Hoorn     1-4-2012


Hoorn

  kampioenschap van Hoorn




Vrouw/Junior-Vrouw/Nieuweling-Vrouw
1 Nike Beckeringh AMSTELVEEN
2 Haliegh Dolman ZWIJNDRECHT
3 Jip van den Bos OOSTKNOLLENDAM
4 Juul Hubert 'S-GRAVENHAGE
5 Renee Welling OPMEER
6 Pernilla van Rozelaar MEDEMBLIK
7 Willeke de Jong UBBENA
8 Britt Janse ZAANDAM
9 Marsja Hoogvorst CAPELLE AAN DEN IJSS
10 Margriet Engelsma NOORDWIJK
11 Amy Grootscholte DE LIER
12 Mariska Heijting smilde
13 Danouk Bannink ALKMAAR
14 Myrthe Breedijk AMSTERDAM
15 Mady van der Zeijden POELDIJK
16 Tessa Neefjes WERVERSHOOF
17 Jessica Dolman ZWIJNDRECHT
18 Liena de Jong UBBENA
19 Julia Evers OUDERKERK A/D AMSTEL
20 Eline Hartman Rotterdam
21 Marloes Bakker VEENDAM
22 Bo Melody Groen FRANEKER
23 Hanneke Mulder GRONINGEN
24 Bianca Lust OOSTZAAN
25 Madeleen Hartemink AMSTERDAM
26 Feline Lindeboom AMSTELVEEN
27 Laura van Leeuwen Wervershoof
28 Fardau Westra ZWAAGWESTEINDE
29 Liesbeth Zeeman OUDKARSPEL
30 Mariska Jetten ASSENDELFT
31 Cindy de Vries WIERINGERWERF
32 Yvette Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
33 Tiny Breimer BUSSUM
34 Manouk v.d.Lustgraaf Edam




Amateur/Sportklasse/Junio r/Nieuweling
1 Cees Snoek VOLENDAM
2 Jorrit Lind TWISK
3 Matthijs Hoeve ELBURG
4 Nivard Kagie UTRECHT
5 Pieter Zwarthoed VOLENDAM
6 Edwin van Beek ZWAAG
7 Matthew Overste AMSTERDAM
8 Herman ten Kate AMSTERDAM
9 Martijn Laan WIERINGERWERF
10 Jochum Buchener ILPENDAM
11 Daniel Kleijn WOGNUM
12 Egon Nanninga LELYSTAD
13 David Hockx OUDEWATER
14 Dennie van der Kooi FRANEKER
15 Teun Veken AMSTERDAM
16 Erik Altena DELFT
17 Laurens Snoek VOLENDAM
18 Martijn Burger VOLENDAM
19 Edwin Mastebroek BARNEVELD
20 Michael Voogt Wormer
21 Marcel Hillaert EDAM
22 Fred Pronk HEERHUGOWAARD
23 Daniel Oord BASSE
24 Gerwin Groenewege ELBURG
25 Tom Sier VOLENDAM
26 Patrick Hoefakker MIDDENMEER
27 Patrick Zonnenberg Dronten
28 Sander van Lith Andijk
29 Marcel Boschker WOERDEN
30 Jurrien Bakker Scherpenzeel
31 Yannick Detant PURMEREND
32 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD
33 Danilo van Driel HOORN NH
34 Sven Hoekstra LANDSMEER
35 Marcel Janzing UITHOORN
36 Ewoud Hartemink AMSTERDAM
37 Jacco Konijn HOORN
38 Erik Ruis DRONTEN
39 Richard Konijn ABBEKERK
40 Ger van der Wal HOOGKARSPEL
41 Dimitri Veerman HUIZEN
42 Gilbert Nuyten
43 Marco Halma DE MEERN
44 Ruud Braakman GROOTEBROEK







Jeugd Cat. 7
1 Nils Eekhoff RIJSENHOUT
2 Mel van der Veekens ZAANDAM
3 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG
4 Daan Markus HOOFDDORP
5 Niels Fijen HEEMSKERK
6 Michael Groot DIEMEN
7 Laurens van der Post AMSTERDAM
8 Jarni van Roon DEN HELDER
9 Teun Mouris OUDERKERK A/D AMSTEL
10 Berend Bervoets HOORN
11 Max Berkhout UITGEEST
12 Sander Luijken AALSMEER
13 Wouter Mur HOORN NH
14 Thomas Koomen Hoofddorp
15 Max Dudink HEEMSKERK
16 Cas van der Wurf ZWAAG
17 Marco Muyderman PURMEREND
18 David Bredewold HOOGLAND
19 Tom Koekkoek AALSMEER
20 Jesper Rasch Zandvoort
21 Ruben van Wezenbeek HOORN NH
22 Jesper van Rozelaar MEDEMBLIK
23 Lars Devente HOOFDDORP
24 Jeffrey de Vries Purmerend
25 Noah van Adrichem Hooftdorp




Jeugd Cat. 6
1 Maaike Boogaard Zwaag
2 Mick Kemper VOLENDAM
3 Alexander Konijn ABBEKERK
4 Mark Smit WERVERSHOOF
5 Jesse de Rooij HOORN NH
6 Koen Warnier AMSTERDAM
7 Ruben Overdevest AMSTERDAM
8 Dean Ruska VOLENDAM
9 Iris Kegelaar HOORN NH
10 Gerben Grootenhuis HOORN
11 Alexander Rooij HOOFDDORP
12 Nick Groot ZAANDIJK
13 Mike Hooiveld ANDIJK
14 Martijn Krook PURMEREND
15 Douwe van Seijst ASSENDELFT
16 Mike Kes VOLENDAM
17 Lars Mastebroek BARNEVELD
18 Quinten Veling MONNICKENDAM
19 Floris van Estrik ZWAAG
20 Niels Jetten ASSENDELFT
21 Armando van Bruggen PURMEREND
22 Maik Retz ZAANDIJK
23 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG
24 Emma Kostelijk NIEUW-VENNEP
25 Jamie Schiele HOOFDDORP
26 Stefan Appelman BEVERWIJK
27 Mark Oosenbrug ZAANDAM
28 Huub Koper Beverwijk
29 Bram Berkhout Velserbroek
30 Leon Buijs AALSMEER
31 Stijn Helmer AMSTERDAM
32 Sterre van Geest WORMER
33 Kjell Tol VOLENDAM




Jeugd Cat. 5
1 Amber van der Hulst HAZERSWOUDE RIJND
2 Julia Boschker WOERDEN
3 Victor Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
4 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
5 Sjoerd Bakker Berkhout
6 Marjolein Walburg BURGUM
7 Yanne Dorenbos CASTRICUM
8 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF
9 Bob Markus HOOFDDORP
10 Anne Groot HOOGKARSPEL
11 Dion Schoolenaar ZWANENBURG
12 Bente van Teeseling Abcoude
13 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
14 Menno Broex OUDERKERK AAN DE AMSTEL
15 Bryan Burger WARMENHUIZEN
16 Ella Rose Konijn ABBEKERK
17 Lily Schuitemaker VOLENDAM
18 Bassir Amghar WORMER
19 Rick Veenhoven OOSTZAAN
20 Liqianne van Warmerdam Abbekerk
21 Sjoerd Schenk ASSENDELFT
22 Suzanne Klous ASSENDELFT
23 Kevin de Rijk BAARN
24 Mike Stuart Amsterdam
25 Bas Reijns VELSERBROEK
26 Marco Ehlert KORTENHOEF
27 Puck Pinxt AMSTERDAM
28 Mark Bakker PURMEREND
29 Sybine Poot TZUM
30 Jay Smit Stompetoren
32 Daan Hoeks AMSTELVEEN




Jeugd Cat. 4
1 Quinty Bouckaert LISSE
2 Enzo Leijnse AMSTELVEEN
3 Owen Geleijn RIJSENHOUT
4 Cathalijne Hoolwerf Eemdijk
5 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
6 Emma Boogaard Zwaag
7 Sophie Arends HARDERWIJK
8 Nikki Schiele HOOFDDORP
9 Mischa Bredewold HOOGLAND
10 Gijs Eekhoff RIJSENHOUT
11 Sylvano van Driel HOORN
12 Hielke van Seijst ASSENDELFT
13 Martin Plat VOLENDAM
14 Jim Kes VOLENDAM
15 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
16 Chelsey Bijwaard BEVERWIJK
17 Sven Raats Amsterdam
18 Serena Koning VOLENDAM
19 Ate van Geest WORMER
20 Eric Looij WILNIS
21 Sven Ruizendaal PURMEREND
22 Jeffrey van Warmerdam ABBEKERK




Jeugd Cat. 3
1 Erwin Smit WERVERSHOOF
2 Axel van den Berg EEMNES
3 Hemke Vroom WAGENINGEN
4 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
5 Jorn de Vente ZWANENBURG
6 Lorraine Röge ALPHEN AAN DEN RIJN
7 Mika Sardina HELMOND
8 Levi van der Veekens ZAANDAM
9 Alysha van Neck AMSTELVEEN
10 Tristan Kool PURMEREND
11 Bibianne van Balen BEVERWIJK
12 Ryan Tol VOLENDAM
13 Rosan Koper HEEMSKERK
14 Marit Berkhout VELSERBROEK




Jeugd Cat. 2
1 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
2 Donna Ruska VOLENDAM
3 Mark Groeneveld Enkhuizen
4 Dario Detant Edam
5 Kim van Loenen KORTENHOEF
6 Ian Vasbinder KOOG AAN DE ZAAN
7 Sven Edam Velserbroek
8 Kiki Janse ZAANDAM
9 Julia Oosenbrug ZAANDAM
10 Frederique Pals AMSTELVEEN
11 Tess Booijen Oostzaan
12 Ilse Koning Volendam
14 Thijme Schenk Assendelft




Jeugd Cat. 1
1 Bouwe v.Galen Twisk
2 Britt van der Hulst HAZERSWOUDE
3 Zoëla Beerepoot ENKHUIZEN
4 Xin van Warmerdam Abbekerk
5 Leonie Boschker WOERDEN
6 Erik van Loenen Kortenhoef
7 Niels Tenniglo Utrecht
8 Kai Schoolenaar ZWANENBURG
9 Yuli van der Molen KROMMENIE
10 Brit Buijs AALSMEER