Lekkerkerk       14-4-2012

Omloop van Lek en IJssel beloften

                           Uitslag Omloop over 175 km

Wedstrijd datum: 14 April 2012

Klas Deelnemer Ploeg Licentie

1 3 Hamelink, Jasper Cyclingteam Jo Piels NED 151
2 12 Koning, Peter Metec Cycling Team NED 132
3 1 Lammertink, Maurits Cyclingteam Jo Piels NED 116
4 39 Roosen, Timo De Jonge Renner NED 5345
5 103 Hoekstra, Jochem NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul NED 5280
6 189 Ottema, Rick Cycling Team de Rijke NED 180
7 4 Haan, Wouter Cyclingteam Jo Piels NED 152
8 79 Godrie, Stan Willebrord Wil Vooruit NED 5068
9 41 van der Hoorn, Taco De Jonge Renner NED 5037
10 11 Groen, Dex Metec Cycling Team NED 155
11 188 Groenewegen, Dylan Cycling Team de Rijke NED 186
12 120 van Empel, Micki Dommelstr/Schijnd/Maaska NED 5140
13 2 Poutsma, Stefan Cyclingteam Jo Piels NED 195
14 26 Gelens, Ralph Babydump Lemmens WielrTm NED 5319
15 51 de Haan, Paul WSV Emmen NED 5065
16 119 Teunissen, Mike Dommelstr/Schijnd/Maaska NED 5033
17 118 Bosman, Gert-Jan Dommelstr/Schijnd/Maaska NED 5347
18 47 Schellevis, Rutger WV Noord-Holland NED 5166
19 28 de Haas, Wouter Babydump Lemmens WielrTm NED 5017
20 110 Gerts, Floris Swift/Avanti/Bollenstree NED 5120
21 27 de Greef, Robbert Babydump Lemmens WielrTm NED 5346
22 21 Stijns, Wayne Parkhotel Valkenburg CT NED 5130
23 38 Mulder, Nick De Jonge Renner NED 5373
24 58 van den Ende, Milan Restore Cyling NED 5141
25 23 Bouwman, Koen Parkhotel Valkenburg CT NED 5131
26 25 Coppens, Jens Babydump Lemmens WielrTm NED 5098
27 13 de Man, Jaap Rucanor Line CyclingTeam NED 5084
28 16 Posthuma, Jelle Rucanor Line CyclingTeam NED 5342
29 86 Kreder, Sander Westland Wil Vooruit NED 5435
30 46 Strating, Gijs WV Noord-Holland NED 5327
31 187 Pot, Sebastiaan Cycling Team de Rijke NED 173
32 101 Richards, Ian Peter DRC de Mol GBR 19931011
33 85 van der Meer, Nick Westland Wil Vooruit NED 5317
34 111 Buskermolen, Jordy Swift/Avanti/Bollenstree NED 5070
35 90 Wubben, Bob Westland Wil Vooruit NED 5228
36 6 van der Weijst, Geert Cyclingteam Jo Piels NED 127
37 108 van Kuijk, Frank NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul NED 5329
38 14 Beckeringh, Derk Abel Rucanor Line CyclingTeam NED 5370
39 57 Bugter, Luuc Restore Cyling NED 5430
40 24 Janssen, Yannick Parkhotel Valkenburg CT NED 5323
41 37 Knops, Jorn De Jonge Renner NED 5013
42 10 van Rhee, Joey Metec Cycling Team NED 159
43 17 de Groot, Daan Rucanor Line CyclingTeam NED 5019
44 113 Rietbroek, Jesper Swift/Avanti/Bollenstree NED 5067
45 5 Nolten, Bram Cyclingteam Jo Piels NED 184
46 40 Sanders, Dajo De Jonge Renner NED 5199
47 104 Janssen, Kees NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul NED 5365
48 82 Snijder, Kevin Willebrord Wil Vooruit NED 5143
49 42 van Immerseel, Gert-Jan De Jonge Renner BEL 19901010
50 22 van Ginneken, Sjoerd Parkhotel Valkenburg CT NED 5277
51 7 Bosters, Jurrien Metec Cycling Team NED 160
52 99 van Noppen, Kees DRC de Mol NED 5442
53 190 Schipper, Jesper Cycling Team de Rijke NED 122
54 138 de Hoog, Jesper Snelle Wiel/Waardrenner NED 5368
55 171 Hogervorst, Maikel Ahoy/Meteoor-Assen-Roden NED 5380
56 63 Berrens, Quido UWTC de Volharding NED 5217
57 89 van der Marel, Pim Westland Wil Vooruit NED 5046
58 20 Vermeulen, Jack Parkhotel Valkenburg CT NED 5279
59 56 Boers, Jonne Restore Cyling NED 5192
60 112 Handgraaf, Sjors Swift/Avanti/Bollenstree NED 5356
61 80 van de Klundert, Ricardo Willebrord Wil Vooruit NED 5083
62 8 Moerland, Paul Metec Cycling Team NED 131
63 173 Olsthoorn, Marijn Ahoy/Meteoor-Assen-Roden NED 5390
64 50 Gertsen, Thomas WSV Emmen NED 5419
65 49 Cornelisse, Hette WSV Emmen NED 5106
66 133 Fleerakkers, Rob Snelle Wiel/Waardrenner NED 5071
67 97 Hofstede, Wim DRC de Mol NED 5424
68 15 Loozen, Luc Rucanor Line CyclingTeam NED 5104
69 69 Rijpma, Coen WV deHanzerenners Zwolle NED 5261
70 158 Gijzel, Roy Middelkamp/ZWHoek/Breda NED 5207
71 83 Timmermans, Tristan Willebrord Wil Vooruit NED 5022
72 148 Harbers, Rochez Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte NED 5348
73 127 Wolbert, Felix IJsselstr/Adelaar/KvKanj NED 5247
74 48 Cijntje, Hillard WV Noord-Holland NED 5242
75 167 Knoops, Mark Maaslandster ZL/TWCTempo NED 5085
76 105 Guillermo, Rene NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul MEX 19910930
77 140 Kor, Jasper West Frisia/DTS/Ulysses NED 5405
78 145 Vlaskamp, Bas Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte NED 5194
79 43 Goedhart, Teun WV Noord-Holland NED 5422
80 114 Tuit, Sven Swift/Avanti/Bollenstree NED 5009
81 102 Deelen, Dennis DRC de Mol NED 5073
82 161 van Raaij, Douglas Middelkamp/ZWHoek/Breda NED 5273
83 19 Kooijman, Jaap Parkhotel Valkenburg CT NED 5350
84 142 Zwaan, Edwin West Frisia/DTS/Ulysses NED 5354
85 163 Pinckaers, Philippe Maaslandster ZL/TWCTempo NED 5041
86 146 Plender, Jasper Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte NED 5159
87 73 de Jong, Robert WV Eemland NED 5268
88 130 van Zanten, Maarten IJsselstr/Adelaar/KvKanj NED 5150
89 126 Fransen, Ferry JvArckel/Excelsior Gouda NED 5200
90 139 Bond, Mike West Frisia/DTS/Ulysses NED 5362
91 18 Wolffenbuttel, Stefan Rucanor Line CyclingTeam NED 5294
92 70 Brand, Henk WV deHanzerenners Zwolle NED 5281
93 132 Brouwer, Josua IJsselstr/Adelaar/KvKanj NED 5401
94 107 Varwijk, Jelle NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul NED 5003
95 135 van Poppel, Teun Snelle Wiel/Waardrenner NED 5129
96 125 Deelen, Diederik JvArckel/Excelsior Gouda NED 5164
97 136 Tol, Erick Snelle Wiel/Waardrenner NED 5156
98 62 Oussoren, Olaf UWTC de Volharding NED 5253
99 94 Strotker, Leon WRV de Peddelaars NED 5016
100 96 Botter, Rudy WRV de Peddelaars NED 5229
101 129 Houwers, Bor IJsselstr/Adelaar/KvKanj NED 5111
102 84 Koeken, Nelis Willebrord Wil Vooruit NED 5090
103 141 de Vaal, Tom West Frisia/DTS/Ulysses NED 5042
104 87 Zwinkels, Thomas Westland Wil Vooruit NED 5289

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.675 km/u

Omloop van Lek en IJssel beloften

                               Ploegen klassering

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 Cyclingteam Jo Piels 1 11:46:28
2 Metec Cycling Team 2 11:47:40 1:12
3 De Jonge Renner 7 11:47:57 1:29
4 NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul 18 11:47:57 1:29
5 Dommelstr/Schijnd/Maaska 20 11:48:57 2:29
6 Babydump Lemmens WielrTm 5 11:48:57 2:29
7 Parkhotel Valkenburg CT 4 11:48:57 2:29
8 Rucanor Line CyclingTeam 3 11:48:57 2:29
9 Westland Wil Vooruit 15 11:48:57 2:29
10 Swift/Avanti/Bollenstree 19 11:48:57 2:29
11 Restore Cyling 10 11:49:32 3:04
12 Willebrord Wil Vooruit 14 11:49:35 3:07
13 WV Noord-Holland 8 11:52:45 6:17
14 DRC de Mol 17 11:53:12 6:44
15 WSV Emmen 9 11:55:11 8:43
16 Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte 25 12:00:40 14:12
17 Snelle Wiel/Waardrenner 23 12:06:43 20:15
18 West Frisia/DTS/Ulysses 24 12:10:47 24:19
19 IJsselstr/Adelaar/KvKanj 22 12:21:00 34:32

Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 86,8 km

Wedstrijd datum: 14 April 2012

Klas Deelnemer Ploeg Licentie

1 175 Maas, Jan District Zuid-West NED 22040
2 82 de Jong, Tim WV Stormvogels Veendam NED 22114
3 105 Schelling, Jouke RTV Bollenstreek B NED 22046
4 6 Nijdam, Remy WRV de Peddelaar NED 22218
5 77 Zandbergen, Folkert Swift Leiden NED 22135
6 146 Buning, Jorn WB Noord-Holland NED 22122
7 86 Krul, Harmen District Noord Nederland NED 23175
8 166 Eenkhoorn, Pascal Koninklijke Balen BC 1 NED 23117
9 167 van Bouwel, Ruben Koninklijke Balen BC 1 BEL 19960616
10 68 Kreder, Stefan Willebrord Wil Vooruit A NED 22077
11 158 Tobe, Xavier Restore Cycling NED 22058
12 102 Dofferhoff, Roy RTV Bollenstreek A NED 22055
13 141 Olieslagers, Bob TWC Pijnenburg NED 23064
14 157 Lindenburg, Jim Restore Cycling NED 22074
15 90 Talen, Jordi DRC de Mol NED 22172
16 59 Pap, Jarno CC 75/CRT Raalte NED 22103
17 35 van de Water, Max WTC de Amstel/ASCOlympia NED 22056
18 49 Oost, Stijn WSV Emmen NED 23026
19 79 Jakobsen, Fabio RC Jan van Arckel NED 22171
20 100 Admiraal, Martijn RTV Bollenstreek A NED 22205
21 126 Celi, Abe WV de Jonge Renner NED 22011
22 116 van der Poel, Tim RWC Ahoy NED 23004
23 145 Nieuwpoort, Jelle WB Noord-Holland NED 23119
24 26 van den Bos, Perry Westland Wil Vooruit B NED 23056
25 124 Dekker, Kelvin WV de Jonge Renner NED 22006
26 117 Bouckaert, Thierry RWC Ahoy NED 23183
27 108 Liedts, Yenn Onder Ons Parike BelgieA BEL 19960820
28 129 Bolhoven, Marc UWTC de Volharding NED 22154
29 109 Widar, Wesley Onder Ons Parike BelgieB BEL 19960125
30 97 Verhees, Joep Buitenlust/Uden/Maaskant NED 22007
31 67 Vierhouten, Gino Luca Willebrord Wil Vooruit A NED 22267
32 168 Farrazijn, Daan Koninklijke Balen BC 1 BEL 19970605
33 18 Mengoulas, Alex SRAM WV Eemland NED 23215
34 70 Knobel, Davy Willebrord Wil Vooruit B NED 22014
35 52 Kooistra, Marten WV Olympia NED 23149
36 46 Faber, Sil WV Woonexpo Kapenga NED 23221
37 125 Veltman, Milan WV de Jonge Renner NED 22067
38 22 van den Enden, Jesse Westland Wil Vooruit A NED 22155
39 121 Inkelaar, Kevin PRC Delta NED 23011
40 23 de Zoete, Miquel Westland Wil Vooruit A NED 22225
41 171 Van der Wouwe, Jens Koninklijke Balen BC 2 BEL 19971105
42 142 Koper, Roel BRC Kennemerland NED 22009
43 38 Remmerswaal, Olaf WV het Stadion NED 22143
44 69 Bol, Bjarne Willebrord Wil Vooruit A NED 23165
45 94 Akkermans, Lars RSC de Zuidwesthoek NED 23023
46 130 Braybrooke, Christrian Velocity RT Engeland GBR 19960307
47 64 de Jong, Jorg Achterhoek 2000 NED 22158
48 83 Piening, Calvin WV Stormvogels Veendam NED 22173
49 164 van Wieringen, Rick Uithoorn/Valleirenners/W NED 22303
50 8 Daatselaar, Douwe ARC Ulysses NED 22238
51 63 Bosch, Thomas WV Schijndel NED 22100
52 177 Ketelaars, Miguel District Zuid-West NED 23054
53 51 Timmermans, Justin WSV Emmen NED 22015
54 103 Meeuwissen, Jeffrey RTV Bollenstreek B NED 23186
55 159 van Dam, Martijn Restore Cycling NED 22004
56 139 van Iersel, Youri TWC Pijnenburg NED 22032
57 73 Martens, Thom Pedaalridders/trias/Spar NED 22034
58 161 v.d. Stelt, Sjoerd RC de Hoekse Renner NED 22117
59 10 Kaptheijns, Niels TWC de Kempen NED 22024
60 101 Alkemade, Flip RTV Bollenstreek A NED 22062
61 11 van Delft, Elden TWC de Kempen NED 22038
62 163 Hockx, David Uithoorn/Valleirenners/W NED 23204
63 110 Rijsselberge, Louie Onder Ons Parike BelgieB BEL 19960131
64 91 Bogaert, Korneel WV Zeeuws Vlaanderen BEL 22248
65 33 Groeneveld, Harro Hanzerenners Zwolle NED 22177
66 7 Detant, Yannick ARC Ulysses NED 23128
67 28 Kip, Vincent District Oost Nederland NED 22068
68 47 Keuning, David WV Woonexpo Kapenga NED 22069
69 106 de Groote, Thomas Onder Ons Parike BelgieA BEL 19960903
70 119 de Louwere, Stef TWC het Snelle Wiel NED 23082
71 78 Buijs, Dennis Swift Leiden NED 22065
72 114 Hoogendoorn, Michel Batauwers/Ede NED 22237
73 95 van de Klundert, Pim RSC de Zuidwesthoek NED 22059
74 13 Veenhoven, Martijn ZWC DTS NED 22191
75 162 de Geus, Thomas RC de Hoekse Renner NED 22061
76 71 van Dalen, Damian Willebrord Wil Vooruit B NED 22019
77 12 van Herk, Piet TWC de Kempen NED 22042
78 37 van Haaften, Jason WV het Stadion NED 22144
79 61 van Dolleweerd, Tim WV Schijndel NED 22025
80 176 Floren, Wesley District Zuid-West NED 23035
81 112 de Langen, Mark Batauwers/Ede NED 22081
82 48 van der Velde, Jurjun WV Woonexpo Kapenga NED 22185
83 87 Klijnstra, Allard District Noord Nederland NED 22063
84 53 Zandvliet, Janiek WV Olympia NED 23125
85 149 Daniels, Jeroen WV Breda NED 22278
86 44 Hudepol, Nordin AWV de Zwaluwen NED 22073
87 170 Kerckhofs, Brent Koninklijke Balen BC 2 BEL 19971114
88 131 Braybrooke, Alex Velocity RT Engeland GBR 19970818
89 62 van Uden, Dandy WV Schijndel NED 22026
90 155 Janssen, Tim ZRTC Theo Middelkamp NED 22045
91 133 van Wijk, Oscar District Noord Holland NED 23115
92 40 Baijens, William TML Dommelstreek NED 22101
93 156 de Neve, Guido ZRTC Theo Middelkamp NED 22051
94 137 van den Bovenkamp, Kurdy GRTC Excelsior NED 22036
95 19 Sauren, Jordy TWC Maaslandster NED 23239
96 50 Potze, Olaf WSV Emmen NED 23024
97 21 Pisters, Koen TWC Maaslandster NED 22198
98 25 Onings, Mike Westland Wil Vooruit B NED 22031
99 96 Bakx, Kelvin RSC de Zuidwesthoek NED 22017
100 65 Vrielink, Mitchel Achterhoek 2000 NED 22132
101 104 van Dam, Joey RTV Bollenstreek B NED 22290
102 34 Wolffenbuttel, Nils WTC de Amstel/ASCOlympia NED 22083
103 154 Koens, Roel ZRTC Theo Middelkamp NED 22215
104 84 Boosman, Wessel WV Stormvogels Veendam NED 22072
105 1 van Ark, Alexander WC de Waardrenner A NED 22099
106 127 Berrens, Wessel UWTC de Volharding NED 22152
107 15 van den Berg, Julius ZWC DTS NED 22202
108 99 Varkevisser, Jurjen Buitenlust/Uden/Maaskant NED 22246
109 169 Geens, Sander Koninklijke Balen BC 2 BEL 19970817
110 140 van Zon, Roel TWC Pijnenburg NED 22003
111 138 Kleinjan, Joris GRTC Excelsior NED 23252
112 27 Ruijgrok, Thomas Westland Wil Vooruit B NED 23254
113 72 Driessen, Rick Willebrord Wil Vooruit B NED 22001
114 56 Beelen, Arjan de IJsselstreek/Noord WH NED 23108
115 29 Arentsen, Arjan District Oost Nederland NED 22013
116 43 Kalvenhaar, Rogier AWV de Zwaluwen NED 22223
117 107 Pauwels, Robin Onder Ons Parike BelgieA BEL 19960101
118 153 de Jong, Jeen Otto Ebbens/FriescheLeeu NED 22249
119 151 Schaafsma, Douwe Otto Ebbens/FriescheLeeu NED 23135
120 147 Deroma, Enzo WB Noord-Holland NED 23282
121 135 den Toom, Michael District Noord Holland NED 23053

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.764 km/u



Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen

                               Ploegen klassering

Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil

1 WV Stormvogels Veendam 28 4:09:49
2 District Zuid-West 59 4:09:49
3 RTV Bollenstreek B 35 4:09:49
4 Swift Leiden 26 4:10:07 0:18
5 Koninklijke Balen BC 1 56 4:10:14 0:25
6 Restore Cycling 53 4:10:14 0:25
7 WB Noord-Holland 49 4:10:14 0:25
8 RTV Bollenstreek A 34 4:10:14 0:25
9 Willebrord Wil Vooruit A 23 4:10:14 0:25
10 WV de Jonge Renner 42 4:10:14 0:25
11 RWC Ahoy 39 4:10:14 0:25
12 TWC Pijnenburg 47 4:10:14 0:25
13 WSV Emmen 17 4:10:14 0:25
14 Westland Wil Vooruit A 8 4:10:14 0:25
15 District Noord Nederland 29 4:10:14 0:25
16 Onder Ons Parike BelgieB 37 4:10:14 0:25
17 Onder Ons Parike BelgieA 36 4:10:14 0:25
18 WV Woonexpo Kapenga 16 4:10:14 0:25
19 Willebrord Wil Vooruit B 24 4:10:14 0:25
20 Uithoorn/Valleirenners/W 55 4:10:14 0:25
21 ARC Ulysses 3 4:10:14 0:25
22 RSC de Zuidwesthoek 32 4:10:14 0:25
23 WTC de Amstel/ASCOlympia 12 4:10:14 0:25
24 WV Olympia 18 4:10:14 0:25
25 TWC de Kempen 4 4:10:14 0:25
26 WV het Stadion 13 4:10:14 0:25
27 Westland Wil Vooruit B 9 4:10:14 0:25
28 Koninklijke Balen BC 2 57 4:10:14 0:25
29 WV Schijndel 21 4:10:14 0:25
30 RC de Hoekse Renner 54 4:10:14 0:25
31 UWTC de Volharding 43 4:10:14 0:25
32 Velocity RT Engeland 44 4:10:14 0:25
33 Buitenlust/Uden/Maaskant 33 4:10:14 0:25
34 Achterhoek 2000 22 4:10:14 0:25
35 Batauwers/Ede 38 4:10:14 0:25
36 ZWC DTS 5 4:10:14 0:25
37 District Oost Nederland 10 4:10:14 0:25
38 ZRTC Theo Middelkamp 52 4:10:14 0:25
39 TWC Maaslandster 7 4:10:14 0:25
40 GRTC Excelsior 46 4:10:14 0:25
41 AWV de Zwaluwen 15 4:10:29 0:40
42 Otto Ebbens/FriescheLeeu 51 4:13:31 3:42


43 District Noord Holland 45 4:14:05 4:16