01:47:09.56 01:47:02.07
12 Robbert Keus Naaldwijk H 105 JUAB 8 01:47:40.66 01:47:34.99
13 Kevin Raaijmakers Eindhoven H 105 MAS1 8 01:48:46.38 01:48:45.42
14 Frank Theys Tilburg H 105 MAS1 8 01:49:38.94 01:49:37.74
15 Marc Oosterhof Apeldoorn H 105 ELIT 8 01:49:48.41 01:49:45.21
16 Bob van der Marel De Lier H 105 JUAB 8 01:50:10.59 01:50:04.88
17 Bert Jan Mensink Heerde H 105 ELIT 8 01:50:10.67 01:50:06.42
18 Eric van den Bogaard Zeist H 105 MAS1 8 01:50:11.42 01:50:06.45
19 Puck de Gier De Lier H 105 NWAB 8 01:50:18.32 01:50:16.68
20 Bart Barkhuis Norg H 105 ELIT 8 01:50:54.67 01:50:49.35
21 Ninko Doornbos Berlicum Nb H 105 AMAT 8 01:51:18.76 01:51:14.65
22 Frank Molenaar Rheden H 105 AMAT 8 01:51:55.05 01:51:51.62
23 Dennis Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam H 105 ELIT 8 01:51:55.29 01:51:48.87
24 Mark Verheul 's-Gravenhage H 105 0 8 01:51:56.18 01:51:49.58
25 Willem van Heerdt Hilversum H 105 MAS2 8 01:53:42.91 01:53:38.36
26 Sjonnie de Vries Epe H 105 MAS1 8 01:53:43.98 01:53:42.65
27 Arnoud Roeloffs Nijkerk Gld H 105 AMAT 8 01:53:51.92 01:53:50.10
28 Perry van den Bos Maasdijk H 105 NWAB 8 01:53:53.78 01:53:47.49
29 Bob Kuip Sint-Michielsgestel H 105 AMAT 8 01:53:53.95 01:53:45.82
30 Joost Christiaans Renkum H 105 0 8 01:53:54.67 01:53:44.99
31 Patrick Molenaars Amstelveen H 105 MAS2 8 01:53:59.54 01:53:55.44
32 Rob Barel Overberg H 105 MAS2 8 01:55:16.35 01:55:13.83
33 Wouter Dierckx Herselt H 105 0 8 01:55:48.37 01:55:37.42
34 Bart van Bindsbergen Zevenaar H 105 NWAB 8 01:56:23.26 01:56:15.51
35 Niek van der Cruijsen Erp H 105 MAS2 8 01:56:35.77 01:56:33.87
36 Bastiaan Gouda Heiloo H 105 0 8 01:57:21.53 01:57:14.38
37 Damian de Koningh Hall H 105 ELIT 8 01:57:48.41 01:57:45.74
38 Jeroen Brands Arnhem H 105 0 8 01:58:12.22 01:58:08.54
39 Gillis Hommen Eindhoven H 105 AMAT 8 01:58:51.60 01:58:44.71
40 Ruud Bosscha Tuk H 105 AMAT 8 01:59:17.94 01:59:13.63
41 Marc Elshof Epe H 105 MAS2 7 01:42:56.63 01:42:55.42
42 Duane van der Wijngaard Assen H 105 AMAT 7 01:43:11.91 01:43:06.02
43 Guido van Tuyl Nieuwaal H 105 JUAB 7 01:43:39.34 01:43:37.61
44 Eric van de Sande Eindhoven H 105 0 7 01:43:39.62 01:43:33.23
45 Sjoerd van Driel Eindhoven H 105 0 7 01:43:44.21 01:43:39.53
46 Jack van der Heijden Den Dungen H 105 MAS2 7 01:43:57.65 01:43:47.92
47 Wouter Wietzes Brummen H 105 MAS1 7 01:44:50.80 01:44:44.94
48 Tiemo Bodemann De Lier H 105 NWAB 7 01:44:55.15 01:44:53.01
49 Rene Groot Heiloo H 105 MAS1 7 01:44:57.72 01:44:52.31
50 Erik Seebus Renkum H 105 0 7 01:45:41.81 01:45:33.73
51 Jan Joosen Duiven H 105 0 7 01:45:47.32 01:45:41.85
52 Frank Rijkhoff Veenendaal H 105 MAS2 7 01:45:52.22 01:45:44.17
53 Kevin Nooijen Volkel H 105 JUAB 7 01:45:59.45 01:45:52.69
54 Mark Dijkstra Oosterbeek H 105 0 7 01:46:36.84 01:46:30.21
55 Erwin Kuunders Landhorst H 105 MAS1 7 01:47:06.11 01:46:57.50
56 Tim Smit Wijk bij Duurstede H 105 AMAT 7 01:48:28.73 01:48:20.15
57 Joost Aldus Velp Gld H 105 0 7 01:48:35.54 01:48:25.23
58 Magchiel Schiebroek Reeuwijk H 105 MAS2 7 01:48:49.25 01:48:45.44
59 Freddy Nooijen Volkel H 105 MAS2 7 01:48:55.48 01:48:49.08
60 Bart Derksen Ulft H 105 0 7 01:49:07.88 01:49:05.42
61 Sjaak Rachenberger Roelofarendsveen H 105 MAS2 7 01:49:12.38 01:49:09.12
62 Wim Van Horen Malden H 105 MAS2 7 01:49:32.45 01:49:25.17
63 Roel Marcus Rheden H 105 MAS1 7 01:50:42.13 01:50:40.32
64 Cor van Tuyl Nieuwaal H 105 MAS2 7 01:50:44.45 01:50:40.18
65 Kevin Dekkers Wateringen H 105 NWAB 7 01:50:47.87 01:50:40.45
66 Henk Gerritsen Elst Ut H 105 0 7 01:51:09.20 01:50:59.86
67 Demy Van Amelsfoort Goirle H 105 0 7 01:51:48.58 01:51:40.30
68 Erik van Vlimmeren Alkmaar H 105 NWAB 7 01:51:53.64 01:51:43.09
69 René Noordover Castricum H 105 0 7 01:52:04.66 01:51:55.48
70 Willie van Wijhe Nijmegen H 105 MAS2 7 01:52:24.42 01:52:21.74
71 Aron Wallega Valburg H 105 0 7 01:52:26.20 01:52:18.33
72 Egbert Zwiers Assen H 105 MAS2 7 01:52:32.67 01:52:27.34
73 Marco de Moor Ulft H 105 MAS2 7 01:53:19.97 01:53:17.44
74 Erik Panjer Arnhem H 105 0 7 01:54:59.93 01:54:48.80
75 Jan Willem Vogel Arnhem H 105 0 7 01:56:24.74 01:56:13.13
76 Michael de Vos Lelystad H 105 MAS1 7 01:56:38.90 01:56:35.53
77 Sjoerd Bult Rhoon H 105 0 7 01:58:28.92 01:58:23.05
78 Eldert van Luling Alphen a/d Rijn H 105 AMAT 7 01:59:13.95 01:59:08.80
79 Djago Ambrawo Apeldoorn H 105 MAS2 7 02:00:14.90 02:00:11.78
80 Johan Vos Bruchem H 105 0 7 02:00:15.82 02:00:06.91
81 Rigo Stegeman Hilversum H 105 0 7 02:00:35.44 02:00:28.15
82 Roy Hartman Doetinchem H 105 0 7 02:01:21.97 02:01:17.78
83 Jasper Vrielink Dedemsvaart H 105 AMAT 7 02:03:31.38 02:03:23.65
84 Richard de Vos Lelystad H 105 0 6 01:43:14.35 01:43:11.09
85 Joost van der Sande Utrecht H 105 0 6 01:43:24.35 01:43:13.60
86 Marloes Pouw Alkmaar D 105 0 6 01:45:21.03 01:45:09.73
87 Robert Wielinga Heerhugowaard H 105 0 6 01:47:55.09 01:47:44.42
88 Margit Warmink Renkum D 105 0 6 01:50:10.53 01:50:00.98
89 Marco Correia Spijkenisse H 105 0 6 01:51:53.92 01:51:42.86
90 Andre de Jonge Schagen H 105 0 6 01:53:47.99 01:53:36.96
91 Thomas Sommer Schermbeck H 105 NIET 6 01:54:51.01 01:54:41.71
92 Kevin Bank Wormer H 105 0 6 01:54:54.04 01:54:43.93
93 Peter Heeremans IJmuiden H 105 0 5 02:05:10.21 02:04:58.37
94 Dave van der Kooij Maassluis H 105 ELIT 6 01:24:30.91 01:24:24.71 DNF
95 Jamie Nak Weert H 105 AMAT 6 01:27:55.78 01:27:53.39 DNF
96 Mark Lemstra Veghel H 105 0 6 01:39:36.12 01:39:28.53 DNF

















Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012


Uitslag 75 Minuten Race Mannen














Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Christiaan Last Steenwijk H 75 MAS1 6 01:18:58.75 01:18:51.08
2 Maikel Govaarts Drunen H 75 MAS1 6 01:18:59.07 01:18:57.70
3 Patrick de Laat Berlicum Nb H 75 MAS1 6 01:19:05.65 01:19:04.44
4 Vincent Bakker Apeldoorn NSK H ELIT 6 01:19:06.04 01:18:58.59
5 Thom van Dulmen Didam H 75 ELIT 6 01:19:08.39 01:18:51.01
6 Roel Verhoeven Vinkel NSK H ELIT 6 01:19:09.34 01:19:00.14
7 Nick van den Heuvel Arnhem H 75 MAS1 6 01:19:20.47 01:19:19.47
8 Rien Terpstra Apeldoorn H 75 ELIT 6 01:19:59.71 01:19:42.01
9 Rik Jansen Beuningen Gld H 75 NWAB 6 01:20:42.12 01:20:37.42
10 Danny van Zoggel Den Dungen H 75 AMAT 6 01:20:52.35 01:20:48.44
11 Bas Veen Tuk H 75 AMAT 6 01:20:53.01 01:20:49.96
12 Rick Oosterlaar Zwolle H 75 AMAT 6 01:20:53.68 01:20:52.74
13 Erik Bolding Steenwijk H 75 AMAT 6 01:20:55.97 01:20:43.21
14 Mattijn Motshagen Nijkerk Gld H 75 AMAT 6 01:21:05.64 01:20:54.48
15 Jeroen van Eck Leuth H 75 ELIT 6 01:21:08.44 01:20:50.86
16 Sjoerd Bax Almkerk H 75 NWAB 6 01:21:21.31 01:21:08.31
17 Tom Hoekman Bad Bentheim H 75 AMAT 6 01:21:24.34 01:21:21.43
18 Wouter Rorije Heerde NSK H AMAT 6 01:21:33.87 01:21:30.37
19 Nard Clabbers Breda H 75 MAS1 6 01:21:35.03 01:21:31.35
20 Riny Pleij Wierden H 75 MAS2 6 01:21:44.93 01:21:43.31
21 Marvin Bovendorp Elburg H 75 NWAB 6 01:21:52.21 01:21:49.64
22 Rick Evers Zelhem H 75 AMAT 6 01:21:57.14 01:21:43.88
23 Carlos Baltus Nijmegen NSK H 0 6 01:21:57.29 01:21:51.89
24 Erik van Laar Loenen Gld H 75 MAS1 6 01:21:59.04 01:21:53.08
25 Jorg Prins Havelte H 75 AMAT 6 01:22:00.13 01:21:44.43
26 Marco Hurkmans Boxtel H 75 MAS1 6 01:22:01.31 01:21:50.89
27 Raymond van de Kruisweg 't Loo Oldebroek H 75 JUAB 6 01:22:09.24 01:21:58.31
28 Jos Richel Veghel H 75 0 6 01:22:17.85 01:22:13.08
29 Dienand Broekhuis Lemele H 75 MAS2 6 01:22:31.89 01:22:26.10
30 Pim van de Swaluw Kwadendamme H 75 JUAB 6 01:22:45.14 01:22:43.65
31 Rene Eelderink Zevenaar H 75 MAS1 6 01:22:46.07 01:22:42.17
32 Freddie van der Schoot Gemonde H 75 MAS2 6 01:22:47.85 01:22:36.89
33 Robin Smit Arnhem H 75 MAS2 6 01:22:48.47 01:22:38.09
34 Theo van Drie Putten H 75 AMAT 6 01:23:12.59 01:23:05.47
35 Rorik Schouten Hoogwoud H 75 MAS1 6 01:23:12.71 01:23:06.51
36 Rick Benschop Hengelo Ov H 75 AMAT 6 01:23:19.85 01:23:02.60
37 Mark van Schie Haarlem H 75 AMAT 6 01:23:38.19 01:23:36.19
38 John Baltus Limmen H 75 0 6 01:23:39.51 01:23:21.04
39 Leon van der Ham Zoetermeer H 75 MAS1 6 01:23:46.77 01:23:39.55
40 Stefan Hermens Ledeacker NSK H AMAT 6 01:23:56.73 01:23:49.01
41 Wietse de Vries Groningen H 75 AMAT 6 01:24:01.91 01:23:53.23
42 Roel van der Stegen Reuver H 75 NWAB 6 01:24:08.92 01:23:50.42
43 Peter Kraaijvanger Utrecht H 75 MAS1 6 01:24:09.23 01:24:01.93
44 Marcel Eelderink Zelhem H 75 0 6 01:24:09.37 01:24:07.36
45 Wiebe Scholten Dieren H 75 NWAB 6 01:24:30.09 01:24:15.59
46 Joppe van Stiphout Lent H 75 MAS1 6 01:24:41.53 01:24:35.27
47 Leroy van der Werve Beilen H 75 AMAT 6 01:24:41.57 01:24:36.69
48 Frank Nak Eindhoven NSK H 0 6 01:24:42.45 01:24:27.71
49 Jorgen Brok Lemelerveld H 75 MAS1 6 01:24:43.40 01:24:38.06
50 Jurrien Pelsinger Zuidwolde Dr H 75 JUAB 6 01:24:52.36 01:24:51.04
51 Sam Zweers Arnhem H 75 AMAT 6 01:25:15.89 01:25:09.54
52 Martijn Verhoeven Vinkel H 75 0 6 01:25:43.44 01:25:32.79
53 Gerard Hofhuis Rossum Ov H 75 MAS2 6 01:25:44.35 01:25:41.41
54 Jimme de Haan Wageningen H 75 NWAB 6 01:25:44.53 01:25:41.97
55 Robert Reijers Dordrecht H 75 AMAT 6 01:26:06.45 01:25:56.86
56 Richard van der Vaart Alkmaar H 75 MAS1 6 01:26:10.05 01:26:06.46
57 Mark Schepp Amersfoort H 75 0 6 01:26:11.17 01:26:06.72
58 Nick van Nieuwenhuizen Ermelo NSK H 0 6 01:26:24.08 01:26:02.65
59 Derk-Jan van Putten Bennekom NSK H AMAT 6 01:26:28.23 01:26:18.10
60 Johan Fictorie Coevorden H 75 MAS2 6 01:26:29.49 01:26:25.12
61 Frank Staals Valkenswaard H 75 AMAT 6 01:26:31.97 01:26:30.04
62 Erwin Heining Nijkerk Gld H 75 0 6 01:26:37.10 01:26:21.91
63 Mike van Veelen Arnhem H 75 MAS1 6 01:26:47.01 01:26:41.33
64 Ewout Aman Vriezenveen H 75 AMAT 6 01:26:47.89 01:26:35.37
65 Ronald van den Berg Ermelo H 75 AMAT 6 01:26:54.65 01:26:38.77
66 Bruno Mooiweer Holten H 75 JUAB 6 01:26:57.36 01:26:49.97
67 Wiebren Wolthuis Goor H 75 AMAT 6 01:26:58.68 01:26:47.25
68 Bart Verbeek Apeldoorn H 75 MAS1 6 01:26:59.15 01:26:57.19
69 Niels Groen Heerhugowaard H 75 0 6 01:27:08.06 01:27:05.48
70 Stephan Prins Havelte H 75 AMAT 6 01:27:18.73 01:27:07.61
71 Dennis van Eerden Oosterbeek H 75 MAS1 6 01:27:39.75 01:27:25.92
72 Leon van Bemmel 's-Hertogenbosch H 75 0 6 01:27:47.30 01:27:38.13
73 Christan Teunissen Delft NSK H AMAT 6 01:27:51.89 01:27:40.33
74 David Thorig Sint-Michielsgestel H 75 MAS2 6 01:27:53.12 01:27:40.71
75 Arthur Jakobs Leiden NSK H AMAT 6 01:27:53.84 01:27:38.84
76 Joren Janssen Malden H 75 ELIT 6 01:27:57.26 01:27:39.11
77 Jan Rademaker Koudekerk aan den Rijn H 75 MAS2 6 01:28:02.00 01:27:56.56
78 Dennis van de Kruisweg 't Loo Oldebroek H 75 NWAB 6 01:28:09.62 01:27:56.03
79 Yoeri Past Apeldoorn H 75 NWAB 6 01:28:13.88 01:28:07.71
80 Jaap Visscher Sliedrecht H 75 AMAT 6 01:28:14.46 01:28:11.20
81 Gerwin Bouwhuis Lemelerveld H 75 MAS1 6 01:28:15.42 01:28:13.79
82 Yoeri Ton Waskemeer NSK H AMAT 6 01:28:18.45 01:28:07.82
83 Sukru Yilmaz Beuningen Gld NSK H AMAT 6 01:28:23.06 01:28:06.90
84 Jeffrey Cox Valkenswaard H 75 AMAT 6 01:28:29.93 01:28:11.52
85 Richard Visscher Pijnacker NSK H AMAT 6 01:28:32.24 01:28:20.32
86 Lodewijk Wiggers Soesterberg H 75 MAS1 6 01:28:40.28 01:28:35.79
87 Vincenzo Pascarella Hilversum H 75 MAS2 6 01:28:44.90 01:28:33.30
88 Toon van Hout Wintelre H 75 MAS2 6 01:28:53.63 01:28:43.68
89 Peter Huntjens Gronsveld NSK H AMAT 6 01:28:54.21 01:28:40.20
90 Etienne Jansen Nijmegen H 75 AMAT 6 01:29:13.68 01:28:59.10
91 Rolf van Maanen Oisterwijk H 75 MAS1 6 01:29:17.72 01:29:00.84
92 Koen Bijsterbosch Epe H 75 0 6 01:29:50.46 01:29:47.78
93 Pascal Wesselink Utrecht H 75 MAS1 6 01:29:52.82 01:29:43.04
94 Dion van Run Hardinxveld-Giessendam H 75 0 6 01:29:52.97 01:29:32.23
95 Martin Kaster Emmerich H 75 MAS2 6 01:29:58.66 01:29:51.63
96 Bart Mol Wervershoof H 75 0 6 01:30:05.46 01:29:49.17
97 Rik Houwers Delft NSK H ELIT 6 01:30:11.19 01:30:03.49
98 Ralph Verhoef Nijeveen H 75 MAS2 6 01:30:11.20 01:30:02.70
99 Sjoerd Rammelt Utrecht NSK H 0 6 01:30:12.14 01:29:50.82
100 Jasper Jansens5 Assen H 75 0 6 01:30:14.42 01:29:55.52
101 Gert-Jan Knijnenburg Maasdijk H 75 MAS1 6 01:30:15.56 01:30:06.24
102 Mark Harmsma Oosterstreek H 75 NWAB 6 01:30:16.72 01:30:09.92
103 Tim van Hoogdalem Arkel H 75 AMAT 6 01:30:19.83 01:30:11.46
104 Jeffrey Marto Valkenburg Lb H 75 AMAT 6 01:30:22.46 01:30:08.56
105 Simon Overeem Enschede NSK H 0 6 01:30:28.04 01:30:22.14
106 Erwin Koedam Veenendaal NSK H AMAT 6 01:30:51.57 01:30:37.97
107 Rutger Schepp Amersfoort H 75 0 6 01:30:57.17 01:30:54.62
108 Peter Loijens Valkenswaard H 75 AMAT 6 01:31:07.09 01:30:49.23
109 Leon Daniels Baarlo Lb H 75 MAS1 6 01:31:08.18 01:30:46.52
110 Michiel Groothoff Delft H 75 MAS1 6 01:31:11.61 01:30:50.81
111 Jorn Haalboom Wageningen NSK H 0 6 01:31:17.40 01:31:03.16
112 Thijsl Laan Arnhem H 75 0 6 01:31:23.66 01:31:03.00
113 Cees Munster Halfweg Nh H 75 MAS2 6 01:31:30.01 01:31:10.61
114 Thomas Visser Drunen H 75 NWAB 6 01:31:30.10 01:31:12.00
115 Kees Neijenhuis Arnhem H 75 0 6 01:31:43.66 01:31:28.10
116 Maarten Nieuwenhuis Zwolle H 75 AMAT 6 01:31:45.14 01:31:39.44
117 Erjan ten Hove Oldebroek H 75 JUAB 6 01:31:52.54 01:31:48.91
118 Rik Houben Velden H 75 JUAB 6 01:32:00.51 01:31:45.25
119 Peter Rademaker Alphen aan den Rijn H 75 MAS2 6 01:32:00.75 01:31:55.69
120 Micha Gankema Assen H 75 NWAB 6 01:32:02.32 01:31:50.21
121 Rick Titulaer Hout-Blerick H 75 NWAB 6 01:32:21.47 01:32:06.59
122 Adrie Thomassen Helmond H 75 0 6 01:32:29.04 01:32:16.58
123 Ruben Kersten Ewijk H 75 0 6 01:32:29.28 01:32:19.75
124 Stefan Jansen Lelystad H 75 NWAB 6 01:32:30.32 01:32:17.36
125 Jacco Ton Waskemeer NSK H AMAT 6 01:32:44.92 01:32:34.60
126 Sander Vonk Andijk H 75 AMAT 6 01:33:21.31 01:33:03.12
127 Arthur Wolferink Lochem H 75 AMAT 6 01:33:25.68 01:33:14.64
128 Marc Geppaard Chaam H 75 0 6 01:33:26.51 01:33:12.94
129 Tim Hogervorst Delft NSK H AMAT 6 01:33:27.19 01:33:16.71
130 Tim Kok Zaltbommel H 75 0 6 01:33:34.14 01:33:25.23
131 Gilian Engberink Apeldoorn H 75 NWAB 6 01:33:35.56 01:33:16.76
132 Michel Hoogendoorn Ede Gld H 75 NWAB 6 01:33:39.28 01:33:31.14
133 Juro Wiggers Amersfoort H 75 MAS2 6 01:33:43.61 01:33:24.08
134 Francis Schaefers Wageningen NSK H 0 6 01:33:45.08 01:33:28.85
135 Casper Modderkolk Doesburg H 75 0 6 01:33:48.95 01:33:44.10
136 Edo Riemersma Arnhem H 75 0 6 01:33:53.63 01:33:47.89
137 Pieter de Boer Wervershoof H 75 0 6 01:33:59.97 01:33:44.09
138 Rayner Hofhuis Albergen H 75 JUAB 6 01:34:10.06 01:34:08.22
139 Leon van Waesberghe Breezand H 75 MAS2 6 01:34:14.75 01:33:58.46
140 Patrick Wanst Heerhugowaard H 75 AMAT 6 01:34:25.97 01:34:19.15
141 Yuri Schram Castricum H 75 0 6 01:34:32.12 01:34:20.28
142 Jan van Boggelen Haaften H 75 MAS2 6 01:35:06.08 01:35:01.03
143 Willem Eckhardt Julianadorp H 75 MAS2 6 01:35:06.70 01:34:50.88
144 Harald Leenstra Groningen H 75 AMAT 6 01:35:09.28 01:35:06.35
145 Martijn Oosterbaan Den Dungen H 75 AMAT 6 01:35:17.29 01:35:03.33
146 Jesse de Haan Wageningen H 75 NWAB 6 01:37:04.34 01:36:57.79
147 Stefan Marges 's-Gravenhage NSK H 0 6 01:37:08.34 01:36:52.45
148 Hugo van Doeselaar Breda H 75 0 5 01:19:06.98 01:19:01.72
149 Jeroen Eikelenboom Lopik H 75 0 5 01:19:13.61 01:19:01.45
150 Wouter Gerritsma Venlo H 75 NWAB 5 01:19:27.08 01:19:09.83
151 John Engberink Bilthoven H 75 0 5 01:19:35.14 01:19:21.68
152 Ben Kok Zaltbommel H 75 AMAT 5 01:19:39.42 01:19:30.87
153 Jordy Leenaerts Nuenen H 75 AMAT 5 01:19:43.43 01:19:37.46
154 Eric Paap Eefde H 75 MAS2 5 01:19:50.26 01:19:43.92
155 Nick Alberts Amersfoort H 75 0 5 01:19:50.79 01:19:36.27
156 Joris van Ophuizen Gouda H 75 0 5 01:20:16.21 01:19:56.55
157 Benny Gankema Assen H 75 MAS2 5 01:20:23.18 01:20:10.22
158 Ate-Sjoerd Jager Zeist H 75 0 5 01:20:31.14 01:20:17.25
159 Jeroen Ham Nijkerk Gld H 75 0 5 01:20:44.19 01:20:32.77
160 Rinse Tjeerdsma Eindhoven NSK H 0 5 01:20:45.55 01:20:36.45
161 David Kalkman Rotterdam H 75 0 5 01:20:48.05 01:20:28.55
162 Ruud Wilkens Deventer H 75 MAS2 5 01:20:48.23 01:20:36.30
163 David van Diepen Castricum H 75 0 5 01:20:56.74 01:20:44.30
164 Bernard Piest Steenwijk H 75 AMAT 5 01:21:02.81 01:20:46.34
165 Robin Prigge Uitgeest H 75 JUAB 5 01:21:15.26 01:21:06.89
166 Joep van Schijndel Berlicum Nb H 75 0 5 01:21:20.49 01:21:04.79
167 Jeroen van Leeuwen Culemborg H 75 0 5 01:21:21.50 01:21:04.41
168 Stanley Lam Hilversum H 75 AMAT 5 01:21:21.63 01:21:02.33
169 Klaus Siebers Emmerich H 75 0 5 01:21:32.41 01:21:13.35
170 Noa Romeijn Ottoland H 75 NWAB 5 01:21:33.04 01:21:12.60
171 Robbin-Jan Haar Epe NSK H 0 5 01:21:36.10 01:21:25.32
172 Wesley van Loon Werkendam H 75 JUAB 5 01:21:51.82 01:21:39.17
173 André Sasbrink Nijverdal H 75 0 5 01:22:20.02 01:22:10.95
174 Mart Muskens Heusden gem Heusden H 75 NWAB 5 01:22:36.49 01:22:28.16
175 Bart Boonacker Delft H 75 0 5 01:22:38.35 01:22:26.07
176 Heino van Ommeren Dodewaard H 75 0 5 01:22:55.97 01:22:49.13
177 Gijs Wielders Culemborg H 75 0 5 01:23:02.37 01:22:45.10
178 Gerard van Strien Arnhem H 75 0 5 01:23:26.30 01:23:09.58
179 Rene van der Lende Hoogvliet Rotterdam H 75 MAS2 5 01:23:36.66 01:23:25.71
180 Martin van den Barg Amersfoort H 75 0 5 01:23:46.37 01:23:29.63
181 Anno Brandsema Beilen H 75 MAS2 5 01:24:13.49 01:23:55.01
182 Lucas Vanmeenen Hilversum H 75 0 5 01:24:15.51 01:23:56.89
183 Dick Timmerman Nijverdal H 75 MAS2 5 01:24:53.81 01:24:49.54
184 Ivan Kuipers Saasveld H 75 0 5 01:24:54.59 01:24:46.56
185 Rob Schreuder Den Helder H 75 0 5 01:25:05.58 01:24:55.57
186 Arnoud Korf Steenwijk H 75 AMAT 5 01:25:17.94 01:25:09.89
187 Otto van der Wal Enkhuizen H 75 0 5 01:25:27.18 01:25:17.80
188 Berry Doeve Twello H 75 AMAT 5 01:25:31.65 01:25:16.46
189 Maurice Wissink Lochem H 75 0 5 01:25:50.41 01:25:36.64
190 Bennie Koopman Apeldoorn H 75 0 5 01:26:36.89 01:26:19.22
191 Matthew Armstrong Delft NSK H 0 5 01:28:05.42 01:27:50.41
192 Aryan Ransijn Nijmegen NSK H 0 5 01:28:12.32 01:28:12.32
193 Wout Koomen Medemblik H 75 0 5 01:28:14.78 01:27:48.60
194 Frank Achterberg Zwolle H 75 AMAT 5 01:29:13.49 01:29:06.72
195 Bram Vertelman Midwoud H 75 0 5 01:30:27.07 01:30:02.45
196 Rem Vertelman Midwoud H 75 0 5 01:30:36.57 01:30:11.69
197 Arie Pronk Vlieland H 75 0 5 01:32:27.57 01:32:08.34
198 Peter Beijleveld Apeldoorn H 75 0 5 01:32:52.43 01:32:29.63
199 Bert Lammers Varsseveld H 75 0 5 01:35:05.45 01:34:45.01
200 Ramon Ahuluheluw Arnhem H 75 0 5 01:35:14.76 01:34:56.81
201 Tonny Warburg Apeldoorn H 75 0 5 01:35:14.85 01:34:56.64
202 Bas Peperkoorn Haarlem H 75 0 5 01:36:06.50 01:35:56.45
203 Fausto van Tuyl Nieuwaal H 75 0 5 01:40:06.58 01:39:51.41
204 Jelle de Vries Uithoorn H 75 NIET 4 01:20:52.70 01:20:27.47
205 Dave van Duren Overloon H 75 0 4 01:25:25.12 01:25:21.51
206 Ted Meerman Maasland H 75 JUAB 4 00:57:58.36 00:57:44.09 DNF
207 Sam de Groot Alem H 75 NWAB 4 01:07:46.46 01:07:43.86 DNF
208 Andy Collingwood Zoetermeer H 75 0 4 01:14:52.20 01:14:31.25 DNF
209 Jeroen Wessel Lemelerveld H 75 AMAT 3 00:39:22.34 00:39:18.08 DNF
210 Ruben Romeijn Ottoland H 75 ELIT 3 00:45:55.49 00:45:35.50 DNF
211 Koen van den Elshout Ermelo H 75 0 3 00:47:01.83 00:46:41.10 DNF

















Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012

Uitslag 75 Minuten Race Dames














Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Anne Terpstra Apeldoorn NSK D VROU 6 01:23:56.35 01:23:46.04
2 Annefleur Kalvenhaar Wierden D 75 VROU 6 01:27:01.91 01:26:53.81
3 Monique Zeldenrust Hoenderloo D 75 VROU 6 01:29:12.95 01:29:02.67
4 Karen Brouwer Oosterwolde Fr NSK D VROU 6 01:29:13.10 01:29:04.31
5 Laura van Regenmortel Anna Paulowna D 75 VROU 6 01:29:27.59 01:29:19.35
6 Riikka Kelja Gorinchem D 75 VROU 6 01:32:32.64 01:32:23.27
7 Jolien Janssen Utrecht NSK D VROU 6 01:33:09.56 01:32:58.25
8 Natasja Nieuwenhuizen 's-Gravenzande D 75 VROU 6 01:34:27.82 01:34:19.26
9 Manon van Hees Nijmegen NSK D VROU 5 01:17:38.32 01:17:29.26
10 Stefanie Pruiksma Hoogeveen D 75 VROU 5 01:18:31.29 01:18:22.78
11 Suzanne de Lijser Nijmegen NSK D 0 5 01:18:55.50 01:18:43.80
12 Annemarie Worst Nunspeet D 75 VROU 5 01:19:06.85 01:18:57.27
13 Mandy Beumer Nijmegen D 75 VROU 5 01:19:17.15 01:19:05.23
14 Laura van Leeuwen Soest D 75 VROU 5 01:19:17.20 01:19:05.14
15 Lotte Eikelenboom Hardinxveld-Giessendam D 75 VROU 5 01:19:25.75 01:19:14.50
16 Reina Wietzes Brummen D 75 VROU 5 01:20:20.60 01:20:10.63
17 Natalie van der Hoeven Schiedam D 75 VROU 5 01:20:21.30 01:20:12.27
18 Lotte Gröper 's-Hertogenbosch D 75 NWAB 5 01:20:38.49 01:20:27.88
19 Manon van de Sande Eindhoven D 75 VROU 5 01:20:39.08 01:20:30.30
20 Henriette Pepels Beilen D 75 VROU 5 01:22:17.44 01:22:04.87
21 Klara van der Vaart Vinkeveen D 75 VROU 5 01:22:21.42 01:22:12.04
22 Brigitte van Rosmalen 's-Hertogenbosch D 75 VROU 5 01:22:29.94 01:22:17.60
23 Conny Maatjens Wageningen D 75 0 5 01:22:35.09 01:22:22.37
24 Anouk Pelsinger Zuidwolde Dr D 75 VROU 5 01:23:57.06 01:23:46.06
25 Bonnie van Vuure Delft NSK D 0 5 01:24:19.53 01:24:09.37
26 Thea Brouwer Oosterwolde Fr D 75 0 5 01:24:25.69 01:24:13.61
27 Moniek Tijssen Arnhem D 75 VROU 5 01:26:07.98 01:25:56.09
28 Liset Oudshoorn Nijmegen NSK D 0 5 01:26:13.99 01:26:03.21
29 Joke Becker Soest D 75 VROU 5 01:26:41.86 01:26:28.18
30 Sanne Tent Nieuw-Buinen D 75 VROU 5 01:28:25.54 01:28:16.82
31 Jora Steennis Wageningen NSK D 0 5 01:28:27.22 01:28:17.44
32 Charlotte de Laat Berlicum Nb D 75 0 5 01:28:51.10 01:28:37.34
33 Mariska Lagerweij Amersfoort D 75 0 5 01:30:27.34 01:30:15.56
34 Anouk van den Bielerd Millingen aan de Rijn D 75 0 5 01:32:58.24 01:32:45.26
35 Paulien van der Heijden Den Dungen D 75 0 5 01:37:22.70 01:37:12.32
36 Isabel Scholts Amsterdam NSK D 0 3 01:18:49.09 01:18:35.35
37 Bianca Nijenhuis Apeldoorn D 75 0 4 01:07:28.89 01:07:19.20 DNF

















Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012

NSK 75 min Heren Licentiehouders















Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Vincent Bakker Apeldoorn NSK H ELIT 6 01:19:06.04 01:18:58.59
2 Roel Verhoeven Vinkel NSK H ELIT 6 01:19:09.34 01:19:00.14
3 Wouter Rorije Heerde NSK H AMAT 6 01:21:33.87 01:21:30.37
4 Stefan Hermens Ledeacker NSK H AMAT 6 01:23:56.73 01:23:49.01
5 Derk-Jan van Putten Bennekom NSK H AMAT 6 01:26:28.23 01:26:18.10
6 Christan Teunissen Delft NSK H AMAT 6 01:27:51.89 01:27:40.33
7 Arthur Jakobs Leiden NSK H AMAT 6 01:27:53.84 01:27:38.84
8 Yoeri Ton Waskemeer NSK H AMAT 6 01:28:18.45 01:28:07.82
9 Sukru Yilmaz Beuningen Gld NSK H AMAT 6 01:28:23.06 01:28:06.90
10 Richard Visscher Pijnacker NSK H AMAT 6 01:28:32.24 01:28:20.32
11 Peter Huntjens Gronsveld NSK H AMAT 6 01:28:54.21 01:28:40.20
12 Rik Houwers Delft NSK H ELIT 6 01:30:11.19 01:30:03.49
13 Erwin Koedam Veenendaal NSK H AMAT 6 01:30:51.57 01:30:37.97
14 Jacco Ton Waskemeer NSK H AMAT 6 01:32:44.92 01:32:34.60
15 Tim Hogervorst Delft NSK H AMAT 6 01:33:27.19 01:33:16.71


















Bergrace Off The Road Editie 2012 Wageningen 25-3-2012


NSK 75 min Vrouwen Licentiehouders













Pos Naam Woonplaats Cat KNWU Rondes Tijd Netto DNF
1 Anne Terpstra Apeldoorn NSK D VROU 6 01:23:56.35 01:23:46.04
2 Karen Brouwer Oosterwolde Fr NSK D VROU 6 01:29:13.10 01:29:04.31
3 Jolien Janssen Utrecht NSK D VROU 6 01:33:09.56 01:32:58.25
4 Manon van Hees Nijmegen NSK D VROU 5 01:17:38.32 01:17:29.26