Norg     31-3  /  1-4-2012


Norg 1-4-2012

Noordelijke ATB Trophy

Elite-Mannen/Beloften
1 Henk Jaap Moorlag ONSTWEDDE
2 Hans Becking WETTEREN
3 Markus Schulte-Lunzum Haltern am See
4 Frank Beemer GARDEREN
5 Frank Schotman Gouda
6 Davy Huygens ST. GILLIS-WAAS
7 Irjan Luttenberg BERG EN DAL
8 Rens de Bruijn NIJMEGEN
9 Robbert de Nijs WARMENHUIZEN
10 Liwald Doornbos BERLICUM NB
11 Rob van der Heijden DEN DUNGEN
12 Rien Terpstra APELDOORN
13 Onno Reijnhout Donderen
14 Bas Theys TILBURG
15 Emiel Dolfsma KAMPEN
16 Matthijs Eversdijk WILHELMINADORP
17 Gerben Mos HAVELTE
18 Jeroen van Eck LEUTH
19 Mark van der Heijden DEN DUNGEN
20 Roel Verhoeven VINKEL
21 Thijs Zuurbier JULIANADORP
22 Marcel Lommers SPRANG-CAPELLE
23 Prezmyslaw Ebertowski Polen
24 Pim van der Marel DE LIER
25 Tom Sluiter ARNHEM
26 Vincent Bakker APELDOORN
27 Robin Roelofs BERGHEM
28 Ruud Rentmeester GOES
29 Paul Timmer GASSELTE
30 Bart Barkhuis NORG
31 Sebastiaan Kamphuis HENGELO OV
32 Bjorn Ruter Dortmund
33 Marc Oosterhof Apeldoorn
34 Dennis Ebert NIEUWENDIJK NB
35 Bert-Jan Mensink HEERDE
36 Dennis Tuinman WARMENHUIZEN
37 Dave van der Kooij MAASSLUIS
38 Erik Groen DOORWERTH
39 Felix Schafemeier VERSMOLD
40 Dennis Eikelenboom HARDINXVELD
41 Ruben van Alebeek DEN DUNGEN
42 Frank Huisman EELDE
43 Damian de Koningh HALL
44 Maurits Buist DRACHTEN
45 Bryan Borowski BERLICUM
46 Thomas van Ee APELDOORN




Junioren
1 Lehvi Braam DODEWAARD
2 Jesper Slik BERGEN NH
3 Bas van der Kooij MAASSLUIS
4 Robbert Keus NAALDWIJK
5 Erjan ten Hove OLDEBROEK
6 Raymond van de Kruisweg 't Loo - Olde
7 Bob van der Marel DE LIER
8 Yannick Runhart RUINEN
9 Tim Smeenge ZEEGSE
10 Tom den Otter SCHIJNDEL
11 Kjell van den Boogert MIDDELAAR
12 Sem Huitema OUDKARSPEL
13 Roy Beukers PETTEN
14 Stefan Krol NORG
15 Thom Bonder Assen
16 Rayner Hofhuis ALBERGEN
17 Ted Meerman MAASLAND
18 Bruno Mooiweer HOLTEN
19 Simon Coopmans ALTEVEER GEM DE WOLDE
20 Jurrien Pelsinger ZUIDWOLDE DR




Vrouwen
1 Laura Turpijn Beuningen
2 Anne Terpstra APELDOORN
3 Karen Brouwer OOSTERWOLDE FR
4 Nicoletta de Jager VINKEVEEN
5 Rozanne Slik BERGEN NH
6 Monique Zeldenrust HOENDERLOO
7 Laura van Regenmortel ANNA PAULOWNA
8 Kiona Harbers RENKUM
9 Manon van Hees BOVEN-LEEUWEN
10 Linda Kroes GRONINGEN
11 Erica Zaveta Erwinna
12 Ingrid Bosscha ENSCHEDE
13 Stefanie Pruiksma HOOGEVEEN
14 Reina Wietzes BRUMMEN
15 Githa Michiels HOBOKEN
16 Natalie van der Hoeven SCHIEDAM
17 Ruth Owens-Evans Gloucester
18 Laura van Leeuwen Soest
19 Henriette Pepels BEILEN
20 Marianne Teerenstra OMMEN
21 Julia Hop Beekbergen
22 Paulien Mellema EMMEN
23 Michelle Boshoven AFFERDEN GLD
24 Brigitte van Rosmalen 'S-HERTOGENBOS




Junior-Vrouwen/Nieuweling -Meisjes
1 Annefleur Kalvenhaar WIERDEN
2 Marlo Koevoet WIJCHEN
3 Britt van den Boogert MIDDELAAR
4 Annemarie Worst NUNSPEET
5 Natasja Nieuwenhuizen s-Gravenzande
6 Didi de Vries WILHELMINADORP
7 Lisanne Bouwmeester APELDOORN
8 Marquerite de Neve MIDDELBURG
9 Daniëlle Sluijter RIJSWIJK ZH
10 Sophie von Berswordt ALKMAAR
11 Isabel Jonk Petten
12 Lotte Groper EMPEL
13 Maaike Broekaart DEN HELDER
14 Daniëlle Runhart RUINEN
15 Sanne Tent NW BUINEN
16 Dyonne Bouwmeester APELDOORN




Masters (30+)
1 Christiaan Last De Pol
2 Erik van Laar LOENEN GLD
3 Marco Hurkmans BOXTEL
4 Freek de Jong Deil
5 Patrick de Laat BERLICUM
6 Nick van den Heuvel ARNHEM
7 Michiel van Goor NIJEVEEN
8 Mark Groen STEENWIJKERWOLD
9 Kevin Raaijmakers EINDHOVEN
10 Eric van den Bogaard Zeist
11 Maikel Govaarts DRUNEN
12 Remco van Bekkum KESTEREN
13 Sjonnie de Vries EPE
14 Patrick IJpelaan ALKMAAR
15 Frank Theys Tilburg
16 Richard Kors WILHELMINAOORD
17 Richard Hoekstra Bern
18 Marcel van Loon MAASTRICHT
19 Cees Quint DEIL
20 Stef Schreutelkamp NIJMEGEN
21 Stijn Boek KROMMENIE
22 Martijn Roelofs nijmegen
23 John v.d. Wouw GEFFEN
24 Jos Leonhardt WILHELMINAOORD
25 Marco Bloem NUNSPEET
26 Sjef Klerken PANNINGEN
27 Arjan Broekema OOSTERWOLDE
28 Rorik Schouten HOOGWOUD
29 Jeroen Verbocht LUNTEREN
30 René Eelderink ZEVENAAR
31 Roelof de Roos LEEUWARDEN
32 Maurice Bolsenbroek APELDOORN
33 Mike van Veelen ARNHEM
34 Sander van den Berg EDE
35 Mike Rozema ROUVEEN
36 Daniël Liarte van Ekeren HILVERSUM
37 Michel van Hemmen BOXTEL
38 Wouter Wietzes BRUMMEN
39 Bart Verbeek APELDOORN
40 Maurice Smeenk MEPPEL
41 Okke Kamps Nijmegen
42 Remco Jochems PUTTEN
43 Rogier Mous AMSTERDAM
44 Gerwin Bouwhuis LEMELERVELD
45 Tymo Dijksma ZWOLLE
46 Danny Lugt GOUDA
47 Fred Bartels NIJMEGEN
48 Jeroen van Hout SINT-MICHIELSGESTEL
49 Michael de Vos LELYSTAD
50 Willem-Jan van der Woude NIJMEGEN
51 Rolf van Maanen OISTERWIJK




Masters (40+)
1 Arne Nuys BEST
2 Micha de Vries HILVERSUM
3 Frans Viveen WOUDRICHEM
4 Arie de Jong OOSTERWOLDE FR
5 Ronny Geerts OUD-TURNHOUT
6 Mark Rongen OVERLOON
7 Marcel Scheffer DOETINCHEM
8 Riny Pleij WIERDEN
9 Peter Hoffmans MOERGESTEL
10 Jan Grootkarzyn ELBURG
11 Rick van Dijk BAARLO LB
12 Gert Stappenbelt APELDOORN
13 Dienand Broekhuis LEMELE
14 Johan Dussel EELDE
15 Frans Groenendijk GORINCHEM
16 Wiljam Janssen WEZEP
17 Peter Nielen SEVENUM
18 Jan van der Velde VEENHUIZEN
19 Robin Smit ARNHEM
20 Stephan van Dam DEN DUNGEN
21 Nico Hoogland RHENEN
22 Niek van der Cruysen ERP
23 Han ten Hove APELDOORN
24 Willem Mulder ANNA PAULOWNA
25 Dave van Eeden NUNSPEET
26 Patrick Molenaars AMSTELVEEN
27 Frank Rijkhoff VEENENDAAL
28 David Thörig SINT MICHIELSGESTEL
29 Machiel Ittmann HILVERSUM
30 Jan de Vries NIJEHOLTPADE
31 Ton Bouman HOORN NH
32 Mark Eijkelkamp PEIZE
33 Benito Pekel SCHOONOORD
34 Harald Mijnsbergen OOSTERHOUT NB
35 Henk Woldhuis SMILDE
36 Marc Elshof EPE
37 Albert Steenbergen GORSSEL
38 Marcel van Rossum MILLINGEN AAN DE R
39 Jack van der Heijden DEN DUNGEN
40 Cees van Zanden APPELSCHA
41 Frans Kingma DEN HELDER
42 Anne Jan Dekker ASSEN
43 Johan Fictorie COEVORDEN
44 Wietze Gorter Oosterwolde
45 Richard Roordink WEZEP
46 Richard Visscher PIJNACKER
47 Marcel Frenk NIJMEGEN
48 Wilton van Eck LEUTH
49 Gerben Kroes BLIJHAM
50 Theo Sieling ZUIDLAREN
51 Wim Branderhorst UTRECHT
52 Pieter Nienhuis GIETEN
53 Toon van Hout WINTELRE
54 Aad Treurniet BERKEL EN RODENRIJS
55 Spencer Hebing APELDOORN
56 Harold Oosterloo FREDERIKSOORD
57 Mark Janssens RHENEN
58 Dirk-Jan van Veenendaal VEENENDAAL
59 Bertie de Vree OSS
60 Egbert de Boer OMMEN
61 Gerrit Kok BALK
62 Arjan Kennis BENNEKOM
63 Rick Riemersma NIEUW AMSTERDAM
64 Jan van Beek PUTTEN
65 Martin Strik NIJMEGEN
66 Wim van Horen MALDEN
67 Dirk Brouwer OOSTERWOLDE FR
68 Willem Eckhardt DEN HELDER
69 Enrico Carfora AKERSLOOT
70 Jacky Janssen WIJCHEN
71 Ate Werkman Zuidlaren
72 Ernst Jonkers Oisterwijk
73 Egbert Zwiers ASSEN
74 Ralph Verhoef NIJEVEEN
75 Hans Steekers NOORDWIJKERHOUT
76 Rene van der Lende HOOGVLIET
77 Eltjo Biemold ASSEN
78 Djago Ambrawo APELDOORN
79 Ivo van Landeghem Sint Gillis Waas
80 Boelie Lammers EELDE
81 Dick Timmerman NIJVERDAL
82 Theo Evers Alkmaar
83 Arjan van Dam REEUWIJK
84 Wilkens Deventer
85 Walter van Ark HOENDERLOO
86 Leon van Waesberghe BREEZAND
87 Anno Brandsema BEILEN
88 Marcel van der Pols Alkmaar
89 Kees Westerdijk Suawoude
90 Jan Coopmans ALTEVEER GEM DE WOLDEN
91 Girbe Buist GIETEN
92 Johan van der Weide GRAMSBERGEN
93 Japie Huisman BALK
94 Hans Pietersma BALK


Norg 31-3-2012

   Noordelijke ATB Trophy

Nieuwelingen
1 Milan Vader MIDDELBURG
2 Sjoerd Bax UPPEL
3 Rik Jansen BEUNINGEN
4 Marvin Bovendorp ELBURG
5 Roel van der Stegen REUVER
6 Perry van den Bos MAASDIJK
7 Puck de Gier DE LIER
8 Erik Boer WOLPHAARTSDIJK
9 Bart Pennings BERLICUM NB
10 Jurjan Gritter RUINEN
11 Wiebe Scholten DIEREN
12 Coen van Kleef SCHIPLUIDEN
13 Martijn Steenbakker HEINKENSZAND
14 Randy de Beus ZEELAND
15 Marijn de Vrieze RENESSE
16 Dennis van de Kruisweg OLDEBROEK
17 Lars Lipman MONSTER
18 Yoeri Past APELDOORN
19 Tiemo Bodemann DE LIER
20 Sven Burger WARMENHUIZEN
21 Gino Bonemeijer NOOTDORP
22 David Nordemann MALDEN
23 Rob Zuidweg Burgervlotbrug
24 Micha Gankema ASSEN
25 Kevin Dekkers WATERINGEN
26 Guido de Neve MIDDELBURG
27 Mark Harmsma OOSTERSTREEK
28 Noa Romeijn OTTOLAND
29 Stan Baron Oosterwolde
30 Stefan Jansen Lelystad
31 Ricky Swenne WISSENKERKE
32 Pepijn Tournoy UGCHELEN
33 Niels Vruwink HOLTEN
34 Stan Breukel 's-GRAVENZANDE
35 Jarno Luders Peize
36 Laurens van der Zande APELDOORN




   Amateurs/Sportklasse
1 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
2 Tom Hoekman Hengelo
3 Coen Hoogervorst SCHIJNDEL
4 Ninko Doornbos BERLICUM NB
5 Gijs Derksen MILLINGEN AAN DE RIJN
6 Danny van Galen BERGHEM
7 Rick Oosterlaar ZWOLLE
8 Wietse de Vries Groningen
9 Ruud Bosscha Tuk
10 Frank Molenaar RHEDEN
11 Jorg Prins HAVELTE
12 Danny van Zoggel Den Dungen
13 Jeroen Wessel LEMELERVELD
14 Wouter Rorije HEERDE
15 Olaf Noorbergen VOLLENHOVE
16 Stefan Hermens LEDEACKER
17 Maarten Janssen HENGELO
18 Arnoud Roeloffs NIJKERK GLD
19 Bas Veen TUK
20 Stefan van Bolhuis Appelscha
21 Rick Benschop HENGELO
22 Eric Hegger VENLO
23 Herbert van Brussel MEPPEL
24 Ronald van den Berg Ermelo
25 Leroy van de Werve BEILEN
26 Bob Kuip sint-michielsgestel
27 Jeffrey Cox VALKENSWAARD
28 Robin Braamhaar RIJSSEN
29 Mark van Schie HAARLEM
30 Rick van Gaalen heesch
31 Erik Bolding tuk
32 Duane van der Wijngaard ASSEN
33 Simon Kikken Nijmegen
34 Bart-Jan van Velzen ALKMAAR
35 Yoeri Ton WASKEMEER
36 Jacco Ton Waskemeer
37 Bas van Delft DRUNEN
38 Jeffrey Marto Valkenburg
39 Justin de Bruijn ZALTBOMMEL
40 Dolf van Sommeren WIJCHEN
41 Sukru Yilmaz BEUNINGEN
42 Stefan van den Bos TWELLO
43 Wilfred Drenthen VEENOORD
44 Ton Jansen GROLLOO
45 Pieter van der Eijk Swifterbant
46 Martijn Wietzes ZUIDWOLDE
47 Henry van der Ploeg Appingedam
48 Jeroen van der Teen ASSEN
49 Guido van der Heijden GRONINGEN
50 Arthur Wolferink LOCHEM
51 Bernard Piest STEENWIJK
52 Melle Snijder APELDOORN
53 Berry Doeve TWELLO
54 Sebastiaan Boerema ASSEN
55 Erwin Tempert HELLENDOORN
56 Harald Leenstra GRONINGEN
57 Jasper Vrielink DEDEMSVAART