Apeldoorn         15-4-2012




Apeldoorn

Jeugd Cat. 7
1 Dennis van der Horst HASSELT
2 Rick de Vries WOLVEGA
3 Thijs Wolsink Hengelo (O)
4 Emiel Jansman HELLENDOORN
5 Thijs Brinkhuis ALMELO
6 Patrick van Benthem HELLENDOORN
7 Yannick Vrielink ZUTPHEN
8 Alden Chazan ARNHEM
9 Jon Schoonewille KLAZIENAVEEN
10 Stan Gosink Coevorden
11 Stef Niezing EXLOO
12 Jesse de Haan Wageningen
13 Niels Griemink KLAZIENAVEEN
14 Daan Dijkstra ALMELO
15 Christian Varweg HARDENBERG
16 Joery Nijkamp DOETINCHEM
17 Thim Eickhof APELDOORN
18 Tristan Hoogeveen HENGELO
19 Jors Schillemans VOLLENHOVE
20 Menzo Grobbink NIJVERDAL
21 Maico Grootveld Enschede
22 Aram Mets BAARN
23 David Fischer Schildkamp Hengelo OV
24 Mick Landman Hengelo
25 Bas Jonkers STAPHORST
26 David Bredewold HOOGLAND
27 Vince Leerkes APELDOORN




Jeugd Cat. 6
1 Joël Zuidema DOKKUM
2 Joren Bloem BRUMMEN
3 Tim Naberman GENEMUIDEN
4 Danny van der Tuuk ASSEN
5 Joël Brethouwer AALTEN
6 Noël Kok ENTER
7 Stan Vaartjes Enschede
8 Roan Gleis ALMELO
9 Stan Wissink HERTME
10 Floor Weerink EXLOO
11 Rob Been ASSEN
12 Anna van Harskamp Zetten
13 Niels Rotman WIERDEN
14 Joël van de Weg ELBURG
15 Roy Harms PATERSWOLDE
16 Lisa de Jong OOSTERWOLDE FR
17 Tom te Rijdt amersfoort
18 Mirthe Lamberink BERGENTHEIM
19 Danyck Plas APELDOORN
20 Brent Schoppers AALTEN
21 Lars Mastebroek BARNEVELD
22 Jeldert Withag BELTRUM
23 Rick van der Werf LAAG ZUTHEM
24 Marit Steunenberg ALMELO
25 Chiel Schulten RAALTE
26 Kjell de Jong AALTEN
27 Jermo Hesselink Overdinkel
28 Joyce Evers ULFT
29 Lianne van der Linden GORSSEL
30 Anne-Jet Oosting APELDOORN
31 Thomas Verboom ALMELO
32 Coen van Dorland APELDOORN




Jeugd Cat. 5
1 Iris Ton WASKEMEER
2 Esmeralda Wannink ENSCHEDE
3 Jennifer van der Voort MAARSSEN
4 Phaedra Krol HEERDE
5 Bram Prins HASSELT
6 Jesper Oost HOOGEVEEN
7 Max Kroonen DIEPENVEEN
8 Rick Pluimers ENTER
9 Tessa Paardekooper GROENLO
10 Marit Cent GOOR
11 Jasper Wennink WINTERSWIJK
12 Maarten Rotman WIERDEN
13 Adam de Boer APELDOORN
14 Lars Loohuis Harbrinkhoek
15 Tommie-Jens Meeter TIEL
16 Ferron Homan zwolle
17 Niels Bakker RIJSSEN
18 Amber Hammers NIJVERDAL
19 Milou Koops ELIM
20 Jord Baak DRONTEN
21 Laura de Brouwer Angeren
22 Déjan Pöstgens Aalten
23 Lars Hogenkamp NIJVERDAL
24 Jordi de Jong OOSTERWOLDE FR
25 Angela Hof HASKERDIJKEN
26 Jarik Bos Harderwijk
27 Stijn Castrop Hattem
28 Albert Timmer ZUTPHEN
29 Aron Schillemans VOLLENHOVE
30 Frank Evers ULFT
31 Bas Dijkslag ZWOLLE




Jeugd Cat. 4
1 Axel van der Tuuk ASSEN
2 Tamara van der Horst HASSELT
3 Sabine Snoeijer LINDE DR
4 Niek van der Werf HASSELT
5 Yvet Schoonewille KLAZIENAVEEN
6 Cathalijne Hoolwerf Eemdijk
7 Milan Ziemerink ENSCHEDE
8 Mandy Jakobsen AMERSFOORT
9 Tim de Vries WOLVEGA
10 Steyn Lamberink BERGENTHEIM
11 Bas Koops ELIM
12 Yorik Wever APELDOORN
13 Floortje Sel VEENENDAAL
14 Matthijs Varweg HARDENBERG
15 Marianne de Vegt OOSTERWOLDE FR
16 Eva Jonkers STAPHORST
17 Lars Boven REUTUM
18 Ian Spenkelink NIJVERDAL
19 Casper Markus EDE
20 Rick Metselaar HOOGEVEEN
21 Jesse Löwik VRIEZENVEEN
23 Mischa Bredewold HOOGLAND
24 Lars Mulderij PESSE
25 Anne van Rooijen Driel
26 Marike Goense Lelystad
27 Mica Firing BREDEVOORT
28 Lisan Middelkoop AMERSFOORT
29 Caya Krol HEERDE
30 Leon Amsink NIEUWLEUSEN
31 Carmella Ranalli APELDOORN
32 Thomas van Asselt DIDAM
33 Matthijs van Bolhuis Zwolle
34 Luc Besseling Amersfoort
35 Bart Klein Nienhuis LICHTENVOORDE
36 Marnick Duivelshof Oldenzaal
37 Fabrice Reijndorp APELDOORN
38 Jarno Born ZWOLLE
39 Ard Stuiver ZWOLLE
40 Mika Willemsen Driel
41 Jonas Franken APELDOORN
42 Nick Holtman ZUTPHEN
43 Bram Ilbrink VAASSEN







Jeugd Cat. 3
1 Maike van der Duin ASSEN
2 Mark de Groot OLDEBROEK
3 Bas Wissink HERTME
4 Wouter van de Weerdhof LOBITH
5 Sam Naberman Genemuiden
6 Bram Leerkes TWELLO
7 Morris Wennink WINTERSWIJK
8 Pam Schutten NIJVERDAL
9 Rose Kloese EMMEN
10 Joost Dekkers ZWOLLE
11 Marloes Vrancke EXLOO
12 Ruth van Hulst Vollenhove
13 Gjalt Panjer APELDOORN
14 Steijn Vriezen AMERSFOORT
15 Nienke Hammers Nijverdal
16 Joost Bannink LAREN GLD
17 Rajco Meuleman APELDOORN
18 Samira van Zuthem Zwolle
19 Marise Luisman Gramsbergen




Jeugd Cat. 2
1 Mickey Nijkamp Zwolle
2 Mike Spenkelink Nijverdal
3 Ilse Pluimers Enter
4 Sofie van Rooijen DRIEL
5 Karlijn Luisman Gramsbergen
6 Jurre Grit Zwolle
7 Jelle Bouwe-Hofstee DWINGELOO
8 Hans Niemann Houten
9 Michel Timmer ZUTPHEN
10 Yoran Wennink Winterswijk
11 Rixt Tol HASSELT
12 Ian Vrijs BEILEN
13 Milou Prins HASSELT
14 Anouk Hogenkamp NIJVERDAL
15 Jordi Albers
16 Marco Veldkamp zwolle
17 Brend Baak Dronten
18 Laura Gambon APELDOORN




Jeugd Cat. 1
1 Miguel van Tintelen BAARS
2 Thijs Bakker RIJSSEN
3 Naomi Veurink HARDENBERG
4 Leon Kok Enter
5 Bas van der Werf Hasselt
6 Karlijn Koops ELIM
7 Timo Brookhuis Oldenzaal
8 ter Harmsel Enter
9 Cecilia van Zuthem Zwolle
10 Anniek Wever Apeldoorn
11 Jelmer Prins Hasselt
12 Anne Kiers Westerhaar
13 Indy van Os Angeren
14 Isa Naberman GENEMUIDEN
15 Kechener Moester Zutphen
16 Fleur Nijkamp Zwolle