Dronten         7-4-2012

Leisure World Zuiderzee Ronde Junioren

                       Uitslag Wegwedstrijd over 138,4 km

Wedstrijd datum: 7 April 2012
Leisure World, Rabobank, Jan Brinkman, Flevopost

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 154 van Schip, Jan Willem Pedaalridders/Trias 1 3:12:57
2 111 van der Duin, Patrick WRV de Peddelaars 1 z.t.
3 52 Bos, Maikel WV de Hanzerenners 1 z.t.
4 42 Oud, Menno AWV de Zwaluwen 1 z.t.
5 47 Vlietstra, Mike UWTC de Volharding 1 z.t.
6 35 Veldscholten, Stan District Oost z.t.
7 61 Bankras, Stijn WV Noord Holland 1 z.t.
8 62 van der Eerden, Steve WV Noord Holland 1 z.t.
9 32 Leygraaff, Thijs RWC Ahoy 2 z.t.
10 139 Verdick, Gijs Achterhoek 2000 z.t.
11 57 van Zijl, Dylan WV de Hanzerenners 2 z.t.
12 92 Ophof, Randy CC'75/CRT Raalte z.t.
13 71 Zennipman, Wessel WV de Jonge Renner 2 z.t.
14 24 Peeters, Lars Willibrord Wil Vooruit 2 z.t.
15 40 van den Berg, Maarten AWV de Zwaluwen 1 z.t.
16 29 van Rooyen, Bryan RWC Ahoy 1 z.t.
17 112 Bruins, Edward WRV de Peddelaars 2 z.t.
18 143 Borhem, Lorenzo ARC Ulysses 3:13:11 0:14
19 46 van Beek, Pjotr UWTC de Volharding 1 z.t.
20 12 Doets, Marco District Noord Holland 1 z.t.
21 117 Middelburg, Twan Westland Wil Vooruit 2 z.t.
22 84 Roling, Jerry Viking Waterland z.t.
23 25 Krul, Stef WV Olympia Woonexpo Kap z.t.
24 97 van Nieuwpoort, Koen WC de Waardrenner z.t.
25 86 van den Burg, Teun SRAM WV Eemland 1 z.t.
26 157 Mulder, Patrick Pedaalr/Trias/Spartaan 2 z.t.
27 109 Zuidema, Benjamin WRV de Peddelaars 1 z.t.
28 76 Potze, Niels WSV Emmen 2 z.t.
29 56 Tuin, Diederik WV de Hanzerenners 2 z.t.
30 101 ter Bekke, Pepijn OWC Oldenzaal z.t.
31 19 van Dalen, Jason Willibrord Wil Vooruit 1 z.t.
32 73 Schaft, Tom WSV Emmen 1 z.t.
33 48 Ariesen, Tim UWTC de Volharding 1 z.t.
34 156 Schurwanz, Yannick Pedaalridders/Trias 1 z.t.
35 55 Boerman, Jordi WV de Hanzerenners 2 z.t.
36 43 Kamermans, Dylan AWV de Zwaluwen 2 z.t.
37 45 Schouten, Daan AWV de Zwaluwen 2 z.t.
38 53 Klein Tijssink, Henk WV de Hanzerenners 1 z.t.
39 4 van Dorp, Kenneth WV de IJsselstreek 2 z.t.
40 113 van Rhee, Brian WRV de Peddelaars 2 z.t.
41 160 Poelsma, Melle OttoEbbens/NWVG/F.Leeuw z.t.
42 27 Nobel, Rick WV Olympia Woonexpo Kap z.t.
43 37 Derksen, Harm TWC 't Verzetje z.t.
44 58 Hagemans, Sem WV Het Stadion z.t.
45 72 van Nierop, Glenn WV de Jonge Renner 2 z.t.
46 83 Lind, Jorrit Viking Waterland z.t.
47 74 Goeree, Rick WSV Emmen 1 z.t.
48 31 Kramer, Erik RWC Ahoy 2 z.t.
49 70 Wolsink, Jelle WV de Jonge Renner 2 z.t.
50 49 Weijers, Koen UWTC de Volharding 2 z.t.
51 17 van Drunen, Arjen District Zuid West z.t.
52 155 Bode, Hermen Pedaalridders/Trias 1 z.t.
53 63 de Boer, Thom WV Noord Holland 1 z.t.
54 64 Schumacher, Laurens WV Noord Holland 2 z.t.
55 150 Dielissen, Bart WV Breda 1 z.t.
56 146 de Lange, Thijs Middelkamp/Zuidwesthoek z.t.
57 26 van der Ploeg, Remco WV Olympia Woonexpo Kap z.t.
58 89 Walraven, Rik SRAM WV Eemland 2 z.t.
59 33 Heemskerk, Pim RWC Ahoy 2 z.t.
60 96 Bol, Cees ZWC DTS 3:13:24 0:27
61 3 van der Wal, David WV de IJsselstreek 1 3:13:25 0:28
62 8 Junte, Thomas WV de IJsselstreek 3 3:13:40 0:43
63 21 Leijs, Joeri Willibrord Wil Vooruit 1 3:23:40 10:43
64 129 van der Sijs, Twan Avanti/Bollenstreek 1 3:23:50 10:53
65 16 Cremers, Paul District Zuid West 3:27:49 14:52
66 82 van Empel, Justin Viking Waterland z.t.
67 13 Stijger, Mark Westland Wil Vooruit 1 z.t.
68 91 Janssen, Adriaan CC'75/CRT Raalte z.t.
69 23 Keldermans, Jordy Willibrord Wil Vooruit 2 z.t.
70 110 Coster, Kevin WRV de Peddelaars 1 z.t.
71 98 Sloof, Jordi WC de Waardrenner z.t.
72 87 Arts, Levi SRAM WV Eemland 1 z.t.
73 148 de Bruijn, Janno WV Breda 1 z.t.
74 140 Klein Teeselink, Bouke Achterhoek 2000 z.t.
75 103 Bosscher, Koen WV Stormvogels 1 z.t.
76 121 van der Helm, Daan Restore Cycling 1 z.t.
77 68 Rooij, Paul WV de Jonge Renner 1 3:27:51 14:54
78 123 Plijter, Justin Restore Cycling 1 3:27:53 14:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.037 km/u

Leisure World Zuiderzee Ronde N'lingen

                        Uitslag Wegwedstrijd over 90 km

Wedstrijd datum: 7 April 2012
Leisure World, Rabobank, Jan Brinkman, Flevopost

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 89 Veltman, Milan De Jonge Renner 1 2:16:40
2 25 van der Poel, Tim RWC Ahoy 1 z.t.
3 53 Buning, Jorn WV Noord Holland 2:16:43 0:03
4 57 Dofferhoff, Roy RTV de Bollenstreek 1 z.t.
5 26 Bouckaert, Thierry RWC Ahoy 1 z.t.
6 127 Lindenburg, Jim Restore Cycling 1 z.t.
7 118 Vierhouten, Gino Luca Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
8 66 Wijkel, Tom WRV de Peddelaars 2 z.t.
9 34 ten Hove, Corné WV de IJsselstreek 1 z.t.
10 12 Krul, Harmen WV Olympia 1 z.t.
11 90 Dekker, Kelvin De Jonge Renner 1 z.t.
12 128 Tobe, Xavier Restore Cycling 1 z.t.
13 108 Timmermans, Justin WSV Emmen z.t.
14 29 Ammerlaan, Feiko RWC Ahoy 2 2:16:46 0:06
15 75 Mol, Max WV Breda z.t.
16 55 Admiraal, Martijn RTV de Bollenstreek 1 z.t.
17 33 Bolhoven, Marc UWTC de Volharding z.t.
18 52 Nieuwpoort, Jelle WV Noord Holland z.t.
19 157 Martens, Thom RRC de Pedaalridders 1 z.t.
20 110 Pap, Jarno CC'75/CRT Raalte 2:16:54 0:14
21 82 Visser, Eit WV Woonexpo Kapenga z.t.
22 19 Reints, Remy Hanzerenners Zwolle 1 2:17:23 0:43
23 145 van Leeuwen, Dennis Westland Wil Vooruit 1 z.t.
24 123 Spierings, Julian Willebrord Wil Vooruit 2 z.t.
25 41 van Uden, Dandy WV Schijndel z.t.
26 31 Berrens, Wessel UWTC de Volharding z.t.
27 129 van Dam, Martijn Restore Cycling 1 z.t.
28 168 van de Water, Max Cycling Amsterdam 2 z.t.
29 124 de Jong, Tim WV Stormvogels z.t.
30 167 Wolffenbuttel, Nils Cycling Amsterdam 2 z.t.
31 42 Bosch, Thomas WV Schijndel z.t.
32 107 Potze, Olaf WSV Emmen z.t.
33 49 Veldscholten, Lars AWV de Zwaluwen 2 z.t.
34 120 Knobel, Davy Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
35 13 Hollemans, Igor WV Olympia 2 z.t.
36 106 Oost, Stijn WSV Emmen 2:17:30 0:50
37 60 Schelling, Jouke RTV de Bollenstreek 2 2:17:32 0:52
38 102 Mengoulas, Alex SRAM WV Eemland 2 2:20:40 4:00
39 65 Bodegraven, Michel WRV de Peddelaars 2 z.t.
40 146 Beukers, Bjorn Westland Wil Vooruit 1 z.t.
41 147 van der Meer, Noah Westland Wil Vooruit 1 z.t.
42 84 van der Velde, Jurjun WV Woonexpo Kapenga z.t.
43 15 Klijnstra, Allard WV Olympia 2 z.t.
44 10 Zandvliet, Janiek WV Olympia 1 z.t.
45 22 Groeneveld, Harro Hanzerenners Zwolle 2 z.t.
46 83 Faber, Sil WV Woonexpo Kapenga z.t.
47 40 van Dolleweerd, Tim WV Schijndel 2:21:10 4:30
48 77 de Jong, Jeen WV Otto Ebbens/Friesche1 z.t.
49 173 Voogt, Danny zwc DTS 1 z.t.
50 63 Hans, Paul WRV de Peddelaars 1 z.t.
51 172 Veenhoven, Martijn zwc DTS 1 z.t.
52 91 Celi, Abe De Jonge Renner 2 z.t.
53 154 de Langen, Mark JvR de Batauwers/WV Ede z.t.
54 119 Leijs, Bjarne Willebrord Wil Vooruit 1 z.t.
55 45 Remmerswaal, Olaf WV Het Stadion z.t.
56 150 Onings, Mike Westland Wil Vooruit 2 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.512 km/u