Apeldoorn         15-4-2012




47e RONDE VAN GELDERLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 139 km

Women UCI Class 1.2 - Apeldoorn, the Netherlands op 15 April 2012
Organizer: A.R.&T.V. de Adelaar - Apeldoorn

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 99 de Goede, Suzanne Skil-Argos 3:42:20
2 103 Blaak, Chantal AA Drink-Leontien.nl z.t.
3 139 Guarnier, Megan Tibco to the Top z.t.
4 129 Spratt, Amanda GreenEDGE-AIS z.t.
5 16 Glasbergen, Jessica Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
6 96 Antoshina, Tatiana Rabobank Women Cycl Team z.t.
7 107 Wild, Kirsten AA Drink-Leontien.nl 3:42:56 0:36
8 119 Kasper, Romy RusVelo Pro Women Team z.t.
9 102 Kanis, Janneke Skil-Argos z.t.
10 20 van Baarle, Ashlynn Restore Cycling Team z.t.
11 4 Kessler, Nina Dolman Boels Cycl Team z.t.
12 10 Welter, Hannah Ruiter Dakkapellen WT z.t.
13 164 Gass, Daniela Abus Nutrixxion z.t.
14 100 van de Ree, Monique Skil-Argos z.t.
15 152 Breggen-Schreurs,Geerike Sengers Ladies Cycl Team z.t.
16 111 Zwick, Martina German National Team z.t.
17 166 MacKie, Emma Abus Nutrixxion z.t.
18 85 van Gogh, Natalie Team Ibis Cycles z.t.
19 30 Ringlever, Linda NWVG Bike4Air Dames CT z.t.
20 135 Zaparova, Aizan Russian National Team z.t.
21 15 van den Hoek, Bianca Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
22 104 van Wanroij, Marieke AA Drink-Leontien.nl z.t.
23 43 Klep, Inge Dura Vermeer Cycl Team z.t.
24 49 Wildeman, Jet WV Jan van Arckel z.t.
25 92 Kitchen, Lauren Rabobank Women Cycl Team z.t.
26 141 Schneider, Samantha Tibco to the Top z.t.
27 133 Pankova, Larisa Russian National Team z.t.
28 51 Stultiens, Sabrina WV Jan van Arckel z.t.
29 142 Purcell, Jennifer Tibco to the Top z.t.
30 3 van der Kamp, Laura Dolman Boels Cycl Team z.t.
31 59 van Steenis, Samantha People's Trust Ladies CT z.t.
32 5 Koster, Anouska Dolman Boels Cycl Team z.t.
33 2 Gercama, Alie Dolman Boels Cycl Team z.t.
34 167 Schnitzmeier, Anna Abus Nutrixxion z.t.
35 145 Mustonen, Sara Hitec Prod-Mistral Home z.t.
36 12 Soek, Julia Ruiter Dakkapellen WT z.t.
37 36 Eversdijk, Anne Team Nutswerk z.t.
38 93 Knetemann, Roxane Rabobank Women Cycl Team z.t.
39 94 Slappendel, Iris Rabobank Women Cycl Team z.t.
40 155 de Roover, Eline Sengers Ladies Cycl Team z.t.
41 109 Hofmann, Sarah-Lena German National Team z.t.
42 24 Bazuin, Dirkje Restore Cycling Team z.t.
43 143 Wheeler, Jennifer Tibco to the Top z.t.
44 144 Hall, Lauren Tibco to the Top z.t.
45 165 Johrend, Marlen Abus Nutrixxion z.t.
46 106 Brand, Lucinda AA Drink-Leontien.nl z.t.
47 163 Neylan, Rachel Abus Nutrixxion z.t.
48 131 Villumsen, Lida GreenEDGE-AIS z.t.
49 120 Zabelinskaya, Olga RusVelo Pro Women Team z.t.
50 128 Gunnewijk, Loes GreenEDGE-AIS z.t.
51 127 Gillow, Shara GreenEDGE-AIS z.t.
52 130 Arndt, Judith GreenEDGE-AIS z.t.
53 13 van Wingerden, Josien Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
54 105 de Vries, Marijn AA Drink-Leontien.nl z.t.
55 147 Moberg, Emilie Hitec Prod-Mistral Home z.t.
56 140 Millar, Amanda Tibco to the Top z.t.
57 108 Daams, Jessie AA Drink-Leontien.nl z.t.
58 132 Häusler, Claudia GreenEDGE-AIS z.t.
59 18 Koster, Olivia Tm Specialized-DPD-SRAM z.t.
60 6 Ensing, Janneke Dolman Boels Cycl Team z.t.
61 151 Koedooder, Vera Sengers Ladies Cycl Team z.t.
62 114 Fischer, Lisa German National Team 3:43:29 1:09
63 149 Thorsen, Thea Hitec Prod-Mistral Home 3:44:01 1:41
64 60 Jolink, Nathalie People's Trust Ladies CT 3:44:16 1:56
65 91 de Jong, Thalita Rabobank Women Cycl Team 3:46:21 4:01
66 136 Chulkova, Anastasia Russian National Team z.t.
67 146 Lima, Tone Hatteland Hitec Prod-Mistral Home 3:47:35 5:15
68 22 van Hoek, Lotte Restore Cycling Team z.t.
69 56 Kreuze, Ingeborg People's Trust Ladies CT z.t.
70 71 Post, Jermaine SWABO Ladies Cycl Team z.t.
71 29 Donkers, Djoeke NWVG Bike4Air Dames CT z.t.
72 137 Bocharnikova, Elena Russian National Team z.t.
73 80 Jeremiasse, Bernadette Water-Land en Dijken z.t.
74 110 Poller, Lisa German National Team z.t.
75 50 Jongstra, Sione WV Jan van Arckel z.t.
76 9 Slik, Rozanne Ruiter Dakkapellen WT z.t.
77 55 Tesink, Irene People's Trust Ladies CT z.t.
78 54 Kogelman, Silke WV Jan van Arckel z.t.
79 101 de Wildt, Anne Skil-Argos z.t.
80 148 Johansen, Cecilie Hitec Prod-Mistral Home z.t.
81 87 Eshuis, Aafke Team Ibis Cycles 3:49:47 7:27

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.511 km/u