21-4-2012

29e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen

                          Uitslag Omloop over 121,5 km

's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 21 April 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 145 van Dijk, Ellen T Specialized Lululemon 3:03:18
2 184 Elvin, Gracie Australian National Cycl z.t.
3 100 Duester, Sarah Rabobank Women Cycl Team z.t.
4 2 Blaak, Chantal AA Drink-Leontien.nl CT z.t.
5 107 Pieters, Amy Skil Argos z.t.
6 187 Hoskins, Melissa Greenedge-AIS z.t.
7 124 Guarnier, Megan USA National Team z.t.
8 1 Wild, Kirsten AA Drink-Leontien.nl CT 3:04:04 0:46
9 13 van der Kamp, Laura Dolmans-Boels CT z.t.
10 166 Chulkova, Anastasia Russian National Team z.t.
11 159 Buyl, Kimberley Sengers Ladies Cycl Team z.t.
12 120 Kirchmann, Leah Canadian Cycling Ass z.t.
13 55 van Steenis, Samantha People's Trust Ladies CT z.t.
14 142 de Baat, Kim Middelkamp/Snelle Wiel z.t.
15 75 van den Hoek, Bianca TM Specialized-DPD-SRAM z.t.
16 160 de Roover, Eline Sengers Ladies Cycl Team z.t.
17 122 Cliff-Ryan, Theresa USA National Team z.t.
18 196 Agnť, Silinyte Diadora-Pasta Zara z.t.
19 43 Bazuin, Dirkje Restore Cycling Team z.t.
20 16 Koster, Anouska Dolmans-Boels CT z.t.
21 172 Sosenko, Aleksandra Vaiano Tepso z.t.
22 104 de Goede, Suzanne Skil Argos z.t.
23 163 Pankova, Larisa Russian National Team z.t.
24 15 Kessler, Nina Dolmans-Boels CT z.t.
25 64 Knol, Willeke WV Jan van Arckel z.t.
26 153 Mielnik, Natalia Polska National Team z.t.
27 54 Soek, Julia Ruiter Dakkapellen WT z.t.
28 170 Leleivyte, Rasa Vaiano Tepso z.t.
29 60 Dijkman, Aagtje People's Trust Ladies CT z.t.
30 111 Ehrler, Desiree Bigla Cycling Team z.t.
31 108 van de Ree, Monique Skil Argos z.t.
32 106 Markus, Kelly Skil Argos z.t.
33 24 Doedee, Baukje Team Nutswerk z.t.
34 23 Klok, Ines Team Nutswerk z.t.
35 152 Guz, Paulina Polska National Team z.t.
36 102 Slappendel, Iris Rabobank Women Cycl Team z.t.
37 157 Koster, Claudia Sengers Ladies Cycl Team z.t.
38 5 Martin, Lucy AA Drink-Leontien.nl CT z.t.
39 131 Thorsen, Thea Hitec-Prod-Mistral Home z.t.
40 117 Caron, Joanie Canadian Cycling Ass z.t.
41 19 van der Stelt, Iris Team Nutswerk z.t.
42 83 Coney, Sarah Matrix Fitness-Prendas z.t.
43 78 Koster, Olivia TM Specialized-DPD-SRAM z.t.
44 128 Lima-Hatteland, Tone Hitec-Prod-Mistral Home z.t.
45 178 Grassi, Guiseppina Faren Honda Team z.t.
46 47 Klomp, Manon Restore Cycling Team z.t.
47 149 Hosking, Chloe T Specialized Lululemon z.t.
48 63 Francke, Agnieta WV Jan van Arckel z.t.
49 182 Noonan, Sinead Australian National Cycl z.t.
50 73 Turpijn, Laura TM Specialized-DPD-SRAM z.t.
51 167 Burchenkova, Alexandra Russian National Team z.t.
52 165 Zhaparova, Aizan Russian National Team z.t.
53 101 Kitchen, Lauren Rabobank Women Cycl Team z.t.
54 125 Holcomb, Janel USA National Team z.t.
55 4 Olsson, Madelene AA Drink-Leontien.nl CT z.t.
56 183 Hogan, Joanne Australian National Cycl z.t.
57 158 Koedooder, Vera Sengers Ladies Cycl Team z.t.
58 3 Brand, Lucinda AA Drink-Leontien.nl CT z.t.
59 173 Katarzina, Sosna Vaiano Tepso z.t.
60 105 Kanis, Janneke Skil Argos z.t.
61 76 Glasbergen, Jessica TM Specialized-DPD-SRAM z.t.
62 197 Cilvinaite, Inga Diadora-Pasta Zara z.t.
63 99 Knetemann, Roxane Rabobank Women Cycl Team z.t.
64 194 Batagelj, Polona Diadora-Pasta Zara z.t.
65 185 McConville, Chloe Australian National Cycl z.t.
66 56 Kreuze, Ingeborg People's Trust Ladies CT z.t.
67 46 van Hoek, Lotte Restore Cycling Team z.t.
68 189 Maclean, Jessie Greenedge-AIS z.t.
69 97 Antoshina, Tatiana Rabobank Women Cycl Team z.t.
70 84 King, Dani Matrix Fitness-Prendas z.t.
71 103 Tromp, Esra Skil Argos z.t.
72 116 Shaw, Rhae-Christie Canadian Cycling Ass z.t.
73 193 Andruk, Iona Diadora-Pasta Zara z.t.
74 191 Villumsen, Linda Greenedge-AIS z.t.
75 195 Bronzini, Giorgia Diadora-Pasta Zara z.t.
76 148 Teutenberg, Ina Yoko T Specialized Lululemon z.t.
77 126 McGrath, Kristin USA National Team z.t.
78 161 Lavrijssen, Birgit Sengers Ladies Cycl Team z.t.
79 198 D'Ettorre, Alessandra Diadora-Pasta Zara z.t.
80 190 Hausler, Claudia Greenedge-AIS z.t.
81 188 Gunnewijk, Loes Greenedge-AIS z.t.
82 146 Hughes, Clara T Specialized Lululemon z.t.
83 192 Rhodes, Alexis Greenedge-AIS z.t.
84 151 Brezna, Paulina Polska National Team z.t.
85 150 Neben, Amber T Specialized Lululemon z.t.
86 147 Becker, Charlotte T Specialized Lululemon 3:04:17 0:59
87 177 Utrobina, Elena Faren Honda Team 3:04:21 1:03
88 27 Eshuis, Aafke Team Ibis Cycles 3:04:41 1:23
89 22 Braam, Joukje Team Nutswerk 3:05:04 1:46
90 61 van den Berg, Kimberly WV Jan van Arckel 3:06:51 3:33
91 51 Hoeksma, Ilona Ruiter Dakkapellen WT 3:10:16 6:58
92 33 van Santen, Domenique Swabo Ladies CT z.t.
93 53 Slik, Rozanne Ruiter Dakkapellen WT z.t.
94 45 Goossens, Veerle Restore Cycling Team z.t.
95 154 Garczynska, Karolina Polska National Team z.t.
96 92 Jeremiasse, Bernadette Water-Land en Dijken z.t.
97 156 Zieminska, Malgorzata Polska National Team z.t.
98 180 Galloway, Myfanway Faren Honda Team z.t.
99 49 van Katwijk, Nathalie Ruiter Dakkapellen WT z.t.
100 10 de Moyer, Tessa Dura Vermeer CT z.t.
101 129 Johansen, Cecilie Hitec-Prod-Mistral Home z.t.
102 186 Allen, Jessica Australian National Cycl z.t.
103 21 Janssen, Christel Team Nutswerk z.t.
104 141 Janssen, Esmee Middelkamp/Snelle Wiel z.t.
105 130 Bergseth, Johanne Hitec-Prod-Mistral Home z.t.
106 70 Tiessens, Ivana Ronald McDonald Huis-GWP z.t.
107 48 Roberti, Chiara Restore Cycling Team z.t.
108 41 Oudman, Hilde NWVG Bike4Air Dames CT z.t.
109 93 Slewe, Melissa Water-Land en Dijken z.t.
110 58 Stokman, Marjan People's Trust Ladies CT z.t.
111 85 Lubben, Janien WV De Peddelaars z.t.
112 98 Talen, Rebecca Rabobank Women Cycl Team z.t.
113 162 Rockx, Anouk Sengers Ladies Cycl Team z.t.
114 38 Cramoysan, Sarah NWVG Bike4Air Dames CT z.t.
115 179 Nadalutti, Chiara Faren Honda Team z.t.
116 87 Meijering, Danielle WV De Peddelaars z.t.
117 65 van Wijk, Eltina WV Jan van Arckel z.t.
118 8 Verdonck, Sofie Dura Vermeer CT z.t.
119 20 Woering, Henriette Team Nutswerk z.t.
120 34 de Boer, Olga Swabo Ladies CT z.t.
121 71 van Dijk, Kim Ronald McDonald Huis-GWP z.t.
122 9 Simons, Suzan Dura Vermeer CT z.t.
123 30 Trott, Laura Team Ibis Cycles z.t.
124 39 Lissenberg, DaniŽle NWVG Bike4Air Dames CT 3:10:27 7:09
125 66 van Ooijen, Marielle WV Jan van Arckel 3:10:54 7:36
126 140 Matthijsse, Mathilde Middelkamp/Snelle Wiel 3:11:50 8:32
127 144 Bremmers, Ingeborg Middelkamp/Snelle Wiel 3:13:16 9:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.771 km/u