Den Helder        15-4-201


JEUGD.CAT.1
1 Bouwe van Galen TWISK
2 Xin van Warmerdam ABBEKERK
3 Zošla Beerepoot ENKHUIZEN
4 Yuli van der Molen KROMMENIE
5 Nienke Veenhoven OOSTZAAN
6 Kai Schoolenaar ZWANENBURG
7 Brit Buijs AALSMEER




JEUGD.CAT.2
1 Maud Rijnbeek AMSTERDAM
2 Donna Ruska VOLENDAM
3 Mark Groeneveld ENKHUIZEN
4 Sven Edam VELSERBROEK
5 Ian Vasbinder KOOG AAN DE ZAAN
6 Dario Detant EDAM
7 Luca Hoekstra AMSTELVEEN
8 Chris Oosenburg ZAANDAM
9 Hille Steenhuis AMSTERDAM
10 Julia Oosenbrug ZAANDAM
11 Kiki Janse ZAANDAM
12 Frederique Pals AMSTELVEEN
13 Tymo de Waard PURMEREND




JEUGD.CAT.3
1 Erwin Smit WERVERSHOOF
2 Leon Ellermann STADSKANAAL
3 Lex Groot HOOGKARSPEL
4 Tristan Geleijn RIJSENHOUT
5 Alysha van Neck AMSTELVEEN
6 Levi van der Veekens ZAANDAM
7 Tristan Kool PURMEREND
8 Jorn de Vente ZWANENBURG
9 Bibianne van Balen BEVERWIJK
10 Rosan Koper HEEMSKERK
11 Marit Berkhout VELSERBROEK




JEUGD.CAT.4
1 Enzo Leijnse AMSTELVEEN
2 Isabel Tambach ZAANDAM
3 Owen Geleijn RIJSENHOUT
4 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
5 Eric Looij WILNIS
6 Emma Boogaard ZWAAG
7 Hielke van Seijst ASSENDELFT
8 Sylvano van Driel HOORN
9 Lars Klugt VOLENDAM
10 Jim Kes VOLENDAM
11 Niek Voogt OUDERKERK A/D AMSTEL
12 Nikki Schiele HOOFDDORP
13 Martin Plat VOLENDAM
14 Gijs Eekhoff RIJSENHOUT
15 Chelsey Bijwaard BEVERWIJK
16 Ate van Geest WORMER
17 Jeffrey van Warmerdam ABBEKERK




JEUGD.CAT.5
1 Victor Broex OUDERKERK A/D AMSTEL
2 Stanley Beerepoot ENKHUIZEN
3 Sjoerd Bakker BERKHOUT
4 Bob Markus HOOFDDORP
5 Marit Raaijmakers HIPPOLYTUSHOEF
6 Yanne Dorenbos CASTRICUM
7 Menno Broex OUDERKERK A/D AMSTEL
8 Rachelle van de Griek HEILOO
9 Bente van Teeseling ABCOUDE
10 Daan Hoeks AMSTELVEEN
11 Julia van Ravenzwaaij AMSTELVEEN
12 Anne Groot HOOGKARSPEL
13 Ruben van der Pijl AMSTELVEEN
14 Ella Rose Konijn ABBEKERK
15 Rick Veenhoven OOSTZAAN
16 Bassir Amghar WORMER
17 Suzanne Klous ASSENDELFT
18 Dion Schoolenaar ZWANENBURG
19 Beeke van Wingaarden AMSTERDAM
20 Puck Pinxt AMSTERDAM
21 Sjoerd Schenk ASSENDELFT
22 Liqianne van Warmerdam ABBEKERK
23 Bryan Burger WARMENHUIZEN
24 Lily Schuitemaker VOLENDAM
25 Jay Smit STOMPETOREN
26 Vincent Luijken AALSMEER




JEUGD.CAT.6
1 Maaike Boogaard ZWAAG
2 Dean Ruska VOLENDAM
3 Mick Kemper VOLENDAM
4 Alexander Konijn ABBEKERK
5 Alexander Rooij HOOFDDORP
6 Mark Smit WERVERSHOOF
7 Jesse de Rooij HOORN
8 Pijke Steenhuis AMSTERDAM
9 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG
10 Iris Kegelaar HOORN
11 Douwe van Seijst ASSENDELFT
12 Gerben Grootenhuis HOORN
13 Mike Hooiveld ANDIJK
14 Nick Groot ZAANDIJK
15 Koen Warnier AMSTERDAM
16 Martijn Krook PURMEREND
17 Ruben Overdevest AMSTERDAM
18 Quinten Veling MONNICKENDAM
19 Niels Jetten ASSENDELFT
20 Stefan Appelman BEVERWIJK
21 Emma Kostelijk NIEUW-VENNEP
22 Mark Oosenbrug ZAANDAM
23 Mike Kes VOLENDAM
24 Armando van Bruggen PURMEREND
25 Jamie Schiele HOOFDDORP
26 Sterre van Geest WORMER
27 Leon Buijs AALSMEER
28 Maik Retz ZAANDIJK




JEUGD.CAT.7
1 Mel van der Veekens ZAANDAM
2 Nils Eekhoff RIJSENHOUT
3 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG
4 Daan Markus HOOFDDORP
5 Michael Groot DIEMEN
6 Niels Fijen HEEMSKERK
7 Marco Muyderman PURMEREND
8 Jesper Rasch ZANDVOORT
9 Wouter Mur HOORN
10 Max Berkhout UITGEEST
11 Teun Mouris OUDERK A/D AMSTEL
12 Ruben van Wezenbeek HOORN
13 Thomas Koomen Hoofddorp HOOFDDORP
14 Berend Bervoets HOORN
15 Sander Luijken AALSMEER
16 Cas van der Wurf ZWAAG
17 Laurens van der Post AMSTERDAM
18 Max Dudink HEEMSKERK
19 Tom Koekkoek AALSMEER
20 Jeffrey de Vries PURMEREND