Axel      18 /   20-5-2012

31e Int. Juniorendriedaagse van Axel 
Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil

1 Schmidt, Mads W?rtz 4 Team Blue Water Cycling 7:46:54
2 Havik, Piotr 23 AVIA-FUJI Youth Team 7:48:01 1:07
3 Rodhe, Leon 90 Nat. Sel. Duitsland 7:48:53 1:59
4 Hoeyberghs, Daan 13 Team Cyclismo Mondial 7:49:10 2:16
5 Decoster, Merlijn 147 Cube Fintro Spie 7:49:11 2:17
6 Bohli, Tom 25 Nat. Sel. Zwitserland 7:49:54 3:00
7 Cools, Michael 20 AVIA-FUJI Youth Team 7:50:29 3:35
8 Westergaard, Mathias Dam 3 Team Blue Water Cycling 7:50:32 3:38
9 Kasperkiewicz, Maciej 44 Nat. Sel. Polen 7:50:43 3:49
10 Tenbrock, Jonas 97 Team Nordrhein Westfalen 7:51:22 4:28
11 Svendgaard, Michael C. 5 Team Blue Water Cycling 7:51:30 4:36
12 Leijs, Joeri 178 Vacansoleil-BHV-Maas 7:51:38 4:44
13 Goeree, Niels 33 WSV Emmen 7:51:40 4:46
14 Vermeulen, Alexey 38 Nat. Sel. USA 7:51:41 4:47
15 Cools, Alexander 79 Koninklijke Balen BC 7:51:49 4:55
16 de Lange, Thijs 121 Theo Middelkamp/Eemland 7:51:51 4:57
17 Nielsen, Mathias Moller 2 Team Blue Water Cycling 7:51:57 5:03
18 Hofstede, Lennard 169 Restore CT/RWC Ahoy 7:52:01 5:07
19 Rickaert, Jonas 80 Koninklijke Balen BC 7:52:03 5:09
20 Larsen, Simon Hamann 1 Team Blue Water Cycling 7:52:05 5:11
21 Vlietstra, Mike 135 Midden-Nederland 7:52:07 5:13
22 van den Dool, Kelvin 131 Zuid-Holland 7:52:10 5:16
23 Dessau, Michael 39 Nat. Sel. USA 7:52:14 5:20
24 van der Duin, Patrick 74 WRV De Peddelaars 7:52:18 5:24
25 van den Berg, Maarten 109 AWV De Zwaluwen 7:52:19 5:25
26 Huppertz, Joshua 100 Team Nordrhein Westfalen 7:52:20 5:26
27 Spengler, Lukas 29 Nat. Sel. Zwitserland z.t.
28 Ler, Lukas 98 Team Nordrhein Westfalen 7:52:22 5:28
29 Janssen, Adriaan 140 Oost-Nederland 7:52:23 5:29
30 Kretschy, Florian 85 Nat. Sel. Duitsland z.t.
31 Bugter, Jasper 137 Midden-Nederland 7:52:24 5:30
32 Opsomer, Jan-Bart 51 Jonge Renners Roeselaere z.t.
33 Krul, Stef 36 WSV Emmen z.t.
34 van Beek, Pjotr 134 Midden-Nederland 7:52:27 5:33
35 Bertram, Stan 116 Limburg 7:52:32 5:38
36 Weijers, Koen 136 Midden-Nederland 7:52:36 5:42
37 van der Sijs, Twan 128 Zuid-Holland 7:52:37 5:43
38 Goeree, Rick 32 WSV Emmen 7:52:38 5:44
39 Pawlak, Tobiasz 45 Nat. Sel. Polen 7:52:41 5:47
40 van den Bosch, Thomas 106 Immo Dejaegher-Lotto 7:52:43 5:49
41 de Kleijn, Arvid 103 Immo Dejaegher-Lotto 7:52:44 5:50
42 Leygraaff, Thijs 172 Restore CT/RWC Ahoy 7:52:45 5:51
43 Thore, Floris 21 AVIA-FUJI Youth Team 7:52:48 5:54
44 Ariesen, Tim 133 Midden-Nederland 7:52:49 5:55
45 Hanssens, Steve 49 Jonge Renners Roeselaere 7:53:00 6:06
46 Vaneeckhoutte, Niels 52 Jonge Renners Roeselaere 7:53:01 6:07
47 Middelburg, Twan 181 Westland/Waardrenner 7:53:04 6:10
48 Thienpont, Simon 65 Gentse Velosport 7:53:06 6:12
49 Brons, Milan 125 Theo Middelkamp/Eemland 7:53:11 6:17
50 van Dalen, Jason 180 Vacansoleil-BHV-Maas 7:53:28 6:34
51 Kamermans, Dylan 31 WSV Emmen 7:53:39 6:45
52 van Laer, Titte 83 Koninklijke Balen BC 7:53:46 6:52
53 Defreyne, Cedric 104 Immo Dejaegher-Lotto 7:54:20 7:26
54 Mulder, Patrick 127 Zuid-Holland 7:54:40 7:46
55 Pieters, Laurent 148 Cube Fintro Spie 7:55:56 9:02
56 Ose Vertez, Matthias 105 Immo Dejaegher-Lotto 7:56:13 9:19
57 Schouten, Daan 113 AWV De Zwaluwen 7:56:27 9:33
58 Honigh, Nino 14 Team Cyclismo Mondial 7:56:28 9:34
59 van Rooyen, Bryan 174 Restore CT/RWC Ahoy 7:56:35 9:41
60 van Nieuwpoort, Koen 185 Westland/Waardrenner 7:56:36 9:42
61 Frankiny, Kilian 26 Nat. Sel. Zwitserland 7:56:45 9:51
62 Pearson, Daniel 67 Nat. Sel. Wales 7:56:57 10:03
63 de Ruysscher, Dante 64 Gentse Velosport 7:57:02 10:08
64 Quaedvlieg, Lars 120 Limburg 7:57:10 10:16
65 Martens, Jins 165 CataBikesDeratecWillems 7:57:24 10:30
66 de Jong, Martijn 186 Westland/Waardrenner 7:57:39 10:45
67 Luyckx, Brent 16 Team Cyclismo Mondial 7:58:05 11:11
68 Plijter, Justin 170 Restore CT/RWC Ahoy 7:58:14 11:20
69 Kramer, Erik 173 Restore CT/RWC Ahoy 7:58:16 11:22
70 Blondeel, Simon 53 Jonge Renners Roeselaere 7:58:32 11:38
71 van Dijk, Jasper 57 Pijnenburg / Schijndel 7:58:49 11:55
72 Schuurmans, Sander 59 Pijnenburg / Schijndel 7:58:50 11:56
73 van Bakel, Robbie 60 Pijnenburg / Schijndel 7:58:56 12:02
74 van de Velde, Matthias 17 Team Cyclismo Mondial 7:59:19 12:25
75 Verdick, Gijs 143 Oost-Nederland 7:59:40 12:46
76 v/d Bogaert, Sem 184 Westland/Waardrenner 7:59:46 12:52
77 van Hecke, Stijn 63 Gentse Velosport 8:02:37 15:43
78 Limpens, Gianni 150 Cube Fintro Spie 8:03:08 16:14
79 Leinau, Louis 102 Team Nordrhein Westfalen 8:06:28 19:34
80 Esselaar, Remco 117 Limburg 8:06:54 20:00
81 Bremmers, Lars 94 Zuid-Oost Nederland 8:14:55 28:01
82 James, Owen 68 Nat. Sel. Wales 8:19:57 33:03

31e Int. Juniorendriedaagse van Axel 
Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 104,4 km)

Strijpen - Strijpen op 20 Mei 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 4 Schmidt, Mads W?rtz Team Blue Water Cycling * 2:37:39
2 23 Havik, Piotr AVIA-FUJI Youth Team * 2:37:40 0:01
3 169 Hofstede, Lennard Restore CT/RWC Ahoy * 2:37:42 0:03
4 147 Decoster, Merlijn Cube Fintro Spie 2:37:45 0:06
5 13 Hoeyberghs, Daan Team Cyclismo Mondial 2:37:49 0:10
6 25 Bohli, Tom Nat. Sel. Zwitserland 2:38:59 1:20
7 20 Cools, Michael AVIA-FUJI Youth Team z.t.
8 44 Kasperkiewicz, Maciej Nat. Sel. Polen z.t.
9 90 Rodhe, Leon Nat. Sel. Duitsland z.t.
10 127 Mulder, Patrick Zuid-Holland 2:39:04 1:25
11 178 Leijs, Joeri Vacansoleil-BHV-Maas 2:40:34 2:55
12 38 Vermeulen, Alexey Nat. Sel. USA 2:40:36 2:57
13 3 Westergaard, Mathias Dam Team Blue Water Cycling 2:40:38 2:59
14 131 van den Dool, Kelvin Zuid-Holland 2:40:39 3:00
15 121 de Lange, Thijs Theo Middelkamp/Eemland 2:40:42 3:03
16 134 van Beek, Pjotr Midden-Nederland 2:41:06 3:27
17 181 Middelburg, Twan Westland/Waardrenner z.t.
18 33 Goeree, Niels WSV Emmen z.t.
19 53 Blondeel, Simon Jonge Renners Roeselaere z.t.
20 14 Honigh, Nino Team Cyclismo Mondial z.t.
21 26 Frankiny, Kilian Nat. Sel. Zwitserland z.t.
22 105 Ose Vertez, Matthias Immo Dejaegher-Lotto z.t.
23 85 Kretschy, Florian Nat. Sel. Duitsland z.t.
24 117 Esselaar, Remco Limburg z.t.
25 133 Ariesen, Tim Midden-Nederland z.t.
26 100 Huppertz, Joshua Team Nordrhein Westfalen z.t.
27 137 Bugter, Jasper Midden-Nederland z.t.
28 104 Defreyne, Cedric Immo Dejaegher-Lotto z.t.
29 98 Ler, Lukas Team Nordrhein Westfalen z.t.
30 185 van Nieuwpoort, Koen Westland/Waardrenner z.t.
31 170 Plijter, Justin Restore CT/RWC Ahoy z.t.
32 172 Leygraaff, Thijs Restore CT/RWC Ahoy z.t.
33 136 Weijers, Koen Midden-Nederland z.t.
34 65 Thienpont, Simon Gentse Velosport z.t.
35 116 Bertram, Stan Limburg z.t.
36 83 van Laer, Titte Koninklijke Balen BC z.t.
37 148 Pieters, Laurent Cube Fintro Spie z.t.
38 5 Svendgaard, Michael C. Team Blue Water Cycling z.t.
39 49 Hanssens, Steve Jonge Renners Roeselaere z.t.
40 103 de Kleijn, Arvid Immo Dejaegher-Lotto z.t.
41 29 Spengler, Lukas Nat. Sel. Zwitserland z.t.
42 150 Limpens, Gianni Cube Fintro Spie z.t.
43 80 Rickaert, Jonas Koninklijke Balen BC z.t.
44 97 Tenbrock, Jonas Team Nordrhein Westfalen z.t.
45 1 Larsen, Simon Hamann Team Blue Water Cycling z.t.
46 67 Pearson, Daniel Nat. Sel. Wales z.t.
47 39 Dessau, Michael Nat. Sel. USA z.t.
48 120 Quaedvlieg, Lars Limburg z.t.
49 21 Thore, Floris AVIA-FUJI Youth Team z.t.
50 79 Cools, Alexander Koninklijke Balen BC z.t.
51 106 van den Bosch, Thomas Immo Dejaegher-Lotto z.t.
52 52 Vaneeckhoutte, Niels Jonge Renners Roeselaere z.t.
53 36 Krul, Stef WSV Emmen z.t.
54 74 van der Duin, Patrick WRV De Peddelaars z.t.
55 135 Vlietstra, Mike Midden-Nederland z.t.
56 125 Brons, Milan Theo Middelkamp/Eemland z.t.
57 16 Luyckx, Brent Team Cyclismo Mondial z.t.
58 109 van den Berg, Maarten AWV De Zwaluwen z.t.
59 2 Nielsen, Mathias Moller Team Blue Water Cycling z.t.
60 128 van der Sijs, Twan Zuid-Holland z.t.
61 32 Goeree, Rick WSV Emmen z.t.
62 51 Opsomer, Jan-Bart Jonge Renners Roeselaere z.t.
63 165 Martens, Jins CataBikesDeratecWillems z.t.
64 174 van Rooyen, Bryan Restore CT/RWC Ahoy z.t.
65 57 van Dijk, Jasper Pijnenburg / Schijndel z.t.
66 186 de Jong, Martijn Westland/Waardrenner z.t.
67 113 Schouten, Daan AWV De Zwaluwen z.t.
68 64 de Ruysscher, Dante Gentse Velosport z.t.
69 45 Pawlak, Tobiasz Nat. Sel. Polen z.t.
70 173 Kramer, Erik Restore CT/RWC Ahoy z.t.
71 31 Kamermans, Dylan WSV Emmen z.t.
72 143 Verdick, Gijs Oost-Nederland z.t.
73 140 Janssen, Adriaan Oost-Nederland z.t.
74 60 van Bakel, Robbie Pijnenburg / Schijndel 2:41:22 3:43
75 17 van de Velde, Matthias Team Cyclismo Mondial 2:41:30 3:51
76 180 van Dalen, Jason Vacansoleil-BHV-Maas 2:41:57 4:18
77 59 Schuurmans, Sander Pijnenburg / Schijndel 2:42:11 4:32
78 184 v/d Bogaert, Sem Westland/Waardrenner z.t.
79 94 Bremmers, Lars Zuid-Oost Nederland 2:42:21 4:42
80 63 van Hecke, Stijn Gentse Velosport 2:45:17 7:38
81 68 James, Owen Nat. Sel. Wales 2:47:40 10:01
82 102 Leinau, Louis Team Nordrhein Westfalen 2:49:16 11:37
6 Busk, Elias Helleskov Team Blue Water Cycling Strijd gestaakt
9 de Braal, Peter wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
10 Dellaert, Ivan wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
11 Schut, Elroy wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
19 Bossuyt, Gianni AVIA-FUJI Youth Team Strijd gestaakt
27 Froidevaux, Maxime Nat. Sel. Zwitserland Strijd gestaakt
28 Ocanha, Gianluca Nat. Sel. Zwitserland Strijd gestaakt
30 David, Trachsel Nat. Sel. Zwitserland Strijd gestaakt
34 Potze, Niels WSV Emmen Strijd gestaakt
40 Wrona, Thomas Nat. Sel. USA Strijd gestaakt
43 Skrzeszewski, Piotr Nat. Sel. Polen Strijd gestaakt
47 Lis, Tobiasz Nat. Sel. Polen Strijd gestaakt
48 Soltys, Aleks Nat. Sel. Polen Strijd gestaakt
61 de Bosscher, Thomas Gentse Velosport Strijd gestaakt
75 Zuidema, Benjamin WRV De Peddelaars Strijd gestaakt
78 Lankheet, Marc WRV De Peddelaars Strijd gestaakt
86 Politt, Nils Nat. Sel. Duitsland Strijd gestaakt
87 Weinstein, Domenic Nat. Sel. Duitsland Strijd gestaakt
88 Ackermann, Pascal Nat. Sel. Duitsland Strijd gestaakt
89 Mathis, Marco Nat. Sel. Duitsland Strijd gestaakt
95 Diepstraten, Stan Zuid-Oost Nederland Strijd gestaakt
96 Verbeek, Robin Zuid-Oost Nederland Strijd gestaakt
108 Theuwissen, Tom Immo Dejaegher-Lotto Strijd gestaakt
114 Veldscholten, Stan AWV De Zwaluwen Strijd gestaakt
115 Erren, Pim Limburg Strijd gestaakt
118 Seefat, Maarten Limburg Strijd gestaakt
119 van der Heijden,Jan-Wilm Limburg Strijd gestaakt
129 Mahieu, Daan Zuid-Holland Strijd gestaakt
130 Bode, Hermen Zuid-Holland Strijd gestaakt
138 Brienissen, Marco Midden-Nederland Strijd gestaakt
139 van Dorp, Kenneth Oost-Nederland Strijd gestaakt
141 Loohuis, Luuk Oost-Nederland Strijd gestaakt
146 Bonne, Diego Cube Fintro Spie Strijd gestaakt
154 Tosa, Matteo Biringhello Lombardia Strijd gestaakt
158 Bol, Cees BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
160 Jansen, Richard BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
163 Sergooris, Kenneth CataBikesDeratecWillems Strijd gestaakt
164 Haverals, Lars CataBikesDeratecWillems Strijd gestaakt
166 Timmermans, Niels CataBikesDeratecWillems Strijd gestaakt
176 Wouters, Toon Vacansoleil-BHV-Maas Strijd gestaakt
183 Stijger, Mark Westland/Waardrenner Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.734 km/u

* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.

 31e Int. Juniorendriedaagse van Axel 
Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 99,6 km)

Axel - Axel op 19 Mei 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 3 Westergaard, Mathias Dam Team Blue Water Cycling * 2:21:30
2 4 Schmidt, Mads W?rtz Team Blue Water Cycling * z.t.
3 90 Rodhe, Leon Nat. Sel. Duitsland * 2:22:06 0:36
4 6 Busk, Elias Helleskov Team Blue Water Cycling 2:22:39 1:09
5 172 Leygraaff, Thijs Restore CT/RWC Ahoy z.t.
6 74 van der Duin, Patrick WRV De Peddelaars z.t.
7 134 van Beek, Pjotr Midden-Nederland z.t.
8 80 Rickaert, Jonas Koninklijke Balen BC z.t.
9 33 Goeree, Niels WSV Emmen z.t.
10 86 Politt, Nils Nat. Sel. Duitsland z.t.
11 137 Bugter, Jasper Midden-Nederland z.t.
12 47 Lis, Tobiasz Nat. Sel. Polen z.t.
13 114 Veldscholten, Stan AWV De Zwaluwen z.t.
14 89 Mathis, Marco Nat. Sel. Duitsland z.t.
15 87 Weinstein, Domenic Nat. Sel. Duitsland z.t.
16 75 Zuidema, Benjamin WRV De Peddelaars z.t.
17 5 Svendgaard, Michael C. Team Blue Water Cycling z.t.
18 133 Ariesen, Tim Midden-Nederland z.t.
19 113 Schouten, Daan AWV De Zwaluwen z.t.
20 39 Dessau, Michael Nat. Sel. USA z.t.
21 100 Huppertz, Joshua Team Nordrhein Westfalen z.t.
22 147 Decoster, Merlijn Cube Fintro Spie z.t.
23 104 Defreyne, Cedric Immo Dejaegher-Lotto z.t.
24 20 Cools, Michael AVIA-FUJI Youth Team z.t.
25 34 Potze, Niels WSV Emmen z.t.
26 13 Hoeyberghs, Daan Team Cyclismo Mondial z.t.
27 128 van der Sijs, Twan Zuid-Holland z.t.
28 135 Vlietstra, Mike Midden-Nederland z.t.
29 52 Vaneeckhoutte, Niels Jonge Renners Roeselaere z.t.
30 44 Kasperkiewicz, Maciej Nat. Sel. Polen z.t.
31 85 Kretschy, Florian Nat. Sel. Duitsland z.t.
32 103 de Kleijn, Arvid Immo Dejaegher-Lotto z.t.
33 65 Thienpont, Simon Gentse Velosport z.t.
34 97 Tenbrock, Jonas Team Nordrhein Westfalen z.t.
35 23 Havik, Piotr AVIA-FUJI Youth Team z.t.
36 146 Bonne, Diego Cube Fintro Spie z.t.
37 176 Wouters, Toon Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
38 131 van den Dool, Kelvin Zuid-Holland z.t.
39 21 Thore, Floris AVIA-FUJI Youth Team z.t.
40 116 Bertram, Stan Limburg z.t.
41 51 Opsomer, Jan-Bart Jonge Renners Roeselaere z.t.
42 180 van Dalen, Jason Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
43 121 de Lange, Thijs Theo Middelkamp/Eemland z.t.
44 49 Hanssens, Steve Jonge Renners Roeselaere z.t.
45 29 Spengler, Lukas Nat. Sel. Zwitserland z.t.
46 32 Goeree, Rick WSV Emmen z.t.
47 1 Larsen, Simon Hamann Team Blue Water Cycling z.t.
48 181 Middelburg, Twan Westland/Waardrenner z.t.
49 98 Ler, Lukas Team Nordrhein Westfalen z.t.
50 83 van Laer, Titte Koninklijke Balen BC z.t.
51 38 Vermeulen, Alexey Nat. Sel. USA z.t.
52 2 Nielsen, Mathias Moller Team Blue Water Cycling z.t.
53 140 Janssen, Adriaan Oost-Nederland z.t.
54 136 Weijers, Koen Midden-Nederland z.t.
55 25 Bohli, Tom Nat. Sel. Zwitserland z.t.
56 109 van den Berg, Maarten AWV De Zwaluwen z.t.
57 45 Pawlak, Tobiasz Nat. Sel. Polen z.t.
58 106 van den Bosch, Thomas Immo Dejaegher-Lotto z.t.
59 40 Wrona, Thomas Nat. Sel. USA z.t.
60 36 Krul, Stef WSV Emmen z.t.
61 125 Brons, Milan Theo Middelkamp/Eemland z.t.
62 31 Kamermans, Dylan WSV Emmen z.t.
63 178 Leijs, Joeri Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
64 79 Cools, Alexander Koninklijke Balen BC z.t.
65 43 Skrzeszewski, Piotr Nat. Sel. Polen 2:26:32 5:02
66 127 Mulder, Patrick Zuid-Holland z.t.
67 105 Ose Vertez, Matthias Immo Dejaegher-Lotto 2:26:38 5:08
68 14 Honigh, Nino Team Cyclismo Mondial 2:26:39 5:09
69 88 Ackermann, Pascal Nat. Sel. Duitsland z.t.
70 186 de Jong, Martijn Westland/Waardrenner 2:26:42 5:12
71 165 Martens, Jins CataBikesDeratecWillems z.t.
72 164 Haverals, Lars CataBikesDeratecWillems z.t.
73 163 Sergooris, Kenneth CataBikesDeratecWillems z.t.
74 139 van Dorp, Kenneth Oost-Nederland z.t.
75 148 Pieters, Laurent Cube Fintro Spie z.t.
76 60 van Bakel, Robbie Pijnenburg / Schijndel z.t.
77 30 David, Trachsel Nat. Sel. Zwitserland z.t.
78 26 Frankiny, Kilian Nat. Sel. Zwitserland z.t.
79 67 Pearson, Daniel Nat. Sel. Wales z.t.
80 115 Erren, Pim Limburg z.t.
81 174 van Rooyen, Bryan Restore CT/RWC Ahoy z.t.
82 185 van Nieuwpoort, Koen Westland/Waardrenner z.t.
83 118 Seefat, Maarten Limburg z.t.
84 59 Schuurmans, Sander Pijnenburg / Schijndel z.t.
85 64 de Ruysscher, Dante Gentse Velosport z.t.
86 169 Hofstede, Lennard Restore CT/RWC Ahoy 2:26:48 5:18
87 120 Quaedvlieg, Lars Limburg 2:26:56 5:26
88 78 Lankheet, Marc WRV De Peddelaars 2:26:59 5:29
89 11 Schut, Elroy wv Zeeuws Vlaanderen 2:28:09 6:39
90 53 Blondeel, Simon Jonge Renners Roeselaere 2:28:11 6:41
91 19 Bossuyt, Gianni AVIA-FUJI Youth Team z.t.
92 108 Theuwissen, Tom Immo Dejaegher-Lotto z.t.
93 63 van Hecke, Stijn Gentse Velosport 2:28:13 6:43
94 129 Mahieu, Daan Zuid-Holland z.t.
95 9 de Braal, Peter wv Zeeuws Vlaanderen z.t.
96 183 Stijger, Mark Westland/Waardrenner z.t.
97 166 Timmermans, Niels CataBikesDeratecWillems z.t.
98 102 Leinau, Louis Team Nordrhein Westfalen z.t.
99 57 van Dijk, Jasper Pijnenburg / Schijndel z.t.
100 170 Plijter, Justin Restore CT/RWC Ahoy 2:28:18 6:48
101 17 van de Velde, Matthias Team Cyclismo Mondial 2:28:23 6:53
102 141 Loohuis, Luuk Oost-Nederland z.t.
103 16 Luyckx, Brent Team Cyclismo Mondial 2:28:33 7:03
104 28 Ocanha, Gianluca Nat. Sel. Zwitserland z.t.
105 48 Soltys, Aleks Nat. Sel. Polen z.t.
106 160 Jansen, Richard BRC Kennemerland/DTS z.t.
107 184 v/d Bogaert, Sem Westland/Waardrenner 2:28:37 7:07
108 173 Kramer, Erik Restore CT/RWC Ahoy z.t.
109 119 van der Heijden,Jan-Wilm Limburg 2:28:54 7:24
110 154 Tosa, Matteo Biringhello Lombardia z.t.
111 143 Verdick, Gijs Oost-Nederland 2:29:22 7:52
112 150 Limpens, Gianni Cube Fintro Spie 2:33:03 11:33
113 138 Brienissen, Marco Midden-Nederland 2:33:39 12:09
114 96 Verbeek, Robin Zuid-Oost Nederland z.t.
115 10 Dellaert, Ivan wv Zeeuws Vlaanderen 2:33:43 12:13
116 61 de Bosscher, Thomas Gentse Velosport 2:33:48 12:18
117 27 Froidevaux, Maxime Nat. Sel. Zwitserland z.t.
118 158 Bol, Cees BRC Kennemerland/DTS z.t.
119 94 Bremmers, Lars Zuid-Oost Nederland 2:34:13 12:43
120 130 Bode, Hermen Zuid-Holland 2:34:15 12:45
121 68 James, Owen Nat. Sel. Wales z.t.
122 117 Esselaar, Remco Limburg 2:34:58 13:28
123 95 Diepstraten, Stan Zuid-Oost Nederland 2:35:01 13:31
124 167 Quitelier, Gianni CataBikesDeratecWillems 2:37:47 16:17
125 77 de Haan, Jan David WRV De Peddelaars 2:39:01 17:31
126 123 Raas, Jesse Theo Middelkamp/Eemland 2:39:15 17:45
127 153 Debenedetti, Davide Biringhello Lombardia z.t.
128 72 Westwood, Robbie Nat. Sel. Wales z.t.
129 149 Felgate, Ryan Cube Fintro Spie z.t.
130 82 Leynen, Thomas Koninklijke Balen BC z.t.
131 22 Vanderbeken, Bjarne AVIA-FUJI Youth Team 2:39:18 17:48
7 Bal, Boaz wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
8 Blok, Peter wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
12 Versluijs, Rmy wv Zeeuws Vlaanderen Strijd gestaakt
18 van den Dries, Jelle Team Cyclismo Mondial Strijd gestaakt
37 Young, Chad Nat. Sel. USA Strijd gestaakt
46 Talaga, Patryk Nat. Sel. Polen Strijd gestaakt
54 Decock, Pieter-Jan Jonge Renners Roeselaere Strijd gestaakt
55 Schellekens, Gino Pijnenburg / Schijndel Strijd gestaakt
56 Welten, Kars Pijnenburg / Schijndel Strijd gestaakt
69 Cross, Mathew Nat. Sel. Wales Strijd gestaakt
70 Worral, William Nat. Sel. Wales Strijd gestaakt
71 May, Zachery Nat. Sel. Wales Strijd gestaakt
73 van Rhee, Brian WRV De Peddelaars Strijd gestaakt
81 Welter, Jan Willem Koninklijke Balen BC Strijd gestaakt
84 van Meirvenne, Eloy Koninklijke Balen BC Niet gestart
91 van Diessen, Robin Zuid-Oost Nederland Strijd gestaakt
92 Kleinloog, Jordi Zuid-Oost Nederland Strijd gestaakt
93 van de Ven, Koen Zuid-Oost Nederland Strijd gestaakt
99 Schneider, Stefan Team Nordrhein Westfalen Strijd gestaakt
110 van den Berg, Stephen AWV De Zwaluwen Strijd gestaakt
111 Rozendom, Jan AWV De Zwaluwen Strijd gestaakt
122 Jumelet, Jelle Theo Middelkamp/Eemland Strijd gestaakt
124 Meeter, Michel Theo Middelkamp/Eemland Strijd gestaakt
144 ten Have, Gijs Oost-Nederland Strijd gestaakt
151 Bonetti, Davide Biringhello Lombardia Strijd gestaakt
152 Dell'Aglio, Alberto Biringhello Lombardia Strijd gestaakt
155 Mezzenzana, Alessandro Biringhello Lombardia Strijd gestaakt
157 den Das, Koen BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
159 van den Meiracker,Jasper BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
161 Fijen, Thomas BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
162 Stam, Patrick BRC Kennemerland/DTS Strijd gestaakt
168 Geijsels, Jordy CataBikesDeratecWillems Strijd gestaakt
179 Havermans, Glenn Vacansoleil-BHV-Maas Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.233 km/u

* Toegekende bonificaties:
1e: 6 sec. 2e: 4 sec. 3e: 2 sec.

31e Int. Juniorendriedaagse van Axel 
Uitslag 2e Etappe (Individuele tijdrit over 7,8 km)

Axel - Axel op 19 Mei 2012

Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u

1 Schmidt, Mads W?rtz 4 BWC 9:33.48 48.964
2 Nielsen, Mathias Moller 2 BWC 9:45.56 12.08 47.954
3 Bohli, Tom 25 SUI 9:49.49 16.01 47.634
4 Tenbrock, Jonas 97 TNW 9:50.18 16.70 47.579
5 Rickaert, Jonas 80 KBB 9:53.03 19.55 47.350
6 Larsen, Simon Hamann 1 BWC 9:53.51 20.03 47.312
7 Mathis, Marco 89 GER 9:55.26 21.78 47.173
8 Havik, Piotr 23 AVY 9:59.27 25.79 46.857
9 Luyckx, Brent 16 TCM 9:59.69 26.21 46.824
10 Leijs, Joeri 178 VBM 9:59.71 26.23 46.823
11 Vermeulen, Alexey 38 USA 9:59.84 26.36 46.812
12 Politt, Nils 86 GER 10:01.03 27.55 46.720
13 Dessau, Michael 39 USA 10:02.20 28.72 46.629
14 Ose Vertez, Matthias 105 IDL 10:02.26 28.78 46.624
15 Westergaard, Mathias Dam 3 BWC 10:03.81 30.33 46.505
16 Rodhe, Leon 90 GER 10:04.04 30.56 46.487
17 Wrona, Thomas 40 USA 10:05.83 32.35 46.350
18 Kramer, Erik 173 RCA 10:06.10 32.62 46.329
19 van den Berg, Maarten 109 ADZ 10:07.33 33.85 46.235
20 Svendgaard, Michael C. 5 BWC 10:07.38 33.90 46.231
21 van der Duin, Patrick 74 PED 10:07.46 33.98 46.225
22 Weinstein, Domenic 87 GER 10:08.16 34.68 46.172
23 Huppertz, Joshua 100 TNW 10:08.65 35.17 46.135
24 Goeree, Niels 33 WSV 10:08.66 35.18 46.134
25 Spengler, Lukas 29 SUI 10:08.95 35.47 46.112
26 Wouters, Toon 176 VBM 10:09.08 35.60 46.102
27 Schneider, Stefan 99 TNW 10:10.27 36.79 46.012
28 Ler, Lukas 98 TNW 10:10.45 36.97 45.999
29 Hofstede, Lennard 169 RCA 10:10.78 37.30 45.974
30 Janssen, Adriaan 140 OND 10:11.56 38.08 45.915
31 Kretschy, Florian 85 GER 10:11.65 38.17 45.909
32 Bugter, Jasper 137 MND 10:12.51 39.03 45.844
33 Opsomer, Jan-Bart 51 JRR 10:12.62 39.14 45.836
34 Krul, Stef 36 WSV 10:12.70 39.22 45.830
35 Potze, Niels 34 WSV 10:12.81 39.33 45.822
36 van Beek, Pjotr 134 MND 10:15.03 41.55 45.656
37 Erren, Pim 115 LMB 10:15.34 41.86 45.633
38 Hoeyberghs, Daan 13 TCM 10:15.76 42.28 45.602
39 Ocanha, Gianluca 28 SUI 10:15.77 42.29 45.601
40 Honigh, Nino 14 TCM 10:16.70 43.22 45.533
41 Busk, Elias Helleskov 6 BWC 10:16.72 43.24 45.531
42 Ackermann, Pascal 88 GER 10:16.91 43.43 45.517
43 van den Berg, Stephen 110 ADZ 10:16.98 43.50 45.512
44 Bonne, Diego 146 CFS 10:18.27 44.79 45.417
45 Cools, Alexander 79 KBB 10:18.99 45.51 45.364
46 Froidevaux, Maxime 27 SUI 10:20.25 46.77 45.272
47 Bertram, Stan 116 LMB 10:20.58 47.10 45.248
48 Decoster, Merlijn 147 CFS 10:20.62 47.14 45.245
49 van Rooyen, Bryan 174 RCA 10:20.92 47.44 45.223
50 van Nieuwpoort, Koen 185 WWR 10:21.37 47.89 45.190
51 Pieters, Laurent 148 CFS 10:21.56 48.08 45.177
52 Schouten, Daan 113 ADZ 10:22.30 48.82 45.123
53 Welter, Jan Willem 81 KBB 10:23.06 49.58 45.068
54 Plijter, Justin 170 RCA 10:23.46 49.98 45.039
55 Weijers, Koen 136 MND 10:24.33 50.85 44.976
56 Cools, Michael 20 AVY 10:24.92 51.44 44.934
57 van der Sijs, Twan 128 ZHD 10:25.19 51.71 44.914
58 de Jong, Martijn 186 WWR 10:25.76 52.28 44.873
59 van Dalen, Jason 180 VBM 10:25.93 52.45 44.861
60 van den Dool, Kelvin 131 ZHD 10:25.98 52.50 44.858
61 Goeree, Rick 32 WSV 10:26.86 53.38 44.795
62 Felgate, Ryan 149 CFS 10:28.32 54.84 44.691
63 Kamermans, Dylan 31 WSV 10:28.72 55.24 44.662
64 Pawlak, Tobiasz 45 POL 10:29.58 56.10 44.601
65 Soltys, Aleks 48 POL 10:29.68 56.20 44.594
66 Decock, Pieter-Jan 54 JRR 10:30.46 56.98 44.539
67 Frankiny, Kilian 26 SUI 10:30.77 57.29 44.517
68 v/d Bogaert, Sem 184 WWR 10:31.35 57.87 44.476
69 van den Bosch, Thomas 106 IDL 10:31.62 58.14 44.457
70 Rozendom, Jan 111 ADZ 10:31.68 58.20 44.453
71 Limpens, Gianni 150 CFS 10:32.01 58.53 44.430
72 Welten, Kars 56 PBS 10:32.37 58.89 44.404
73 David, Trachsel 30 SUI 10:32.52 59.04 44.394
74 de Kleijn, Arvid 103 IDL 10:32.67 59.19 44.383
75 Leinau, Louis 102 TNW 10:32.76 59.28 44.377
76 Leygraaff, Thijs 172 RCA 10:33.54 1:00.06 44.322
77 May, Zachery 71 WAL 10:33.99 1:00.51 44.291
78 van Diessen, Robin 91 ZON 10:34.06 1:00.58 44.286
79 van Laer, Titte 83 KBB 10:35.51 1:02.03 44.185
80 Haverals, Lars 164 CDW 10:35.53 1:02.05 44.184
81 de Lange, Thijs 121 TME 10:35.64 1:02.16 44.176
82 Tosa, Matteo 154 CBL 10:36.01 1:02.53 44.150
83 Esselaar, Remco 117 LMB 10:36.18 1:02.70 44.138
84 Thore, Floris 21 AVY 10:36.54 1:03.06 44.113
85 Bossuyt, Gianni 19 AVY 10:36.74 1:03.26 44.100
86 Veldscholten, Stan 114 ADZ 10:37.05 1:03.57 44.078
87 Meeter, Michel 124 TME 10:37.22 1:03.74 44.066
88 Mulder, Patrick 127 ZHD 10:37.36 1:03.88 44.057
89 Talaga, Patryk 46 POL 10:37.71 1:04.23 44.033
90 Ariesen, Tim 133 MND 10:37.96 1:04.48 44.015
91 van Rhee, Brian 73 PED 10:38.33 1:04.85 43.990
92 James, Owen 68 WAL 10:38.60 1:05.12 43.971
93 Kasperkiewicz, Maciej 44 POL 10:38.71 1:05.23 43.964
94 Leynen, Thomas 82 KBB 10:39.11 1:05.63 43.936
95 Worral, William 70 WAL 10:39.17 1:05.69 43.932
96 Lis, Tobiasz 47 POL 10:40.08 1:06.60 43.870
97 van Hecke, Stijn 63 GVS 10:40.40 1:06.92 43.848
98 van Bakel, Robbie 60 PBS 10:40.44 1:06.96 43.845
99 van Meirvenne, Eloy 84 KBB 10:41.03 1:07.55 43.805
100 Vlietstra, Mike 135 MND 10:41.24 1:07.76 43.790
101 Quaedvlieg, Lars 120 LMB 10:41.59 1:08.11 43.766
101 Bal, Boaz 7 ZVL z.t.
103 Schellekens, Gino 55 PBS 10:42.33 1:08.85 43.716
104 Westwood, Robbie 72 WAL 10:42.54 1:09.06 43.702
105 Pearson, Daniel 67 WAL 10:42.96 1:09.48 43.673
106 de Bosscher, Thomas 61 GVS 10:42.97 1:09.49 43.672
107 Havermans, Glenn 179 VBM 10:43.00 1:09.52 43.670
108 Vanderbeken, Bjarne 22 AVY 10:43.31 1:09.83 43.649
109 Zuidema, Benjamin 75 PED 10:44.67 1:11.19 43.557
110 van den Dries, Jelle 18 TCM 10:44.86 1:11.38 43.544
111 Verdick, Gijs 143 OND 10:45.14 1:11.66 43.525
112 Loohuis, Luuk 141 OND 10:45.30 1:11.82 43.515
113 de Ruysscher, Dante 64 GVS 10:47.48 1:14.00 43.368
114 Lankheet, Marc 78 PED 10:48.40 1:14.92 43.307
115 Blondeel, Simon 53 JRR 10:48.68 1:15.20 43.288
116 Hanssens, Steve 49 JRR 10:48.71 1:15.23 43.286
117 Brienissen, Marco 138 MND 10:48.98 1:15.50 43.268
118 Vaneeckhoutte, Niels 52 JRR 10:49.52 1:16.04 43.232
119 Dell'Aglio, Alberto 152 CBL 10:50.74 1:17.26 43.151
120 Stijger, Mark 183 WWR 10:50.98 1:17.50 43.135
121 Stam, Patrick 162 BKD 10:51.45 1:17.97 43.104
122 Kleinloog, Jordi 92 ZON 10:51.67 1:18.19 43.089
123 Middelburg, Twan 181 WWR 10:52.25 1:18.77 43.051
124 Cross, Mathew 69 WAL 10:52.46 1:18.98 43.037
125 Sergooris, Kenneth 163 CDW 10:53.56 1:20.08 42.965
126 Seefat, Maarten 118 LMB 10:53.65 1:20.17 42.959
127 Bremmers, Lars 94 ZON 10:54.08 1:20.60 42.931
128 Thienpont, Simon 65 GVS 10:54.28 1:20.80 42.917
129 Mezzenzana, Alessandro 155 CBL 10:55.65 1:22.17 42.828
130 van Dorp, Kenneth 139 OND 10:56.91 1:23.43 42.746
131 Brons, Milan 125 TME 10:59.33 1:25.85 42.589
132 van de Velde, Matthias 17 TCM 10:59.84 1:26.36 42.556
133 Verbeek, Robin 96 ZON 11:01.21 1:27.73 42.468
134 Skrzeszewski, Piotr 43 POL 11:01.22 1:27.74 42.467
135 den Das, Koen 157 BKD 11:01.88 1:28.40 42.425
136 van Dijk, Jasper 57 PBS 11:03.00 1:29.52 42.353
137 Theuwissen, Tom 108 IDL 11:03.55 1:30.07 42.318
138 Bonetti, Davide 151 CBL 11:04.44 1:30.96 42.261
139 Jumelet, Jelle 122 TME 11:06.94 1:33.46 42.103
140 ten Have, Gijs 144 OND 11:08.67 1:35.19 41.994
141 van der Heijden,Jan-Wilm 119 LMB 11:08.79 1:35.31 41.986
142 Martens, Jins 165 CDW 11:09.47 1:35.99 41.944
143 Mahieu, Daan 129 ZHD 11:11.20 1:37.72 41.836
144 Debenedetti, Davide 153 CBL 11:13.89 1:40.41 41.669
145 de Braal, Peter 9 ZVL 11:17.68 1:44.20 41.435
146 Jansen, Richard 160 BKD 11:20.43 1:46.95 41.268
147 Versluijs, Rmy 12 ZVL 11:22.37 1:48.89 41.151
148 Bode, Hermen 130 ZHD 11:22.55 1:49.07 41.140
149 Geijsels, Jordy 168 CDW 11:24.29 1:50.81 41.035
150 Timmermans, Niels 166 CDW 11:24.32 1:50.84 41.033
151 van de Ven, Koen 93 ZON 11:24.38 1:50.90 41.030
152 Raas, Jesse 123 TME 11:25.77 1:52.29 40.947
153 Dellaert, Ivan 10 ZVL 11:27.34 1:53.86 40.853
154 Diepstraten, Stan 95 ZON 11:27.35 1:53.87 40.853
155 Young, Chad 37 USA 11:27.43 1:53.95 40.848
156 Schuurmans, Sander 59 PBS 11:30.45 1:56.97 40.669
157 Bol, Cees 158 BKD 11:32.58 1:59.10 40.544
158 Fijen, Thomas 161 BKD 11:34.31 2:00.83 40.443
159 de Haan, Jan David 77 PED 11:35.46 2:01.98 40.376
160 van den Meiracker,Jasper 159 BKD 11:40.54 2:07.06 40.083
161 Blok, Peter 8 ZVL 11:41.62 2:08.14 40.022
162 Quitelier, Gianni 167 CDW 12:05.71 2:32.23 38.693
163 Defreyne, Cedric 104 IDL 12:08.94 2:35.46 38.522
164 Schut, Elroy 11 ZVL 13:14.44 3:40.96 35.346
Peeters, Lars 175 VBM Niet gestart

31e Int. Juniorendriedaagse van Axel 
Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 109,1 km)

Philippine - Axel op 18 Mei 2012

Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil

1 169 Hofstede, Lennard Restore CT/RWC Ahoy * 2:37:41
2 5 Svendgaard, Michael C. Team Blue Water Cycling * 2:37:47 0:06
3 135 Vlietstra, Mike Midden-Nederland * z.t.
4 33 Goeree, Niels WSV Emmen z.t.
5 148 Pieters, Laurent Cube Fintro Spie z.t.
6 97 Tenbrock, Jonas Team Nordrhein Westfalen z.t.
7 90 Rodhe, Leon Nat. Sel. Duitsland z.t.
8 79 Cools, Alexander Koninklijke Balen BC z.t.
9 23 Havik, Piotr AVIA-FUJI Youth Team 2:37:53 0:12
10 121 de Lange, Thijs Theo Middelkamp/Eemland 2:37:55 0:14
11 47 Lis, Tobiasz Nat. Sel. Polen 2:38:27 0:46
12 80 Rickaert, Jonas Koninklijke Balen BC z.t.
13 105 Ose Vertez, Matthias Immo Dejaegher-Lotto z.t.
14 150 Limpens, Gianni Cube Fintro Spie z.t.
15 100 Huppertz, Joshua Team Nordrhein Westfalen z.t.
16 86 Politt, Nils Nat. Sel. Duitsland z.t.
17 103 de Kleijn, Arvid Immo Dejaegher-Lotto z.t.
18 75 Zuidema, Benjamin WRV De Peddelaars z.t.
19 137 Bugter, Jasper Midden-Nederland z.t.
20 133 Ariesen, Tim Midden-Nederland z.t.
21 74 van der Duin, Patrick WRV De Peddelaars z.t.
22 181 Middelburg, Twan Westland/Waardrenner z.t.
23 13 Hoeyberghs, Daan Team Cyclismo Mondial z.t.
24 85 Kretschy, Florian Nat. Sel. Duitsland z.t.
25 180 van Dalen, Jason Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
26 44 Kasperkiewicz, Maciej Nat. Sel. Polen z.t.
27 84 van Meirvenne, Eloy Koninklijke Balen BC z.t.
28 92 Kleinloog, Jordi Zuid-Oost Nederland z.t.
29 104 Defreyne, Cedric Immo Dejaegher-Lotto z.t.
30 98 Ler, Lukas Team Nordrhein Westfalen z.t.
31 73 van Rhee, Brian WRV De Peddelaars z.t.
32 134 van Beek, Pjotr Midden-Nederland z.t.
33 29 Spengler, Lukas Nat. Sel. Zwitserland z.t.
34 127 Mulder, Patrick Zuid-Holland z.t.
35 165 Martens, Jins CataBikesDeratecWillems z.t.
36 185 van Nieuwpoort, Koen Westland/Waardrenner z.t.
37 102 Leinau, Louis Team Nordrhein Westfalen z.t.
38 172 Leygraaff, Thijs Restore CT/RWC Ahoy z.t.
39 166 Timmermans, Niels CataBikesDeratecWillems z.t.
40 39 Dessau, Michael Nat. Sel. USA z.t.
41 65 Thienpont, Simon Gentse Velosport z.t.
42 143 Verdick, Gijs Oost-Nederland z.t.
43 154 Tosa, Matteo Biringhello Lombardia z.t.
44 49 Hanssens, Steve Jonge Renners Roeselaere z.t.
45 116 Bertram, Stan Limburg z.t.
46 163 Sergooris, Kenneth CataBikesDeratecWillems z.t.
47 139 van Dorp, Kenneth Oost-Nederland z.t.
48 146 Bonne, Diego Cube Fintro Spie z.t.
49 21 Thore, Floris AVIA-FUJI Youth Team z.t.
50 9 de Braal, Peter wv Zeeuws Vlaanderen z.t.
51 52 Vaneeckhoutte, Niels Jonge Renners Roeselaere z.t.
52 72 Westwood, Robbie Nat. Sel. Wales z.t.
53 26 Frankiny, Kilian Nat. Sel. Zwitserland z.t.
54 176 Wouters, Toon Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
55 46 Talaga, Patryk Nat. Sel. Polen z.t.
56 110 van den Berg, Stephen AWV De Zwaluwen z.t.
57 153 Debenedetti, Davide Biringhello Lombardia z.t.
58 20 Cools, Michael AVIA-FUJI Youth Team z.t.
59 32 Goeree, Rick WSV Emmen z.t.
60 1 Larsen, Simon Hamann Team Blue Water Cycling z.t.
61 25 Bohli, Tom Nat. Sel. Zwitserland z.t.
62 123 Raas, Jesse Theo Middelkamp/Eemland z.t.
63 36 Krul, Stef WSV Emmen z.t.
64 122 Jumelet, Jelle Theo Middelkamp/Eemland z.t.
65 18 van den Dries, Jelle Team Cyclismo Mondial z.t.
66 16 Luyckx, Brent Team Cyclismo Mondial z.t.
67 128 van der Sijs, Twan Zuid-Holland z.t.
68 57 van Dijk, Jasper Pijnenburg / Schijndel z.t.
69 48 Soltys, Aleks Nat. Sel. Polen z.t.
70 17 van de Velde, Matthias Team Cyclismo Mondial z.t.
71 109 van den Berg, Maarten AWV De Zwaluwen z.t.
72 45 Pawlak, Tobiasz Nat. Sel. Polen z.t.
73 38 Vermeulen, Alexey Nat. Sel. USA z.t.
74 170 Plijter, Justin Restore CT/RWC Ahoy z.t.
75 63 van Hecke, Stijn Gentse Velosport z.t.
76 115 Erren, Pim Limburg z.t.
77 131 van den Dool, Kelvin Zuid-Holland z.t.
78 88 Ackermann, Pascal Nat. Sel. Duitsland z.t.
79 178 Leijs, Joeri Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
80 2 Nielsen, Mathias Moller Team Blue Water Cycling z.t.
81 53 Blondeel, Simon Jonge Renners Roeselaere z.t.
82 125 Brons, Milan Theo Middelkamp/Eemland z.t.
83 87 Weinstein, Domenic Nat. Sel. Duitsland z.t.
84 37 Young, Chad Nat. Sel. USA z.t.
85 81 Welter, Jan Willem Koninklijke Balen BC z.t.
86 120 Quaedvlieg, Lars Limburg z.t.
87 173 Kramer, Erik Restore CT/RWC Ahoy z.t.
88 64 de Ruysscher, Dante Gentse Velosport z.t.
89 34 Potze, Niels WSV Emmen z.t.
90 4 Schmidt, Mads W?rtz Team Blue Water Cycling z.t.
91 67 Pearson, Daniel Nat. Sel. Wales z.t.
92 140 Janssen, Adriaan Oost-Nederland z.t.
93 99 Schneider, Stefan Team Nordrhein Westfalen z.t.
94 22 Vanderbeken, Bjarne AVIA-FUJI Youth Team z.t.
95 78 Lankheet, Marc WRV De Peddelaars z.t.
96 96 Verbeek, Robin Zuid-Oost Nederland z.t.
97 28 Ocanha, Gianluca Nat. Sel. Zwitserland z.t.
98 14 Honigh, Nino Team Cyclismo Mondial z.t.
99 51 Opsomer, Jan-Bart Jonge Renners Roeselaere z.t.
100 174 van Rooyen, Bryan Restore CT/RWC Ahoy z.t.
101 147 Decoster, Merlijn Cube Fintro Spie z.t.
102 136 Weijers, Koen Midden-Nederland z.t.
103 30 David, Trachsel Nat. Sel. Zwitserland z.t.
104 108 Theuwissen, Tom Immo Dejaegher-Lotto z.t.
105 40 Wrona, Thomas Nat. Sel. USA z.t.
106 184 v/d Bogaert, Sem Westland/Waardrenner z.t.
107 111 Rozendom, Jan AWV De Zwaluwen z.t.
108 59 Schuurmans, Sander Pijnenburg / Schijndel z.t.
109 106 van den Bosch, Thomas Immo Dejaegher-Lotto z.t.
110 43 Skrzeszewski, Piotr Nat. Sel. Polen z.t.
111 3 Westergaard, Mathias Dam Team Blue Water Cycling z.t.
112 12 Versluijs, Rmy wv Zeeuws Vlaanderen 2:38:52 1:11
113 89 Mathis, Marco Nat. Sel. Duitsland 2:39:08 1:27
114 6 Busk, Elias Helleskov Team Blue Water Cycling z.t.
115 186 de Jong, Martijn Westland/Waardrenner 2:39:26 1:45
116 31 Kamermans, Dylan WSV Emmen z.t.
117 83 van Laer, Titte Koninklijke Balen BC z.t.
118 149 Felgate, Ryan Cube Fintro Spie z.t.
119 130 Bode, Hermen Zuid-Holland 2:40:04 2:23
120 61 de Bosscher, Thomas Gentse Velosport 2:40:11 2:30
121 118 Seefat, Maarten Limburg z.t.
122 60 van Bakel, Robbie Pijnenburg / Schijndel 2:40:12 2:31
123 117 Esselaar, Remco Limburg 2:40:14 2:33
124 119 van der Heijden,Jan-Wilm Limburg z.t.
125 77 de Haan, Jan David WRV De Peddelaars z.t.
126 152 Dell'Aglio, Alberto Biringhello Lombardia z.t.
127 155 Mezzenzana, Alessandro Biringhello Lombardia 2:40:21 2:40
128 138 Brienissen, Marco Midden-Nederland 2:41:05 3:24
129 168 Geijsels, Jordy CataBikesDeratecWillems 2:41:11 3:30
130 11 Schut, Elroy wv Zeeuws Vlaanderen 2:41:13 3:32
131 93 van de Ven, Koen Zuid-Oost Nederland 2:41:44 4:03
132 167 Quitelier, Gianni CataBikesDeratecWillems 2:41:47 4:06
133 113 Schouten, Daan AWV De Zwaluwen 2:42:20 4:39
134 159 van den Meiracker,Jasper BRC Kennemerland/DTS 2:42:24 4:43
135 157 den Das, Koen BRC Kennemerland/DTS z.t.
136 129 Mahieu, Daan Zuid-Holland z.t.
137 158 Bol, Cees BRC Kennemerland/DTS 2:42:26 4:45
138 7 Bal, Boaz wv Zeeuws Vlaanderen z.t.
139 175 Peeters, Lars Vacansoleil-BHV-Maas 2:43:02 5:21
140 10 Dellaert, Ivan wv Zeeuws Vlaanderen 2:46:48 9:07
141 124 Meeter, Michel Theo Middelkamp/Eemland 2:47:24 9:43
142 68 James, Owen Nat. Sel. Wales z.t.
143 55 Schellekens, Gino Pijnenburg / Schijndel z.t.
144 161 Fijen, Thomas BRC Kennemerland/DTS z.t.
145 56 Welten, Kars Pijnenburg / Schijndel 2:47:27 9:46
146 8 Blok, Peter wv Zeeuws Vlaanderen z.t.
147 71 May, Zachery Nat. Sel. Wales z.t.
148 151 Bonetti, Davide Biringhello Lombardia z.t.
149 94 Bremmers, Lars Zuid-Oost Nederland z.t.
150 82 Leynen, Thomas Koninklijke Balen BC z.t.
151 160 Jansen, Richard BRC Kennemerland/DTS z.t.
152 27 Froidevaux, Maxime Nat. Sel. Zwitserland z.t.
153 164 Haverals, Lars CataBikesDeratecWillems z.t.
154 95 Diepstraten, Stan Zuid-Oost Nederland z.t.
155 114 Veldscholten, Stan AWV De Zwaluwen z.t.
156 183 Stijger, Mark Westland/Waardrenner z.t.
157 179 Havermans, Glenn Vacansoleil-BHV-Maas z.t.
158 19 Bossuyt, Gianni AVIA-FUJI Youth Team 2:47:31 9:50
159 54 Decock, Pieter-Jan Jonge Renners Roeselaere z.t.
160 162 Stam, Patrick BRC Kennemerland/DTS 2:47:33 9:52
161 144 ten Have, Gijs Oost-Nederland 2:47:35 9:54
162 91 van Diessen, Robin Zuid-Oost Nederland 2:49:50 12:09
163 70 Worral, William Nat. Sel. Wales 2:53:07 15:26
164 69 Cross, Mathew Nat. Sel. Wales z.t.
165 141 Loohuis, Luuk Oost-Nederland z.t.
15 van Broekhoven, Rob Team Cyclismo Mondial Strijd gestaakt
35 Vos, Rutger WSV Emmen Strijd gestaakt
41 Curran, Geoffrey Nat. Sel. USA Strijd gestaakt
58 van der Veeken, Maarten Pijnenburg / Schijndel Strijd gestaakt
76 Coster, Kevin WRV De Peddelaars Strijd gestaakt
101 Richter, Moritz Team Nordrhein Westfalen Strijd gestaakt
112 Oud, Menno AWV De Zwaluwen Strijd gestaakt
145 Vergaerde, Otto Cube Fintro Spie Strijd gestaakt
171 van Ark, Marnix Restore CT/RWC Ahoy Strijd gestaakt
177 van Poecke, Jordi Vacansoleil-BHV-Maas Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.514 km/u

* Toegekende bonificaties:
1e: 10 sec. 2e: 6 sec. 3e: 4 sec.